|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 64 [65] 66   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Higijena dečakove piše...
14.8.2018 16:29:23   
IvanaSK RR
Jao, a meni lakse sa dečacima user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1601
   RE: Higijena dečakove piše...
19.7.2019 6:34:00   
MimaKos
Da li vam se desavalo da je pisa bas crvena bez ikakvog razliga i prodje u roku od par sati samo od sebe?


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1602
   RE: Higijena dečakove piše...
19.7.2019 6:41:38   
Duškić
Da, desavalo se.
Mene vise muci kozica , povlaciti i koliko?
Obrisati, namazati ??

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1603
   RE: Higijena dečakove piše...
19.7.2019 9:18:25   
MimaKos
Ja povlacim dokle ide, ali ne uvek jer me strah


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1604
   RE: Higijena dečakove piše...
27.8.2019 12:08:27   
Duškić
Juce dok se kupao ,povlacio je jako pa je pocrvenelk puno . Bepantenom sam mazala i povuklo se crvenilo.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1605
   RE: Higijena dečakove piše...
27.8.2019 12:20:41   
MimaKos
Duskic, ja mu zato branim  strah me da se ne povredi


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1606
   RE: Higijena dečakove piše...
27.8.2019 12:23:09   
Duškić
Ma nece, osetice on.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1607
   RE: Higijena dečakove piše...
27.8.2019 12:24:52   
bubulence
Jaaooo moja nocna mora, Boze koliko je to komplikovana stvarcica. Mm ga kupa, nemam pojma sta mu radi, ja nista ne diram


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1608
   RE: Higijena dečakove piše...
27.8.2019 12:26:02   
Duškić
Ma dobri su oni, mi malo preterujemo sa brigom.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1609
   RE: Higijena dečakove piše...
27.8.2019 20:56:46   
MimaKos
Ja mu ponekad povucem kako su mi.pokazali, ali me je generalno strah da to radim..


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1610
   RE: Higijena dečakove piše...
27.8.2019 21:50:57   
Duškić
Pa mi kako kad. Planiram ovih dana da ga vodim i zbog vrtica i ovako da ga pogleda dr.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1611
   RE: Higijena dečakove piše...
28.8.2019 7:50:16   
MimaKos
Ja sam vodila kod lekarani ona nam je rekla da ne diramo nista, dok nam je patronazna rekla da od starta povlacimo .. pa sad budi pametan


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1612
   RE: Higijena dečakove piše...
28.8.2019 7:52:14   
Duškić
Tako je i nama isto. Uvek imas vise razlicitih metoda.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1613
   RE: Higijena dečakove piše...
28.8.2019 9:06:23   
Ana RR
Mi smo povlačili od početka, po milimetar bukvalno, tj koliko može. Moj muž ne može da shvati da neki preporučuju da se ne povlači, on kaže da to unutra prosto mora da se opere. No, kako god, Marko ima prilično zategnutu kožicu, nema viška kože kao neki pa se lako prevuče, kod njega to teže ide i još uvek se na donjem delu drži spojeno. Jbg, genetika.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1614
   RE: Higijena dečakove piše...
28.8.2019 9:15:52   
MimaKos
I ja sam Ana , s vremena na vreme, ali me strah jer kazu da.mogu nastati mikropovrede koje haos naprave .. a ne umem da procenim.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1615
   RE: Higijena dečakove piše...
28.8.2019 9:20:26   
Ana RR
Mi zaista nikad nismo povredili, ali zato kada smo otišli kod pedijatra na neki pregled (nije radila naša dr već nas je primio drugi doktor) i on kao da mu pogleda pišu. I uzme čovek i povuče skroz, ma pomislio nije da pazi. Marko se cimnuo ali nije kukao. Došli kući a njemu gaćice krvave. E onda je to počelo da peče, da ga boli, on plače... i tada je počeo da se boji i da ne dozvoljava da mu povučemo. Uh kako sam bila besna. Dugo, dugo nije dao da se dira piša, jedva smo se oslobodili straha.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1616
   RE: Higijena dečakove piše...
28.8.2019 10:38:57   
Duškić
Ana, tako su isto mom sestricu uradili, pricas situaciju isto kao sestra sto mi je ispricala.
Na prepad , bukvalno.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1617
   RE: Higijena dečakove piše...
28.8.2019 11:08:50   
Ana RR
Strašno Duškić, ne mogu ti opisati kakav strah je tada navukao. Kada treba da se pere piša on počne da se trese, zaceni se, jednom se ispovraćao od straha 😣 onda smo jedno vreme bukvalno batalili, dok se nije opustio, pa polako. Ali trebalo je vremena.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1618
   RE: Higijena dečakove piše...
28.8.2019 11:14:53   
Duškić
Sve znam. Plakao i pricao kako ga boli pecka, trpeo je da ne ide u wc jer ga puno pece i boli tad.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1619
   RE: Higijena dečakove piše...
28.8.2019 12:15:32   
milicicak
Ana, strasno!
Bubulence, sestro slatka, i meni je sve to nocna mora... V obozava da se igra sa pisom, kako mu skinem pelenu tako krene da vuce i cima a mene 100 znojeva oblije, sve se plasim povredice se. Mm je na pocetku malo prevlacio u toku kupanja, sad s vremena na vreme, u fazonu je vidis da sam cacka sam ce on to sebi srediti 😂

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1620
   RE: Higijena dečakove piše...
28.8.2019 12:29:12   
Duškić
E to kaze i mom m. Da ne upotrebim jos neki izraz.user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1621
   RE: Higijena dečakove piše...
28.8.2019 12:57:51   
Ana RR


IZVORNA PORUKA: milicicak

Ana, strasno!
Bubulence, sestro slatka, i meni je sve to nocna mora... V obozava da se igra sa pisom, kako mu skinem pelenu tako krene da vuce i cima a mene 100 znojeva oblije, sve se plasim povredice se. Mm je na pocetku malo prevlacio u toku kupanja, sad s vremena na vreme, u fazonu je vidis da sam cacka sam ce on to sebi srediti 😂



Svi dečaci vole da se igraju sa pišom i to nikad ne prestaje 😅😅

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1622
   RE: Higijena dečakove piše...
28.8.2019 13:08:28   
Maraj
Evo nase price....nama je pedijatar isto kada je L bio beba, skroz prevukla. Onda smo zbog bjbrega isli na pregled u Tirsovu kod hirurga ,urologa. On nas je toliko nagrdio sto prevlacimo kozicu. Velikim slovima napisao, da se ne dira. I eto, mi batalili.
Sto ana kaze, srede to oni posle sami. Kad god su "u mogucnosti" decaci se igraju sa stvarcicon, tako da ne sumnjam da ce i sami resiti

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1623
   RE: Higijena dečakove piše...
28.8.2019 14:07:24   
Maslacak15
pricala sam vec, u nemackoj je stroga naredba od pedijatara da se nista ne dira i ne prevlaci.tako daja nikad nisam ni pokusavala


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1624
   RE: Higijena dečakove piše...
28.8.2019 14:13:43   
MimaKos
Eto, utesiste me... ja sam cula i dosta prica mama koje nisu prevlacile pa trebalo da se secne, pa traume...  pa njihova verzija kako obavezno treba prevlaciti da do seckanja ne bi doslo..  za ovo stvarno ima dosta oprecnih misljenja

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 64 [65] 66   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 64 [65] 66   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here