|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pozoriste
22.2.2014 21:45:02   
superm
ne idem ni ja bas cesto u poslednje vreme.... zato i pitam, ako neko ima neku sugestiju, planiram da idem za nedelju, dve...

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 6.11.2017 8:54:46 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Pozorista u Beogradu
22.2.2014 21:47:05   
superm
a, da.... ne znam da li je jos na repert. pred. Miki Maus, Narodno, mala scena. vredno vidjenjauser posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Pozorista u Beogradu
22.2.2014 21:49:29   
Verolina

IZVORNA PORUKA: superm

Toplo preporucujem fantasticnu 'Pomorandzinu koru' u Ateljeu 212. Planiram ponovo da gledam. Glumacka ekipa fenomenalna...
Sta bi ste vi meni preporucili?

Nema ovde bas mnogo pozorisnih tipova.
Ne znam da li se jos daje Smrtonosna motoristika u Ateljeu, ali eto, to je moja topla preporuka. Ili neki mjuzikl u Madlenijanumu.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Pozorista u Beogradu
22.2.2014 22:04:15   
minna
Sad skoro sam gledala u JDP-u Šine, Gospođicu i Izdaju i dopale su mi se sve tri predstave, naravno sve 3 na razlicit nacin, ali su odlicne i glumacka ekipa je super!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Pozorista u Beogradu
22.2.2014 23:27:53   
superm
Hvala na preporukama. Bas sam planirala da odem prvo do JDP-a. Pa, pisacu o utiscima...user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Pozorista u Beogradu
10.12.2014 17:43:04   
superm
Toplo preporučujem predstave Ljubavno pismo i Egzibicionista u Ateljeu 212.user posted image user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Pozorista u Beogradu
10.12.2014 22:48:01   
mama krava
Joooj, kako se meni ide u pozoriste!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Pozorista u Beogradu
10.12.2014 23:17:18   
superm
Mm i ja se trudimo da s vremena na vreme idemo u pozoriste. Oboje smo veliki ljubitelji. I najvise volimo Atelje.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Pozoriste
11.12.2014 0:37:56   
Azra_
Ja sam neuništivi ljubitelj Zvezdara teatra. Tamo se osećam odlično... Godine i godine staža. Mada, ja stvarno ne biram mnogo, mogu sve da gledam. A omiljene predstave sam gledala i po 5-6 puta.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 6.11.2017 8:44:49 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Pozoriste
9.3.2015 21:01:59   
acalukic
Obozavam pozoriste moje omiljeno je Narodno, ali kako su mi se unuci izrodili nemam vremena vodim ih u decija pozorista

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 6.11.2017 8:45:53 >

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Pozoriste
6.11.2017 8:46:10   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Peace*

Veoma dugo nisam bila u pozorištu... od školskih dana čini mi se, a ni tad nisam volela da idem jer su nas večito vodili na neke glupe predstave (iz školskog programa), ili me je mama vodila na balet (ne znam zašto baš balet, valjda da mi otvori vidike...)
Neko vreme sam išla sa bakom i dedom u mađarsko pozorište, i to je bilo super. Volela sam da idem, jer su oni gledali zanimljive predstave.

Elem, u martu prijatelji predlože da idemo da gledamo Let iznad kukavičjeg gnezda. Kako nisam gledala film, meni je predstava bila odlična. Nije se dopala onima koji su gledali film.

Bila sam oduševljena da je pozorište puno! Gomila mladih, gomila starih.

Sinoć smo bili na stand-up show Nikole Đurička - Sve što ste hteli da znate o Džoniju a niste smeli da pitate. Čovek je kralj! Sat i po plakanja od smeha! user posted image


Da li idete u pozorište?
Koje predstave ste gledale u poslednje vreme da su vam se dopale?


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Pozorista u Beogradu
6.11.2017 8:47:20   
Peace*
Molim te Sanjice u prvom postu promeni naslov da ne stoji "u Beogradu". user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Pozorista
6.11.2017 8:48:55   
Anck Su Nmaun
Mi smo uzeli karte za Cikaske perverzije, jedva cekam user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Pozorište
6.11.2017 8:49:39   
Sanjica26 RR
Poslednje sto sam gledala je predstava "Kafa i cigareta" po filmu. Kome god da sam rekla bili sy u cudu taj naziv nema veze sa mnom.user posted image Ni ti pijem kafu, ni ti pusim.
Predstava je odlicna. Cela glumacka ekipa je sjajna.
Obicno idem sa koleginicama. Neko mora da cuva decu. user posted image Volela bih da ide mm sa mnom, ali je u ovom trenutku nemoguce,

< Poruku je uredio Ana RR -- 6.11.2017 9:04:51 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Pozorista
6.11.2017 9:24:49   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mi smo uzeli karte za Cikaske perverzije, jedva cekam user posted image


U Novom Sadu? Kada su?
Jako bih volela da ih gledam...

Bas dugo nisam bila u pozoristu, pre nekaki vodila malenu, ali mi se jako ide sa mm...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Pozoriste
6.11.2017 9:30:05   
Anck Su Nmaun
Da , ali za karte moras biti brza. Prosli mesec nismo uspeli da uzmemo. Sad su 7 decembra, brat rezerviso pre par dana, tj. isti dan kad su izbacili datum i vec je bilo gusto. Ja juce preuzela karte.
Zovi ako mislis sto pre.
Kazu da je Odliicna predstava!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Pozoriste
6.11.2017 9:32:55   
mama Jo
Daaa, cula sam, svi hvale, kazu da prosto mora da se odgleda!

Hvala za info, dugo nisam pratila kada se daju, probacu da vidim ima li jos karata ☺

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Pozorište
6.11.2017 9:34:03   
Anck Su Nmaun
Ako si na FB nadji ih ima stranica pa izbacuju tamo kad se daje, ako ne odes sad u Dec.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 6.11.2017 9:46:49 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Pozorište
6.11.2017 9:40:15   
Ana RR
Odlična predstava. Mm je gledao kao klinac. U Kanadi smo je propustili jer nije imao ko da nam čuva dete, a kad je bila u Bg skoro ja nisam ni znala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Pozorište
6.11.2017 10:57:34   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ako si na FB nadji ih ima stranica pa izbacuju tamo kad se daje, ako ne odes sad u Dec.


Super, jesam na fb, bas cu da ispratim tamo. Hvala Anck ❤

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Pozorište
10.11.2017 14:43:58   
Dragce86
Mnoogo mi nedostaje pozoriste..poslednji put sam bila kao trudnica u 9.mesecu, mjuzikl Viktor Viktorija na Terazijama sa sjajnom glumackom ekipom! Sve preporuke!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Pozorište
10.11.2017 14:52:09   
mama Jo
I meni bas nedostaje poziriste....
Aad si me podsetila Terazija i sjajnih mjuzikala koje sam tamo odgledala... ,,Cigani lete u nebo" tri puta cak, ,,Briljantin", ,,Zona Zamfirova", ,,Grk Zorba"... joj tako bih sada otisla, nebitno sta se daje

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Pozorište
14.11.2017 14:58:53   
MamaNecaVo
Mi idemo cesto.
Pozoriste je moj izduvni ventil.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Pozoriste
28.11.2017 20:10:57   
dunja RR
Drugarica me sada obradovala, javila da je uspela da nađe karte za Let iznad kukavičjeg gnezda u Beogradskom dramskom, krajem decembra. Sjajna ekipa glumaca, jedva čekam!

Još da je Manda poživeo :( ...Bog da mu dušu prosti.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Pozoriste
28.11.2017 20:32:02   
Sanjica26 RR
Divno Suzi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here