|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pozoriste
18.2.2018 11:04:51   
mama Jo
Nato... blago tebi.... ja zbog manjka vremena sad bas jako dugo nisam isla u pozoriste, a obozavam... samo malo jos da mi porastu ove moje male i ima da idem.svako vece 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Pozoriste
18.2.2018 11:09:52   
nata11
Nadoknadices user posted image
Ja svake sezone ugrabim bar 2-3 nove predstave. Kod nas je cena karte smesna a predstave su super.

_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Pozoriste
31.3.2018 20:57:48   
dunja RR
Nato, super!


Mi smo danas bili u Pinokiu, očekivala sam više. Ljudi su jako ljubazni, nekako je domaćinska atmosfera, ali scenografija je jako loša, lutke takođe, prilično sve socijalno deluje. Verujem da nije lako, za sve to treba novca.
Gledali smo predstavu Karius i Baktus (karies i bakterije na zubima jelte user posted image ), i evo deca nam po ceo dan peru zube, znači ima efekta user posted image

Posle predstave sva dečica su dobila četkicu i pastu za zube Signal.


Dobre su predstave u Buhi, koja je sada, dok se Buha renovira prebačena u Vuk, pa nam je na 5 minuta od kuće. Jurimo Petra Pana, nema ga izgleda u aprilu, kažu da je vrhunska predstava, raskošna.

I preporuka za Pan teatar, imaju lepe predstave. I oni su na na 5 minuta user posted image

I za Dečiju Akedemiju 28, mi smo predstave odgledali, odlične su!

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.4.2018 12:59:22 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Pozoriste
31.3.2018 23:14:54   
gagana83
Mi smo prosle i pretprosle nedelje gledali Sex bomb sa Djordjem Davidom i Sta me snadje, monodramu sa Andjelkom Prpic. Sex bomb solidna, nista posebno a Sta me snadje je urnebesna, bukvalno smo kuma i ja plakale od smeha.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Pozoriste
31.3.2018 23:21:12   
dunja RR
Mene drugarica planira da vodi na tu sa Anđelkom, nisam imala pojma o čemu se radi (tj. i dalje nemam pojma :D), ali ako kažeš da je dobra..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Pozoriste
31.3.2018 23:32:29   
gagana83
Odlicna, veruj mi!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Pozoriste
23.4.2018 21:01:16   
dunja RR
Danas sam vodila Savu na Petra Pana u Buhi (sada se renovira Buha, pa je kod nas u Vuku), i sviva svima svima je preporučujem, previdna predstava!
Vodite mališane, nećete se pokajati, posebno ako vole Petra Pana (od svih knjiga koje imamo, Sava upravo Petra Pana najčešće traži).

Scenografija - raskošna
Kostimi - takođe
Muzika i koreografija, savršena
Gluma - fantastični mladi glumci + fantastična deca + odličan Dejan Lutkić (zamenio Mandu u ulozi Kepetana Kuke)
Adaptacija je odlična


Velika preporuka!!!!

Retko se daje koliko sam primetila, pa s obzirom da S danas nije išao u vrtić (kašlje kao magare, nema T, standardno to kod njega traje dan dva), a videh na repertoaru jutros, reših se razmišljajući da li će je biti još do kraja sezone, i baš smo uživali ♥

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Pozoriste
23.4.2018 21:25:31   
Ana RR
Suzi, hvala na preporuci, baš ću pogledati. Marko voli Petra Pana user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Pozoriste
2.5.2018 17:29:25   
mama Jo
Mi smo gledali Pipi dugu carapu... interaktivna je, li mislim da je mladjoj deci zanimljivije kad ima vise likova.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Pozoriste
2.5.2018 17:31:18   
MimaKos
Poslednji put Kaju Zutic u niskom pozoristu,

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Pozoriste
2.5.2018 17:31:57   
mama Jo
Je l'gledao, do kraja, neko Andjelku? Kakva je?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Pozoriste
2.5.2018 17:42:28   
MimaKos
I konstantina kostjukova, genijalno

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Pozoriste
2.5.2018 18:19:56   
mama Jo
Joj jesva cekam malo vise vremena da opet mrenem!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Pozoriste
2.5.2018 18:25:37   
Sanjica26 RR
Kod nas se davala Andjelka ali nisam htela da idem. Za nju nisam htela da da dam 1000dinara.
Sledece nedelje idem sa kolwginicama na predstavu Voz sa Vojom Brajovic i Sergejem Trifunovic. Javljam utiske

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Pozoriste
2.5.2018 18:26:41   
mama Jo
Uf, Sanjice, ekipa obecava..
Zavidim ti bas ☺

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Pozoriste
2.5.2018 18:26:43   
MimaKos
Kod nas retko sta normalno dodje, a svi poludeli za to Andjelkom..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Pozoriste
25.10.2018 19:30:05   
dunja RR
Uspela sam večeras, ne znam ni sama kako, da kupim karte za Korešpodenciju. Obećavam stalno drugarici koja me redovno vodi u pozorište da ću da probam jer ona to nije gledala a uglavnom dosta toga jeste, i uvek zakasnim, jer se Zvezdara teatar rasproda za čas. Juče krenulaprodaja karata za novembar, ali ja nemam tu karticu za online kupovinu, i uspem od noćas da produžavam rezervaciju svakih 45 minuta, nadmudrila sam ih user posted image
Otišla na blagajnu malopre, i kažem koja dva mesta hoću, kaže žena ma nema karata sve rasprodato, ja joj kažem ima ima, te dve će vam se sada oslobiti (tačno sam knapirala moj dolazak sa istekom rezervacije user posted image , sva sreća pa živim blizu Zvezdara Teatra) i tako i bi i kupih user posted image


Za decembar ću probati da ulovim karte za Osamu kasabu u Njujorku, kažu da je fenomenalna. Naravno sada sve rasprodato, ostala sve neka jako loša mesta.

< Poruku je uredio dunja RR -- 25.10.2018 19:31:08 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Pozoriste
25.10.2018 20:11:33   
Sanjica26 RR
Odlično Dunja.user posted image

Kod nas se davala Korešpodencija. Propustila sam je.


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 25.10.2018 21:06:25 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Pozoriste
25.10.2018 20:53:40   
dunja RR
Ma sećaš se da ja nisam htela da je gledam, zbog Gorčina!

Ali šta ću kada drigarica samo to nije gledala (i ovu Osamu kasabu), a red je da se i ja jednom pomučim za karte :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Pozoriste
25.10.2018 21:07:07   
Sanjica26 RR
Da, da secam se. Bas me zanima kakva je. Pisaces.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Pozoriste
29.10.2018 22:14:19   
gagana83
Ja planirala za vikend da gledam stend up Djuricka, ali karte planuse dok si rek''o keks. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Pozoriste
30.11.2018 14:57:43   
dunja RR
Ja odgledala sinoć sa drugaricom Korešpodenciju, odlična je.
Prvi put čini mi se gledam Lečića uživo, baš je glumčina, Anica naravno standardno fenomenalna, Štimac mi je uvek isti user posted image
Iznenadila sam se Banetom Vidakovićem, koga nešto ne volim zbog njegovih angažmana po pinku, ali odlično glumi na sceni, i deluje kao baš duhovit tip user posted image

I još neki klinja (Joakim Tasić) glumi, Lečićevog unuka, i na kraju predstave su došli neki predstavnici koječega, fotografi bla bla, i dodelili mu 2 nagrade za najboljeg mladog glumca. Mislim nije on loš, ali kada pored Lečića glumiš, malo si u nezavidnoj situaciji, moj utisak. Čovek razvaljuje kako dobro glumi, naravno tu su godine iskustva.

< Poruku je uredio dunja RR -- 30.11.2018 15:00:19 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Pozoriste
30.11.2018 14:59:21   
dunja RR
Sada jurim jednu predstavu, kažu da je ooodlična, smeh do suza, sa Andrijom Miloševićem i Slobodom Mićalović, ali daje se samo na Čukarici i naravno decembar je odavno rasprodat.
Probaću nešto u januaru da nađem, zove se ŠEĆER JE SITAN OSIM KAD JE KOCKA.

< Poruku je uredio dunja RR -- 30.11.2018 15:00:44 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Pozoriste
30.11.2018 15:08:17   
dunja RR
A za Osamu kasabu u Njujorku ne nađoh karte za decembar, jer smo bili n Zlatiboru prošle nedelje kada su izbaicili repertoar za decembar i naravno, sve karte otišle otišle za par sati. A drugarica mi sinoć priča da je gledala pre neki dan i da je sjajna, baš je hvale, iako sam bila malo skeptična jer su sve mladi i mahom nepoznati glumci, osim Andrije Kuzmanovića.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Pozoriste
30.11.2018 15:18:07   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja odgledala sinoć sa drugaricom Korešpodenciju, odlična je.
Prvi put čini mi se gledam Lečića uživo, baš je glumčina, Anica naravno standardno fenomenalna, Štimac mi je uvek isti user posted image
Iznenadila sam se Banetom Vidakovićem, koga nešto ne volim zbog njegovih angažmana po pinku, ali odlično glumi na sceni, i deluje kao baš duhovit tip user posted image

I još neki klinja (Joakim Tasić) glumi, Lečićevog unuka, i na kraju predstave su došli neki predstavnici koječega, fotografi bla bla, i dodelili mu 2 nagrade za najboljeg mladog glumca. Mislim nije on loš, ali kada pored Lečića glumiš, malo si u nezavidnoj situaciji, moj utisak. Čovek razvaljuje kako dobro glumi, naravno tu su godine iskustva.


Vidis kako su ukusi različiti. Koleginici se uopste nije dopala ta predstava. Vise joj je legla Hipnoza jedne ljubavi. Kao i svima nama. user posted image

Ja bih je i ponovila koliko mi je bila dobra.


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Sada jurim jednu predstavu, kažu da je ooodlična, smeh do suza, sa Andrijom Miloševićem i Slobodom Mićalović, ali daje se samo na Čukarici i naravno decembar je odavno rasprodat.
Probaću nešto u januaru da nađem, zove se ŠEĆER JE SITAN OSIM KAD JE KOCKA.



Ovu sam merkala. Slusala sam kritike.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 30.11.2018 15:19:11 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here