|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
[Anketa]

Kupovne ili domace kasice


Domaće kašice
  100% (22)
Kupovne kašice
  0% (0)


Ukupno glasova: 22


(Poslednji glas : 27.6.2020 11:41:06)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 13:02:14   
Iwana87
Necu da pokrecem sad raspravu ali totalno suprotna misljenjauser posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 13:04:37   
Vika
Čitala sam sve... jasno mi je da je i ovo jedno od "onih" pitanja na RRuser posted image

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 13:27:51   
minavb
Namerno si cackala, dosadno ti je.user posted image
Svako radi kako misli da je najbolje. Na pijaci vise ni za sebe ne kupujem. Pisala sam negde zasto.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 13:47:50   
Iwana87
Ne mislim ja na kupovinu na pijaci,vec na ono sto raste iz zemlje,tipa moja basta je najsigurnija meni,znam da je necu prskati i bice zdravo 100 posto.A pijaca je druga stvar.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 13:49:03   
Anoniman
Ja sad čitam i više stvarno ne znam čime da hranimo našu decu , kako god okreneš - neki andrak fali user posted image . U zemlju smo natrpali otrova , u kašicu drugi trpaju otrova , pa šta da raaaadimooo user posted image .

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 230
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 13:52:54   
Vika
I ovde anketu, pa kud puklo...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 13:54:44   
minavb
A koji se otrov trpa u kasicu?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 13:55:43   
Iwana87
Da ti kazem ja moje najiskrenije misljenje.Nista!Do kad ces cuvati dete,god,dve mozda i tri,dok se ono ne docepa kokakole,raznoraznih grickalica i ostalih gluposti,a onda sok za organizam.Dete koje je cuvano kao pod zvonom saljes u spoljni svet i onda?Ja moje dete vise cuvam otrova nego nekih drugih stvari,tipa prasine,zemlje i slicno.I?Da kucem u drvo jednom se prehladio do sad.Krvna slika odlicna.Ne panicim ako je kad puzi dotakao rukom pod pa da mu iste sekunde dezinfikujem ruku,od cega,neceg sto nas okruzuje svako dnevno?Ne.Da ne zalazim dublje,moje misljenje rekoh licno moje da se ne cuva pod staklenim zvonom i da se ne pravi od muve slon.Ako razmisljas o zagadjenju,onda je zagadjen i vazduh koji disemo,sto znaci kupis zvono i cuvas dete na vestackom kiseonikuuser posted image
Salim se Bubo da me ne shvatih pogresno,i ja pazim na sve zivo,majka sam i odgovorna za to dete nego mi tako nekad pukne


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 13:56:06   
Anoniman
Samo ću da napomenem nešto , i izvinjavam se za OT .

Čitala sam da su Ameri pioniri "budženja" hrane . Kod njih se sve živo pravi od kukuruza , ti misliš jedeš kečap , a u stvari jedeš kukuruz . Čak sam i gledala film , i nisam mogla da verujem šta se sve pravi od kukuruza . Čak i pelene , verovali ili ne .

A inače , oni su genetski modifikovali kokoške da se za samo par dana po rođenju enormno ugoje (da bi se dobila veća količina mesa , naravno) i te životinje bi skončavale svoje živote u mukama slomljenih nogu i kostiju , jer su jako mlade a kosti nisu dovoljno jake da izdrže težinu koju koka dobija jako brzo user posted image . Tužno , jako tužno , i opasno .

Setiću se naziva filma , dokumentarac je , pa ću vam reći da ga pogledate .

Još jednom , sorry za OT , molim sugestiju modova gde da prebacim ovaj post .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 234
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 13:57:33   
minavb
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Samo ću da napomenem nešto , i izvinjavam se za OT .

Čitala sam da su Ameri pioniri "budženja" hrane . Kod njih se sve živo pravi od kukuruza , ti misliš jedeš kečap , a u stvari jedeš kukuruz . Čak sam i gledala film , i nisam mogla da verujem šta se sve pravi od kukuruza . Čak i pelene , verovali ili ne .

A inače , oni su genetski modifikovali kokoške da se za samo par dana po rođenju enormno ugoje (da bi se dobila veća količina mesa , naravno) i te životinje bi skončavale svoje živote u mukama slomljenih nogu i kostiju , jer su jako mlade a kosti nisu dovoljno jake da izdrže težinu koju koka dobija jako brzo user posted image . Tužno , jako tužno , i opasno .

Setiću se naziva filma , dokumentarac je , pa ću vam reći da ga pogledate .

Još jednom , sorry za OT , molim sugestiju modova gde da prebacim ovaj post .

Ta Amerika se zove, iz dva dela. Jel tako?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 13:58:27   
Iwana87
E sad ozbiljno jedno pitanje,sta ce sojin lacetin u kasice?To sve da pitam i nikako?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 14:02:17   
minavb
Leciti je savrsen emulgator, spaja nespojive sastojke u stabilne emulzije. Ima ga u zumancetu, soji i organizmu coveka. Korisi t se u prehrambenoj i farmaceutskoj indurstriji za sve sto se rastvara u vodi.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 14:03:15   
Iwana87
Pojma nisam imala sta je,sad citam na netu,pa zato pitam.Naziv sojin mi nije bio jasan

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 14:06:02   
minavb
Posto se svuda koristi, lakse je i jeftinije ga izdvojiti iz soje nego iz jaja. Mora da pise na svako proizvodu da ga ima i kod je porekla.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 14:06:55   
Anoniman
Mina , nije taj film , ovaj se zove Food inc . Potraži ga i pogledaj , stvarno ludilo od filma .

(odgovor članu Iwana87)
  Direktna veza do poruke: 240
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 14:08:14   
minavb
Hocu. Ja se inace gnusam sta su sve ti ljudi u stanju da pojedu. U Evropi su stvari drugacije, u poslednje vreme narocito. Zato kazem, baby food proizvedena u Evropi je bezbedna.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 14:09:01   
gagana83
Ja mislim da ce moje dete jesti kupovne kasice i kad bude isla u skoluuser posted image Nema te kupovne kasice koju ona ne voli:slane, slatke, zitne, Hipp, Nestle, Juvitana...sve jede.
Sad je vec velika pa joj uglavnom kuvam, ali se desi ponekad da nece da jede rucak koji ja spremim pa to resavam tako sto u to ubacim malo kupovne kasice. Uvek u kuci imam po neku teglicu.

U vezi teme, misljenja sam kao Mina. Ako imas proverenog proizvodjaca najbolje je da sam spremas, ako ne, kupovne kasice su bolja opcija.




_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 14:09:50   
minavb
Tako je gagana, i pasiracemo do skole.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 14:10:20   
gagana83
Bas user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 14:11:11   
Ana007

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja mislim da ce moje dete jesti kupovne kasice i kad bude isla u skoluuser posted image Nema te kupovne kasice koju ona ne voli:slane, slatke, zitne, Hipp, Nestle, Juvitana...sve jede.
Sad je vec velika pa joj uglavnom kuvam, ali se desi ponekad da nece da jede rucak koji ja spremim pa to resavam tako sto u to ubacim malo kupovne kasice. Uvek u kuci imam po neku teglicu.

U vezi teme, misljenja sam kao Mina. Ako imas proverenog proizvodjaca najbolje je da sam spremas, ako ne, kupovne kasice su bolja opcija.




Takođe user posted image


_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 14:12:22   
lesica
E sada bez da me osudjujete sto cu malo da branim proizvodjace kasica: decija hrana je generalno stogo,najstrozije kontrolisana prehrambena proizvodnja i 100% bezbedna u smislu da se svo voce i povrce i meso koje se koristi kontrolise na sve moguce i nemoguce,uslovi za proizvodnju su pa skoro pa sterilni(cak i radnici koji tamo radeuser posted image ) stoga,bezbednija je od onoga sto im mi u svojoj kuhinji pripremamo. Druga je stvar kada hocemo da ih privikavamo na domaci ukus hrane,ili kad dete iz ne znam kog razloga kao moje,odbija kupovne kasice iako bi meni cesto bilo lakse da hoce da ih makar lizne. Uglavnom,ja sam u obavezi da kuvam svojoj smizli svakodnevno i sva sreca pa mi veliki broj vocki i povrcki moji matorci obezbede iz svoje vikendaske basteuser posted image Narocito sam skeptik po pitanju zelenisa,ali i paradajza,ali i voca tipa breskve,kajsije pa i jabuke,jer ne znam koliko i kako su prskani i slicno,s tim da napomenem da danas voce i povrce ipak mora da se malo prsne ne bi li se zastitilo os kojekakvih bolesti.

Uglavnom,poenta moje price bez ubedjivanja bilo koga u bilo sta,gledajte dete pa sta voli neka rucka dokle god je to zdrava hrana,bez obzira da li je kupovna ili domaca,sve je dobro dok se kontrolise kvalitet namirnica.

Al se raspisah user posted image poterala me hrana nesto danas user posted image


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 14:13:25   
Anoniman
Mina , evo ovo za koke KLIK

I najbibitniji link FOOD IC

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 247
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 14:13:45   
minavb
IZVORNA PORUKA: lesica

E sada bez da me osudjujete sto cu malo da branim proizvodjace kasica: decija hrana je generalno stogo,najstrozije kontrolisana prehrambena proizvodnja i 100% bezbedna u smislu da se svo voce i povrce i meso koje se koristi kontrolise na sve moguce i nemoguce,uslovi za proizvodnju su pa skoro pa sterilni(cak i radnici koji tamo radeuser posted image ) stoga,bezbednija je od onoga sto im mi u svojoj kuhinji pripremamo.

To ja pricam sve vreme.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 14:15:58   
lesica
Ja bi bila srecna,kazem vam da Lenka hoce da jede kupovne. I zbog toga zene,ako deca klopaju kupovne,bez brige-nakuvace te se,ima vremena.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Kupovne ili domace kasice
15.4.2011 14:16:50   
Vika
Uz rizik da delujem paranoidno, kako mogu biti sigurna da strani proizvođači prodaju na našem tržištu proizvode istog kvaliteta kao na svom, pošto sam se više puta uverila u dvostruke aršine (kada su u pitanju drugi proizvodi)?

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here