|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
[Anketa]

Kupovne ili domace kasice


Domaće kašice
  100% (22)
Kupovne kašice
  0% (0)


Ukupno glasova: 22


(Poslednji glas : 27.6.2020 11:41:06)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.2.2011 12:54:36   
minavb
Ja mozda preterujem, ali svaki dan kuvam novo i po ceo dan nesto krckam-dorucak, rucak, vecera.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.2.2011 12:58:38   
mati
IZVORNA PORUKA: minavb

Ja mozda preterujem, ali svaki dan kuvam novo i po ceo dan nesto krckam-dorucak, rucak, vecera.

Svaka cast user posted image  . Kakav spanac ste davale, jer davao neko onaj Frikomov smrznuti? Ja stalno spremam za nas, ali ne znam koliko je dobro za decu...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.2.2011 12:59:25   
Iwana87
Ne preterujes,ja bas nista ne dajem iz kese,sem pirincanih pahuljica sto sam davala na pocetku,dorucak kuvam,rucak kuvam veceru istuuser posted image a obroci za nas,eeee da je moja majka znala,ne bi kuvala bez bio vegetala,bio vegetal zacin na sto i jedan nacin,je**mli mu lebarnikuser posted image Gde se seti ovog

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.2.2011 13:19:41   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: minavb

Ja mozda preterujem, ali svaki dan kuvam novo i po ceo dan nesto krckam-dorucak, rucak, vecera.


ja isto, i bas sam se juce pitala da li preterujem, cini mi se da sam ceo dan u kuhinji user posted image
taman jedan obrok gotov, pripremam za drugi i tako ceo dan....

u pocetku sam mu davala gotove hipp kasice, stvarno mi je bilo besmisleno da spremam zbog par kasicica koje on proba, a i bilo mi je sigurnije u pocetku tako jer naravno da nemam bastu ispred zgrade user posted image
sad sve ja spremam, a od gotovih jede samo voce kog trenutno nema. slane gotove kasice su pregrozne, bilo bi mi zao da to jede svakog dana.
sto se spanaca tice, to je jedino sto smo jeli hipp iz teglice, ne bih mu davala taj smrznuti.

< Poruku je uredio pepeljuga -- 10.2.2011 13:24:49 >


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.2.2011 13:35:24   
minavb
Pepeljugice, ti i ja sve isto!user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.2.2011 13:45:38   
pepeljuga
user posted image aj napisi da imas kucnu pomocnicu molim te, mozda onda i ja dobijem jednu user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.2.2011 13:48:04   
Iwana87
ja imam,ja sam blizanac pa dok jedan deo sprema drugi cuva deteuser posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.2.2011 13:53:41   
pepeljuga
lako je tebi onda user posted image

ijao, pa meni je dete blizanac, znaci to je kao da imam dva user posted image user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.2.2011 13:55:45   
mati
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

lako je tebi onda user posted image

ijao, pa meni je dete blizanac, znaci to je kao da imam dva user posted image user posted image


Au... Po vasim procenama ja imam cetvoricu. I mm i Mata su blizanci. user posted image  Malo off

< Poruku je uredio mati -- 10.2.2011 13:56:03 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.2.2011 15:32:56   
Iwana87
ubice nas ,i ja i moje dete smo isti znak;)mnogo nas ima

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.2.2011 15:43:38   
minavb
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

user posted image aj napisi da imas kucnu pomocnicu molim te, mozda onda i ja dobijem jednu user posted image

Jedno mnedeljno imam cistacicu, jel moze to?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.2.2011 15:47:51   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

user posted image aj napisi da imas kucnu pomocnicu molim te, mozda onda i ja dobijem jednu user posted image

Jedno mnedeljno imam cistacicu, jel moze to?user posted image


moze, moze, ali posto je ova tema postala kupovne ili domace kasice plus horoskop, da kazem da sam ja devica u horoskopu pa mi ne treba kucna pomocnica nego drugi mozak, da malo odmorim user posted image

da se niko ne naljuti sto smo off: jos uvek nisam nasla da kupim hipp losos user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.2.2011 15:47:54   
Verus
meni je pedijata rekla da je smrznuti bezbedniji=doduse ovde ( SAD) je postojao problem sa Eserihijom, tako da je rekla da je smrznuti bezbedniji jer bakterije ne prezive.  Dala sam joj jednom, malo.  Planiram uskoro opet.

JEL SMEM DA GA DINSTAM NA BELOM LUKU?
IZVORNA PORUKA: mati

IZVORNA PORUKA: minavb

Ja mozda preterujem, ali svaki dan kuvam novo i po ceo dan nesto krckam-dorucak, rucak, vecera.

Svaka cast user posted image  . Kakav spanac ste davale, jer davao neko onaj Frikomov smrznuti? Ja stalno spremam za nas, ali ne znam koliko je dobro za decu...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.2.2011 15:52:40   
lesica
Verus ja ne vidim razlog da ne dinstas spanac sa belim lukom-naravno ako je smizlica vec probala lukic. Mozes da malo obaris prvo spanac pa onda sa malo belog luka da ga izdinstas na maslacu.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.2.2011 15:54:08   
Verus
Horoskopuser posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.2.2011 17:16:31   
mati
IZVORNA PORUKA: Verus RR

meni je pedijata rekla da je smrznuti bezbedniji=doduse ovde ( SAD) je postojao problem sa Eserihijom, tako da je rekla da je smrznuti bezbedniji jer bakterije ne prezive.  Dala sam joj jednom, malo.  Planiram uskoro opet.

JEL SMEM DA GA DINSTAM NA BELOM LUKU?

I ja mislim da bi smela. Ja na svim kupovnim kasicama koje Mata jede vidim da stavljaju luka.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.2.2011 17:49:50   
Anoniman
Verus, smeš beli luk, malo za početak ako nije probala...tako sam i ja negde počela da pravim španat sa belim lukom, tj kao za nasuser posted image

(odgovor članu mati)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.2.2011 17:52:38   
Trudnicica83
Mame, sta mislite da li je bolje da joj sada (posto uvodim jabuku) dam kupovnu kasicu sa jabukom nego da joj ja pravim, s obzirom da nije bas sezona voca? Isto pitanje i za tikvice?
Inace, ja joj do sada sve pravim, nisam jos nista kupovno dala (osim kukuruznih i pirincanih pahuljica) ali nemam nista protiv kupovnih kada se negde ide, ili u ovakvim slucajevima.

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.2.2011 18:54:53   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: minavb

Ja mozda preterujem, ali svaki dan kuvam novo i po ceo dan nesto krckam-dorucak, rucak, vecera.


Ja Luki nikada nisam dala jelo "od juce". Uvek mu kuvam sveze tako da sam i ja cini mi se non stop u kuhinji user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Kupovne ili domace kasice
10.2.2011 19:09:52   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Trudnicica83

Mame, sta mislite da li je bolje da joj sada (posto uvodim jabuku) dam kupovnu kasicu sa jabukom nego da joj ja pravim, s obzirom da nije bas sezona voca? Isto pitanje i za tikvice?
Inace, ja joj do sada sve pravim, nisam jos nista kupovno dala (osim kukuruznih i pirincanih pahuljica) ali nemam nista protiv kupovnih kada se negde ide, ili u ovakvim slucajevima.



ja sam u pocetku, kad smo tek pocinjali (mada smo mi poceli malo ranije ali svejedno) davala hipp kasice, nekako mi je to bilo sigurnije, jer tesko nabavljam bas domace voce i povrce, a kontala sam da su kupovne prilagodjene njima. mada, to je moj stav, ne mora da znaci da je ispravan user posted image
sada uglavnom sve ja spremam i to vise voli da jede, ali bitno mi je da prihvata i kupovne kasice, ako smo van kuce, nema problema.
a sto se tice tikvica, mislim da njih i nema u kupovnim kasicama, bar ja nisam videla  user posted image

< Poruku je uredio pepeljuga -- 10.2.2011 19:10:32 >


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Kupovne ili domace kasice
3.3.2011 7:42:01   
ivaj
Nakupujem pre neki dan kasice-da mi se nadje kad ne stignem nesto da spremim.I uzela sam razne marke.
Sto sam se razocarala sa sunval kasicom(ILI kako se vec zobe jbm li ga)user posted image
Otvorim teglicu od karfiola i krompira a kasa nekako cudna,suva,dete uopste ne moze da je guta.Sve moram blenderom da izmiksam i dodam malo mleka.A pise na njoj da je od 4. meseca.
Znam sigurno da nista njihovo vise necu uzimati.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Kupovne ili domace kasice
3.3.2011 8:21:31   
Ana007
Moja Vanja sunval kasicu od bundeve obožava.Juče sam baš kupila karfiol/krompir,baš sam danas mislila da joj damuser posted image
Takođe sam juče tražila neku kašicu od tikvica,nisam našla.Nema ni jedan proizvođačuser posted image

< Poruku je uredio Ana007 -- 3.3.2011 8:24:23 >


_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Kupovne ili domace kasice
3.3.2011 8:25:35   
ivaj
Pa mozda nisu sve iste.
A i tvoja beba je veca pa ce joj mozda i odgovarati,probaj.

Kazem ti ja sam mesala sa mlekom pa je pojela iz dva puta skoro sve iz one velike teglice.

< Poruku je uredio ivaj -- 3.3.2011 8:26:01 >

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Kupovne ili domace kasice
3.3.2011 8:29:40   
Ana007
Pa to,ako ti je gusto,uvek možeš da razrediš malo.
Npr ona Juvitina muskantna tikva je ređa od sunval bundeve.Moja Vanja više voli Sunval od juvitine.Pre neki dan,sam joj dala da proba brokoli,samo sto mi nije povratila koliko se gadila.

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Kupovne ili domace kasice
3.3.2011 8:52:37   
ivaj
A ja sam pre neki dan kupila hippovu kasicu brokoli i riza i bila je odlicna! Bas onako kako treba,gustina i ukus,ma smazala je celu za obrok.

Juvitanina bundeva je bas mnogo retka,Jelena takvu nece da jede.

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here