|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Oporavak posle porodjaja
3.1.2013 23:34:37   
Zemunka85
Ja posle porodjaja nikako da se oporavim. Psiha mi je super, ali se fizicki gadim sebi. Imam ogromnu stomacinu i posle 4meseca, kosa uzasno izgleda, butine debele, slabo stizem na depilaciju, da sredim nokte, hemoroidi su tu...uuuuuzas.

Ali ono sto bih vas pitala je - postala sam ovisnik o cokoladi. Ali bukvalno. Preterivanje ono najgore. Svakodnevno.
Cak ni razmisljanje da to bebi skodi, jer dojim, ne pomaze....

Je l imao neko slicna iskustvs?

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 3.1.2013 23:35:32 >

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 0:05:42   
Sanchy
Joj i ja imam ogromnu stomacinu evo vec sest i po meseci i nece da se povuce ni makac,prosto mi je to neverovatno kad citam da se zenama jako brzo sve to unormalilo a pri tom sam se u trudnoci ugojila 13 kg znaci nisam sad nesto preterala pa mi ostalo salo...ja ne ynam sta je ovo user posted image user posted image ...sto se klope tice ja sam oduvek kolicinski malo jela i tako je i sada,slatkise konzumiram ali ne preterano isto kao i citavog zivota

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 1:02:13   
pocahontas
moj stomak je, cini mi se, vise rastrockan nego sto je velik, ali ga bogme i ima, daleko sam od predtrudnickog stomaka. isla sam mesec dana na pilates i mislim da je taman poceo da se lepo smanjuje, ali vise nema grupe i ne idem vec 3 nedelje i imam utisak da mi se povecao stomsk.
a kosa...ne smem ni da je spominjem. nema gde je nema, mrtva trka izmedju mene i mog lavradora ko se vise linja, to me bas baca u ocaj jer inace imam slabu kosu.
plus mi trnu prsti na rukama, uzas.
eto...tako tece moj oporavak od porodjaja, skoro 4 meseca kasnije :)
e da, nemam potrebu za cokoladom niti bilo kojom drugom hranom, jedem zbog mleka, inace bi opusteno mogla ceo dan nista da ne stavim usta.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 10:50:39   
bojanica7
ja sam pocela da mrsavim tek godinu dana posle porodjaja. celo leto, dakle sest-sedam mesci nakon porodjaja, stomacina mi je bila ogromna. al ja sma stvarno mnogo jela. a posle godinu dana krenula da mrsavim i posle nisam mogla se zaustavim, smrsala i imala deset kila nego pre trudnoce, a stomak nika dbolji. eto, nekom treba vremena....

pocohontas, koliko me je zbunio tvoj ticker na momenat user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 11:06:11   
adulence
evo mene cetiri nedelje nakon porodjaja sjajno se osecam psihicki,fizicki nisam u najboljem izdanju ali nisam ni debela,sve je kao sto je i bilo osim stomaka koji opet nije preveliki i nemam salo samo visak koze,ali ono sto mene izludjuje nisu te kile koje ce se skinuti koliko strije uhhhhhh one me ubijaju i nekako mozda ce zvucati glupo ali smanjuju mi samopouzdanje nekako kad sam sa mm malo prisnija da se tako izrazim uhhh kad ih vidim bas se iznerviram pogotovu sto mi se cini da sam ispucala 3 dana pred porodjaj i jos su mi strije crvene,ne znam sta da mazem i da li postoji nesto sto ce bar da ih malo smanji...

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 11:13:13   
Janncica
Adulence,strije ce vremenom posvetleti. Neces ih ni primecivati... Samo treba malo vremena za njih.
Ja sam malo bolje od juce... Ne gegam se po kuci i mogu da se sagnem pomalo. Nisam sigurna gde sam usivana,pa ne znam da l me zulja to ili suljevi. user posted image
A i meni trnu dva prsta na desnoj ruci. user posted image Mislila sam da je to do pritiska i natecenosti i da ce proci kad se porodim,ali nista. user posted image
Mnogo mi teze sad pada oporavak nego posle prvog porodjaja. Ali sam zato psihicki stabilnija sad,nego sto sam bila prvi put.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 11:24:24   
adulence
meni kad su konci otpali preporodila sam se...uhhhh,bas su me bili zatezali...

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 11:53:09   
jovana13
i meni je stomak ostao kao da sam treci mesec. A nema sa kilazom veze,sad imam 4kg manje nego pre trudnoce, a porodila sam se pre 4meseca. Sve super,ali stomak.. Mislim da tu jedino vezbe mogu da pomognu jer su nam misici opusteni..

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 12:06:29   
MASHKA
evo i mene mesec dana posle porođaja i super se osećam, mnogo bolje nego posle prvog!
konci otpali a rane me nisu ni bolele, samo malo u porodilištu. potvrđujem iz ločnog iskustva da je mnogo bolje kada popucaš nego kada te seku, ipak koža puca gde je najtanja i to brzo zaraste.stomak nije veliki samo , što reče Adulence, malo viška kože i te dosadne strije. ali sada su već jako blede!user posted image

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 12:14:44   
bojanica7
adulence, stos e tice strija. ja nisam popucala u trudnoci prosloj, ali jesam u srednjoj skoli kad sam nesto se gojila, mrsavila, rasla... sta li vec i imam na dupetu i malo na ledjima strije koje mi ama bas nimalo ne smetaju... prosto to pocinej da bude sastavni deo tebe i to je... a sto se tice mazanja, ja sam culaz a taj neki strijet u=ili kako s evec zove. postoji jomelop e za opekotine i postoji to isto nesto protiv strija.

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 12:31:14   
jacagoga
Smrsala 7kg posle porodjaja, visak koze na stomaku i odvratne ljubicaste strije, cini mi se da sam popucala posle porodjaja preko noci, jos sam sad opet pocela da krvarim pa ne kontam jel menstruacija ili...

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 12:37:22   
bojanica7
moze biti a mozda si samo imala pauzu s lohijama koji dan. imas temu prvi ciklus posle porodjaja i tamo su zene pisale iskustvo s prvom menstruacijom.user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 13:06:16   
pocahontas
stavila sam novi ticker user posted image

ja imam tri strije, od toga mi se poslednja, koja se i najvise vidi, pojavila posle porodjaja, jos u porodilistu...ja ih mazem nivea mlekom za telo, time sam se mazala i u trudnoci. smetaju mi ali nije strasno, cak mislim da sam imala i srece imajuci u vidu koooolilki mi je bio stomak.
ja se nekako nadam da ce sve doci na svoje kad prodje ova faza iskljucivog dojenja i kad pocnemo da uvodimo cvrstu hranu..ili se bar nadam user posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 13:07:19   
pocahontas
aaaaa moja beba danas ima tacno 3 meseca, 3 nedelje i 3 dana user posted image

izvinjavam se za off.

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 13:37:40   
bojanica7
to sam i ja skontala kad sam bacila oko na tiker user posted image volim te podudarnosti user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 15:14:31   
Shishica
Ja se ponovo bojim ovog perioda.. trebalo mi je dve godine da sve dodje na svoje sto se tice i fizickog i psihickog i slaganja sa mm.. i sad opet.. ali idem da pisem tamo u temu gde cu sebi obecati sta cu u 2013-toj..

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 15:55:01   
adulence
strietom sam se mazala celu trudnocu i eto jednostavno takva je koza sto neko rece ljubicaste su i grozne i ima ih mngo tako da ako nista drugo jedva cekam da posvetle,nemojte me pogresno shvatiti sve bih to opet zbog mog andjela..

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 16:10:39   
Janncica
Ne bih da budem off,ali ne znam gde da pitam... Je l normalno da mi tu gde sam(ja mislim) usivana 7 dana od porodjaja malo krvari? Bas me zateze i pecka,a na ulosku ima malo tragova krvi tu skroz kod cmara.user posted image Pipkala sam sa papirom i isto je bilo krvi. user posted image
Bojim se da mi nije pukao konac. user posted image Hoce li to samo zarasti i ako jeste?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 16:16:04   
caca81

IZVORNA PORUKA: Janncica

Ne bih da budem off,ali ne znam gde da pitam... Je l normalno da mi tu gde sam(ja mislim) usivana 7 dana od porodjaja malo krvari? Bas me zateze i pecka,a na ulosku ima malo tragova krvi tu skroz kod cmara.user posted image Pipkala sam sa papirom i isto je bilo krvi. user posted image
Bojim se da mi nije pukao konac. user posted image Hoce li to samo zarasti i ako jeste?

Prošlo je 7 dana od porođaja,ako sam te dobro razumela. Normalno je da krvariš...a i ako ti je konac pukao, zarašće, samo moraš da miruješ i da paziš kada sedaš i ležeš.

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 16:18:50   
Janncica
ma bas sam se sad opteretila sa tim... user posted image
Nervira me sto to krvari...kontam da ni ne mogu nista drugo da uradim osim da pazim i cekam da zaraste...user posted image

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 16:54:11   
isidora88
jancice a mozda su hemoroidiuser posted image
ja 2 godine posle porodjaja jos nisam zadovoljna sobom, imam strija na izvoz, najvise mi smeta unutrasnja strana butina, i dalje su ljubicaste i siroke i duboke, katastrofa, a mackala sam svime i svacimuser posted image
i sva sam mlitava i imam visak koze na stomaku, mada to sve verovatno moze da se sredi vezbama samo sto ja nikako da se nakanim da pocnemuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 17:16:52   
Figaro88
Jancice a sto ne uzmes ogledalce i pogledas kakvo je stanje dole?
Isidora ne znaci ti nista da se nerviras zbog strija,i ja ih imam na unutrasnjoj strani butina puno,malo na stomaku,bila sam ocajna zbog njih a sada ih jednostavno ignorisem,kada se oblacim biram duzinu da ih prekrijem i to je to.
Meni je trebalo nekih godinu ipo da se oporavim,rana mi je zbog infekcije zarasla posle tri meseca,kada sam dve nedelje posle porodjaja otisla u kupovinu sreo me mm-ov kolega i pitao me kada mi je terminuser posted image Stomak se zategnuo tek kada sam pocela da vezbam,misici su mi bili oslabljeni,nisam dojila pa me grudi nisu mucile,ali opadanje kose,umor,krvarenje,znojenje,to mi je najgori deo porodjaja....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 18:21:10   
Janncica
ma ne vidim sa ogledalom... user posted image user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Oporavak posle porodjaja
4.1.2013 18:28:08   
nina26
Da se upisem i ja ovdeuser posted image

Rana me ne boli odavno,kao da nisam ni radila cr,ali me zato pecka dole od kako sam se porodila. Sta sve nisam koristila,dr kaze nadrazena mi je tu koza,crvena....ja sve mislim da je ok kateterauser posted image ne znam ni kako cu stupiti u odnose...

a stomak mi je ok,malo vec nego sto je bio,a sa porodjajem mi je otislo 10kg, i imam jos toliko..

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Oporavak posle porodjaja
21.5.2013 11:27:36   
lady_b
E ovako, porodila sam se prije 34 dana, lohije još uvijek idu pomalo ali su jako svijetle i mislim da polako prestaju. Rana me malo boli ali samo ako dugo sjedim. Ono što mene brine je, kada idem u wc tj.kad se naprežem nebitno bila velika ili mala nužda, imam osjećaj kao da će mi dio gdje je klitoris ispasti ali doslovno, čak nekad moram da pritisnem taj dio da bih normalno izvršila nuždu,izvinite ali ne znam kako da vam objasnim. i kada pipnem taj do, imam osjećaj kao da imam tu neku ogromnu modricu, eto tako boli na pritisak. Da li je to od poroda,od naprezanja? Jer se baš i ne sjećam da me taj dio boljeo nakon porođaja...

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here