|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Antimilerov hormon
20.6.2014 20:53:09   
Verolina
Da, ne brini se. Bice sve ok.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu micaubica83)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Antimilerov hormon
26.6.2014 16:33:03   
lidoje
Da li je tacno odredjeno koji dc se radi antimilerov hormon? Radicu 2-3 dc sve hormone, jel' mogu i njega tada?

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Antimilerov hormon
26.6.2014 16:36:05   
lidoje
Da li je odredjeno koji dc se radi antimilerov hormon ili moze bilo koji? Radicu sada sve hormone, pa sam mislila i njega da odradim 2-3 dc, je li to ok?

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Antimilerov hormon
26.6.2014 17:57:02   
Verolina
Mozes bilo koji dc da radis

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu lidoje)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Antimilerov hormon
26.6.2014 17:57:15   
Verolina
Mozes bilo koji dc da radis

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu lidoje)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Antimilerov hormon
26.6.2014 18:08:49   
lidoje
super, onda cu sve odjednomuser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Antimilerov hormon
24.8.2014 22:14:33   
Inda
Moze li neko da mi razjasni rezultate amh:
Dia Lab rezultat: 2.61ng/ml ref.vr. 0.19-9.13 (drugi dan ciklusa, radjen u oktobru)
Konzilijum rezultat: 11,430ng/ml ref.vr. 0.308-6.793 (radjen u avgustu 2 dana pred ciklus)
Da li je moguca ovolika razlika i sta znaci ovoliko povisen amh, svuda pise PCOS user posted image Danas mi je 5. dan ciklusa, da li da ponovim sutra amh?

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Antimilerov hormon
25.8.2014 15:24:02   
lidoje
Antimiler moze da se radi bilo koji dc-a.
a TAko visoke vrijednosti obicno ukazuju na PCOS. jesi li radila druge hormone?

(odgovor članu Inda)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Antimilerov hormon
25.8.2014 16:53:08   
nata11
Gledaj ovaj od 2 dc on je najvalidniji. Mozes opet ponoviti ako zelis ali 2-3 dc.

_____________________________





(odgovor članu lidoje)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Antimilerov hormon
25.8.2014 18:30:14   
sana.
Amh doktori kazu da se moze vaditi bilo kod dana ciklusa,al mnoge cure kazu da zna biti veci u drugoj polovini ciklusa...E sad ne znam...sta je tacno a sta ne...

Evo ja sam ga neki dan vadila i kod mene su vrednosti ovako sortirane:

0,29 -Vrlo snizen
0,30-2,19 Snizen
2,20-3,99 - Zadovoljavajuc
4,00-6,79 -optimalan
>9,6 -povisen

Za pcos valda se gleda i Fsh i Lh ???

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Antimilerov hormon
26.8.2014 0:55:20   
Inda
radila sam i druge hormone i sve je dobro. Zapravo sam radila do sada 2 puta AMH hormon 2. dana ciklusa i jedan rezultat je bio 2.61 a drugi nakon 6 meseci u drugoj lab. je bio 0.56. Doktorka je rekla da ponovim sada u Konzilijumu da vidimo koji je tacan rezultat od ova dva i ja na kraju dobijem treci rezultat 11.430 ng/ml user posted image Skroz neocekivano! Mislim da cu ponoviti ovih dana cisto da malo smirim psihu dok ne vidim ponovo doktorku i cujem njeno misljenje. Hvala puno svima na odgovorima user posted image Ima li sanse da sam imala cistu kada mi je vadjena krv, pa je iz tog razloga AMH povisen? Ako to uopste ima veze jedno sa drugim...

(odgovor članu lidoje)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Antimilerov hormon
26.8.2014 9:51:43   
nata11
U drugom delu ciklusa se vadi kada ti je potreban veci na papiru zbog komisije ili slicno jer tada skace. Naravno nije pogresna teorija da se moze vaditi bilo kog dana ali ti brines sto je veliki koliko sam shvatila. Ali posto je 2 dc 2.6 tsao je sasvim OK.

< Poruku je uredio nata11 -- 26.8.2014 9:53:29 >


_____________________________





(odgovor članu Inda)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Antimilerov hormon
26.8.2014 12:54:50   
Inda
Komisiju sam prosla sa onih 0,56 i sada bi trebalo da krenem sa terapijom samo ako mi ovaj AMH od 11.430 ne pomrsi konce. Brinem sto je velika vrednost i plasim se da ce mi reci da imam PCOS i da ce me leciti i odloziti mi VTO. Strpljenje, samo strpljenje user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Antimilerov hormon
29.8.2014 18:27:14   
Cipelicka
Inda... a sta ti je doktor rekao za tolike razlike u vrednostima AMH-a? Ja mislim da je negde napravljena greska jer on moze malkice da varira ali bas toliko kao kod tebe... od 0.56 do 11.43 tesko. Jesi sigurna da su jedinice iste jer se on izrazava i u ng/ml i u pmol/l?

U kom vremenskom rasponu su radjena ova dva, koja su pokazala najnizu i najvisu vrednost?

Ja sam recimo u jednom labu dobila vrednost 3.6 pmol/L a u drugom 0.85 ng/ml... ovo prvo kad se konvertuje ispadne oko 0.5 ng/ml pa je to manje vise slican rezultat.

Takodje, treba i broj antralnih folikula da korelira sa amh-om... napisi koliko ih imas ako su ti brojali i napisi vrednosti fsh i lh jer oni mogu dosta da kazu.

Pozz user posted image

(odgovor članu Inda)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Antimilerov hormon
29.8.2014 20:06:42   
Anoniman
Poslednje merenje mog AMH 1,62...sta mislite devojke imam 27 god jel to oke vrednost za moje godine???

(odgovor članu Cipelicka)
  Direktna veza do poruke: 640
   RE: Antimilerov hormon
29.8.2014 20:16:00   
17 joka
Anonimna, to je dobar AMHuser posted image

Inda sa tolikim AMH, velika verovatnoca jeste da imas PCOS
koliki su FSH i LH?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Antimilerov hormon
29.8.2014 20:59:31   
Cipelicka
Anonimna, ako je u ng/ml dobar je.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Antimilerov hormon
29.8.2014 21:59:38   
Anoniman
Hvala vam devojke user posted image da vrednost je u ng/ml

(odgovor članu Cipelicka)
  Direktna veza do poruke: 643
   RE: Antimilerov hormon
31.8.2014 16:01:13   
Inda
Ponovila sam AMH, rezultat je 2,380 ng/ml. user posted image Tek treba da idem kod doktorke, videcu sta kaze, ali sam se ja smirila jer mislim da je onaj od 11,340ng/ml neka greska, jedinica mere je ista, nikada nisam imala problema sa pcos, i nisu mi brojali nikada te folikule sem kad sam radila inseminacije pa broje ove vodece, tada sam jedini put imala i cistu,neku vodenu, koja je bila posledica stimulacije i pukla je u narednom ciklusu. FSH 4mlU/ml i LH 3.6mlU/ml.
Hvala na svemu jos jednom user posted image

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Antimilerov hormon
31.8.2014 20:14:14   
17 joka
Inda , ovaj rezultat je okuser posted image

ali FSH i LH user posted image neznam tacno

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Inda)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Antimilerov hormon
31.8.2014 22:45:49   
Cipelicka
Ovo je odlicno Inda... i taj ponovljeni AMH i FSH i LH... skolski primer odlicnog hormonskog statusa user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Antimilerov hormon
1.9.2014 10:24:49   
nata11
Eto Inda vidis da je super rezultat.

_____________________________





(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Antimilerov hormon
1.9.2014 14:59:19   
Inda
Hvala vam, divne ste user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Antimilerov hormon
4.9.2014 15:49:58   
gogili75
Vadila sam AMH i rezultat mi je 0,78 a ref vrednosti su od 0,19 do 9,13. da li je ovo jako loš rezultat?

(odgovor članu Inda)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Antimilerov hormon
4.9.2014 17:52:00   
anita
Meni je AMH prvi put bio 0,50, a drugi put 0,70.
Nije strasno... Ali se posavetuj sa dr. da vidis sta ce da ti kaze

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here