|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Antimilerov hormon
4.9.2014 18:04:04   
wivern
Gogili zavisi koliko imas godina, a i taj hormon i ne mora da bude toliko merodavan.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Antimilerov hormon
4.9.2014 20:20:29   
gogili75
imam dosta godina, uskoro 39, nemam dece ali ostajala više puta trudna, zadnji put sam ove god u februaru izgubila bebu u 30-oj nedelji,
sad sam radila AMH pa mi se čini da je nizak

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Antimilerov hormon
4.9.2014 20:25:38   
branki*
nije ti los toliko,a sto kazu devojke on i nije bas neki mnogo siguran parametar.vidis da si i ostajala trudna.
jako mi je zao sto zbog ovog sto ti se desilo sa bebicomuser posted image user posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 4.9.2014 20:31:39 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Antimilerov hormon
4.9.2014 20:39:49   
gogili75
Dace Bog branki pa ce biti i bebe, nadam se i verujem u to user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Antimilerov hormon
4.9.2014 20:41:31   
nata11
Gogilli ima i manjih nije nista za ocajanje.

_____________________________





(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Antimilerov hormon
4.9.2014 22:19:11   
wivern

IZVORNA PORUKA: gogili75

imam dosta godina, uskoro 39, nemam dece ali ostajala više puta trudna
sad sam radila AMH pa mi se čini da je nizak

Moje godiste i odprilike ista prica, samo sto sam ja imala rane spontane.
Tebi je amh super, ne brini. A ima i mnogo mladjih zenica koje imaju manji amh pa ostaju trudne. Mislim da se ovaj hormon u nekim zemljama vise i ne gleda jer nije merodavan. On bi trebalo da bude isti svih dana ciklusa, a zenice su i pisale na ovoj temi da je najbolje da ga izvadis 5-og dana ciklusa jer je tada najveci. Sto ne bi trebalo biti , on pokazuje zalihe folikula koje se ne mogu menjati tokom dana ciklusa. Samo napred, verujem da ces brzo ostati trudna i da ce ovaj put biti uspesno user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Antimilerov hormon
4.9.2014 22:29:40   
plačljiva
Gogili apsolutno nepouzdan parametar je AMH.Meni je bio preko 3 pa na VTO jedva cetri ćelije izvukli.Devojke sa AMH od 0,5 imale po 12-13 ćelija.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Antimilerov hormon
4.9.2014 22:55:28   
gogili75
hvala vam drage moje, imala sam i ja dva rana pobacaja i jedan kasniji, i jednu vanmateričnu, i sve to u zadnje 2,5 godine, (trombofilija) ,
ali nema odustajanja user posted image

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Antimilerov hormon
5.9.2014 14:35:46   
mala_74
Gogili, mnogo bitniji su ti FSH i LH od glupog AMH... :)
Meni je jako nizak, sada cekam da vidim koliko je pao, pa sam opet izvukla dve jc normalnom stimulacijom....

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Antimilerov hormon
6.9.2014 22:43:15   
gogili75
vadila sam 2dc FSH 3,7 ref vrednosti su 3-11,5
LH ŠEST,7 ref vr 1,7 - 11,8

(odgovor članu mala_74)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Antimilerov hormon
7.9.2014 11:18:06   
Maraj
Gogili pa jesi li koristila sta za trombofiliju? Jesi li se bockala u stomak?
Ostali rezultati sve OK?

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Antimilerov hormon
7.9.2014 11:50:11   
gogili75
utvrdjena mi je trombofilija pre 3 meseca, u narednoj trudnoci se bockam čim ugledam dve crtice

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Antimilerov hormon
7.9.2014 19:28:13   
Maraj
E pa nadamo se onda pozitivnom ishodu sa bockanjem. Ja isto imam trombofiliju 4g/4g.
Mislim da ne treba mnogo da obracas paznju na amh. Gledaj ti da user posted image pa da krenes sa bockanjem i bice sve ok

< Poruku je uredio Maraj -- 7.9.2014 19:29:14 >

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Antimilerov hormon
16.9.2014 21:07:17   
njanja52
Devojke, danas sam radila AMH i ne mogu da da se snadjem...
Moj rezultat je 6,57 ng/ml, a ref. vrednosti su od 0,0 - 12,6
Da li je ovo ok? Imace LH i FSH su mi u inverziji...

_____________________________

Zapamti: snovi postaju stvarnost, samo trebaš verovati.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Antimilerov hormon
16.9.2014 21:09:53   
wivern
Zavisi koliko imas godina ali je u svakom slucaju ok. Nije ti on nesto ni merodavan, pisalo je dosta devojaka u ovoj temi o tome tako da se ne opterecujes njime previse.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu njanja52)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Antimilerov hormon
16.9.2014 21:13:54   
Cipelicka
Uglavnom je AMH preko 4 PCOS. Kakvi su ti drugi hormoni? LH, FSH, steroidni hormoni? Kakvi su ti jajnici na UZ?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Antimilerov hormon
16.9.2014 21:15:21   
njanja52
Imam 29 godina

_____________________________

Zapamti: snovi postaju stvarnost, samo trebaš verovati.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Antimilerov hormon
16.9.2014 21:19:03   
branki*
sve to ukazuje na pcos,inverzija lh i fsh,amh 4...ali,to su ti vec rekli da imas..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu njanja52)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Antimilerov hormon
16.9.2014 21:20:14   
njanja52
LH mi je 3 puta veci od Fsh, ne znam sada tacne brojke, ali cini mi se 9 i 27, steroidne nisam radila, a na UZ su mi rekli da su jajnici mikrocisticni

_____________________________

Zapamti: snovi postaju stvarnost, samo trebaš verovati.

(odgovor članu Cipelicka)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Antimilerov hormon
16.9.2014 21:22:25   
anita
Meni je AMH pre vto bio 0,70 i imala sam 7 jajnih celija.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu njanja52)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Antimilerov hormon
17.9.2014 0:02:56   
17 joka
AMH i LH ti pokazuju PCOS čim su povecane vrednosti

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Antimilerov hormon
26.9.2014 11:35:22   
mara1981
Radila sam AMH i ocajna sam, vrednost mi je 0.15!!!! Procitala sam od pocetka iskustva svih vas, vidim da nije bas merodavno, ali da mi bude bas tako nizak...to bas nisam ocekivala!user posted image Inace imam jednog decaka 3.5 god, napravljen iz prvog puta, sada kada zelimo drugu bebu, ispostavi se da nam vec godinu dana ne ide, pa me zato dr uputila da uradim AMH! Sledece nedelje joj nosim rezultat, da vidim sta dalje, ali sam bas ocajna kad pomislim da mozda nece biti sanse za drugu bebu... user posted image user posted image user posted image
Jel ima neko da je prirodno ostao u drugom stanju sa tako niskom vrednoscu AMH?
Inace sam radila u Konzilijumu i rezultat mi nije stigao ni posle 7 dana, pa kada sam ih zvala da pitam sta se desava, ona je ukucala moje ime i onda mi rekla da sacekam, i posle par minuta mog cekanja je rekla da je to navodno u prosecu ali da nazovem uvece da pitam tog kolegu da li je uradio. I uvece mi na mejl stigao rezultat... malo mi je samo bilo cudno, sta da nisam pozvala...da li je to onda odradjeno kako treba...nemam pojma

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Antimilerov hormon
26.9.2014 11:49:25   
Maslacak15
maro uvek ima sanse. Ako je rezultat korektno uradjen, rezerva je smanjena ali to nikako ne znaci da uopste ne mozes da zatrudnis. Ne znam kakvi su ti ciklusi, kakvi su ostali hormoni i tako dalje od toga puno zavisi, ali u principu dokle god ovuliras mozes da ostanes u drugom stanju.Puno puno te pozdravljam.

(odgovor članu mara1981)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Antimilerov hormon
26.9.2014 12:01:58   
mara1981
Ciklusi su mi koliko toliko uredni, na 25-27 dana, nekada je bilo na idealnih 28, ali su sad malo skraceniji. Druge hormone sada nisam radila, dr mi je dala samo da uradim AMH. Na pregledima je sve fizicki bilo ok, kao i na ultrazvuku. Cekam da odem do nje, trazicu joj da mi da da odradim sve hormone, pa da vidimo.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Antimilerov hormon
26.9.2014 12:02:50   
mara1981
Zaboravih da kazem, imam 33 god

(odgovor članu mara1981)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here