|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Psiha utice na plodnost?
13.7.2011 12:41:04   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: n i n a

Bog jednom rukom uzima drugom daje ....

to su neke druge priče. Anči tebe je Bog hteo da uteši jer je shvatio da je pogrešio. user posted image .
I znate šta? Je*eš psihu, ja sam trudna. I tačka. I to ću ponavljati dok se stvarno ne desi. I uzvičnik sada!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Psiha utice na plodnost?
13.7.2011 12:42:14   
ivasd
Bravo pcelice trudna si ......... i tacka.

_____________________________

iva

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Psiha utice na plodnost?
13.7.2011 12:57:56   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
i tako će i biti user posted image

(odgovor članu ivasd)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Psiha utice na plodnost?
13.7.2011 14:38:50   
Nencynency
Bravo pcelice i naeka ti je sa srecom!he he ehuser posted image I meni moja psiha kaze da sam trudna,pa celog meseca i svakog meseca imam simptome user posted image !!!user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Psiha utice na plodnost?
13.7.2011 15:02:37   
Anoniman
Tako mora da bude i nikako drugačije! user posted image

(odgovor članu Nencynency)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Psiha utice na plodnost?
14.7.2011 18:58:07   
soni
hahah... pcelice nasmeja me i ovde!!!! user posted image .. pcelica je trudna, pcelica je trudna!!!!!!



_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Psiha utice na plodnost?
14.7.2011 18:59:25   
soni
da da.. upravo mi ta pozitivna energija, tj nada da sam trudna omogucava da na neki nacin i zavolim te nase TTS... i to iscekivanje

IZVORNA PORUKA: Nencynency

Bravo pcelice i naeka ti je sa srecom!he he ehuser posted image I meni moja psiha kaze da sam trudna,pa celog meseca i svakog meseca imam simptome user posted image !!!user posted image  user posted image user posted image user posted image



_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Nencynency)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Psiha utice na plodnost?
15.7.2011 20:59:19   
maca821
Ja kao pokusavam da se opustim i znate sta.....uopste mi ne ideuser posted image pa kako da ne mislim ako nesto zelimuser posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Psiha utice na plodnost?
16.7.2011 10:53:24   
Anoniman
A što ne probaš kontra. Možda to tebi pomogne. I ja kažem da sam trudna, i ne smeta mi što me sike bole standardno kao i svaki ciklus od juče počele, a da nisam vadila krv jutros ne bih znala ni koji mi je dan ciklusa! Ne moguće je Maco opustiti se skroz, ali pusti brige i mućkaj, mućkaj, pij čajiće i uživaj sa mužicem.

(odgovor članu maca821)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Psiha utice na plodnost?
16.7.2011 11:00:34   
degu
Maco naravno da moraš da misliš na ono što želiš, ali dobro bi bilo i malo da se opustiš, kao što Pčelica kaže uživaj sa mužićem.
I ja mislim na user posted image stalno, ali sad kad znam da prirodno ne mogu da je dobijem, konačno sam se opustila i dragi i ja uživamo potpuno jedno u drugom, bez onoga večeras moramo pod obavezno.
To muškima smeta, oni nisu na dugme, jeste mm mene uspevao da isprati u tome, ali u takvom obaveznom mućkanju nikom nije bilo nešto naročito lepo. A sad nam je divno.
Znači možeš da misliš i da želiš bebanicu, to je svima nama tako, ali probaj bar što se mućkanja tiče da se opustiš i radiš to za svoju dušu. A bebica će doći, samo budi strpljiva.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Psiha utice na plodnost?
17.7.2011 17:40:23   
Anoniman
Baš tako! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Psiha utice na plodnost?
17.7.2011 23:49:10   
Anoniman
Ja ako nisam trudna onda sam umislila da mi stomak porasto!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Psiha utice na plodnost?
17.7.2011 23:52:21   
ivasd
Mozda je od vopija user posted image salim se ma trudna si naravno

_____________________________

iva

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Psiha utice na plodnost?
17.7.2011 23:53:24   
degu
Pčelice kako nisi? Trudna si dok se ne dokaže suprotnouser posted image
Tvoja psiha je ovog meseca rešila da budeš trudna i tačka, a mi se slažemo sa njom.
Pčelica je user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Psiha utice na plodnost?
17.7.2011 23:57:12   
ivasd
Ja znam trudna je a mislim da je lek ipak bio u majstorima.....oni su je rasteretili mislim njenu psihu....user posted image user posted image

_____________________________

iva

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Psiha utice na plodnost?
18.7.2011 0:11:54   
dacica
iz licnog iskustva definitivno-utice!!!mi smo pokusavali god.dana,isli po dr.sve u redu,ali..ja se operetila!!!u najgorem trenutku zivota-kad nismo mislili na bebu-ja-zatrudnela!!!tako da glupo je da vas savetujem sta su mene-jer nije vredelo-kao nemoj da mislis na to-vazi!!kao da ima dugme pa ti pritisnes..ali kad se najmanje nadate-doci ce...mogu samo da vam kaze SRECNO!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu ivasd)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Psiha utice na plodnost?
18.7.2011 9:19:25   
Anoniman
Dacice moja glupa zaova je pre par godina "sklepala" dete sa jednim idiotom. Ovo sklepala jer joj ništa nije bilo bitno. 2 put legla u životu sa nekim, u tudjoj kući, bez razmišljanja kako će, bez svesti da ona nije sposobna u životu za rad, ma ni očemu nije razmišljala. U stvari jeste, da ako rodi dete, taj dečko robijaš će ostati sa njom. Što se naravno nije desilo.
Mm i ja smo čekali da se prvo on normalizuje poslovno, pa smo otkrili da mora na operacije katarakte i glaukoma, to su 4 godine nigde, 5 operacija. I danas svaki udarac u glavu mu je koban. Pa dok se stambeno sredismo... E onda kad smo hteli, šipak. I ne znam kako da ne mislim na to. Nas dvoje smo 8 ipo godina zajedno, nekih 4 pokušavamo, 2 i malo više se borimo sa bakterijama u spermokulturi. I normalno je da želimo da se što pre desi, jer svaki mesec koji prodje je mesec manje šanse da se desi ono što želimo i naravno manje dece.

(odgovor članu dacica)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Psiha utice na plodnost?
21.7.2011 12:57:55   
maca821
Pocecu da verujem da psiha stvarno utice na zacece. Ne znam, ali ima toliko pimera koji kad su se opustili i prestali da mere Bt, rade Lh trake i sve to, ostali u drugom stanjuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Psiha utice na plodnost?
21.7.2011 13:07:34   
degu
Ne znam, moje je mišljenje bilo da stvarno psiha ne može toliko da utiče.
Ali slušala sam nedavno Dr. Kopitović na TV-u i kaže da ima veliki uticaj, da je imala mnogo slučajeva da je sa parovima sve OK, da su pokušali i VTO i svašta nešto i posle nekoliko godina, kad su od svega odustali, uspeli su prirodno.
Tako da stvarno više ne znam šta da mislim.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Psiha utice na plodnost?
21.7.2011 14:12:39   
maca821
Ma ko zna sta se tu izdesava,ljudski organizam je cudo.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Psiha utice na plodnost?
21.7.2011 14:46:09   
ivasd
E bas sam sad gledala tu emisiju

_____________________________

iva

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Psiha utice na plodnost?
21.7.2011 16:13:42   
Anoniman
Moja psiha kaže da sam trudna već 2 nedelje, i ako to bude tačno onda ću da potvrdim da psiha utiče na plodnost, a ako ne bude ništa demantujem!

(odgovor članu ivasd)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Psiha utice na plodnost?
25.7.2011 19:09:23   
Parižankaa
Ovako...da,utiče.Itekako. Svesno mi ne želimo da se opterećujemo,ali avaj! Tu je i podsvest,koja je negde u snu najjača i tu nas lomi...Ja ni u snu ne verujem da sam trudna-što mi se i desilo...kao sanjam da sam odradila test-konačnouser posted image ,srećna javljam po protokolu-muž,pa mama...i u suzama radosnicama,glas koji me ždere i nagoveštava da je to samo san.Sledi surovo buđenje i sjbn dan...
Ne reagujem više na ljude koji govore-a nama više to i ne govore-opustite se...biće...nemojte o tome razmišljati  ...Naravno,kako ne misliti o tome kad se sa istom željom budim i zaspivam unazad-koliko godina...
Nema toga-opusti se.Bićemo opuštene kad dostignemo cilj.
Da li psiha utiče na plodnost.Evo primera od skoro,sa drugog Foruma.
Par je odradio 5 VTO.EJ,žene,5!! Posle pete ,muž je zaprosi....da,da.
i? Već u sledećem ciklusu je prirodno trudna.Pa mi vi sad recite da psiha,tj.podsvest nema uticaja na plodnost...
i to što sebi govorite ispred ogledala : Ja sam trudna...skroz je cool...ali to je svest.Podsvest je nepokoriva. Treba raditi na sebi,svom jačanju.To je dug proces.Ima i toga da se u životu nameste situacije...kao što se nižu stresovi jedan za drugim-kao u našem sl., tako dođe vreme i da sunce ogreje,može i na dr.način,spletom nekih čudnih okolnosti da se desi nešto što će ovu borbu na trenutak baciti na 2.mesto. U tom trenutku- desiće se trudnoća.
Izvinite na opširnom postu,htedoh svoj stav podeliti sa vama.
p.s. Ana, da li ti imaš dete? I Imaš ili si imala brata,nisam najbolje razumela...ako ne želiš odgovoriti-nebitno,čisto me zaintrigiralo.


_____________________________

ja ''''78.g.
m.m. ''''71.g.
2 IVF beta 0
1 ICSI beta 1,87

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Psiha utice na plodnost?
25.7.2011 20:50:20   
maca821
Podsvest.....u pravu si...

(odgovor članu Parižankaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Psiha utice na plodnost?
6.8.2011 8:33:15   
maca821
Da vam ispricam jedan slucaj, brat od mog druga i njegova devojka dve godine su pokusavali dobiti bebu. Cak su uradili i sve pretrage i sve ok kod oboje, ali bebe nema. Ona je merila Bt, koristila svasta i dalje nista. Na kraju su prolupali oboje i digli ruke. Ne dugo posle toga njoj bilo muka, ode kod lekara misleci da je pokvarila stomak kad onouser posted image eto jos jedan dokaz da psiha utice itekako.

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here