|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci ovulacije
11.1.2010 21:53:34   
ksenija81
Doktor je rekao da se radi izmedju 3 i 5. dc i tako sam radila. Meni je ispod granice za taj dc. Ne znam da li to ima veze i da li sa sigurnoscu visok prog znaci da je bila O?

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Znaci ovulacije
11.1.2010 21:54:41   
ksenija81
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Aj pređite u temu o hormonima i horm. pretragama, molim vas. user posted image


Ok sorry

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Znaci ovulacije
12.1.2010 11:37:36   
Delijagirl
Ja sad neznam dali sam ja pobledela ili je moje telo pocelo da ovulira ponovo? Imam nesto blazji sindrom mokrih gaca user posted image user posted image (smesno mi), juce kao sto sam pisala imala sam neke bolove ne u jajnicima nego nize ko da me neko stipka ... Mislim ja sam izgubila pamet tu negdje... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Znaci ovulacije
12.1.2010 11:42:47   
lence
Hmmm, DG, ne mozes se bas oslanjati na sindrom-dva da ustanovis O, narocito ako su ti neredoviti ciklusi (jesu/nisu?). Mozda si prehladila mjehur?

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Znaci ovulacije
12.1.2010 11:48:41   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: lence

Hmmm, DG, ne mozes se bas oslanjati na sindrom-dva da ustanovis O, narocito ako su ti neredoviti ciklusi (jesu/nisu?). Mozda si prehladila mjehur?


Pa redovni su mi jednom ili dva puta da mi nije na dan tj na sat :) Inace redovno... u proseku na 26,2 dana user posted image Inace ne oslanjam se ja tolko na taj sindrom nego me jednostavno zbunjuje vise tada kad bih trebala da imam ovulaciju imala sam je... A neznam dali sam prehladila mehur stvarno tolko pazim da je skoro pa nemoguce ...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Znaci ovulacije
12.1.2010 11:52:29   
lence
Ne preostaje ti nista drugo nego da i danas mutis, tek da ne promasis O jer ona zna da sece i u redovnim ciklusima. Ako ti nije do tog uzmi LH trakicu i ako je negativna pokazi je muzu i nedaj mu blizu sebe! user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Znaci ovulacije
12.1.2010 18:52:55   
Anoniman
ja osetih malopre neko strujanje u donjem delu stomaka,po kalendaru bi i trebalo da je O sada,ali sad se tripujem za user posted image ,sta ako je a mi jos nista nismo uradili povodom finansija! user posted image


(odgovor članu lence)
  Direktna veza do poruke: 232
   RE: Znaci ovulacije
12.1.2010 22:32:10   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: lence

Ne preostaje ti nista drugo nego da i danas mutis, tek da ne promasis O jer ona zna da sece i u redovnim ciklusima. Ako ti nije do tog uzmi LH trakicu i ako je negativna pokazi je muzu i nedaj mu blizu sebe! user posted image


Hehehehehehe zeno ti si moj idol user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kako sam se samo nasmejala sada... Inace neznam dali sam imala ili nisam ali eto bilo sexa i juce... Zna on moju slabu tacku gadu jedan user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Znaci ovulacije
13.1.2010 12:08:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Mari86

Pa ja ne znam taj eggwhite nisam imala...mislis treba da ide pre  ?


Eggwhite treba da je u vreme ovulacije.



Imala sam nesto kao bledo zuto..u vreme kada sam imala i vodeni iscedak..to je sve prestalo..i juce vidim opet taj vodeni iscedak,a sad me i jajnici bole...valjda nije ..rano jeeee



Vidim da ti je ciklus 28 dana, a sada ti je 20ti. Može biti i O. Meni je O prošli mesec bila 18dc u ciklusu od 28 dana.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 234
   RE: Znaci ovulacije
13.1.2010 12:11:20   
Mari86
Taske imala sam vodeni iscedak 14dc dva dana je trajao..tako da mislim da je onda bila O...user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Znaci ovulacije
13.1.2010 12:14:21   
lence
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

IZVORNA PORUKA: lence

Ne preostaje ti nista drugo nego da i danas mutis, tek da ne promasis O jer ona zna da sece i u redovnim ciklusima. Ako ti nije do tog uzmi LH trakicu i ako je negativna pokazi je muzu i nedaj mu blizu sebe! user posted image

Hehehehehehe zeno ti si moj idol user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kako sam se samo nasmejala sada... Inace neznam dali sam imala ili nisam ali eto bilo sexa i juce... Zna on moju slabu tacku gadu jedan user posted image user posted image user posted image user posted image


Ovo ti ja sve savetujem iz svojih sebicnih razloga. Jos uvek strpljivo cekam da ti porastu grudi k'o fudbalske lopte pa da nam nakacis fotke kako si i obecala! user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Znaci ovulacije
13.1.2010 12:16:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

Taske imala sam vodeni iscedak 14dc dva dana je trajao..tako da mislim da je onda bila O...user posted image


Ajde, ajde, pa nije ti teško valjda da se poseksaš i večeras? user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 237
   RE: Znaci ovulacije
13.1.2010 12:18:07   
lence
IZVORNA PORUKA: Mari86

Taske imala sam vodeni iscedak 14dc dva dana je trajao..tako da mislim da je onda bila O...user posted image


Vrlo verovatno Mari, ali O moze da seta i u najregularnijem ciklusu, ako meris bt i jos uvek ti je medju niskima bolje da ti ovo ne promasis, u svakom slucaju. Mada po hladnom vremenu mozes lako da prehladis besiku i da se time iscedak malo poremeti (bar ja tako mislim)user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Znaci ovulacije
13.1.2010 12:19:47   
Mari86
Pa naravno da mi nije tesko..nikada mi nije tesko da se keksam user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Znaci ovulacije
13.1.2010 12:20:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

Pa naravno da mi nije tesko..nikada mi nije tesko da se keksam user posted image user posted image


Probaj sa "s", možda upali! user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 240
   RE: Znaci ovulacije
13.1.2010 14:18:47   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: lence

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

IZVORNA PORUKA: lence

Ne preostaje ti nista drugo nego da i danas mutis, tek da ne promasis O jer ona zna da sece i u redovnim ciklusima. Ako ti nije do tog uzmi LH trakicu i ako je negativna pokazi je muzu i nedaj mu blizu sebe! user posted image

Hehehehehehe zeno ti si moj idol user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kako sam se samo nasmejala sada... Inace neznam dali sam imala ili nisam ali eto bilo sexa i juce... Zna on moju slabu tacku gadu jedan user posted image user posted image user posted image user posted image


Ovo ti ja sve savetujem iz svojih sebicnih razloga. Jos uvek strpljivo cekam da ti porastu grudi k'o fudbalske lopte pa da nam nakacis fotke kako si i obecala! user posted image


Hahahaha Lence user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa ima vec jedna slika u temi sojke cini mi se...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Znaci ovulacije
13.1.2010 14:44:37   
lence
Pa sto mi pre ne rece DG!? Odoh gledam (.)(.) user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Znaci ovulacije
13.1.2010 18:14:48   
Delijagirl
jbg lence ja mislila da znas user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Znaci ovulacije
18.1.2010 11:43:24   
milabb
Zdravo devojke e ovako user posted image mi kasni  7 dana,grudi me bole brdavice me bole nesmem ni da ih pipnem imam mucnine vrtoglavicu nemam neki apetit,i muci me gastritis,dali je moguce da sam user posted image .

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Znaci ovulacije
18.1.2010 11:46:32   
Anoniman
Uradi test. Moguće je. 

(odgovor članu milabb)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Znaci ovulacije
18.1.2010 11:47:47   
milabb
Hvalauser posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Znaci ovulacije
18.1.2010 17:25:48   
milabb
Dali je moguce da sam user posted image ,posto mi se povecao iscedak vise nego inace,nisam kupila test da proverim dali sam trudna.

(odgovor članu milabb)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Znaci ovulacije
18.1.2010 17:27:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milabb

Dali je moguce da sam user posted image ,posto mi se povecao iscedak vise nego inace,nisam kupila test da proverim dali sam trudna.


draga, kako uspevaš da izdržiš a da ne kupiš test...?user posted image
Kupi test .

(odgovor članu milabb)
  Direktna veza do poruke: 248
   RE: Znaci ovulacije
18.1.2010 17:42:16   
milabb
Pa sta znam cekam jos malo,jer sam ranije kupovala pre mense. pa se uvek razocarala. Al odoh kasnije pa cu da kupim. dali je moguca trudnoca kad mi iscedak veci nego inace.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Znaci ovulacije
18.1.2010 20:06:01   
cipiripi
zavisi kakav je, da li ti se to ranije desavalo, da li si pod nekom terapijom, kako rade hormoni..itd.. user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu milabb)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kolike su šanse da zatrudnite u toku meseca
Ako pravite bebu, dobar tajming je zlata vredan. Evo kako se verovatnoća da ostanete u drugom stanju menja tokom meseca.
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here