|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci ovulacije
19.1.2010 13:06:58   
milabb
Nisam na terapi nikakvoj,i u opste ne uzimam nikakve tablete. Nije mi se ovo desavalo ranije,sinoc nije radila apoteka da kupim test,pa cu da odem posle da ga kupim i da vidim dali sam trudna. ISKRENO SE NADAM DA JESAM,STO I ZELIM I TEBI I SVI DEVOJKAMA SA FORUMA...user posted image Da sto pre ugledamo nase user posted image crtice......

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Znaci ovulacije
20.1.2010 6:28:48   
tixy1
Moram nesto da vas pitam

Kako vec dugo vremena vodim tabelu bazalne t, primetila sam da jedan mesec imam ovulaciju 16-og dana, a drugi 19-og. To je uglavnom tako.
Kad mi je ovulacija 19-og, onda osetim levi jajnik, jer tu imam nesto priraslica. Sledeci mesec ne osetim, posto je O na desnom.

Da li neka od vas primecuje kod sebe tako nesto slicno? I generalno sta mislite o tome?

(odgovor članu milabb)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Znaci ovulacije
20.1.2010 7:21:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tixy1

Moram nesto da vas pitam

Kako vec dugo vremena vodim tabelu bazalne t, primetila sam da jedan mesec imam ovulaciju 16-og dana, a drugi 19-og. To je uglavnom tako.
Kad mi je ovulacija 19-og, onda osetim levi jajnik, jer tu imam nesto priraslica. Sledeci mesec ne osetim, posto je O na desnom.

Da li neka od vas primecuje kod sebe tako nesto slicno? I generalno sta mislite o tome?



tixy istri slučaj kod mene, samo što ja ne merim BT...na desnom imam priraslice od operacije slepog creva i posle operacije mene je kad dobijem počeo da otkida stomak, do tad ništa...doktorka kaže da je to zato što su mi istumbali stomak jer je operacija bila prilično komplikovana...elem, jajnici mi se po pitanju ovulacije smenjuju, jedan mesec jedan drugog drugi(barem dok sam jedno vremem pratila folikule)...i rekla bih da je to ok....user posted image

(odgovor članu tixy1)
  Direktna veza do poruke: 253
   RE: Znaci ovulacije
22.1.2010 15:51:34   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

.... Bice popravni sledeceg meseca!
Uzgred, devojke, meni je ginekolog objasnio da, bez obzira na ovulaciju, zene mogu da zatrudne svakog drugog ili treceg meseca.
Znaci, ako nije ovog, bice sledeceg



IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Ne znam sta da vam kazem, ja zaista imam poverenja u to sto covek prica. On kaze da kada bi ljudi imali mogucnosti da tri puta za redom rade vestacku oplodnju da bi mnogo veci broj parova imao decu, bas iz tog razloga. Sokirala sam se kada sam cula koliko je varijanti da se vestacka uradi jednom godisnje, ljudi jedva skupe pare i iz tog razloga bude neuspesno. On je bio na specijalizaciji negde u Sloveniji, pojma nemam, oni koji nazalost imaju problema sa tim, verovatno znaju o kojoj klinici je rec. Uglavnom, to su neke njihove statistike.



< Poruku je uredio cipiripi -- 22.1.2010 15:52:29 >


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu milabb)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Znaci ovulacije
22.1.2010 15:55:20   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: cipiripi

IZVORNA PORUKA: Nejtiri

.... Bice popravni sledeceg meseca!
Uzgred, devojke, meni je ginekolog objasnio da, bez obzira na ovulaciju, zene mogu da zatrudne svakog drugog ili treceg meseca.
Znaci, ako nije ovog, bice sledeceg



IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Ne znam sta da vam kazem, ja zaista imam poverenja u to sto covek prica. On kaze da kada bi ljudi imali mogucnosti da tri puta za redom rade vestacku oplodnju da bi mnogo veci broj parova imao decu, bas iz tog razloga. Sokirala sam se kada sam cula koliko je varijanti da se vestacka uradi jednom godisnje, ljudi jedva skupe pare i iz tog razloga bude neuspesno. On je bio na specijalizaciji negde u Sloveniji, pojma nemam, oni koji nazalost imaju problema sa tim, verovatno znaju o kojoj klinici je rec. Uglavnom, to su neke njihove statistike.




Nadjoh temu.
Nisam dobro napisala, htela sam reci da sam se sokirala kada sam cula sve ovo o vestackoj i da masa lekara to radi prvenstveno zbog para i da im nije u interesu da uspeju iz prve!

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 255
   RE: Znaci ovulacije
22.1.2010 15:57:03   
cipiripi
meni nije uspelo iz prve... user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Znaci ovulacije
22.1.2010 15:59:52   
Trcosava
mislim da sam neeegde možda nekad i rekla

ne znam za ovo da je svaki 2.-3. mesec plodan, ali znam da postoje meseci kada nismo uopšte plodne, tj ja sam čula da određeni broj meseci u godini nismo plodne

neke žene više, neke manja (npr. jedna je plodna 8 meseci u godini, druga 4) nisam čula da li ide na određeni period ili ne...


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Znaci ovulacije
22.1.2010 16:02:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

mislim da sam neeegde možda nekad i rekla

ne znam za ovo da je svaki 2.-3. mesec plodan, ali znam da postoje meseci kada nismo uopšte plodne, tj ja sam čula da određeni broj meseci u godini nismo plodne

neke žene više, neke manja (npr. jedna je plodna 8 meseci u godini, druga 4) nisam čula da li ide na određeni period ili ne...



Trco, prorma mi klikere....ovo sam i ja čula.......

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 258
   RE: Znaci ovulacije
22.1.2010 16:03:44   
Trcosava
Eto i ta info - pa da znaju đevojke 

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Znaci ovulacije
25.1.2010 15:11:56   
Maza82
Djevojke da li je moguće da imam ovulaciju 5dc??? Sad sam bila u WC-u i imam E iscjedak, a tako mi je bilo i prošli mjesec samo 4dc??? user posted image

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Znaci ovulacije
25.1.2010 15:16:57   
Anoniman
moguće je mazić,moguće......ostaju žene user posted image  i za vreme user posted image

kakav iscedak?
jel ti prošlauser posted image  ili je još tu?

(odgovor članu Maza82)
  Direktna veza do poruke: 261
   RE: Znaci ovulacije
25.1.2010 15:17:10   
Jeja1975

IZVORNA PORUKA: Maza82

Djevojke da li je moguće da imam ovulaciju 5dc??? Sad sam bila u WC-u i imam E iscjedak, a tako mi je bilo i prošli mjesec samo 4dc??? user posted image


MOGUCE!!! Sta da ti kazem peškirce pod guzu pa u akciju user posted image

_____________________________

Dobice Sale batu ili seku to vam ja garantujem!!!!

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Znaci ovulacije
25.1.2010 15:19:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeja1975


IZVORNA PORUKA: Maza82

Djevojke da li je moguće da imam ovulaciju 5dc??? Sad sam bila u WC-u i imam E iscjedak, a tako mi je bilo i prošli mjesec samo 4dc??? user posted image


MOGUCE!!! Sta da ti kazem peškirce pod guzu pa u akciju user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeja1975)
  Direktna veza do poruke: 263
   RE: Znaci ovulacije
25.1.2010 15:19:17   
Maza82
Meni prolazi, malo prije nego inače, danas mi je 5dc i imam još malo smeđi iscjedak, međutim kad sam piškila i obrišem se vidim da imam E, i to mi se desilo i prošli mjesec samo 4dc i cijeli mjesec više nisam imala.... Pa sad mi ništa nije jasno user posted image

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu Jeja1975)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Znaci ovulacije
25.1.2010 15:20:36   
cipiripi
devojke opustite se i vodite ljubav .....
ako nece pored konstatnih sex odnosa, krenite sa analizam,... ovo sa egg, bt.. itd ubija psihu...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Znaci ovulacije
25.1.2010 15:21:55   
Jeja1975
Ja sa Saletom ostala trudna zadni dan ciklusa user posted image mislim da je bas i bio 6 dcuser posted image

_____________________________

Dobice Sale batu ili seku to vam ja garantujem!!!!

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Znaci ovulacije
25.1.2010 15:22:04   
Maza82
Ma znam Cipi, ne mjerim više BT, nego mi je to baš uočljivo, to primjetim htjela ili ne...

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Znaci ovulacije
25.1.2010 15:22:38   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: cipiripi

devojke opustite se i vodite ljubav .....
ako nece pored konstatnih sex odnosa, krenite sa analizam,... ovo sa egg, bt.. itd ubija psihu...




MA to sigurno, ali mi bi sve preko noci da budemo  user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Znaci ovulacije
25.1.2010 15:24:52   
cipiripi
ja sam ti zivi dokaz da to ne ide tako lako...
ucinite nesto za sebe bar po tom pitanju i oslobodite se stresa jer on ocigledno mnogo utice...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Znaci ovulacije
25.1.2010 15:26:39   
Jeja1975
Cipi, da nemas ti neki tajni recept za protiv tog stresa bila bih ti zahvalnauser posted image user posted image

_____________________________

Dobice Sale batu ili seku to vam ja garantujem!!!!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Znaci ovulacije
25.1.2010 15:27:36   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Jeja1975

Cipi, da nemas ti neki tajni recept za protiv tog stresa bila bih ti zahvalnauser posted image user posted image


I ja i ja!!!user posted image

(odgovor članu Jeja1975)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Znaci ovulacije
25.1.2010 15:28:52   
Maza82
user posted image Gdje svi tu i mali Mujo user posted image

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Znaci ovulacije
25.1.2010 15:31:20   
cipiripi
nemam!
ja se ne stresiram, citam mnogo i radim sve moguce analize na svoju ruku jer nemogu da user posted image a dr kazu da ne postoji problem.

e sad sta se desava sve mi je ok imam i egg i O sve je u najboljem redu, ali neke druge stvari nisu...pisala sam o tome u odgovarajucim temama.

ja se samo stresiram dok cekam rezultate tih analiza jer sa kukavica...to je jace od mene..strepim..
moracu da probam sa pivom i crnim lukom kako kaze lence user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Znaci ovulacije
25.1.2010 15:36:55   
Maza82
Ma ne znam više, svaki put lažem sebe, pa sve oko sebe da se ne sikiram i ne stresiram što kaže Cipi, ali mi ne ide i ne znam kako to da promjenim!!!

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Znaci ovulacije
25.1.2010 15:37:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

nemam!
ja se ne stresiram, citam mnogo i radim sve moguce analize na svoju ruku jer nemogu da user posted image a dr kazu da ne postoji problem.

e sad sta se desava sve mi je ok imam i egg i O sve je u najboljem redu, ali neke druge stvari nisu...pisala sam o tome u odgovarajucim temama.

ja se samo stresiram dok cekam rezultate tih analiza jer sa kukavica...to je jace od mene..strepim..
moracu da probam sa pivom i crnim lukom kako kaze lence user posted image



moramo da osvežimo fotografiju sa nbg splava u pocepanim farmerkama i noktima u plafonu,kažem ti ja....user posted image user posted image user posted image

joj cipi,znam kako ti je....

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here