|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brkovi - šta radite???
14.2.2012 14:34:30   
Olga75
oj Jolanda , Jolanda , ti zena brkataaaaaa
LJ , ljubile se jesmo al zaplele se nismo , jedna se izbrijala pre susreta al ne mogu se set_it koja

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Brkovi - šta radite???
14.2.2012 14:38:20   
Olga75
za sve nas koje izgledamo ko Marko Kraljevic cerez razonode DJUSKAJuser posted image
sad ozbiljno , cupam brcine pincetom , to je inace bila metoda mucenja fenderasa u Vojvodini onomad a ja to eto dragovoljno

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Brkovi - šta radite???
14.2.2012 14:41:34   
Shishica

IZVORNA PORUKA: Olga RR

e pa za momacke brkov moras ostrije
ili da ih suces ko ja user posted image


Inace meni je moje dete danas reklo (dok me je grlila i pokazivala prstom): "Mama ima jez.."

user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Brkovi - šta radite???
14.2.2012 14:44:12   
Shishica
IZVORNA PORUKA: Olga RR

DJUSKAJuser posted image


user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Brkovi - šta radite???
14.2.2012 21:14:08   
Lilla

IZVORNA PORUKA: Olga RR

za sve nas koje izgledamo ko Marko Kraljevic cerez razonode DJUSKAJuser posted image
sad ozbiljno , cupam brcine pincetom , to je inace bila metoda mucenja fenderasa u Vojvodini onomad a ja to eto dragovoljno


user posted image

Koristim vosak, nazalost ne samo za brkove vec i za bradu. U trudnoci mi se pojavila pokoja crna a bradi pa sad i njih moram da tamanim. Uzas, sa glave bjeze a kote se gdje ne treba user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Brkovi - šta radite???
6.3.2012 20:51:09   
Shishica
Zeeeneee!!!!

Ja sam prvi put pocupala moje obelezje! Kako me samo pece i boli sad! Kako mi oteklo sa jedne strane! Kako sam uplasena na sta cu da licim sad!!!

Jao zivot je bio lepsi sa brkovima user posted image Ni brige ni zenskosti... I sta cu sad? Ooooo zasto sam ih pocupala..

Namazala sam Flogocid mast... valjda moze, a?

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 106
   [Obrisana poruka]
6.3.2012 20:53:51   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Brkovi - šta radite???
6.3.2012 20:59:55   
Shishica
Osecam se smesno, ko da ... ne znam kako da objasnim.. ko da sam golisava user posted image

Samo jos da vidim sta ce se desiti kad pocnu da rastu.. :(

Ali sve je nateceno .. sad cu da legnem u mrak i kad mm dodje da me ne vidi slucajno user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 108
   [Obrisana poruka]
6.3.2012 21:04:20   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Brkovi - šta radite???
6.3.2012 21:06:49   
Shishica
Ma necu da brijam :)

Ali ne znam da li je pametno sto sam flogocid mast namazala.. on jeste da smiri kozu, ali je mast pa ne znam da li to sme posle depilacije .. da ne zapusi pore ili tako nesto? Sta ti stavis? Prvo sam puder stavila ali mi se ucinilo da pecka

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 110
   [Obrisana poruka]
6.3.2012 21:07:49   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Brkovi - šta radite???
6.3.2012 21:15:39   
Shishica
Nemam.. videcu da li ce malo bolje da bude za oko sat.. sad sam stavila i hladan oblog..
Kao ranjenik.. i najvise sam pisala u ovoj temi. Ja na kraju mislim da vise necu da ih cupam bas mi nedostaju u ovom trenutku user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Brkovi - šta radite???
6.3.2012 21:21:55   
LillyT
Šiši, ja uvek stavim puuuunooo talka nakon seanse čerupanja. Pošto se sva ospem od depilacije meni talk najbrže smiri kožu

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Brkovi - šta radite???
6.3.2012 21:25:49   
Shishica
E pa probacu kasnije malo i to.. sta cu, ali uzasno sam panicna kada mi se radi o licu :(

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Brkovi - šta radite???
6.3.2012 21:26:11   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Shishica

Ma necu da brijam :)

Ali ne znam da li je pametno sto sam flogocid mast namazala.. on jeste da smiri kozu, ali je mast pa ne znam da li to sme posle depilacije .. da ne zapusi pore ili tako nesto? Sta ti stavis? Prvo sam puder stavila ali mi se ucinilo da pecka


Što Lilly reče, puder je najbolji. Ja nikada ne stavljam kremu posle depilacije, mada Flogocid je expert baš za takve slučajeve kao što je tvoj, možda je i ok.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Brkovi - šta radite???
6.3.2012 21:33:51   
Shishica
user posted image
Hvala vam lepe moje :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Brkovi - šta radite???
6.3.2012 21:42:05   
dunja RR
Jaooo, ti smajli je extra za ovu priliku :)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Brkovi - šta radite???
6.3.2012 22:54:11   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Shishica

Zeeeneee!!!!

Ja sam prvi put pocupala moje obelezje! Kako me samo pece i boli sad! Kako mi oteklo sa jedne strane! Kako sam uplasena na sta cu da licim sad!!!

Jao zivot je bio lepsi sa brkovima user posted image Ni brige ni zenskosti... I sta cu sad? Ooooo zasto sam ih pocupala..

Namazala sam Flogocid mast... valjda moze, a?


Treba koži malo vremena da navikne na čerupanje. Meni se nekad iziritira počupani deo i tad namažem mast sa propolisom i prođe dok kažeš keks.

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Brkovi - šta radite???
6.3.2012 23:02:28   
Sanchy
Veet krema za depilaciju...namazes i posle pet min obrises ,nista ne boli,sjajna stvaruser posted image ...samo sad u trudnoci ne koristim zbog hemikalija pa samo cupkam pincetom i ok mi je...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Brkovi - šta radite???
6.3.2012 23:19:55   
indy_25
Ja ih obrijem jednom mjesecno kad pocinju da se vide i to je to. Uopste mi ne rastu ko muskarcu niti imam tackice. To sam otkrila tako sto sam jednom htjela izaci i bilo mi mrswko stavljati kremu i cekati pa skidati itd. Na brzinu se spremila i odlucila da ih mahnem brijacem. Onda sam vidjela da ne rastu tako brzo pa sam nastavila tako i da radim godinama.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Brkovi - šta radite???
7.3.2012 8:27:02   
Shishica
E to sa brijacem je verovatno stvar neke srece da se stanje ne pogorsa.. mozda i ne, ali ja ne smem da probam :D
Krema je nekako isto ko i brijac, a ja kakva sam ima i od toga da se ospem..

Nema mi spasa, pusticu moje brcice pa neka se vesele.. Sta cu zene, pa evo i danas imam ponegde crvene tacke i malo negde nabubreno i jedno tri one siiitne bele bubuljice tik uz usnu.. ma straaaasno. Manje bi me ljudi posmatrali sa brkovima nego sa ovim na licu..

BAS sam tuzna sad.. i pecka jos. Opet sam mazala Flogocid..

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Brkovi - šta radite???
7.3.2012 19:03:22   
Anoniman
Moja kozmeticarka nikada nista ne maze nego stavlja talk , mislim da je fora u ne zatvaranju pora iritirane koze nemoj me drzati za rec . Isto kad dodjem sa depilacije , posto se depiliram cela ne tusiram se odmah nego tek uvece .. i to mi je objasnila zasto ali toga se definitivno ne secam , tako da sledeci put kad budes skidala voskom brkove samo stavi talk , nemoj kvasiti vodom , nemoj mazati nista i vidi kako ces proci ..

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Brkovi - šta radite???
7.3.2012 19:06:07   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: ribizla

Moja kozmeticarka nikada nista ne maze nego stavlja talk , mislim da je fora u ne zatvaranju pora iritirane koze nemoj me drzati za rec . Isto kad dodjem sa depilacije , posto se depiliram cela ne tusiram se odmah nego tek uvece .. i to mi je objasnila zasto ali toga se definitivno ne secam , tako da sledeci put kad budes skidala voskom brkove samo stavi talk , nemoj kvasiti vodom , nemoj mazati nista i vidi kako ces proci ..


Imeni isto reče moja (tetka mi inače) ali se ne sećam zašto.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Brkovi - šta radite???
29.9.2012 19:51:54   
Dona Summer
I ja imam problema sa brcima... user posted image jos sam na pocetki trudnoce pila utrogestan, ziva sam se odsekla pise na njemu da izaziva maljavost, vidim stanje ne promenjeno sva sreca. Depiliram ih trakicama, i fino mi to traje, jednom mesecno ih olindram i super.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Brkovi - šta radite???
29.9.2012 19:53:16   
Dona Summer

IZVORNA PORUKA: indy_25

Ja ih obrijem jednom mjesecno kad pocinju da se vide i to je to. Uopste mi ne rastu ko muskarcu niti imam tackice. To sam otkrila tako sto sam jednom htjela izaci i bilo mi mrswko stavljati kremu i cekati pa skidati itd. Na brzinu se spremila i odlucila da ih mahnem brijacem. Onda sam vidjela da ne rastu tako brzo pa sam nastavila tako i da radim godinama.


Wath? Zar je noguce da ne rastu jace posle brijanja?

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here