|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
28.4.2010 10:40:32   
LillyT
KLIK KLIK

Da li se jos neko seca? Nedeljno prepodne uz TV. Joj, sto sam matora user posted image




_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
28.4.2010 10:42:44   
Snelle
IZVORNA PORUKA: LillyT

KLIK KLIK

Da li se jos neko seca? Nedeljno prepodne uz TV. Joj, sto sam matora user posted image



Ja se ovoga ne sećam user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
28.4.2010 10:44:34   
eugenija
Joj podseti me na ovo  user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
28.4.2010 10:47:29   
Snelle
Jao, a OVO sam redovno gledala! Bože, kako leti vreme, čini mi se ko da sam ove emisije gledala pre godinu dana poslednji put user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
28.4.2010 10:50:24   
LillyT
Snelle, koje si godiste? Ne znam, ovo je bila nama kultna emisija user posted image



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
28.4.2010 10:51:38   
Snelle
LillyT, godinu dana mladja od tebe user posted image Ne znam, izgleda da imam neke rupe u sećanju user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
28.4.2010 10:55:29   
LillyT
Rupe user posted image ja kazem da su me oteli svemirci pa da se ne secam. Kada sam pronasla to, otvorila se pored jos gomila emisija, sto smo nekada gledali. Kako je bio super taj skolski program

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
28.4.2010 10:59:25   
minavb
IZVORNA PORUKA: eugenija

Joj podseti me na ovo  user posted image

Uvek sam nosila u dzepu moj srecni kanapcic, specijalno uvezan samo za ove igrarije. Mislim da se jos megde muva kod mame po vitrinama.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
28.4.2010 11:00:32   
afrodita
KLIK

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
28.4.2010 11:00:45   
eugenija
Ja sam koristila svaki kanapčić gde god bi se našao da ga pletem nevešto po prstima. Znala sam samo do pola da smotam kolarića, nikad nisam naučila do krajauser posted image

< Poruku je uredio eugenija -- 28.4.2010 11:01:04 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
28.4.2010 11:02:48   
afrodita
IZVORNA PORUKA: eugenija

Ja sam koristila svaki kanapčić gde god bi se našao da ga pletem nevešto po prstima. Znala sam samo do pola da smotam kolarića, nikad nisam naučila do krajauser posted image


smotyauser posted image
...pazi Petre da se ne zapetljas...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
28.4.2010 11:03:43   
eugenija
Kopiraću postove u Nostalgiju

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
28.4.2010 11:03:55   
Snelle
Da znaš da jeste bio odličan. Danas takvih stvari nema da naša deca mogu da gledaju. Ali super je stvar što postoji na you tube-u, pa može da se skine. A kad se setim samo onih dugometražnih crtaća, pored Disney-jevih, tipa Snorkijevci, Štrumfovi, Leteći medvedići......., ja bih sve to ovako matora opet gledala user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
28.4.2010 11:05:16   
anajid
Jao setila se ja sebe i svog lepog detinjstva

user posted image user posted image user posted image ah ti crtici!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
28.4.2010 14:11:41   
Lilly*
Žene moje, samo sam došla da malo podelim svoju pozitivnu energiju, pa moram da brišem user posted image
Tako se dobro osećam! Nema neki poseban razlog, što je super, osim tog da sam jutros bila na kontroli i dr je rekao da je beba super i da jalo lepo napreduje user posted image user posted image Bila sam na pijaci, i svi su uglavnom bili baš ljubazni- teta mi bira lepšu salatu, čika u ribarnici mi očistio i isekao ribu, i mislim, jeste to njegov posao, ali opet, ja sam mu se zahvalila i rekla kako je ljubazan, i on se verovatno bolje oseća a i ja. Hoću da kažem da jako često stav drugih ljudi prema nama zavisi od nas samih, pa "Nije teško biti fin" user posted image
Šaljem vam svima user posted image i user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
28.4.2010 14:13:27   
Jeca*
user posted image
e ovo je bio razlog vise sto sam volela trudnocu....tako su svi bili divni. Premda iskreno, uglavnom su svi divni prema meni jer sam ja po prirodi nasmejana osoba i ljude obicno osmeh razgali...user posted image
evo jednog osmeha i za vas user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
29.4.2010 11:56:33   
LillyT
Kad vec spomenu pijacu...ja sam najvise problema imala u trudnoci u DZ-u (u lab) sa penzosima. Nikako nisu mogli da prihvate da trudnice imaju prednost i stalno su se svadjali i gurali. Medjutim, isti ti penzosi, kada me vide na pijaci, odmah se razgale, pa se sve smeskaju i sklanjaju (to je bilo u devetom) da mogu da prodjem, zenice se gurkaju i smejulje, kao, vidi je sto je slatka user posted image user posted image bakice mi nude cevece, ma na pijaci je bila milina jedna....

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
29.4.2010 14:42:44   
minavb
Jutros mi je delovalo da cu imati uzasan dan. Probudila se u 3h, celu noc samu sebe nervirala glupostima, boleo me zeludac...a onda je sinulo sunce, lepo sam se nasetala i uzivala u kafici sa OTI i Teodorom. Sad se bas divno osecamuser posted image user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
29.4.2010 14:45:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Jutros mi je delovalo da cu imati uzasan dan. Probudila se u 3h, celu noc samu sebe nervirala glupostima, boleo me zeludac...a onda je sinulo sunce, lepo sam se nasetala i uzivala u kafici sa OTI i Teodorom. Sad se bas divno osecamuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 219
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
4.5.2010 15:10:28   
Anoniman
user posted image

Zbog ovog prizora sam zadrhtala....user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
4.5.2010 15:56:10   
minavb
Sveki i ja kupile bebecu torbicu. Nije bas ista kao kolica, ali se slaze. Bas sam zadovoljna.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
7.5.2010 21:17:42   
New Mom
Moj bata danas diplomirao! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
7.5.2010 22:35:13   
AtenA
moje dve najbolje drugarice su trudne!user posted image user posted image user posted image user posted image
PRESRECNA SAM!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 223
   [Obrisana poruka]
8.5.2010 15:21:42   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Novosadjanka T.)
  Direktna veza do poruke: 224
   RE: Delimo pozitivnu energiju!
16.5.2010 22:12:31   
cipiripi
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image
jela sam breskve jela sam breskve jela sam breskve user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
NEKTARINE MOJE TOLIKO SAM VAS CEKALAAAAAAAAAAAAAAAAAAA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here