|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
30.12.2010 23:08:44   
Brana
Ma neke mame su cudo,imaju poriv kriti i pricati bajke ja sam iskrena kada je nesto lose lose je kada je dobro dobro je,svi zele da se pred drugima dokazuju i pokazuju kako nista nikome ne fali,ali u takvim situacijama ja ili iskuliram ili odbrusim pa neka se pusi,ako neko vec zeli pricati bajke onda neka im prica nekome ko nema decu ili ko zeli da to slusa. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
30.12.2010 23:15:53   
choopa choops
Zalila sam se ja nedavno na temi za istresanje negativne energije. Ma grozno mi je to kad se mame hvale sa necim. U redu je reci i pohvaliti se, to razumijem, ali ne volim ono u stilu Moja seta, ima zube, jede samostalno, piski u nosu, a tvoja NE????Ju svasta! Pa kako to! E to me ispi*di maksimalno. A za ovo hvalisanje nasih roditelja, moji stvarno nisu takvi (doduse kod tate se nazire neka vrsta takmicarskog duha user posted image ), ali sto su MM-ovi hvalisavi to je posebna prica. Niko ka' mi user posted image Znaci nema pametnije i ljepse dece u naselju od njihovih unucica (nase djece i od djevera). Uh. A najgore mi kad ogovaraju drugu djecu kako su razmazena, nece da jedu, stalno placu i td., kao da to nasa nikad ne rade. Ma pre*eravanje.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
30.12.2010 23:17:49   
Olga75
svi mi volimo da su nam deca pametna ali ja sam jaaako naivna i uglavnom poverujem i nerviram se sto moje dete ima neku falingu pa ne stize vrsnjakeuser posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
30.12.2010 23:20:05   
Brana
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Zalila sam se ja nedavno na temi za istresanje negativne energije. Ma grozno mi je to kad se mame hvale sa necim. U redu je reci i pohvaliti se, to razumijem, ali ne volim ono u stilu Moja seta, ima zube, jede samostalno, piski u nosu, a tvoja NE????Ju svasta! Pa kako to! E to me ispi*di maksimalno. A za ovo hvalisanje nasih roditelja, moji stvarno nisu takvi (doduse kod tate se nazire neka vrsta takmicarskog duha user posted image ), ali sto su MM-ovi hvalisavi to je posebna prica. Niko ka' mi user posted image Znaci nema pametnije i ljepse dece u naselju od njihovih unucica (nase djece i od djevera). Uh. A najgore mi kad ogovaraju drugu djecu kako su razmazena, nece da jedu, stalno placu i td., kao da to nasa nikad ne rade. Ma pre*eravanje.

user posted image Slazem se!Meni je jedna rekla kako joj se dete vec uveliko okretalo u drugom mesecu,sa 4 sedelo,......a htedoh da je pitam a jel i prohodalo u 6 mesecu!user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
30.12.2010 23:20:55   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: olga75

svi mi volimo da su nam deca pametna ali ja sam jaaako naivna i uglavnom poverujem i nerviram se sto moje dete ima neku falingu pa ne stize vrsnjakeuser posted image


Svi se mi nerviramo, iako ne bi trebali ni malo. Ali sta da se radi. Ja uvijek kazem vrieme ce da pokaze ko je kakav.user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
30.12.2010 23:21:15   
SUPER MAMA
Meni je jedna rekla kako joj se dete vec uveliko okretalo u drugom mesecu,sa 4 sedelo,......a htedoh da je pitam a jel i prohodalo u 6 mesecu!user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
E dobra si Brano.Ma ima razne

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
30.12.2010 23:21:42   
Anoniman
Ja se ne nerviram! user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
30.12.2010 23:24:57   
Brana
IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

Meni je jedna rekla kako joj se dete vec uveliko okretalo u drugom mesecu,sa 4 sedelo,......a htedoh da je pitam a jel i prohodalo u 6 mesecu!user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
E dobra si Brano.Ma ima razne


ima user posted image user posted image
Tasho tako i treba i ja kazem necu da se nerviram ali jbg to je nekada jace od mene!user posted image
Nekada te hvale umeju da budu kao pridike da necije dete zaostaje jer ne prati necije savrsenstvo i tada je preterano!user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
30.12.2010 23:27:01   
Anoniman
Drugarica i ja samo se porodile sa 11 dana razlike (njen mali je stariji). On je ustajao i pravio prve korake dok je Luka još uveliko bio u šetalici. Du*e svoje sam pojela. Onda je Luka počeo da priča, a njen mali je ćutao. I dan danas Luka mnogo lepše priča, a Uroš je mnogo veštiji u penjanju, trčanju. Različita deca i tačka! 

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
30.12.2010 23:27:30   
Olga75
vec sam u retkim trenutcima lucidnosti planirala da na svako iscudjavanje sto jos nosi pelene , ne prica tecno i sl kazem : nije vazno sto je glupa , lepa je pa ce se dobro udati user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
30.12.2010 23:28:43   
Brana
naravno svako dete je individualno i to je sasvim normalno ali ne volim kada mi neko prica stvari koje nisu realne!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
30.12.2010 23:29:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: olga75

vec sam u retkim trenutcima lucidnosti planirala da na svako iscudjavanje sto jos nosi pelene , ne prica tecno i sl kazem : nije vazno sto je glupa , lepa je pa ce se dobro udati user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
30.12.2010 23:30:46   
Brana
IZVORNA PORUKA: olga75

vec sam u retkim trenutcima lucidnosti planirala da na svako iscudjavanje sto jos nosi pelene , ne prica tecno i sl kazem : nije vazno sto je glupa , lepa je pa ce se dobro udati user posted image

user posted image user posted image e dobra si!user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
30.12.2010 23:30:57   
Iwana87
totalno nisam obracala paznju na to do skora.Onda krenem da citam ovde sta neka deca rade,pa se deprimiram,pa sednem mislim,gledam Mihajla,i kontam pa on radi mnogo sto sta drugo sto druga deca ne rade.Ziva glupost uporedjivati decu.Ja bih se takmicila sa Mishicom,njeno dete bre spava stalnouser posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
30.12.2010 23:31:45   
sneza24

IZVORNA PORUKA: olga75

vec sam u retkim trenutcima lucidnosti planirala da na svako iscudjavanje sto jos nosi pelene , ne prica tecno i sl kazem : nije vazno sto je glupa , lepa je pa ce se dobro udati user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
Ni ja se ne opterecujem.
Od naseg kuma sin je prohodao pre Davida ali je zato David prvi poceo da prica.
A od drugarice cerka je prvo pocela da prica ali je Daavid pre nje prohodao tako da je meni svejedno ko sta radi ja gledam svoje dete.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
30.12.2010 23:32:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iwana87

Ja bih se takmicila sa Mishicom,njeno dete bre spava stalnouser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Iwana87)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
30.12.2010 23:34:30   
Iwana87
i sa prretty,njena zaspu i naglavacke,bukvalno!Ovo moje u sred noci hoce da se igra.E tu stranu medalje gledam i ljubomorna sam iskreno.Nego se tesim onom babskom ako je god nemirno posle je kao bubicauser posted image (veze s vezom)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
30.12.2010 23:40:38   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: olga75

vec sam u retkim trenutcima lucidnosti planirala da na svako iscudjavanje sto jos nosi pelene , ne prica tecno i sl kazem : nije vazno sto je glupa , lepa je pa ce se dobro udati user posted image


Ju, nosi pelene??? Strasno!!!user posted image user posted image user posted image

I L nosi pelene user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
30.12.2010 23:41:28   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: olga75

svi mi volimo da su nam deca pametna ali ja sam jaaako naivna i uglavnom poverujem i nerviram se sto moje dete ima neku falingu pa ne stize vrsnjakeuser posted image


Isto! Uvek se iznova istraumiram! Smiri mene muž posle al' jbg, ja već iskipela! user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
31.12.2010 7:03:01   
LillyT
Ja sam toliko istraumirana što se tiče Lare, da se već pribojavam da neće biti ni lepa (nema na koga). Pametna nije, napredna nije... qq nama, nećemo je udati

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
31.12.2010 8:53:57   
Anoniman
Ma hajde molim te, bitno je da je dete zdravo,a sta ko misli sasvim je nebitno. svi smo subjektivni, a dete je samo tvoje :)

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
31.12.2010 9:05:03   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: LillyT

Ja sam toliko istraumirana što se tiče Lare, da se već pribojavam da neće biti ni lepa (nema na koga). Pametna nije, napredna nije... qq nama, nećemo je udati


Lara nije lepa, ma sta to pricas.Nemoj tako.
Tvoje dete je lepo, verujem i da ce biti jako pametna.user posted image

U kontekstu ove teme ja cu na pisati jedan primer koji se desio u brzo vreme.Naime, moja mala obozava da crta, pise(samo da napomenen ovo nije hvalisanje zbog takmicenjeuser posted image user posted image ) ja sma joj pre dva meseca kupila flomastere ucili smo zajedno d atreba samo na papir da pise, a ne po sebi ili na stolu i uvek kad zavrsi sa jednim flomasterom da ga zatvori pa da ga ostavi, to je trajalo jedno mesec dana dok nije skontala.
Ovo je saznala moja jetrva i za nasu slavu kad su bili Moni je sama uzela da pise i pita mene pa kako si je nauzila ja sam odma kupila Filipu(njen mali ima jace od 3,5 godine) i izvrljao na sve strane ne znam zasto nece.
Ja nisam joj nista rekla, jer kad bi rekla da jednostavno neka deca to ih nezanima ona bi se naljutila jer pobogu kako njen sin da ne ume to.
Tako i za jedan CD sto je baba kupila i njemu i Moniki, na njemu su domasne zivotinje i animirani su da prepoznas zivotinu po glasu i sl, da ne duzim moja takodje je bila uodusevena baba je prenela jer je videla i ona vec sledeci dan mene zove i pitame dal se Moniki svideo CD sa zivotinjama kako je reagovala, ja sam iskreno rekla da se obradovala pocela da imitira zivotinje, a ona meni PA KAKO?
I meni pukne film kazem joj pa prvo mama je imitirala kravu, konja petao, patku, prese, kozu...user posted image user posted image user posted image user posted image i tako je naucila.
I sada se smejem dok pisemuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio SUPER MAMA -- 31.12.2010 9:09:09 >

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
31.12.2010 10:02:37   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: LillyT

Ja sam toliko istraumirana što se tiče Lare, da se već pribojavam da neće biti ni lepa (nema na koga). Pametna nije, napredna nije... qq nama, nećemo je udati


E, LillyT, sestro slatka, ti kad odvališ, odvališ ga do koske. Ćuti tamo, i uživaj u svom detetu.
Andrej, sa 16 meseci, priča na engleskom, japanskom, samo nikako srpski da savlada user posted image Jedino ume da kaže "Papa" kad kreće Pepa prase na TV-u. Tu i tamo mu se omakne mama i tata.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
31.12.2010 13:33:49   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: LillyT

Ja sam toliko istraumirana što se tiče Lare, da se već pribojavam da neće biti ni lepa (nema na koga). Pametna nije, napredna nije... qq nama, nećemo je udati



ahaahahaa, nasmeja me lillyt, bas si blesava user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Takmicarsko roditeljstvo
31.12.2010 13:49:42   
Anoniman
Ja imam par mama u mom okruzenju koje imaju decu koja su "hodala sa 7 meseci...prichala sa josh manje, znaju tablicu mnozenja chim ih probudish i sl..." a mene bas broga za to... jedina mi je briga bila da budu zdrave, i da napreduju...da budu vesele...sve ostalo je relativna stvar user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here