|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 10:09:39   
dijana1*
Drage mame,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.


U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 10:48:59   
little_one
Jutro mame! Stigao nam decembar! user posted image

MI smo danas u nekom skroz opustenom fazonu, Andrea mi je danas bolje, dobro je spavala al jutros nece da ide da odspava...nema veze, tata nam je kuci pa uzivamo skupa user posted image

Lijep dan vam zelim mame!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 10:54:29   
anci kv
ja kafenisem dok buva spava vec dva sata. nocas je ljudski sastavila od 9 do 7h.bar je u tome na mene,prava spavalica!!
joj,kad ce prolece..

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 10:58:00   
adulence
Decembar mojoj zvrci za 8dana rodjendan,kao i jednoj nasoj ringerajki...heheh...mi polako privodimo pripreme za roodjendan kraju...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 10:58:03   
vikiveki
Dobro jutro i ovde mame...mi smo bolesni tj srednji sin ima temperaturu pa mi baš i nije toliko dobro jutro,a plus me i moja majka preko telefona sad ugnjavila sa pridikama odakle njemu temperatura i kako da je skinem...baš me iznervirala kao da mi je ovo prvi put da neko od njih ima temperaturuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 11:16:25   
adulence
Jao viki tako i meni moja mama,ok meni jeste prvo dete,ali ne postoji mama koja ne bi umela svome detetu da pomogne...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 11:50:22   
Leax
Dan mamike user posted image
I mi smo bolesni. tako da umesto uzivanja u vikendu moramo da se lecimo. user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 11:53:34   
Rosita
Jutro zene. Decembar... joj, kad pre. Mi evo obavili jutarnju rutinu i sad cu da poslujem nesto. Bebe vole rutinu, a mene cesto smara. Al sve za bebe.
Rucak naravno nemam. Posto imamo goste, spremace mm. On to bolje :P . Ima kuvare u porodici, radio je kao student u restoranu i priznajem da bolje kuva. Jedino nikad nije kolace pravio, a i dzem je kuvao :)
Lep vam bio ovaj sivi dan . Pozdrav.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 12:03:35   
adulence
Jao zene ja se smrzoh ziva ne znam sta mi je noge su mi led ledene,imam dva para carapa i lepo sam obucena,a ni u kuci nije hladno,ne znam sta mi je...Iv spava prvu dremku,ja pristavila rucak i sada cunjam po rr...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 12:39:34   
anci kv
adulence,pocinje sezona vunenih carapica!!mrzim zimu,uvek mi je hladno
e blago onoj kojoj muz zna da kuva..

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 12:42:07   
sneza24
Pozdrav mame.
I mi obavili sve jutrnje rituale. Sad da uspavam L pa ćemo posle kad se probudi ići kod mojih. Eh da, ona već uveliko šeta na duže relacije. Probudila se gospođica noćas oko 3 i do 5 je tako blejala u plafon i zaspala sama, valjda se končno smorila jer smo mi spavali, tj ja se samo pravila da spavam.
I mi se spremamo sledeće nedelje za rođendan. Mojoj bratanici prvi rođendan. Poklon smo već kupili samo još bratancu nešto da uzmem. Jedva čekam rođendan!


_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 12:46:16   
jole82
Bar dan i od nas..bili nam svekijevci sa tetkom iz amewrike u prepodnevnoj poseti...a T iako je spavala do 10 poče u 12 da trlja oči...i taman ih je "oterala" user posted image
Adulence još malo pa godinica...joj kad pre user posted image
Leax, viki da što pre prezdravite..svi koji su bolesni user posted image
anci super za bebanu što prespava noćuser posted image menjaj ticker...
Rosi super za tm..moj zna 4 jela da spremi, pa kad me mrzi da kuvam eto mogu da biram između ČAK 4 stvari...ahahahahah...al ne bunim se

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 12:47:11   
doktorkakristal
zdravo drustvance,mi presli kod mojih,svekijevci otisli za Svicu,pa se mi sad ovamo prebacili,e sta ti je zivot selim se od kad sam se ja rodila,ceo zivot u dva kofera user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 12:48:45   
sneza24
Jole budi srećna i sa ta 4 jela mm nezna apsolutno ništa.user posted image

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 13:03:15   
Janncica
Cao mame. S opet curi nos... user posted image Mozda je i od zuba.Ponovo je poceo da balavi.Verovatno se spremaju donje dvojke.
Mi obavili sad rucak.Cekamo neko drustvanjce da dodje.S i mm spavaju,a J i ja se igramo sa barbikama. user posted image Meni je dala najruzniju. user posted image user posted image
Nego,ko je pobedio u novembarskoj igri?

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 14:22:34   
mtajcica83
Dobar dan mame.Evo moj svrco spava nismo danas nigdje isli.Bila nam je moja mama tu 2 dana pa smo uzivali, setali,nije bilo bas neko vrijeme ali bar nije padala kisa do jutros i tako.Vec decembar.Ljubac od nas

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 14:25:13   
milicicak
DobaRR dan mame :)
joj, vec decembar... od kad sam se udala zamrzela sam decembar i Novu godinu i sve sto ide uz to... vec me hvata nervoza...
T se sva isporemetila, ustala u 8 al se sinoc budila 6 miliona puta, izbija poslednja cetvorka a trojke su se skoro skroz spustile, tek sad spava prvu dremku... meni muka, place mi se a treba i neki gosti da nam stignu... al sam kupila prelepe ruze na pijaci pa nista nije tako strasno :)

svi bolesni da brzo ozdrave :)

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 14:44:07   
vikiveki
Evo i moj mali švrća spava , aovaj stariji vodi borbu sa temperaturomuser posted image danas mu je drugi dan,nadam se da će već sutra biti malo bolje....ali mnogo je tužan sutra je njegovoj najboljoj drugarici rođendan a po svoj prilici neće moći da ide,pa mu je jako žaouser posted image on hoće da ide a ja mu nedam jer znam da će i sutra sigurno imati T a iako ne bude imao biće isuviše slab.Ćera se sad vratila sa nekog rođendana i sprema se da ručamo pa posle da radi domaći koji još nije uradila

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 15:21:38   
adulence
Hehe jole prolete......joj mali slatki da sto pre ozdravite svi,bas dve rucale,ona ce sada jos malo na drugi dremez,a cini mi se da cu i ja u horizontalu...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 15:59:38   
Torbica
Cao mamice, mi uzivamo svi na gomilici.
Adulence user posted image . Sad ce i mom Djoletu 3 rodjendan za 9 dana, dan posle Ive. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 16:05:11   
adulence
Jao torbice pa ti si dobila najlepsi poklon zza rodjendan...pa nisam znala...ddivno...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 16:20:06   
srnad
Ehej drugari evo i nas
Dugo nas nije bilo,mi smo skitali. Bas sam vas se uzelela. Kod nas svasta novo, Vukasin je prohodao pre tacno mesec dana, jako je pazjiv pa ne pada. Cetvorke nam rastu pa je poceo da se budi nocu. Izludih od nespavanja! Polako se pripremamo za 1. rodjendan, a vreme nam bas leti.
Ja sam u depresiji, sutra pocinjem da radim!!!
Poljubac za sve, bas ste mi nedostajale

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 16:33:00   
jole82
srnad, razumem te potpuno...ja se psihički spremam za 27. decembar..ladno moram u petak da se pojavim na poslu..radiću 15 dana pa odmaram do maja...teško mi padne kad pomislim, al malo lakše što znam da je samo 15 dana..pa opet bleja..
Evo mm kuva ručakuser posted image prži pomfri i smrznute paniranje riblje štapiće..hahaha...al ne žalim se samo kad ja ne spremamuser posted image Taman dok ručamo će i T na popodnevnu dremku, pa ćemo i mi da se pridružimo horizontalnom položajuuser posted image
U znači biće tortica uskoro...mljac mljac

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu srnad)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 16:38:24   
vikiveki
Ja ću danas izludeti Viktoru nije dobro,a gosti se ceo dan smenjuju,kad nazovu ja im kažem da Viktor ima temperaturu ali oni to kao da nečuju dolaze li dolaze,sinoć bio neki prijatelj oji 3 meseca nije bio,jutros bile komšije i sdada nam bio moj dever...ma ceo dan gosti...a Viktor tražio da mu napravim štrudlu tako da tek sad počinjem da je mesim

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu srnad)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
1.12.2013 16:45:30   
Rosita
Dan zene. Ovaj moj srećo (al sam sad ko kamiondžija :P) vec treci dan ocajno jede. Par zalogaja i to sa gadjenjem. Od simptoma ima jos i nocno budjenje, ostalo ok. Ponasam se opusteno pred njim,al nije mi svejedno. Da izvodim kerefeke da bi jos nesto pojeo i da mu blendiram necu. Pokazao je da moze i bez jednog i bez drugog. Sta li mu je, pojma nemam : (
E ma da, super je sto mm kuva, al zato ja dan i noc trckaram oko deteta, on ne ustaje nocu, a i da ustaje, ne moze da smiri D. Ma sve se to svede na isto, neko ima srece sa necim, a neko pak sa drugim necim. Inace, taj posao u restoranu sam mu ja nasla preko oglasa i uticala da prihvati, el da sam mudra :P?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here