|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
10.2.2010 12:35:18   
Anoniman
Ja sam nosila svoju garderobu do nekog 4-5 meseca,a posto mi mama ume sasiti sve sto pozelim,pun mi je orman nekih sirih tunikica i strikanih stvarcica.A posto obozavam helanke i tunike,tako sam isla i na posao.A u osmom mesecu sam pocela nositi jedne trudnicke pantalone koje sam dobila.Jako sam se rasirila u kukovima malte ne odma od nekog 4-og meseca,pa nisam mogla pomisljati na farke,samo na mekane stvari...

(odgovor članu Daca88)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
17.2.2010 12:39:14   
Anoniman
Ja sam evo u 9-10 nedelji, i uvukla sam se u sve pantalone koje sam nosila u prvoj trudnoći. Malo mi spadaju, ali mi više prija tako, nego moje regularne pantalone, jer su mi one sve plitke, pa me žuljaju ako zakopčam najgornje dugme. 

(odgovor članu Daca88)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
31.5.2010 17:40:29   
nala
U I trudnoci sam trudnicku odecu pocela da nosim u 5. mesecu, a sada sam u 8. nedelji pocela da je nosim. Da li je to zbog toga sto sada imam kilograma kao kad sam krenula na porodjaj sa prvim detetom ili kako kazu da se u drugoj trudnoci vidi odmah, (mada je meni ovo treca 12.03.2009. sam imala spontani u 10. nedelji), ali kazem vam kakvo je moje iskustvo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
31.5.2010 19:07:12   
Anck Su Nmaun
Nista nisam kupila  bas za trudnice... sve sam nosila svoju garderobu...srecom u modi su sire tunike i helanke user posted image   i to negde oko 5 meseca  mozda

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
31.5.2010 19:27:00   
New Mom
Oko 4 meseca sam kupila trudničke farmerke čisto da mi ništa ne steže stomak (doduše, spadale su mi do 6.meseca, tek tada su stajale kako treba) i nosila sam ih celu trudnoću. Ostalo sam kombinovala iz ormara šta već imam.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
31.5.2010 19:32:03   
Anoniman
nisam jos uvek nista trudnocko kupila,kako anck kaze srecom pa su u modi siroke tunikice,helanke,duge haljine secene ispod grudi...bas imam srece,a kad se setim kad sam vidjala trudnice u onim jadnim pantalonama na tregere i sl...danas je sve mnogo lakse pa i oblaciti se lepo i moderno u trudnoci user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
31.5.2010 20:08:13   
SUPER MAMA
Ja sam pocela vec u trecem mesecu trudnoce jer mi stomak, znaci samo stomak poceo da raste veoma brzo.Takoda morala sam da skinem ove normalne farmerice i pocela sam da nosim trudnicke gore kao sa lastisom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
31.5.2010 22:22:52   
bratzz
Nista od trudnicke garderobe nisam kupila nosim trenerke, moje siroke majicea a ponesto pozajmim od muza

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
1.6.2010 9:26:44   
strelitzia
evo upravo danas sam počela da nosim trudničke pantalone user posted image dakle 15+6
extra su neke, nevjerovatno koliko su udobne. da sam znala, obukla bi ih ranije user posted image
da ne radim, ne znam da li bi izlazila iz trenerki ali ovako sam morala nabaviti pantalone za posao i kupila sam još jednu teksas suknju trudničku koja može i na posao.
meni je problem naći tunikicu neku iako ih ima na svakom koraku. problem je što ja mogu da nosim samo pamuk, a pamučne tunike je skoro nemoguće naći. kad sam kući snalaziću se lako za garderobu u sledećih nekoliko mjeseci, problem je naći za posao.
kad smo već kod toga...odoh malo do butika koji je baš tu blizu posla da vidim ima li nešto fino....user posted image

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
1.6.2010 10:02:56   
magnetic
Vrlo rano sam odlozila farmerice,a sve ostalo sam nosila do nedavno.Evo tek sada sam kupila nove stvari,ali ne trudnicke nego samo veci broj i duzi kroj,jer su mi sve letnje majice kratke i uske,pa nemam gde ni sa sisama a stomak izadje napoljeuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu strelitzia)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
1.6.2010 14:33:24   
nala
Devojke, trudnicka garderoba danas ne podrazumeva da se uvuces u pantalone na tregere.user posted image Ima jako lepih stvarcica koje nisu trudnicke ali daju se iskoristiti a da ne izgledas kao da si izasla iz tatinog garderobera.user posted image Bitno je da te nista ne steze, a mozes i trudna da budes jako u trendu i lepa. Meni je jako bitno da lepo izgledam. Sada mogu da iskoristim jedan komplet iz women'secret-a koji mi je mama kupila jos za prvu trudnocu, a koji je i dalje in, a i jednu haljinu, takodje od tada, ostala trudnicka garderoba mi je zimska, tako da cu je malo obnoviti sada.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
10.8.2013 20:26:26   
srna001
Da li neko zna gde u BG mogu da nađem helanke za trudnice?

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
10.8.2013 20:34:43   
viking
Ako ti nije frka, sačekaj da se otvori H&M 29. avgusta. Ve'imaju sajt sa slikama i cenama u dinarima, biće i trudničkih helanki :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
10.8.2013 20:36:33   
adulence
Ja sam kupovala helanke doduse obicne ne zs trudnice i celu trudnocu sam ih nosila nisu me stezale itd,uzela sam ih u exterri na zelenom vencu...preko puta meka...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
10.8.2013 20:43:05   
Moiraina
Ja sam helanke uzela pre 3 godine u Mothercare-u, ali ulovila sam ih na nekom sniženju (za nekih 1.000 dindži, ako se dobro sećam), inače su bezobrazno skupi. Videla sam da imaju u C&A, tamo sam u drugoj trudnoći uzela donji deo trenerke, mada im izbor i nije neki, kako naletiš...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
10.8.2013 20:46:19   
adulence
Viking draga jel bi mogla da mi posaljes link za sajt taj sa cenama...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
10.8.2013 20:56:15   
Moiraina
Evo OVDE

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
10.8.2013 21:21:36   
adulence
hvala draga...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
10.8.2013 21:35:15   
viking
Hvala i u moje ime user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
10.8.2013 21:42:44   
adulence
malo sam se smorila sto nemaju kupace kostime ili ja ne umem da ih nadjem....ali svakako jedva cekam...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
10.8.2013 22:28:49   
Dani.kv
Evo ja porucila muzu da u ponedeljak obidje te radnje i ako Bog da krenem da nosim i po nesto trudnicko

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
10.8.2013 22:58:03   
srna001
Da videla sam da pripremaju otvaranje HM-a i baš mu se radujem.Videla sam i helanke, cena je 2200 din ali sam pomislila možda je neko video još negde nešto slično.Ali hvala u svakom slučaju.

Bila sam u C&A izbor za trudnice je jeziv kao da smo debele babe a ne trudnice.

Još jedno pitanje, brus za dojenje u crnoj boji ali da ne košta čitavo bogatstvo, da li je neko video nešto slično?

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
10.8.2013 23:20:14   
Dani.kv
Srna mozda Lili? Znam da u beloj boji ima

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
10.8.2013 23:28:15   
Moiraina
Ja sam kupila 2 komada u Aksi (bela, doduše) i platila sam ih po oko 1.500 dinara. Znam sigurno da je bilo i crnih, ali ne znam koliko su koštali (nisu bili isti model kao moji). Možda da pogledaš na njihovom sajtu...

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
10.8.2013 23:55:01   
srna001
Hvala! Sad ću!

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here