|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica?
18.8.2010 0:34:11   
Anoniman
Ja vidim sve oko sebe tako da ih nisam mogla omasiti user posted image !Nisam isla ulicom zatvorenih ociju i prosla sam tik pored njih,jer tuda je pesacka staza naravno...i moram da se cudim kada to nije moja svakodnevica.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Kakva kolica?
18.8.2010 0:36:30   
vukosava

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Jbt ja ću da kupim golfa dvojku za te pare , pa bebu da vozam ko svaki ponosni Srbin user posted image



Hahaha, ova ti valja user posted image , a tek karavan i krevetac user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Kakva kolica?
18.8.2010 0:38:50   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Jos malo pa mamica

Ja vidim sve oko sebe tako da ih nisam mogla omasiti user posted image !Nisam isla ulicom zatvorenih ociju i prosla sam tik pored njih,jer tuda je pesacka staza naravno...i moram da se cudim kada to nije moja svakodnevica.


Ja sam na Ribarcu u onoj kako se zove Alaska koliba il tako nesto videla zenu do zuba trudnu kako mazi stomak (delovala mi je da je pred porodjaj), sedi u kafani za stolom i pusi jednu za drugom, ja mislim da je celu paklu popusila dok smo bili tu. Sedi njih jedno 8 za stolom i zezaju se, vece perfektno, Dunav pored, Kamenica preko puta, a ona jednu na drugu kalemi i gladi tibu...
Mene recimo ovo zacudilo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Kakva kolica?
18.8.2010 0:44:37   
Anoniman
Mene je , recimo , začudilo kako niko , majku mu , da ne ostavi bar malo mesta pored plinske boce u golfu za moja skupocena kolica ??? user posted image

Da , da ... Golf - na plin !!! Recesija , bato , štedi se !!! user posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Kakva kolica?
18.8.2010 1:09:38   
dacica
jel ima neko iskustva sa graco symbio kolicima....

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Kakva kolica?
18.8.2010 10:04:42   
Anoniman
Dacice koja su to kolica ? Daj sliku . Pa će nađemo iskustvo user posted image

(odgovor članu dacica)
  Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Kakva kolica?
18.8.2010 13:25:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jos malo pa mamica

i moram da se cudim kada to nije moja svakodnevica.


Nije ni moja, ali neka im je sa srećom, ako njihova jeste. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Kakva kolica?
18.8.2010 13:52:17   
Jele
IZVORNA PORUKA: dacica

jel ima neko iskustva sa graco symbio kolicima....


Nemam iskustva, ali mi super izgledaju, to je ona 3 u 1 varijanta sa korpom za bebe i AS?

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Kakva kolica?
18.8.2010 14:48:31   
lenaa
Jmpm mozda ta kolica koja si videla nisu ovakva tj. mozda je druga marka kojim je cena, kako rece Choopa, u Bg oko 700 evra, a mislim da ima dosta ljudi u Srbiji koji daju te pare za kolica. Inace u Svajcarskoj nisam videla da neko ima ta kolica ( ti kompleksi pokazivanja i dokazivanja su uglavnom kod onih koji nemaju) iako postoji stvarno jako puno ljudi kojima je to sitinica, pa cak ni meni ne bi bio problem da ih kupim jer toliko mogu da ustedim mesecno samo od plate mm. Ja sam uzela kao opciju da kupim koriscena kolica (iako se mm sa tim ne slaze), ne znam jos uvek nisam odlucila , napisacu i postaviti slike kad budem kupila.Meni je nekako radije da otvorim konto i svom detetu ostavim par hiljada evra nego da ih potrosim na glupost ili na marku.
Pitala sam jednom poznanika iz Srbije - zasto ti vozis tako skupog mercedesa a nemas bas sredjenu kucu (tacnije ima stracaru koja samo sto se ne srusi) , na sta je on rekao "pa svi me vide kad prodjem mercedesom a kucu mi ne vide", jadno i zalosno.user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Kakva kolica?
18.8.2010 15:20:31   
vukosava

IZVORNA PORUKA: lenaa

Jmpm mozda ta kolica koja si videla nisu ovakva tj. mozda je druga marka kojim je cena, kako rece Choopa, u Bg oko 700 evra, a mislim da ima dosta ljudi u Srbiji koji daju te pare za kolica. Inace u Svajcarskoj nisam videla da neko ima ta kolica ( ti kompleksi pokazivanja i dokazivanja su uglavnom kod onih koji nemaju) iako postoji stvarno jako puno ljudi kojima je to sitinica, pa cak ni meni ne bi bio problem da ih kupim jer toliko mogu da ustedim mesecno samo od plate mm. Ja sam uzela kao opciju da kupim koriscena kolica (iako se mm sa tim ne slaze), ne znam jos uvek nisam odlucila , napisacu i postaviti slike kad budem kupila.Meni je nekako radije da otvorim konto i svom detetu ostavim par hiljada evra nego da ih potrosim na glupost ili na marku.
Pitala sam jednom poznanika iz Srbije - zasto ti vozis tako skupog mercedesa a nemas bas sredjenu kucu (tacnije ima stracaru koja samo sto se ne srusi) , na sta je on rekao "pa svi me vide kad prodjem mercedesom a kucu mi ne vide", jadno i zalosno.user posted image


Ja se apsolutno slazem sa tobom. Uzela sam polovna kolica od drugarice moje drugarice. Ako su njoj valjala sto ne bi meni. Bolje pare koristiti na druge stvari kad je vec imalo polovno. I uzimati koriscene bebi stvari to je sasvim ok. U mojoj porodici kad smo bili mali iste stvare su samo isle u krug, nasledjivale se od starije sestre/rodjake... I nista nam ne fali.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Kakva kolica?
19.8.2010 11:19:36   
dacica
ja mislim da svako treba prema svojim mogucnostima-ja da imam kupila bi Stoki kolica-iskreno,jer uzivam-ja-u lepim stvarima,nije mi bitni sta ce ko da kaze,za to ne zivim,a valjda i kad je prvo dete-zelis sve najbolje,za drugo je vec drugacije...smatram da je ok.da i kad nemas uzmes sve tudje,nista ne fali,i kome nije bitno-moze i da pozajmi,sve je od coveka-do coveka,ali ja-licno nemam problem,ja bi sad uzela pola stvari od brata,tipa krevetac-koji mi nije bitan-jer kad stavis ogradicu novu-uvek je drugaciji-ali moj muz neda,jer nam je prvo-pa kao sve ce nam trebati i za drugo,i hoce svoje-budala,ali sta cu...,ali kolica-to bi nova-jer koliko god da kostaju-svaka se izdrndaju,toliko dece u mojoj okolini-tesko da su neka kolica ko nova...

< Poruku je uredio dacica -- 19.8.2010 11:21:10 >


_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Kakva kolica?
19.8.2010 11:32:07   
dacica
http://www.preciouslittleone.com/product-information/20/8119/graco-symbio-3-in-1-stroller---moon/to su ta

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Kakva kolica?
19.8.2010 16:00:27   
Nana*
I ja sam jos uvek za Stokke, mada su mi i Conkord pala u oci, cena ima je ista

http://www.presseanzeiger.de/pa_bilder/243812-1_org.jpg

ovo sto je sastavjeno kao torba je korpa za malu bebu, vrlo prakticno.

Jedino sto sam procitala na site gde se ocenjuje kvalitet ( neko je ovde spminjao Esprit kolica ) da su im nasli otrovne boje u materijalu...

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Kakva kolica?
19.8.2010 16:23:33   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: lenaa

Inace u Svajcarskoj nisam videla da neko ima ta kolica ( ti kompleksi pokazivanja i dokazivanja su uglavnom kod onih koji nemaju) iako postoji stvarno jako puno ljudi kojima je to sitinica, pa cak ni meni ne bi bio problem da ih kupim jer toliko mogu da ustedim mesecno samo od plate mm.

moja drugarica je kupila kolica od 900e, a nema stalan izvor prihoda. Danas nema para maltene da joj kupi obicna kisobran, a svojevremeno je uzela ta od 900e. user posted image Nije mi to jasno nikako, zasto ljudi ne gledaju u buducnost.
Mozda je to jednostavno sistem, ja cu da mu pruzim sad, a kad poraste nek zaradjuje samo...Ja radje stedim na nekim stvarima i ostavljam im za kasnije...da l' kao nekretninu ili stednju, nije bitno...
Ne znam...ja i pored svih para nikad ne bi uzela sminkerska kolica zato jer su najcesce neudobna za bebu. To mi je isto kao da kupim sportski porse dvosjed, a imam dvoje djece? Mercedes je vec druga prica user posted image

Nana ako razmisljas o Stokke imaj u vidu da se sportski dio ne moze spustit u lezeci polozaj kad je dijete okrenuto od mame, zbog one sipke. Za Concord ne znam nista...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Kakva kolica?
19.8.2010 16:32:04   
liliana
Iskreno, meni ne koriste ni ova mojaod 250E koja sam kupila, jer moja beba posle 15-20min u kolicima digne dreku kao da je neko dere!!! Pa, ubila bih se da sam joj , recimo, kupila kolica od 900E, a ona neče u njih. Kod nas je Kengur zakon!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Kakva kolica?
19.8.2010 16:41:58   
LillyT
Mislim da se ne treba opterećivati markom i cenom kolica, nego da je potrebno sagledati šta je kome zapravo bitno kod kolica (ako je marka bitna, onda... jbg). Mislim da nije dobro tek tako otići i reći, evo ova ću, jer su lepa i moderna. Npr. pogledajte da li mogu lako da vam stanu u gepek. Pa onda pogledajte kako se skalpaju. Ako treba da ih nosite uz stepenice, težina je jako bitna. Kvalietet materijala, da li propušta vodu ili ne? Po meni ima dosta stavki koje treba prostudirati, pa tek onda odlučiti. Malo mi je bezveze stav, hocu samo kolica te i te marke jer su najbolji. Ja sam našla super Cam kolica, ali su bila teška kao sam đavo i veoma glomazna, kada ih uteram u stan, kao da sam auto parkirala.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Kakva kolica?
19.8.2010 16:45:21   
Nana*

IZVORNA PORUKA: choopa choops


Nana ako razmisljas o Stokke imaj u vidu da se sportski dio ne moze spustit u lezeci polozaj kad je dijete okrenuto od mame, zbog one sipke. Za Concord ne znam nista...



Da to znam, moras da skines ceo sportski deo i okrenes ga sa sve detetom da bi ga spustio... Ici cemo da vidimo jos jednom detaljno samo kad bi oni imali uputno radno vreme... Subotom ne rade, a radnim danima do pola 5...

Za sada sto smo videli, bugaboo, joolz itd. koja vaze za kvalitetnija kolica cena im je ovde u Nemacoj oko 700 eura.. Meni se iskreno ne svidja sta nude ni jedna.. Najbitnije mi je da su za moje dete udobna, ergonomska, da je bar jedan deo od prirodnog materijala a za mene lagana, compaktna, da sa njima svugde mogu da prodjem, da mogu sama da ih podignem, kad dete nosim u ruci da mogu sa jednom rukom da ih guram i upravljam njima. Ta kolica ce koristiti i 2. i mozda 3. dete ko zna...

Bez obzira koliko zaradjujemo oboje, meni za kvalitet nije zao dati ako ikako mogu ( bez obzira mislio neko da je to dokazivanje ili ne ). Naravno daju se i ovde rate, ne morate pola jedne plate da date za Stokke kolica odjednom, vec na 5 rata mozete da ih i ne osetite.. Sto naravno za nas standard u Srbiji nije moguce...


_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Kakva kolica?
19.8.2010 16:48:30   
Nana*
A kako nas dvoje odlucujemo, mislim da ce sasvim neka 10-ta da naidju i ta cemo kupiti user posted image

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Kakva kolica?
19.8.2010 16:52:50   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Nana*

Najbitnije mi je da su za moje dete udobna, ergonomska, da je bar jedan deo od prirodnog materijala a za mene lagana, compaktna, da sa njima svugde mogu da prodjem, da mogu sama da ih podignem, kad dete nosim u ruci da mogu sa jednom rukom da ih guram i upravljam njima. Ta kolica ce koristiti i 2. i mozda 3. dete ko zna...



To je bitno user posted image Stokke imaju jos jednu manu da ja znam, a to je kad dijete zaspi u njima i kad ih spustis u lezeci polozaj, noge mu ostanu u vis.user posted image

Ja sam neki dan isla sa malom u grad i imam kisobran koja imaju samo dva polozaja, a ona zaspala onako mukica sva se iskrivila. zato su moja stara kolica bila zakon (mada i ona imaju mana zilion, ali sto se ovoga tice su user posted image ) A i ja sam tip koji ce naci svakim kolicima manu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Kakva kolica?
19.8.2010 17:03:08   
Nana*
U to nisam znala za nogice, mada sam gledala prezentacije i sa detetom ali nisam primetila user posted image
Vidis zato treba sve pogledati nekoliko puta. Zato smo mi i krenuli ovako rano em se ceka isporuka bilo kojih kolica od 2 do 4 meseca, em dok se mi odlucimo uf, nisam mislila da ce to biti tako komplikovano....

Ma i ja sam ista takva, zena se ubi juce od pokazivanja kolica ja je slusam, ali i zveram okolo ne bi li videla nesto drugo i naletim na Conkord user posted image . Tako su mala, pokretljiva, compaktna ma super.

A kod Stokke mi se svidja sto su vecinom na sve mislili ( osim na to sta ako je dete okrenuto od majke i zaspe ), svidja mi se to da dete bukvalno sa tobom za stolom moze da sedi, ako ti se ne dopada da je tako visoko spustis ga na normalnu visinu. Malo mesta zauzmu em u stanu, em u gepeku a sto mi je isto super, da ih mozes upakovati u onu njihovu torbu i poneses npr. kao ja kad idem za Srbiju das ih tako u torbi na Aerodromu posle pokupis, extra.

Ali videcemo jos, ko zna.

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Kakva kolica?
19.8.2010 17:39:34   
lenaa
Ja imam jos dve nedelje do termina i jos uvek ne znam koja kolica cu kupiti. Nana iskreno se nadam da necu morati tako dugo da cekam na isporuku.Skoro smo mm i ja bili u onaj ogroman xxxlutz koji ima 5-6 spratova (blizu vaseg mesta), tu sam i videla ona kolica od 2000 , a ova o kojima ti pricas kod njih su 990 i mislim da sve sto ti treba uz njih moras da kupis posebno. Nama je tada prodavacica nudila neka sa tri tocka nemam pojma koja je marka u pitanju. Bas me interesuje koliko su realno takva kolica dobra jer ovde ma oko 80 % koriste takva kolica

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Kakva kolica?
19.8.2010 17:55:39   
Nana*
Lenooo jos malo zeno user posted image bas mi je drago. Za kolica mozda da pozuris, ne znam kako je u Sajcarskoj, ovde se ceka i na najobicnija...

Sto se tice tih na 3 tocka, nama su 3 prodavacice rekle: " Ne preporucujemo na 3 tocka, nestabilna su ". Jedna nam je demonstrirala, kad naidjes na prepreku podignes prvo kolica na zadnja dva tocka sve ok, ali kad budes podizala na prednji tocak da prebacis preko prepreke zadnja dva, kolica se tako drmaju na tom jednom tocku cak su joj krenula u jednu stranu da se prevrcu, jer su bila dosta teska. I jos ako je dete unutra pa se nagne na jednu stranu ili je nemirno, hm... Mi smo ih odmah otpisali...

Ta od 2000 nisam videla, niti me zanimaju ali smo videli slicna kao mi sto smo imali kad smo bili mali fixirani veliki tockovi, metalno sve, jesu jako lepa kostaju oko 1090 eura ali sta ces sa njima? To je tako ne prakticno, ali ajde onaj ko ima para sto da ih ne voza onako paradno. Imaju oni sigurno jos jedna prakticna kod kuce...

Uglavnom Conkord su 900 eura i sve imas to jaje, korpu za bebu i taj deo za vece dete, kisobran, torbu, pokrivac za nogice, pokrivac za kisu itd.

Stokke su ovde isto oko 900 imas korpu, sportski deo, kisobran, pokrivac, 2 torbe i torbu za cela kolica. Jaje se doplati mislim nekih 280 eura ali to su cene kod preprodavaca... Mi cemo ici direkt u Stokke Shop pa cemo videte njihove cene...



< Poruku je uredio Nana* -- 19.8.2010 17:57:03 >


_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Kakva kolica?
19.8.2010 18:12:28   
lenaa
Meni se isplati da nesto kupim u Nemackoj ili Austriji jer uglavnom dobijemo 20% pa ako je preko 200e platimo za unetu robu u ch 7% tako da 13 % mi na kraju ispadne jeftiniije. Ja sam narucila garnituru u Austriji i jos u radnji upoznam nasu curu pa mi da popust od 10% i jos ovih 13 ma lepota, a moram da sacekam na isporuku oko dve nedelje , mozda bude i malo ranije , videcu naredne n. kad ce stici. Da sam pristala na garnituru koja je u radnji dobila bi je jos 100 e jeftinije al nisam htela. Gledala sam i krevetac al ja bih da uzmem neki koji ima i tockice i fiokice i moze da se ljulja user posted image a to nema, mada rece sveki da hoce oni da nam kupe al ocito se predomislila jer nista ne spominje. Ja ni pol bebe ne znam a iskreno ako mi je curica volela bih da kupim te neke neznije boje. Ova garnitura mi je bela . U Ch sam pogledala nesto malo jos davno i cene su onako - zavisi gde i od kvaliteta, jedino sam resila sta ce muz da kupi tj gde ce da kupi garderobicu za pocetak koja nam treba - mislim da su svugde cene slicne a recimo odelce je skoro 20 evra ovde, bodici oni najprostiji oko 5e , oko 12 e su one stramplice il kako ih vec zovu, a ono ko cebence sto uvuces bebu u to (ne znam kako se zove) je oko 40-50 e.Mislila sam i da kad izadjemo iz porodilista svratim lepo odmah u radnju i pokupim sta mi treba

< Poruku je uredio lenaa -- 19.8.2010 18:19:50 >

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Kakva kolica?
19.8.2010 18:19:11   
lenaa
Nana ima neka radnja kod Ulma tacnije ogromna fabrika gde ima samo sve te decije stvarcice, kaze jedan prijatelj da je sve punoooo jeftinije (njegov brat tamo radi) ja nikako da se raspitam detaljnije i da pogledam , al eto da znas ako budes u blizini, eh jos samo da pitam kako se zove ta radnja......

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Kakva kolica?
19.8.2010 18:22:58   
lenaa

IZVORNA PORUKA: Nana*

Sto se tice tih na 3 tocka, nama su 3 prodavacice rekle: " Ne preporucujemo na 3 tocka, nestabilna su ". Jedna nam je demonstrirala, kad naidjes na prepreku podignes prvo kolica na zadnja dva tocka sve ok, ali kad budes podizala na prednji tocak da prebacis preko prepreke zadnja dva, kolica se tako drmaju na tom jednom tocku cak su joj krenula u jednu stranu da se prevrcu, jer su bila dosta teska. I jos ako je dete unutra pa se nagne na jednu stranu ili je nemirno, hm... Mi smo ih odmah otpisali...



Ovo nisam znala, nit bih uopste obratila paznju na touser posted image , hvala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here