|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebin doručak
4.12.2010 11:09:14   
mejvis
Nama je doručak uglavnom sladak i problem mi je šta da dam slano za doručak bebi od 7 i po meseci obzirom da palentu neće da jede a griz ne mogu da pravim jer ne dajem kravlja mleko!?
Jedino sam mu davala hleb i jogurt (kiselo mleko). Ima li keko predlog?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Bebin doručak
4.12.2010 11:11:39   
Mishica 77
Jel mu daješ gluten?

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Bebin doručak
4.12.2010 11:57:00   
mejvis
Da.
Ili možda da probam neke pahiljice koje nisu slatke i bez mleka su (pirinčane, kukuruzne ili mešane žitarice) da napravim sa vodom pa da dodam neki mlečni proizvod- pavlaku, sir, kiselo mleko?!
Na šta bi to ličilo?!user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Bebin doručak
4.12.2010 22:53:50   
Shishica
Mejvis, ja pravim griz sa vodom..i nije uopste lose.. ubacim u griz jedan keksic i bananu ili pecenu jabuku...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Bebin doručak
5.12.2010 10:36:04   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

pavlaku i hleb
puter med i hleb, uz mleko
puter i dzem i hleb, uz mleko
pilece virslice
junior pastetica
pita sa sirom
przeno jaje sa sirom
hleb nadrobljen u kiselo mleko ili jogurt
mozes i neku lepu neslanu pecenicu, tanko secenu i kackavalj

jel dosta??? user posted image


osim džema i meda sve sam skoro probala - drži u ustima i neće da proguta - SPALIĆU JE!!!!!


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Bebin doručak
5.12.2010 10:38:20   
Olga75
Trcosava , ne svidja joj se ali oni vrlo brzo menjaju ukus pa je moguce da vec sutra bude drzala u ustima hlebic sa dzemom user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Bebin doručak
5.12.2010 10:38:20   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Shishica

Mejvis, ja pravim griz sa vodom..i nije uopste lose.. ubacim u griz jedan keksic i bananu ili pecenu jabuku...


tako sam i ja radila, napravim gušći griz, dodam bananu i AD lmeko (sad smo kao na kravljem)


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Bebin doručak
5.12.2010 10:39:42   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: olga75

Trcosava , ne svidja joj se ali oni vrlo brzo menjaju ukus pa je moguce da vec sutra bude drzala u ustima hlebic sa dzemom user posted image


Mico ona palentu neće ni u kom obliku user posted image

A džem joj još nisam davala, hoću da je naviknem na slani doručak. Breee znaš kako su lepi ''sendviči'' sredina hleba, ABC sir i poli parizr


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Bebin doručak
5.12.2010 10:41:36   
Olga75
Marija se i sad gadi na palentu user posted image a kad joj napravim sendvic ona poskida sve sa njega i polize pavlaku i mudro kaze : mazi jos user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Bebin doručak
5.12.2010 11:01:11   
Trcosava
ali ona makar nešto... Ana je mala, ne ume ni da žvaće, tj neće baksuz mali, kad dobije smoki da vidiš kako ume i da grize i da žvaće 

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Bebin doručak
5.12.2010 12:17:35   
Olga75
Marija nikad nije odbijala uzlivancu , zamutis testo malo gusce nego za palacinke , posolis i malo secera u testo , izlijes u onaj duguljasti pleh , moras malo da pouljis inace se zlo zalepi , da bude debelo kao prst, po tome odgore poredjas pavlaku , sa kasicice skidas parcice , valjda sam dobro objasnila. Pece se oko 20 minuta i bude vrlo jestivo . Uz to joj mozes ponuditi i jogurt i vocni jogurt i mleko i kiselo mleko ma sve ide uz to jer je relativno neutralno .

< Poruku je uredio olga75 -- 5.12.2010 12:18:00 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Bebin doručak
5.12.2010 12:19:50   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Trcosava

ali ona makar nešto... Ana je mala, ne ume ni da žvaće, tj neće baksuz mali, kad dobije smoki da vidiš kako ume i da grize i da žvaće 


user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Bebin doručak
5.12.2010 13:06:14   
*Alexx*
Jutros smo jeli przenice. user posted image
Sinoc sam mu dala malo govedje salame sa hlebom, da proba, da ste ga videli kako odvaja salamu od hleba i jede je, a hleb nece user posted image Nema vise takve klope za njega user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Bebin doručak
5.12.2010 13:17:54   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava

ali ona makar nešto... Ana je mala, ne ume ni da žvaće, tj neće baksuz mali, kad dobije smoki da vidiš kako ume i da grize i da žvaće 


user posted image


user posted image Jeco daj savet šta da radim? Da se nisam zeznula? Jesam trebala ranije da joj uvedem čvrst doručk? user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Bebin doručak
5.12.2010 13:25:13   
simke
IZVORNA PORUKA: Trcosava

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava

ali ona makar nešto... Ana je mala, ne ume ni da žvaće, tj neće baksuz mali, kad dobije smoki da vidiš kako ume i da grize i da žvaće 


user posted image


user posted image Jeco daj savet šta da radim? Da se nisam zeznula? Jesam trebala ranije da joj uvedem čvrst doručk? user posted image user posted image user posted image user posted image


Trćo nemoj da se nervirašuser posted image Simke je isto bio lenj za žvakanje,pa ga evo sad jede ko mećavauser posted image Nemoj da joj pokazuješ da te to njeno nežvakanje nervira,nemoj je forsirati,sedi sa njom i jedi,pokaži joj kako ti žvaćeš(deca vole da imitiraju)user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Bebin doručak
5.12.2010 13:26:57   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Trcosava

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava

ali ona makar nešto... Ana je mala, ne ume ni da žvaće, tj neće baksuz mali, kad dobije smoki da vidiš kako ume i da grize i da žvaće 


user posted image


user posted image Jeco daj savet šta da radim? Da se nisam zeznula? Jesam trebala ranije da joj uvedem čvrst doručk? user posted image user posted image user posted image user posted image



Da li ti poznaješ neku osobu koja je odrasla, a ne žvaće?
ne brini, prožvakaće i tvoje dete, samo zeza jer ima i koga user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Bebin doručak
5.12.2010 13:28:05   
Trcosava
Simke user posted image user posted image (te prvo izgrlim i ''izljubim'' pa da idem dalje user posted image )

Ma sedim ja sa njom, žvaćem... nije poenta u žvakanju jer smoki taaaako lepo i griz i sve... izžvaće ona i onda drži u ustma - neće da proguta, u tome je problem i naravno pošto ima puna usta neće da otvori za drugi zalogaj,ja lepo doručkovah sa njoj jutros user posted image user posted image user posted image user posted image

A da, pa još ja vičem njam njam a i ona nešto tako samo sa punim ustima... dakle odlepila sam user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Bebin doručak
5.12.2010 13:30:36   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava

ali ona makar nešto... Ana je mala, ne ume ni da žvaće, tj neće baksuz mali, kad dobije smoki da vidiš kako ume i da grize i da žvaće 


user posted image


user posted image Jeco daj savet šta da radim? Da se nisam zeznula? Jesam trebala ranije da joj uvedem čvrst doručk? user posted image user posted image user posted image user posted image



Da li ti poznaješ neku osobu koja je odrasla, a ne žvaće?
ne brini, prožvakaće i tvoje dete, samo zeza jer ima i koga user posted image


Al me utešiiiiii user posted image user posted image user posted image
Znam da će prožvakati... ona žvaće samo neće da guta!!!!



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Bebin doručak
5.12.2010 13:32:48   
simke
Prošla sam sve touser posted image Može im se da nas zezajuuser posted image Ja sam titrala Simketu do nedavno,bilo je hoće jede-neće jede,hoće žvaće-neće žvaće,sve dok nije mm uzeo da ga nahrani,pa posle pola sata ga lepo pitao hoćeš li ti da jedeš ili ja sklanjam i počeo da rasklanja stouser posted image Direktor je odmah seo i sve pojeouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Bebin doručak
5.12.2010 13:57:17   
Dada81
Drugarice,kada da bebi uvedem drugi obrok?Sada baš malo jede,samo popodne,par kašičica.Da li kad pojača količinu,ili..?

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Bebin doručak
5.12.2010 14:24:16   
simke
IZVORNA PORUKA: Dada81

Drugarice,kada da bebi uvedem drugi obrok?Sada baš malo jede,samo popodne,par kašičica.Da li kad pojača količinu,ili..?

Ja sam uvela kada je pojeo sve što sam spremila,lupiću imao je večeru nekih 2 nedelje,pa sam mu onda uvela doručakuser posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Bebin doručak
5.12.2010 15:53:13   
mejvis
Ja sma nove obroke uvodila tek kada lepo jede obroke koje sam do tada uvela.  To je u našem slučaju bilo otprilike ovako: sa 4,5 m I obrok (ustvari to su bile probe a ne obroci)
                        sa 5,5m II obrok
                        sa nekih 6 m III obrok (tek sa 6,5- 7 meseci lepo jede sva 3 obroka)
                      



(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Bebin doručak
5.12.2010 16:02:21   
Dada81
Pa,da pretpostavila sam,tek kada ovo malo bolje i više bude količinski jeo,onda ćemo preći na drugi obrok.Njemu su ,Mejvis,još probni user posted image
Hvala,vamuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Bebin doručak
5.12.2010 20:20:21   
mejvis
Meni je on u početku baš brljavo i kilavio, a ja samo pravim i bacam, mislila sam ovaj neće nikada početi da jede kako treba! Onda je najednom krenuo lepo da jede.
A i sada kako kada i kako šta, nekad lepo jede a nekad mrljavi.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Bebin doručak
4.3.2011 11:28:19   
*Alexx*
Pošto ja nemam vremena da mu ujutru kuvam neki doručak, to su obično neke žitarice sa mlekom, ili hleb sa sirom/džemom/medom. Vikendom se tu nađu omlet sa prazilukom, viršle, nešto u tom stilu.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here