|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebin doručak
10.6.2011 10:50:03   
Anoniman
Griz sam zaboravila da joj pravim
jede poparu sa mlekom , malo maslaca i dve kasikice pavlake/mladog sira
kacamak sa mlekom isto malo maslaca , dve kasikice pavlake/jogurta/mladog sira
7corn sa mlekom , keksom , sokom , vocem
dalje ne znam , mozda je i dovoljno 4 razlicita dorucka ?

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Bebin doručak
10.6.2011 11:15:40   
Anoniman
ribizla ja sam već toliko puta pisala u doručku, i raznim ishranama od-do da više ne znam ni gde ni šta user posted image user posted image user posted image ajde ako uspem da nađem, kopiram ti

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Bebin doručak
10.6.2011 11:19:18   
Anoniman
Prethodna strana user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Bebin doručak
10.6.2011 12:23:59   
Verus
Ja se kreten juce ujutru setim mocha!  Pa nisam joj nikako moche pravila.  Pravila sam od crnog hleba, i mocheno samo u jaja (ja nikad ne mesam sa mlekom, znam da neki tako prave).  Namazala sam sa namaznim sirom i uz to joj dala seckan paradajz.  Fino je ruckala a i ja samuser posted image Citala sam da se uz svaki obrok obavezno nude zitarice, a ona je oduvek mrzela one cerealije, pa se trudim da joj uvek dam crni hleb ili neki integralni keks itd.  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Bebin doručak
10.6.2011 21:37:39   
Vika
Moče su prženiceuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Bebin doručak
10.6.2011 21:39:05   
Olga75
Vika , jesu : moce - przenice - zamotanice - pofezne - bundaskenjer user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Bebin doručak
10.6.2011 21:40:49   
Vika
I priganice user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Bebin doručak
18.6.2011 10:58:17   
bojanica7
i kvashenice user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Bebin doručak
5.9.2011 22:31:27   
minna
Za dorucak mu cesto dam 7corn pahuljice i pomesam ih sa pavlakom, mladim sirom i malo jogurta i to bas voli da ruckauser posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Bebin doručak
5.9.2011 22:58:09   
jovicaa
mi se ne mrdamo od voca i pahuljica... ili samo voca, i nama je dorucak u podne sta da radim, kad tada hoce da jede.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Bebin doručak
6.9.2011 9:56:10   
Anoniman
Mozda je vreme da joj dajem drugaciji dorucak ? i dalje nam je mlecni , kacamak,popara,pahuljice , vecera je mleko sa nekim linom ?
Jel vreme da joj pravim nesto drugo i sta ?

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Bebin doručak
6.9.2011 10:36:34   
jovicaa
a da li beba od 9 meseci i dalje treba da ima 2 cisto mlecna obroka, znaci mleka? ili moze da se zameni necim jutarnjeuser posted image to je jedini nacin da napravimo dorucak

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Bebin doručak
6.9.2011 12:08:26   
Verus
ribizla, mozes polako poceti da joj dajes "redovan" dorucak, tipa jaja, sir, hleb sa sirnim namazom itd.  Helena je jako volela malo rendane tikvice prodinstane na malo ulja na teflonu, pa na to jaje, i od gore malo rendanog trapista i uz to seckan cherry paradajz.  To sam joj davala i pre godinu dana, dok nisam uvela belance, bio je omlet sa samo zumancetom.  Neko ne voli, ali ja joj dajem ponekad i virslu (doduse, mogu jos ovde i da vidim koji je kvalitet), pa uz virslu parcence crnog hleba i malo sira. Trudim se da joj dam mlecne proizvode u drugom obliku osim mleko-to slabo pije oko 400ml na dan. Pedijatar smatra da treba malo vise, a ona nece nego samo pre spavanja u podne i uvece. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Bebin doručak
6.9.2011 12:09:24   
Verus
jovice: treba i dalje da pije mleko uz obroke ili pre spavanja-ako se ne varam moze izmedju obroka, ali mozda da neko drugi to potvrdi, ja se sad nemogu setitiuser posted image
IZVORNA PORUKA: jovicaa

a da li beba od 9 meseci i dalje treba da ima 2 cisto mlecna obroka, znaci mleka? ili moze da se zameni necim jutarnjeuser posted image to je jedini nacin da napravimo dorucak

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Bebin doručak
9.9.2011 10:49:03   
Anoniman
Probala sam  tikvice i jaja i sir , nije htela , pojela je skoro celu sredinu jedne prženice i oko 100ml mleka sa tim , jel to u redu za doručak , ujutru oko 7 popije oko 250ml mleka ?
Htela sam da pitam i za so kad početi ?

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Bebin doručak
9.9.2011 11:10:06   
Anoniman
Meni se čini da je to sasvim dovoljno za doručak user posted image
Svi za so kažu da je UŽASNO štetna, a ja eto opet mislim da svega u malim količinima treba davati detetu, pa tako i tu jezivu so user posted image . Miši sam već pomalo dodavala oko 11 meseci, a sad već jede isto što i mi, a ja nama svega umereno začinjavam

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Bebin doručak
17.9.2011 16:41:48   
Vika
Kako dajete bebama oko 10. meseci prženice? Ja sam umutila samo žumance i malo mleka, pa isekla ražani tost na manje kvadrate i tako ispržila na malooo ulja na teflonu, pa zalila jogurtom i malo promuljala. Je li to o.k način ili ima još?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Bebin doručak
17.9.2011 17:05:17   
Anoniman
jeca je negde pisala recept kako pravi prženice - umoči ih u jaje i mleko, čini mi se da doda malo mladog sira, pa u vatrostalnu i u rerni zapeče. Mislim da je to ok za bebe ispod godine, naravno, bez belancetauser posted image A ok mi je i kako ti praviš, čini mi se da sam i ja počela tako da pravim u tom uzrastu neši.

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Bebin doručak
17.9.2011 17:07:10   
Vika
Hvala Neđo,  vrsna kulinarkouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Bebin doručak
8.11.2011 23:31:32   
kliklik
Mi odnedavno imamo dorucak:

plazmu i mleko,
griz
pirincanu kasicu gotovu,
integralni pirinac
palentu
crni hleb i mleko ili pavlaka
pahuljice (jecmene, razane, jecmene, ovsene),

to isto dajem i za veceru, a gledam da miksujem u toku dana vise vrsta zitarica,
npr dorucak griz, uz rucak integralni pirinac, vecera palenta

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Bebin doručak
20.1.2012 11:16:48   
ishler
Kako spremate ovsene pakuljice bebi bez mleka?

(odgovor članu kliklik)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Bebin doručak
28.1.2012 11:01:41   
Anoniman
Ne znam ishler , ja to ne spremam , moja beba odbija pahuljice ..
Sad bas htedoh da pitam koliko je to vazno i cime mogu da joj nadoknadim to sto bi dobila od pahuljica ?

(odgovor članu ishler)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Bebin doručak
28.1.2012 11:13:27   
branki*
potopis ovsene pahuljice u vodu(4 kasike pahuljica u 6 kasika vode)i ostavis preko noci.pomesesas sa kuvanom jabukom i kruskom.nisam probala,nasla sam na netu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Bebin doručak
28.1.2012 11:15:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ribizla

Ne znam ishler , ja to ne spremam , moja beba odbija pahuljice ..
Sad bas htedoh da pitam koliko je to vazno i cime mogu da joj nadoknadim to sto bi dobila od pahuljica ?



Mislim da ništa posebno ne propuštate, ono što je bitno kod pahuljica je da se lako vare i da su obogaćene gvožđem (one bebeće) ali vi ste veliki i ishrana vam je verovatno dovoljno raznovrsna da o tome ne orate da brinete...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Bebin doručak
28.1.2012 11:15:59   
Anoniman
Super user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here