|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupaći za trudnice
28.7.2011 13:24:29   
Anoniman
ja sam gledala ove trudnicke kupace u mothercare-u i prenatal-u (majica od gore i gacice dole) ali iskreno, sem toga da pokrivaju stomak, nisu mi se svideli. i onda razmisljam - zasto da dam 40 e za kupaci koji cu nositi samo 5 dana i sigurno ga posle necu opet obuci? zato mislim da cu kupiti neki obicni, da se vezuje dole kako bih mogla da ga podesim, a gore bez zice i bilo cega drugog kako bi mi mogao biti dobar i sad i kasnije. jeste da sebi izgledam ogromna, ali boli me uvo, to je moj odmor i hocu tih par dana da se opustim i okupam.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kupaći za trudnice
28.7.2011 13:38:30   
Anoniman
Naravno Ksi. Ja sam sad videla gomilu trudnica, sa sve mojom sestrom na celu, u obicnim dvodelnim kupacim. Tako kad ulazis u vodu, posle si na svojoj lezaljci, a kad setas negde stavis malo maramu ili nesto i bas te briga. Ne pamtim da sam bas videla tako groznu trudnicu da mi se zgadila, vise sam videla ne trudnih a zapustenih devojaka koje izgledaju ocajno.

Stvarno covek mora da potrosi solidno novca za ove jednodelne ili kupace sa majicom ako misli da uzme nesto kvalitetno i sto se brzo susi. Ja ne mogu da zamislim da presvlacim kupaci. Bolje je da platis malo vise pa da ti se osusi skroz za desetak minuta od kad izadjes iz vode.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kupaći za trudnice
28.7.2011 13:45:48   
Anoniman
ja sam prethodnih godina presvlacila samo donji deo (uzela sam dva donja dela koji se slazu sa jednim gornjim) jer su dosta debeli i ne suse se lako (kupila ih u calzedonia). tesim se da su mi sad i grudi vece pa ce malo odvlaciti paznju user posted image  a kao sto ti kazes, ima mnoooogo mnooooogo debljih a ne trudnih zena, pa ako mogu one, zasto ne bih i ja?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kupaći za trudnice
28.7.2011 13:49:27   
Anoniman
Ksi, pa mi same sebi izgledamo gore nego sto stvarno jesmo. Ipak je to sok, posebno za mene u 35 godina da mi se telo prvi put ovako izdeformise. Ja sam poslednih 25 godina izgledam isto i mogu da nosim iste stvari. A sad sebi izgledam kao cudoviste. A sigurno nije tako. Druge trudnice mi izgledaju normalno, pa racunam izgledam i ja valjda, svima osim sebi.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kupaći za trudnice
28.7.2011 13:55:06   
Anoniman
pa i ja se nadam user posted image  ali i ona svetla u kabinama ne pomazu, cine da sve izgleda jos gore i da se istakne svaka mana, kao da im nije cilj da prodaju tu robu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kupaći za trudnice
28.7.2011 14:49:02   
Nina...
Ta svetla u kabinama ubijaju u pojam i nas koje jos ismo trudne user posted image  Oduvek ih mrzim. Kseno, ti znas da sam ja zgolja, ali pod tim svetlima mrzim samu sebe.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kupaći za trudnice
19.4.2012 23:17:42   
Bebilina
Ja sam za bazen i letovanje uzela tankini- ili kako ga vi zovete dvodelni sa majcicom user posted image Posto plivam na bazenu 2x nedeljno i na moru cu ga nositi preko 2ned bio mi je preko potreban.
Inace na bazenu nosim jednodelni Speedo, a za letovanja imam 4-5kom raznih dvodelnih i jednodelni. Ali za bazen mi obavezno treba udoban, pouzdan kupaci, a kako su mi grudi porasle nisam htela da rizikujem zagledanja kad iz jednodelnih "kipi" ili da na trecoj preplivanoj duzini moram da ga izranjam user posted image
Onaj koji sam uzela izgleda poput ovog, bez masnica na bokovima:
http://www.google.co.uk/search?hl=en&client=safari&gl=uk&tbm=isch&sa=X&ei=tAmQT8DUJYe_8APHmNiHBA&ved=0CDEQBSgA&q=mothercare+stripe+navy+tankini&spell=1&biw=320&bih=416#i=2
Inace se svog tela i u trudnoci i van ne stidim, nije savrseno, ali sa ponosom ga nosim.
A suncanje- izbegavam ga u sirokom luku i kad nisam trudna, a u trudnoci se posebno ne savetuje tako da smatram da je jednodelni ili tankini daleko bolja varijanta sa zdravstvene strane od bikinija.


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kupaći za trudnice
20.4.2012 8:55:52   
Anoniman
Meni kada kliknem na tvoj link izbaci Google Home Page. user posted image

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kupaći za trudnice
20.4.2012 8:58:41   
*Alexx*
Kad sam ja tražila pre tri godine tankini u Beogradu, svi su me gledali kao da sam pala s Marsa user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kupaći za trudnice
20.4.2012 22:33:45   
Bebilina
Tash pravi mi problem sa tim linkom i na drugoj temi...
Jel ovo drugacije:
http://ecx.images-amazon.com/images/I/51VJng0oB6L._SX315_.jpg
Sa iPhone-a ne mogu da uploadujem slike...

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kupaći za trudnice
20.4.2012 22:51:10   
Anoniman
Jao što je leeeepo! Ja inače mnogo volim da nosim i nakit na plaži, i uz ovo bi išlo nešto crveno. user posted image

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kupaći za trudnice
20.4.2012 23:33:17   
Bebilina
Hvala Tash user posted image
Moj ima masnicu gore, ali nema ove rupice i masnica je sira- u sirini trake ispod grudi, preko nje, na sredini. A sorcic nema masnice i mislim da je malo kraci, al sve udobno prekriva user posted image
Super ideja za nakit user posted image A i crvena mi je omiljeni boja user posted image

< Poruku je uredio Bebilina -- 20.4.2012 23:34:51 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kupaći za trudnice
12.3.2013 18:18:16   
Figaro88
user posted image
Ovakav je lep,valjda cu i ja uskoro biti trudnica pa cu moci da ga nosimuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kupaći za trudnice
10.6.2013 23:20:45   
Maraj
user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...
Prepusti se NIVEA Q10 losionima za telo!
Većina nas svake godine ima jednu želju – da leto potraje barem mesec dana duže. Okej, možda ne možemo da bezbrižno upij...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here