|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kupaći za trudnice
17.2.2010 13:35:54   
Anoniman
Eto mene u februaru sa temom! user posted image

Naime, biću jako trudna na leto, a ne bih volela da sedim kod kuće zbog stomaka. Luka obožava vodu i rado se kupa u Dunavu i na bazenu, i ne znam zašto bih mu uskratila to zadovoljstvo zbog stomaka (računam, valjda će sve biti ok sa trudnoćom).
Pre par godina sam bila u Sloveniji na moru, videla sam ženu koja je imala dvodelni trudnički kupaći (gaće su bile plitke, ali ne previše, nekako su super pristajale uz stomak, sa cipzarčićima da se popuštaju).
Posle sam videla kupaći za dojenje, sa cipzarima na gornjem delu. user posted image

Sada googlam, i nađem ovo: KLIK user posted image

Ovo mi je lepo recimo, iako inače nikada ne nosim jednodelne kupaće:

user posted image

I ovo mi je lepo, ali rekla bih da je ovo najobičniji kupaći, ha?

user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kupaći za trudnice
17.2.2010 13:41:49   
marince1
Joj ni ja ne volim jednodelne kupace
Neznam zasto forsiraju to za trudnice,mozda da se ne sunca stomak user posted image
Ja sam proslog leta bila prilicno trudna i nosila dvodelni,ne-trudnicki,ali malo komtniji (veci broj) user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kupaći za trudnice
17.2.2010 13:43:57   
Anoniman
Lepo mi je i ovo:

user posted image
Izvor: KLIK


Ovo mi je smešno, mada verovatno najudobnije:

user posted image


Ovo mi je isto ok, ako dobro vidim odvojene su gaće od majce... možda je i najbolje, jer kada hoćeš - sunčaš trbu, kada hoćeš da skloniš - spustiš:

user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 17.2.2010 13:44:39 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kupaći za trudnice
17.2.2010 13:46:05   
LillyT
Sve zavisi od velicine pozadine i sisa. Kako smo sve drugacije gradjene, ne znam sta bih ti rekla. Meni su ok oba ova sa slike, a i zene nisu puno trudne. Iskreno, sada sam u fazonu da se gadim svog tela, pa sam jako srecna sto necu biti trudna na leto. Jos kada se setim tvoje price o laktovima i celulitu na butinama, dodje mi da  user posted image

Inace, meni je ok obican kupaci, mozda malo veci da te ne stiska, ovi sa linka su uzasni user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kupaći za trudnice
17.2.2010 13:49:51   
Anoniman
Evo ko ne voli crno:

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kupaći za trudnice
17.2.2010 13:53:50   
Anoniman
Čuj, nisam ja mislila da pođem na Štrand gde je ceo NS, mada... videćemo na šta ću ličiti na leto! (Molim vas, ako budem prase, recite mi to, nemojte da se sramotim! user posted image ) Ali ima toliko manjih plažica na Dunavu gde nema puno sveta, pa što da ne? Još mi drugar drži kafić na jednoj od njih.

S druge strane, moji imaju bazen u dvorištu, i verovatno ćemo najviše vremena provoditi tamo, no to opet ne znači da treba da izgledam kao avet, jer dođu mojima i gosti, a i ne moram šetati golišav stomak pre tatom (nešto mi nije filing)... pa eto... razmišljam...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kupaći za trudnice
17.2.2010 13:58:07   
Anoniman
U prvoj trundoći sam imala somak kao ova riba na poslednjoj slici u šarenom.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kupaći za trudnice
17.2.2010 14:03:40   
*Alexx*
Ja sam prošle godine tražila neki kupaći za trudnice, u maju mesecu, i nisam ništa našla! Lisca je imala jednodelne, sve za babe... Nisam mogla da nađem dovoljno veliki dvodelni, ni za gore, ni za dole. U svakom mi je negde nešto ispadalo user posted image Nekako ne volim da šetam stomak na izvolte, pa sam ja tražila onu varijantu sa majičicom - ali nije bilo nikakvog, a kamoli onog koji sam ja htela.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kupaći za trudnice
17.2.2010 14:06:09   
lothroniell
Meni su ovi slatki!
user posted image

user posted image

user posted image

Mada ja preferiram crno... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kupaći za trudnice
17.2.2010 14:13:54   
LillyT
Evo kako izgledaju trudne zene, a ne manekenke (izvinjavam se, ne mislim da su ovde zene ruzne i lose gradjene, naprotiv, ali budimo realni, kupaci za trudnice ne stoje kao na tim slikama) user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kupaći za trudnice
17.2.2010 14:22:29   
lothroniell
U pravu si ne stoje, ali poenta je u kroju kupaceg a ne modelu koji ga nosi... A i svaka trudnica je drugacija, ima nekih koje izgledaju kao manekenke, jedino stomacic imaju, videla sam ih dosta a i u skolici ih imam par, te devojke izgledaju bolje neko ja ikada... user posted image Elem, kada bih trazila za sebe, ovi bi mi bili favoriti:
user posted image

< Poruku je uredio lothroniell -- 17.2.2010 14:27:19 >


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kupaći za trudnice
17.2.2010 17:48:09   
Anoniman
Jeste LillyT, tako izgledaju, ali zamisli sada te iste trudnice u nekom od onih modela sa majčicom... Neki šeširić, narukvica, papučice u istoj boji... ne mora to biti grozno.

Recimo, model kupaćeg na prvoj slici u tvom postu... ZAŠTO BI TO NEKO KUPIO POBOGU????

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kupaći za trudnice
17.2.2010 17:49:08   
Anoniman
Loth, ko je proizvođač ovih kupaćih koje si ti postavila? (ti sa majčicom)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kupaći za trudnice
17.2.2010 17:53:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Lepo mi je i ovo:

user posted image



meni se ovaj model (mada, simpatične su i tufnice) kupaćeg baš dopada i u trudnoći...izgleda mi kao običan , za devojke sa većim grudima... čak i taj donji deo je nekako univerzalan, nije tanak sa strane, ne useca se, tako da je super i za trudnice ...user posted image
Gornji deo-dopadaju mi se te dublje korpe a opet dekolte je sexy....user posted image

...zašto mora da bude jednodelni?!user posted image

Glasam za dvodelni kupaći kostim! user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kupaći za trudnice
17.2.2010 17:57:00   
Anoniman
Pa i ja, mrzim beo stomak a sve ostalo kao pocrnelo. user posted image

No, ipak glasam za majčicu, to možeš dići iznad stomaka a po potrebi bez većih akrobacija spustiti. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kupaći za trudnice
17.2.2010 18:05:14   
Snelle
Jao kako su divni kupaći kostimi! Ja bih baš da odem na bazen, razmišljam o tome već danima, još je preporučljivo u trudnoći plivati, ali me sramota od svog ovog celulita koji se pojavio u trudnoći i viška kilograma user posted image
Tasho, ja sam čula da trudnice moraju da budu jako pažljive na suncu i da nije preporučljivo da se sunča stomak. Moja kuma je bila na moru kada je bila u trećem mesecu trudnoće, i pojavilo joj se jako crvenilo po stomaku, a kratko je bila na suncu. Budi pažljiva user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kupaći za trudnice
17.2.2010 18:07:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Pa i ja, mrzim beo stomak a sve ostalo kao pocrnelo. user posted image

No, ipak glasam za majčicu, to možeš dići iznad stomaka a po potrebi bez većih akrobacija spustiti. user posted image



naravno, a imaš i one lepe marame za plažu ... kupiš i istoj boji i boli te uvce .....!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kupaći za trudnice
17.2.2010 20:03:58   
Anoniman
Porodila sam se u avgustu i pa sam se celo leto trudila da pobegnem na plazu, nisam se mnogo suncala. Nosila sam kupaci od pre trudnoce, koji se vezuje sa strane na donjem delu, i dosta je plitak, pa sam samo popustala cvorove po potrebi, i gornji deo mi je bio ok. Saren je kupaci, preovladava ljubicasta boja, pa sam kupila ogroman ljubicasti, valjda se to zove pareo, ona velika marama, i vezivala oko vrata, i dolazilo je do kolena. Tako sam sakrivala celulit na butinama i guziciuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kupaći za trudnice
17.2.2010 20:37:26   
Anoniman
Chitam temu...i kontam u sebi.... da ja necu doziveti toliko leto sa stomakom...pa nema ni smisla da razmisljam na ovu temu....al eto.... da kazem da se slazem sa Nedjom user posted image

Naime...svi moji kupaci su kompletno na vezanje... gornji delovi trouglici na vezanje....i donji delovi se vezu sa strane....tako da mogu da ih podeshavam do mile volje.... a hvala bogu marama ima kakvih hotjesh...pa nije teshko uklopiti.... user posted image

Eh...al ja tju se poroditi dok dodje vreme za kupanje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kupaći za trudnice
17.2.2010 21:45:39   
lothroniell
Taso na ovom sajtu sam ih nasla KLIK
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Loth, ko je proizvođač ovih kupaćih koje si ti postavila? (ti sa majčicom)


< Poruku je uredio lothroniell -- 17.2.2010 21:59:13 >


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kupaći za trudnice
18.2.2010 10:42:02   
Anoniman
Moje grudi već sada jedva staju u grudnjake a ne u bikini kupaće koje imam. user posted image

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kupaći za trudnice
18.2.2010 10:59:35   
Anoniman
Tasho bre, pa nije valjda da se zalis na velike grudiuser posted image
S obzirom da ces taj kupacu nositi samo par meseci, kupis neki jeftin sa tim trakicama za vezivanje, imas butika gde kombinujes razlicitu velicinu donjeg i gornjeg dela, sto ce ti verovatno biti korisnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kupaći za trudnice
18.2.2010 11:02:54   
Anoniman
Ma, primila sam se na ove sa majčicom, ali nigde nisam to videla. Realno... nisam ni gledala. user posted image

Pa hajde ženice, kada bazate Novim Sadom, virite u radnje i setite me se, pa ako negde vidite - javite! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kupaći za trudnice
18.2.2010 11:04:34   
Anoniman
Ni ja ih nisam videla nigde, al nikad to nisam ni trazila, pa ako naidjem bices obavestenauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kupaći za trudnice
18.2.2010 11:06:50   
Anoniman
user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Kika Woo - heklane torbe
Kika Woo je unikatni srpski brand heklanih torbi. Brand koji je nastao i raste iz ljubavi prema ručnom radu. Ono što ga ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here