|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
26.11.2009 11:48:12   
Maza82
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Znaci trudnoće
26.11.2009 11:49:47   
zvezdica009
bas smo slatke i blesave user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Znaci trudnoće
26.11.2009 11:52:08   
Maza82
I pomalo opterećene našim bebačama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Znaci trudnoće
26.11.2009 11:53:23   
Mari86
pomalo???   user posted image  

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Znaci trudnoće
26.11.2009 11:55:26   
Maza82
Pa dobro ja sam skromna, to je čovjekova najveća vrlina user posted image user posted image user posted image user posted image  hahahahahahahahahahah

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Znaci trudnoće
26.11.2009 14:04:07   
jekilinish

IZVORNA PORUKA: zvezdica009


IZVORNA PORUKA: jekilinish

Mari meni se tako bio pojavio sekret bledo zute boje nekih nedelju dana posle ovulacije, a posle nedelju dana kad sam trebala da dobijem bio braon pa bledo crven sa parcicima sluzokoze, i to trajalo nekih 3 dana pa prestalo.. To mi se nekad ranije desavalo pre M, ali nisam dobila, a grudi me bolele uzasno.. Sacekala 2 nedelje kupila test i bio pozitivan..user posted image



kakvim parcicima sluzokozeuser posted image kako to izgleda user posted image user posted image


Uh kako sad da ti malo blize pojasnim?!user posted image Obicna sluz, samo su to bile kao male grudvice, elasticne na dodir, i kroz njih kao male zilice krvi.. A uz njih roze, vise bledo crven sekret.. Ja mislila da cu da dobijem, jer se pojavile bas tih dana kad je M trebala da stigne.. Kad mi test kasnije pokazao user posted image , otisla kod doktorke i ispricala, ona mi rekla da je to verovatno bila gestacija, ali nije mogla da vidi bebca na UZ jer je jos bilo rano..

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Znaci trudnoće
26.11.2009 15:50:47   
zvezdica009
IZVORNA PORUKA: jekilinish
Uh kako sad da ti malo blize pojasnim?!user posted image Obicna sluz, samo su to bile kao male grudvice, elasticne na dodir, i kroz njih kao male zilice krvi.. A uz njih roze, vise bledo crven sekret.. Ja mislila da cu da dobijem, jer se pojavile bas tih dana kad je M trebala da stigne.. Kad mi test kasnije pokazao user posted image , otisla kod doktorke i ispricala, ona mi rekla da je to verovatno bila gestacija, ali nije mogla da vidi bebca na UZ jer je jos bilo rano..


praticemo, praticemo user posted image  da vidimo sta ce se dalje desavati user posted image

(odgovor članu jekilinish)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Znaci trudnoće
5.12.2009 22:19:19   
gaganica
Zasto je ovde prestala prepiska? Zbog nekok konkretnog razloga ili niko nema nista pametno da kaze, sto cisto sumnjam? Ja bih nesto pitala, ali ne znam da li se moze ovde..

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Znaci trudnoće
5.12.2009 22:26:58   
cipiripi
pitaj....ako je o trudnoci... a ako nije...pitaj u 2 crtice... user posted image

(odgovor članu gaganica)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Znaci trudnoće
5.12.2009 22:28:13   
Anoniman
ma pitaj ,nisi ni prva ni poslednja koja ce da dobije pec pec user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 660
   RE: Znaci trudnoće
5.12.2009 22:34:49   
gaganica
Mozda sam trudna (potajno se nadam da jesam), pa me zanima da li je neko ko je bio u drugom stanju, u pocetku osecao nesto kao nedostatak koncentracije, kao da sam odsutna, ne mogu neceg banalnog da se setim, kao npr. koje dugme na ves masini treba da pritisnem po hiljaditi put, i sl... i stalno mi se spava i samo bih nesto jela, ljudski sam stalno gladna.. uzasno me bole grudi, i bradavice su neobicne.. ceo osecaj je neobican.. a trebalo bi da ne dobijem 13.12. tako da i ako sam trudna, to je malo.. sta sve napricah ja.. izvin'te.. sva sam rasejana..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Znaci trudnoće
5.12.2009 22:39:11   
gaganica
I sve ovo traje vec skoro nedelju dana, a imala sam M 15.11. a dobijam na 28-30 dana, i plodni dani su mi poceli jos oko 24.11. i trajali neko vreme u kojem smo bili "vredni" user posted image

(odgovor članu gaganica)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Znaci trudnoće
5.12.2009 22:41:20   
Anoniman
Pa mislim da sve to moze da znaci user posted image a i ne mora! A to za rasejanost i zaboravljanje mislim da su nase trudnjace pisale! Prelistaj temu od pocetka i verovatno ces naci nesto! A ja drzim palceve za user posted image !user posted image

(odgovor članu gaganica)
  Direktna veza do poruke: 663
   RE: Znaci trudnoće
5.12.2009 22:41:34   
cipiripi
ja nikada nisam zabebila tako da ne znam user posted image
ali simptomi su ti jako lepi...iskreno se nadam da si user posted image user posted image

(odgovor članu gaganica)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Znaci trudnoće
5.12.2009 22:55:10   
gaganica
Joj daj Boze... Toliko puta do sad sam se zanosila i umisljala kojesta, osecala neke, ko zna kakve simptome, maltretitala se sa BT skoro pola godine (nista nisam uspela iz toga da uklavirim) ali stvarno nesto od ovoga sto sad osecam nisam nikada osecala. I neke stvari koje sam mislila da znam uopste nisam dobro znala.. Sad sam drugacije postupala i mozda smo uspeli!! Hvala na razumevanju i podrsci! user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Znaci trudnoće
5.12.2009 23:00:19   
Modessty
gagnice probaj da se opustiš i ne razmišljaš previše o tome. Teško je, ali probaj. Ako veštica ne dodje na vreme uradi test.

Navijam da jeste trudnoća u pitanju!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu gaganica)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Znaci trudnoće
11.12.2009 11:20:41   
jacagoga
Evo me.....
Simptomi: bolele su me grudi vec od sredine ciklusa i postala sam nervozna kao pas (misleci da je zato sto sam ostavila cigare)
Par dana pred M non stop gladna i samo razmisljam sta bi mogla da jedem. Onda mi se ogadio miris cigare a navalila sam na mandarine i banane (koje inace retko jedem), uradim test nista, a od juce me bole tabani i listovi, nemirno spavam.
A da, vec 5-6 dana me probada stomak tj boli malo jace nego pred M i pojavio mi se neki beli iscedak koji ranije nisam imala
To je otprilike to, malo haoticno napisano ali ipak sam uzbudjena ne zamerite

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Znaci trudnoće
11.12.2009 11:22:27   
Mari86
IZVORNA PORUKA: jacagoga

Evo me.....
Simptomi: bolele su me grudi vec od sredine ciklusa i postala sam nervozna kao pas (misleci da je zato sto sam ostavila cigare)
Par dana pred M non stop gladna i samo razmisljam sta bi mogla da jedem. Onda mi se ogadio miris cigare a navalila sam na mandarine i banane (koje inace retko jedem), uradim test nista, a od juce me bole tabani i listovi, nemirno spavam.
A da, vec 5-6 dana me probada stomak tj boli malo jace nego pred M i pojavio mi se neki beli iscedak koji ranije nisam imala
To je otprilike to, malo haoticno napisano ali ipak sam uzbudjena ne zamerite



Slicno simptomima user posted image ...nikada ne bih mogla da provalim da sam user posted image ....jako mi je drago sreco!! user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Znaci trudnoće
11.12.2009 11:24:02   
Lilly*
Odlično user posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Znaci trudnoće
11.12.2009 11:24:03   
Maza82
Skoro isti simptomi PMS-a..

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Znaci trudnoće
11.12.2009 11:24:43   
Maza82
Lili šta ti osjećaš od simptoma?

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Znaci trudnoće
11.12.2009 11:27:30   
jacagoga
Da gotovo isto kao pred M, samo jace, bas sam pomislila ili curi ili user posted image vec mi se smucilo 

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Znaci trudnoće
11.12.2009 11:30:05   
Mari86
IZVORNA PORUKA: jacagoga

Da gotovo isto kao pred M, samo jace, bas sam pomislila ili curi ili user posted image vec mi se smucilo 


i tebe ce neko zvati mama!!! user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Znaci trudnoće
11.12.2009 11:30:06   
ljiljana.
IZVORNA PORUKA: Maza82

Skoro isti simptomi PMS-a..


Ja sam bas iste simptome imala kao PMS, samo sto sam non-stop jurila u wc. I zbog takvih simptoma uopste nisam ni pomislila da je trudnoca u pitanju vec sam svakog trena cekala da dobijem. Kada je vec kasnila dva dana (cak!) uradila sam test i naravno user posted image , istog dana radila sam i betu koja je bila bas visoka. Jedino je moja mama posumnjala da sam trudna, a jos nije bilo vreme da dobijem, kada je moj dragi izvadio neku cajnu kobasicu iz frizidera ja sam pojurila u kupatilo koliko mi je bilo muka, a inace "tamanim" cajnu....
Zato drage moje kada osetite simptome kao PMS nemojte misliti da su vam sve ladje potonule, jer to mogu biti i znaci trudnoce, sto nam svima nama od srca zelim!!!!

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Znaci trudnoće
11.12.2009 11:30:45   
jacagoga
Treba mi help na temi beta hcg, please 

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here