|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
18.11.2009 16:20:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: slackaa

izvini sto pitam,jesi li ti trudna?


ako mene pitas jesam...23.nedelja..
Slackaa, kad predjes kursorom preko imena onog ko pise, vidis podatke o njemu: da li je trudan, koliko, kolika su joj deca i slicno...

(odgovor članu slackaa)
  Direktna veza do poruke: 601
   RE: Znaci trudnoće
18.11.2009 18:14:42   
slackaa
super,blago tebi user posted image  
ma,znam ali ja to nemogu da napravim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Znaci trudnoće
18.11.2009 18:18:02   
Anoniman
ma mozes...nadji forum: Avatari i prati uputstvo.

(odgovor članu slackaa)
  Direktna veza do poruke: 603
   RE: Znaci trudnoće
18.11.2009 18:32:58   
slackaa
e,a kazi mi kakve si simptome imala kad si ostala trudna?
izvini ako sam dosadna ali bas me zanima user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Znaci trudnoće
18.11.2009 18:38:28   
Anoniman
nisi dosadna...i ja sam sve ljude zapitkivala...
prvo, trebalo je da putujemo na more i meni je kao krenula menstruacija...bio mi je braon trag na gacama, ja mislila eto je.
Imala sam ona probadanja u stomaku kao kad treba da dobijem..
I krenuli na put...vise nema krvi, nista...
sledeci dan nista
drugi dan mi jeli morske plodove (posto moj muz to voli) i meni muka, hocu da umrem...vraca mi se hrana, podriguje mi se i slicno...Ja mislila da nije od te hrane posto nisam bas luda za njom...
Treci dan: umor...muka i dalje.,..nije to neka strasna muka, nema povracanja ali kao kad pojedes nesto ... stalno me mucio stomak, sta god da pojedem...
cetvrti dan: kupim test i pozitivan

Nije mi jos ni kasnilo...Ja sam test uradila 4 dana pred datum ocekivane menstruacije..

Posle 5 dana prosla je muka, prosao umor i ja vise nista nisam osecala...nikakve simptome...
POsle su krenule grudi da me bole STRAAAASNOOOO...

ali u pocetku samo ta mucnina slaba i taj umor...
a ja sam mislila da su morski plodovi.
pre toga smo godinu dana pokusavali i nista.

\moram da idem za koji minut,dolaze mi roditelji u goste...tu sam jos koji minut

(odgovor članu slackaa)
  Direktna veza do poruke: 605
   RE: Znaci trudnoće
18.11.2009 18:54:39   
slackaa
super
i ja pokusavam godinu dana ali nista. treba da dobijem za par dana a muka mi je,cesto mi ide krv na nos...Par puta sam i povracala
ja se nadam ali se razocaram kad pomislim da sam se tako svaki put nadala-A NIKAD NISTA user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Znaci trudnoće
19.11.2009 11:02:43   
slackaa
hej curke,sta mislite da li mogu da se umisle simptomi?user posted image

(odgovor članu slackaa)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Znaci trudnoće
19.11.2009 11:18:59   
Dudu25
Dobro jutro slackaa

ne bih voljela da te razocaram

ali ja svaki mjesec sam umisljala simptome od prvog dana kad smo poceli da radimo na bebi

sve sto je bilo da se izmislja ili psiha ili neznam ali ja sam sve moguce simptome user posted image

i nocu sam ustala da piskim

ponasala sam se kao prava trudnica user posted image

jos jedan dan kuku pita me zaova da nosimo neki sto a ja pocervenim kao mislim da ne mogu user posted image

a ona me cudno gleda kao sta je sta je ... ima li sta novo a ja kao pa neznam

i eto proslo koliko mjeseci a nema nista

svaki mjesec user posted image

ali tebi zelim svu srecu i drzim palceve da ne dodje tebi a ni meni naravno user posted image

(odgovor članu slackaa)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Znaci trudnoće
19.11.2009 11:40:57   
slackaa
pa,pretpostavljam ja da je to moguce
ali se nadam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Znaci trudnoće
19.11.2009 11:42:36   
Dudu25
samo ti budi pozitivnauser posted image

kako je neko ovdje od forumasica rekla

svi smo mi trudne dok u suprotno se ne dokaze user posted image

(odgovor članu slackaa)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Znaci trudnoće
19.11.2009 11:44:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: slackaa

hej curke,sta mislite da li mogu da se umisle simptomi?user posted image


Pisale su forumasice o tome...Moguce je od silne zelje umisliti simptome p0ogotovu sto simptomi menstruacije lice na simptome rane rane trudnoce...
Zato treba osluskivati telo ali sa rezervom.

(odgovor članu slackaa)
  Direktna veza do poruke: 611
   RE: Znaci trudnoće
19.11.2009 12:13:09   
magnetic

IZVORNA PORUKA: OTI

nisi dosadna...i ja sam sve ljude zapitkivala...
prvo, trebalo je da putujemo na more i meni je kao krenula menstruacija...bio mi je braon trag na gacama, ja mislila eto je.
Imala sam ona probadanja u stomaku kao kad treba da dobijem..
I krenuli na put...vise nema krvi, nista...
sledeci dan nista
drugi dan mi jeli morske plodove (posto moj muz to voli) i meni muka, hocu da umrem...vraca mi se hrana, podriguje mi se i slicno...Ja mislila da nije od te hrane posto nisam bas luda za njom...
Treci dan: umor...muka i dalje.,..nije to neka strasna muka, nema povracanja ali kao kad pojedes nesto ... stalno me mucio stomak, sta god da pojedem...
cetvrti dan: kupim test i pozitivan

Nije mi jos ni kasnilo...Ja sam test uradila 4 dana pred datum ocekivane menstruacije..

Posle 5 dana prosla je muka, prosao umor i ja vise nista nisam osecala...nikakve simptome...
POsle su krenule grudi da me bole STRAAAASNOOOO...

ali u pocetku samo ta mucnina slaba i taj umor...
a ja sam mislila da su morski plodovi.
pre toga smo godinu dana pokusavali i nista.

\moram da idem za koji minut,dolaze mi roditelji u goste...tu sam jos koji minut


Eto kako je sve individualno.Znaci,ti si malo prokrvarila i pre nego sto je bilo vreme menstr.Nema pravila,sve su zene razlicite

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Znaci trudnoće
19.11.2009 12:23:43   
mejra81
Evo i moje iskustvo,negde sam vec pisala al ajd opet:
Meni user posted image nije redovna, dobijam otprilike na 35 dana!
Tad sam trebala da dobijem za nekih 3-4 dana kad su pocele uzasno grudi da me bole( inace me nikad ne bole kad treba da dobijem)
Vec sam tad pocela da sumnjam i odem i kupim test i uradim ga popodne.Pozitivan! Jos me apotekarka istripuje da treba da cekam jutro jer to nije pouzdano u podne!
Ma ja reko to je to, trudna sam! Kad ja ujutru ustanem kad ono na gacicama braon( Uvek mi je tako pa posle krene user posted image ).
Znaci nista, nisam trudna! Medjutim prodje jedan dan, pa drugi i nema krvi ali curka to braon.
I tako sam se ja mlatila sedam dana dal jesam, dal nisam! Pritom nikakve simptome nisam imala osim grudi.
Na kraju urdim hcg(valjda se tako kaze) I trudna sam!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Znaci trudnoće
19.11.2009 15:05:17   
slackaa
hvala sto me tesite,ja se nadam da cu ovog puta ugledati user posted image  a ako ne bude tako,po ko zna koji put cu se razocarati user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Znaci trudnoće
19.11.2009 16:45:09   
slackaa
magnetic,jel ces ti to ugledati svoje user posted image  ?ja ti zelim da bude tako user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Znaci trudnoće
20.11.2009 13:10:51   
dakana
IZVORNA PORUKA: mejra81

Evo i moje iskustvo,negde sam vec pisala al ajd opet:
Meni user posted image nije redovna, dobijam otprilike na 35 dana!
Tad sam trebala da dobijem za nekih 3-4 dana kad su pocele uzasno grudi da me bole( inace me nikad ne bole kad treba da dobijem)
Vec sam tad pocela da sumnjam i odem i kupim test i uradim ga popodne.Pozitivan! Jos me apotekarka istripuje da treba da cekam jutro jer to nije pouzdano u podne!
Ma ja reko to je to, trudna sam! Kad ja ujutru ustanem kad ono na gacicama braon( Uvek mi je tako pa posle krene user posted image ).
Znaci nista, nisam trudna! Medjutim prodje jedan dan, pa drugi i nema krvi ali curka to braon.
I tako sam se ja mlatila sedam dana dal jesam, dal nisam! Pritom nikakve simptome nisam imala osim grudi.
Na kraju urdim hcg(valjda se tako kaze) I trudna sam!


Meni evo kasni 3 dana, a od jutros mi se pojavilo nesto braonkasto, tako da ocekujem veceras ili sutra ujutru user posted image . Htela sam da pitam koliko dugo je tebi curkalo to braon?

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Znaci trudnoće
20.11.2009 13:53:17   
mejra81

IZVORNA PORUKA: dakana

IZVORNA PORUKA: mejra81

Evo i moje iskustvo,negde sam vec pisala al ajd opet:
Meni user posted image nije redovna, dobijam otprilike na 35 dana!
Tad sam trebala da dobijem za nekih 3-4 dana kad su pocele uzasno grudi da me bole( inace me nikad ne bole kad treba da dobijem)
Vec sam tad pocela da sumnjam i odem i kupim test i uradim ga popodne.Pozitivan! Jos me apotekarka istripuje da treba da cekam jutro jer to nije pouzdano u podne!
Ma ja reko to je to, trudna sam! Kad ja ujutru ustanem kad ono na gacicama braon( Uvek mi je tako pa posle krene user posted image ).
Znaci nista, nisam trudna! Medjutim prodje jedan dan, pa drugi i nema krvi ali curka to braon.
I tako sam se ja mlatila sedam dana dal jesam, dal nisam! Pritom nikakve simptome nisam imala osim grudi.
Na kraju urdim hcg(valjda se tako kaze) I trudna sam!


Meni evo kasni 3 dana, a od jutros mi se pojavilo nesto braonkasto, tako da ocekujem veceras ili sutra ujutru user posted image . Htela sam da pitam koliko dugo je tebi curkalo to braon?


Jedno mesec, mesec i po...Primala sam posle i progesteron...
I meni tako krece user posted image sa tim braon, ja sam bila ubedjena da sam dobila...Necu da ti dajem laznu nadu ali mozda neces dobiti...
Navijam da bude tako.....user posted image

(odgovor članu dakana)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Znaci trudnoće
20.11.2009 13:57:06   
dakana
videcu, danas sutra. I ja se nadam da necu, ali svaki cas idem u wc i cini mi se da krece sve jace i jace, a mozda i umisljam. Znas kakve smo mi zene, svasta mozemo da umislimo. Ali i ako ne bude nista, sta da se radi, bice bolje sledeci mesec. Hvala u svakom slucaju na informacijama. I jos nesto koliko ti je bio obilan taj iscedak, za dnevni ulozak ili nesto vise...

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Znaci trudnoće
20.11.2009 13:57:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dakana

IZVORNA PORUKA: mejra81

Evo i moje iskustvo,negde sam vec pisala al ajd opet:
Meni user posted image nije redovna, dobijam otprilike na 35 dana!
Tad sam trebala da dobijem za nekih 3-4 dana kad su pocele uzasno grudi da me bole( inace me nikad ne bole kad treba da dobijem)
Vec sam tad pocela da sumnjam i odem i kupim test i uradim ga popodne.Pozitivan! Jos me apotekarka istripuje da treba da cekam jutro jer to nije pouzdano u podne!
Ma ja reko to je to, trudna sam! Kad ja ujutru ustanem kad ono na gacicama braon( Uvek mi je tako pa posle krene user posted image ).
Znaci nista, nisam trudna! Medjutim prodje jedan dan, pa drugi i nema krvi ali curka to braon.
I tako sam se ja mlatila sedam dana dal jesam, dal nisam! Pritom nikakve simptome nisam imala osim grudi.
Na kraju urdim hcg(valjda se tako kaze) I trudna sam!


Meni evo kasni 3 dana, a od jutros mi se pojavilo nesto braonkasto, tako da ocekujem veceras ili sutra ujutru user posted image . Htela sam da pitam koliko dugo je tebi curkalo to braon?


Identicno je i meni bilo...test pokazao pozitivno, apotekarka rekla da ujutru uradim a ne popodne kako sam ja uradila, imala sam braonkasto na gacama ali ipak user posted image
Dakana, meni je curnulo to braonkaosto kao ono kad dobijes prvi dan...jako malo..samo mi isprljalo gace i ja stavila tampon...ali nista posle toga...i prosao jedan dan..nema vise nista...

(odgovor članu dakana)
  Direktna veza do poruke: 619
   RE: Znaci trudnoće
20.11.2009 13:59:10   
dakana
videcu sta ce biti... nadam se da cu proci kao vas dve... hvala u svakom slucaju na podrsci. Kiss...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Znaci trudnoće
20.11.2009 14:00:35   
Anoniman
a kakva je situacija kod tebe? kad je bilo to braonkasto i koliko ga je bilo?
I da li se nastavilo?

Sad te pitam svasta intimno ali nema veze...Sve smo mi iste po tim pitanjima.user posted image

(odgovor članu dakana)
  Direktna veza do poruke: 621
   RE: Znaci trudnoće
20.11.2009 14:01:23   
mejra81
Kazem ja OTI, nas dve isto sve....user posted image

Dakana, prvi dan mi je bilo za dnevni ulozak,a posle sve manje, tek da isprljam gacice, nekad toliko,nekad malo vise.....
Samo se opusti,ne mozes nista promeniti,ako je tu super, ako nije, drugi put ce....
A koliko vec pokusavate?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Znaci trudnoće
20.11.2009 14:03:39   
dakana
Pa meni bi ovo bilo drugo dete. Prvo smo pravili jedno 9 - 10 meseci, a na ovom drugom radimo vec jedno godinu dana, ali ne u kontinuitetu jer sam imala svakakve neke probleme sa ginekoloske strane. Sad je sve u redu, pa cemo videti...

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Znaci trudnoće
20.11.2009 14:04:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mejra81

Kazem ja OTI, nas dve isto sve....user posted image

Dakana, prvi dan mi je bilo za dnevni ulozak,a posle sve manje, tek da isprljam gacice, nekad toliko,nekad malo vise.....
Samo se opusti,ne mozes nista promeniti,ako je tu super, ako nije, drugi put ce....
A koliko vec pokusavate?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ali ti pises ja kao da citam ono sto je meni bilo...Neverovatno...
Nadam se da nam je dakana trudna...


(odgovor članu mejra81)
  Direktna veza do poruke: 624
   RE: Znaci trudnoće
20.11.2009 14:05:06   
dakana
IZVORNA PORUKA: OTI

a kakva je situacija kod tebe? kad je bilo to braonkasto i koliko ga je bilo?
I da li se nastavilo?

Sad te pitam svasta intimno ali nema veze...Sve smo mi iste po tim pitanjima.user posted image


pa meni je krenulo jutros, onako za dnevni ulozak, ali mi se cini da se pojacava, tako da ceu videti do kraja dana. Inace danas mi je treci dan kako mi kasni user posted image . A manje vise mi dolazi na 28 dana ili ranije...tako da sam se ponadala..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
7 neobičnih činjenica o spermi
Istražujući, otkrili smo između ostalog i da sperma sprečava depresiju kod žena, kao i da služi za negu ženske kože, a d...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here