|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
21.2.2009 23:58:58   
Jacaca
Kaca pa to je to!!!!!!! Ja sam rekla kad me sastavi mucnina par dana onda cu znati da sam trudna, ali neeeeeeemam jeeeeeee. Nema veze samo neka si ti sada trudna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Znaci trudnoće
23.2.2009 0:06:13   
Anoniman
Bez obzira na temperaturu meni ne prestaju mucnine i vrtoglavice. Pisala sam vam vec svuda da me grudi nikada nisu bolele i pitala sam sinoc kako izgleda kada bole. Sinoc su pocele nekako da me peku bradavice, neko vreme jedna, pa neko vreme druga i tako u krug, i povremeno mi kao sevne nesto kroz njih. Danas se nastavlja isto, i to samo bradavice. Bas sam se uplasila jer nikada nisam tako nesto osecala, a i nijedna od vas nije opisala bol grudi u pms-u kao da joj gore bradavice ili kao da ih je neko ustinuo pa ne pusta user posted image  Izgleda da prvi put dozivljavam pravi pms user posted image

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Znaci trudnoće
23.2.2009 0:12:29   
Verus
Katjice moja jbt pa ti si ja mislim stvarno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Joj ako ti inace grudi to ne rade a sada peku, cula sam da to pecenje cesto to znaci, znaci, nije ona bol u grudima, nego pecenje!!!!  Daj boze da te dodamo u voz vise!!!!  javi nam se draga sutra!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Znaci trudnoće
23.2.2009 0:17:29   
Anoniman
Sve ovo je potpuno novo za mene, nikada nisam dozivljavala sve ovo pred M, ali videcemo sutra. Volela bih da je to to, samo zbog onih 6 meseci pauze, ali ne zelim da se nadam posle one pale temperature danas, vec sada znam da ce pasti sutra jos malo i da cu da procurim. A mislim da je jos jedan znak i to sto mi je danas extra pojacan sekret, ceo dan sam kao upisana, a to je znak da mi sutra stize "draga gospodja ministarka"...

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Znaci trudnoće
23.2.2009 16:53:04   
joja
ajde ne mora da znaci ne budi pesimista,eto daj Boze da ne dobijes!!!i da budesuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Znaci trudnoće
28.2.2009 21:00:49   
Buba76
IZVORNA PORUKA: Buba76

Meni su dosada u svakoj trudnoci poceli te nedelje kada mi je izostala user posted image . Prvi put sam imala gadjenje na kafu,jake bolove u donjem delu stomaka i ledjima ,spavalo mi se.Drugi put odmah po izostanku user posted image sam imala mucnine i povracala do 12 nedelje,a onda kada je to prestalo -spontani.Treci put sam imala vrtoglavice i opet spontani. Tako da jedna ista osoba moze imati razlicite simpome,ali barem neki od ovih pokazuju trudnocu.Naravno sva tri puta bol u grudima

Sada osecam samo grcenje materice kao pred user posted image ,mozda malo vise,naduvan stomak,blagi bol u grudima i stalno sam zedna

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Znaci trudnoće
1.3.2009 9:49:14   
Ana RR


Buba, tako je i meni, a jos najcudnije mi je sto sam pre neki dan pojela pola kutije jafe, a ja slatkise skoro uopste ne jedem!

< Poruku je uredio Ana80 -- 1.3.2009 9:50:04 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Znaci trudnoće
1.3.2009 22:34:54   
Buba76
HEhe Ana,ja volim slatko i neki dan sam pojela 2 kutije Jaffe,inace pojedem jednu. Obozavam je

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 12:26:48   
Kiki BG
Zdravo svima.. Ja sam nova ovde.. Drago mi je da sam pronasla ovaj sajt i da mogu da podelim razmisljanja sa vama. Htela bih da vas pitam za koji najkraci vremenski period se moze znati da si u drugom stanju? Tacnije, da li je moguce da svega posle par dana imam simptome? user posted image



(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 12:31:02   
Modessty
Dobrodošla Kiki!!!!user posted image

Moguće je da posle par dana imaš simptome, ali ćeš trudnoću utvrditi tek pred očekivanu menstruaciju. Najsigurnija metoda je utvrdjivanje visine BetaHCG-a u krvi.
malo više o tome imaš u temi:
BETA HCG

ili u temi

TEST ZA TRUDNOĆU

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 12:34:12   
Modessty
Kiki pridruzi nam se u ČEKAMO DVE CRTICE

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 12:35:38   
Kiki BG
Hvala Mopdessty :)
Joooj sad cu da umrem od neizvesnosi user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 12:41:57   
Anoniman
Kiki, ja licno ne verujem da postoje simptomi trudnoce koji se javljaju pre dana ocekivane menstruacije, mislim da je sve pre toga samo pms i prevelika zelja za bebom. Ukoliko prelistas prethodne postove videces koliko simptoma same umislimo cekajuci II, a to je velika greska. Nemoj me pogresno razumeti, ja se stvarno nadam da su tvoji simptomi oni pravi user posted image

(odgovor članu Kiki BG)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 12:45:13   
Kiki BG
Imam i to na umu... Nadam se da nisam nista umislila... Videcemo sta ce biti..
Nepreostaje mi nista sem da cekam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 12:52:06   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Katjica

Kiki, ja licno ne verujem da postoje simptomi trudnoce koji se javljaju pre dana ocekivane menstruacije, mislim da je sve pre toga samo pms i prevelika zelja za bebom. Ukoliko prelistas prethodne postove videces koliko simptoma same umislimo cekajuci II, a to je velika greska. Nemoj me pogresno razumeti, ja se stvarno nadam da su tvoji simptomi oni pravi user posted image


Grešiš. Ja sam imala simptome već 7 dana nakon oplodjenja. Uvećane grudi, umaranje, glavobolja.
Nekako sam odmah znala da sam trudna, što se i pokazalo kasnije user posted image
Samo što su ti simptomi slični, da ne kažem isti kao i PMS.

kiki ne vredi da radiš test pre nego što ti kasni bar jedan dan. Nisi jedina nestrpljiva. Ima nas više takvih ovde user posted image
Zato ti i Katjica i ja iz iskustva kažemo da sačekaš!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 12:57:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty



Grešiš. Ja sam imala simptome već 7 dana nakon oplodjenja.


Ja sam imala bolne grudi od sredine ciklusa pa na dalje, ali imam ih svakako - nije novost u trudnoći. A češće mokrenje je došlo kasnije. Mislim da se mnogi simptomi umisle. 90% žena kada sazna da je trudno počne da povraća. Zašto? Jer su čule da ti je u prva tri meseca trudnoće muka i da povraćaš.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 13:03:06   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Tasha RR
Mislim da se mnogi simptomi umisle. 90% žena kada sazna da je trudno počne da povraća. Zašto? Jer su čule da ti je u prva tri meseca trudnoće muka i da povraćaš.



Ha ha hauser posted image
moguće je da je tako!user posted image
ja nisam povraćala, samo mi bilo ujutru i uveče po malo muka

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 13:03:30   
Kiki BG
E bas imam problem sa tim sto mi se cesto piski! Inace redovno treniram i treninzi mi nikad nisu padali tesko... U zadnjih par dana je katastrofa. Tesko mi je da radim, spava mi se, bole me krsta do ludila, jako cudan osecaj u stomaku.. Pogoto kad se ujutru budim, tacnije dok se razvlacim u krevetu, u stomaku kao da su mi mehurici i neki pritisak. Stalno sam zedna ( mada je to mozda od cigareta )..  A osecaj umora i osecaj da mi je tesko da se popnem uz stepenice je zastrasujuc.

Nemam takve simptome pred menstuaciju. Uglavnom me koji dan pre zaboli stomak u obliku grca, zabole me grudi i jede mi se slatko...

Ne znam sta mi jeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 13:05:24   
Modessty
Šta treniraš?
Bilo bi dobro da se pripaziš. Ako je trudnoća u pitanju a ne prija ti trening, bolje je da malo pauziraš ili bar da se nekako primiriš.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 13:06:19   
Modessty
Prekopiraću ovo u dve crtice da me Tasha ne bi po prstima! user posted image
još vučem traume od prošlog puta!user posted image user posted image user posted image

(Tasha šalim se! user posted image )

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 13:07:02   
Anoniman
Da li da piškim ili da dišem? KLIK

To je tema na forumu. U prvom postu ćeš videti link na članak... pročitaj ga, pa posle pročitaj i iskustva ostalih žena. user posted image

(odgovor članu Kiki BG)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 13:08:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

Prekopiraću ovo u dve crtice da me Tasha ne bi po prstima! user posted image
još vučem traume od prošlog puta!user posted image user posted image user posted image

(Tasha šalim se! user posted image )


Šta će to Mody u crticama, jesi videla temu Sport?? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 13:08:48   
Mery
Sada sam sigurna u ono slusaj svoje tijelo i znaces. Ja sam imala neke simptome koje sam odbijala prihvatiti jer sam mislila da mozda umisljam. Grudi su mi bile otecene i bolne kao pred M ali su se oko ocekivanog dana smanjile i nastavile boljeti. JEDEM kao luda, tijesto bi cini mi se i sirovo jela, slatko nikada nisam voljela a sada ga bas jedem. Palacinci su skoro svaki dan na stolu. I wc, Inace i pred M idem cesce u  wc a sada sam i nocu ustajala po nekoliko puta. 

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 13:08:54   
Kiki BG
Nekada sam bila aktivan sportista... Sada samo fitness gym... Izgleda da cu morati malo da pauziram, jer i da hocu ne mogu da treniram od osecaja malaksalosi :(

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 13:08:57   
Modessty
Za Tashu:

pa nije za sport nego za trudnoću pod zankom pitanja!

A i u crticama se osećam domaćeuser posted image

< Poruku je uredio Modessty -- 4.3.2009 13:09:41 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here