|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: tamponi i TŠS
28.7.2009 13:40:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Didy

prd kraj ciklusa, stavim posle podne tampon i onda nemam menstruaciju onog poslednjeg dana kad se onako vuče, te curi, te ne curi.                                  


E i to sam zaboravila da zapišem. Naime, ja sam već imala pokušaje nošenja tampona, i primetila sam da mi se menstruacija skrati za dan-dva. Čak i pored te činjenice ih toliko mrzim da ih ne nosim.

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: tamponi i TŠS
28.7.2009 13:45:19   
vodolija 82
ja sam ih mogla povremeno koristiti,medjutim kad sam operisana doktor mi ih je najstroze zabranio,tako da se vise ne druzimouser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: tamponi i TŠS
28.7.2009 22:29:50   
Lu
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Verus pita u Dnevni ulosci:

IZVORNA PORUKA: Verus
Nego da pitam-cula sam daaavno da redovno koriscenje tampona nije dobro, pogotovo ako se ne menja svaka 4-6 sati (sto je maksimum), zbog razmnozavanja bakterija moze doci da infekcija jajovoda i teskoca sa plodnoscu....od moje svekrve prijateljica je jedva dobila dete, i rekli su joj da su joj jajovodi bili zapuseni bas zbog tog razloga-infekcije jer je samo tampone koristila ceo zivot,, pa je isla na "produvavanje"....Lenka, ne znam jel ovo za neku "tampon" temu? Mozda da pitamo i druge devojke nase da li su cule nesto slicno.






Draga Verus ja koristim tampone 18 godina i rodila sam zdravo dijete prije 2,5 godine  iz jednog pokušaja zatrudnjivanja!


Ja ne koristim uloške jer su mi bljak,bljak,bljak...
Koristila sam ih samo poslije poroda i stalno sam se osjećala prljavo,čak sam osjećala i neugodan mirisuser posted image
Sa tamponima ništa ne osjećam,ni ne znam da imam vješticuuser posted image

< Poruku je uredio lu -- 28.7.2009 22:30:39 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: tamponi i TŠS
28.7.2009 22:33:41   
dunja RR
ja nikada nisam koristila tampone pa sam ostala bez jajovoda...ali isto znam da su mi rekli kada sam prvi put operisana da oni lose uticu na osobe koje imaju endometriozu( pogoduju njenom nastajanju)....ali eto ja tampon u zivotu nisam stavila...a imam tezak oblik endometrioze........

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: tamponi i TŠS
28.7.2009 22:35:03   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

ja sam ih mogla povremeno koristiti,medjutim kad sam operisana doktor mi ih je najstroze zabranio,tako da se vise ne druzimouser posted image


tek sada procitah...eto i meni su to rekli posle operacije...

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: tamponi i TŠS
29.7.2009 8:58:27   
Anoniman
Eto, stavila sam juče tampon kada sam stigla sa posla.
Prvi sam loše stavila, pa mi je procurilo, pa sam ga izvadila i stavila drugi, taj ispravno, ali mi se za 2-3 sata koliko sam ga nosila stomak naduvao, i kada sam ga izvadila, baš me je boleo stomak. user posted image  user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: tamponi i TŠS
30.7.2009 12:34:32   
Anoniman
kako izgledaju aplikatori za tampone?
kao i aplikatori za vaginalni krem?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: tamponi i TŠS
30.7.2009 12:36:03   
Anoniman
Ah, evo: KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: tamponi i TŠS
30.7.2009 12:39:20   
magnetic
Ja sam jednom kupilla sa aplikatorom i samo jedan upotrebila.Eno jos mi stoje u kupatilu.Valjda sam se navikla,pa mi je lakse koristiti ove bez.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: tamponi i TŠS
30.7.2009 12:42:14   
guppy RR
Evo nisam ni znala da postoji aplikator za tampone, jer ih koristim jako retko. 

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: tamponi i TŠS
30.7.2009 12:42:38   
oliveradj
Ja ih nikada ne nosim bez obzira na obilan ciklus, samo na moru uzmem ob mini jer su podnosljivi kad dobijem da mogu da se kupam.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: tamponi i TŠS
30.7.2009 12:44:50   
Anoniman
Ja ne mogu da ih stavim. Imam utisak da je dole previše suvo, prosto - neće da uđe. Jel moguće da mi trebaju manji? user posted image

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: tamponi i TŠS
30.7.2009 12:45:36   
Anoniman
Hm...ja sada vec godinama koristim tampone...i nemam nikakvih problema, ni sa bakterijama,niti se naduvam...sve u najboljem redu...pored toga osetjam se chistije...

A shto se tiche stavljanja i menjanja istih....ja koristim one super...a zadnji dan one mini....i najlakshe mi je da ih stavim iz chuchetjeg polozaja....a vadim iz onog kao da sedim ( ali bez stolice user posted image ) .... Inache....neshto ste mi mnogo fine....kad vam se gadi vadjenje tampona koji samo povuchesh za konchitj koji je uzgled chist...meni je vishe gadno drzati ulozak pun krvi u gatjama user posted image
Neko reche da se boji da se konchitj ne otkachi ili izgubi.... ja moj konchitj stavim medju stidne usne...pa tako ne moze da udje unutra...a pri ruci mi je kad hotju da vadim tampon...

Nadam se da nisam bila previshe detaljna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: tamponi i TŠS
30.7.2009 12:48:16   
magnetic
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja ne mogu da ih stavim. Imam utisak da je dole previše suvo, prosto - neće da uđe. Jel moguće da mi trebaju manji? user posted image
Mozda si napeta i ''stisnuta''dok stavljas.Mislim da ti ne trebaju manji

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: tamponi i TŠS
30.7.2009 12:55:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja ne mogu da ih stavim. Imam utisak da je dole previše suvo, prosto - neće da uđe. Jel moguće da mi trebaju manji? user posted image
Mozda si napeta i ''stisnuta''dok stavljas.Mislim da ti ne trebaju manji


Ili nije dobar ugao....
I predpostavljam da sve koje isprobavaju stavljanje tampona to chine u toku menstruacije... (ovo kazem zboh jedne moje drugarice...koja je htela da uvezba pre nego shto dobije...naravno..bila je jako suva da bi ga stavila user posted image )

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: tamponi i TŠS
30.7.2009 13:00:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Neko reche da se boji da se konchitj ne otkachi ili izgubi.... ja moj konchitj stavim medju stidne usne...pa tako ne moze da udje unutra...a pri ruci mi je kad hotju da vadim tampon...


Ja sam rekla da se bojim da se otkači, što nema veze sa tim gde ga držiš dok je tampon u tebi, nego ima veze sa vađenjem tampona.


user posted image  Naravno da ga stavljam u toku M.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: tamponi i TŠS
30.7.2009 15:40:37   
Anoniman
Pa ako tjesh biti sigurnija....natopi tampon vodom i vuci kochitj...tek da vidish kolika sila je potrebna da bi se to otkachilo....a ja imam naviku da malo jache povuchem konchitj...pre stavljanja...
U svakom sluchaju i da se desi da se otkachi, verujem da sa pincetom mozesh sama da ga izvadish....ili istisnesh napolje...u najgorem sluchaju...ginekolog ti moze pomotji.... ali eto...meni se to nikad nije desilo...niti sam chula da se nekom desilo user posted image

hehe....nisam zbog tebe rekla to da ispobavash u toku M....verujem da imash dovoljno zrelosti da to sama shvatish....nego sam to rekla zbog devojaka slichnih mojoj drugarici...kojoj to eto nije bilo logichno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: tamponi i TŠS
30.7.2009 15:42:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

...niti sam chula da se nekom desilo user posted image



Mojoj mami se desilo.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: tamponi i TŠS
30.7.2009 15:51:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

...niti sam chula da se nekom desilo user posted image



Mojoj mami se desilo.


Eto...prvi put chujem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: tamponi i TŠS
30.7.2009 23:28:20   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

kako izgledaju aplikatori za tampone?
kao i aplikatori za vaginalni krem?

Meni su aplikatori bez veze,mnogo mi je prirodnije da ga unutra namjestim prstom u njegovo ležišteuser posted image
Da, izgledaju slično kao ovi za kremu,ali ne znam za što služe valjda zbog higijene,ali ako se operu ruke prije i poslije umetanja nema problemauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: tamponi i TŠS
30.7.2009 23:31:04   
Anoniman
Mislim da nije stvar i higijeni, vec u debilima kao ja koji ne znaju da stave tampon. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: tamponi i TŠS
30.7.2009 23:33:38   
Anoniman
Joj....napisala bih neshto...al mislim da tju pretji granicu privatnosti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: tamponi i TŠS
30.7.2009 23:34:56   
Anoniman
Posalji u pp.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: tamponi i TŠS
30.7.2009 23:40:25   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Mislim da nije stvar i higijeni, vec u debilima kao ja koji ne znaju da stave tampon. user posted image

Ja ti kažem da je lakše namjestiti prstomuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: tamponi i TŠS
1.8.2009 10:34:53   
Anoniman
Hvala Smeškici na lepim rečima (u pp). Već evo drugi dan uspešno savladavam svoj dosadašnji problem. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here