|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
10.5.2011 23:48:35   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Tash

user posted image Kome? Svima? 


Svima, uplatite joj kredit user posted image I neka salje svakih pola sata.... Vozimo se, sve u redu, par prolivenih sokova....Stigli. Sve je super. Niko se ne kupa......Rucamo. Svi jedu odusevljeno i traze repete...Krecemo, cekajte nas. user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
10.5.2011 23:49:37   
Anoniman
A dok ona kucka sms deca se dave u Paličkom jezeru. user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
10.5.2011 23:51:43   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Tash

A dok ona kucka sms deca se dave u Paličkom jezeru. user posted image


Ne zezaj, bice sve super sigurna sam. potrudi se da odagnas takve misli kako znas i umijes user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
10.5.2011 23:52:51   
liliana
Joj, Taške, ne lupetaj!!!
Ma, več sam ti napisala-oni kao piliči idu za vaspitačicama i niko se ne odvaja iz  raznih strahova!!! Videčeš, sve če bit OK, a on če bit oduševljen kad se naveče vrati kuči!


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
10.5.2011 23:54:42   
Anoniman
Ma, jao, on ne želi da ide.
Moje mišljenje je da nije u pravu i da će mu biti lepo. Ali ako mu se nešto desi, a nije hteo da ide, a mm i ja ga ubedili da ipak ode... ma, ubiću se.
Mislite na mene sutra. Živa nisam! user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
10.5.2011 23:55:44   
Sanjica26 RR
Ja sam bas gledala kako funkcionisu takve grupe. Sve ce Tash biti pod konac i svi slusaju vaspitacicu. Tako da ne treba da brines.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 10.5.2011 23:56:08 >

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
10.5.2011 23:57:50   
liliana
Taške, ja tebe tešim, a ja sam neki dan isplakala  čitavo Jadransko more misleči o tome što ču kad Tina upiše fakultet i ode od kuče!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
10.5.2011 23:58:53   
Anoniman
Ma znam. Reče vaspitačica, jedna de napred, druga nazad, oni po dvoje između... Kaže "ZOO je opasno mesto" user posted image
Ma, onda brinem, Luka mnogo voli nekog Milana, to mu je kao najdrugar. Šta ako Milan ne bude hteo da sedne sa njim u busu. Ovak će biti očajan (to je blaga reč). Ma ne znam... Milion stvari. I ustavri, vaspitačice njega ni ne poznaju najbolje, prebacla sam ga u septembru, ali nije mnogo išao zbog svega sa Markom.
Ma... mogla bih nabrajati do nakosutra šta me sve brine.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
10.5.2011 23:59:51   
Anoniman
Bože liliana! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
11.5.2011 0:06:44   
liliana
Ma, da si me samo videla... MM se upi*** od smeha,, a ja sam još više plakala što je to njemu smešno...  Onda sam "donela odluku" da če ona studirati u Kragujevcu (ako ostanemo u Srbiji do taduser posted image ) i da če svakog dana kolima iči na faks i vračati se kuči, kako bi bila sa nama! samo još ona da se složi sa mojom odlukom!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
11.5.2011 23:04:13   
Anoniman
Bio je, vratio se, rekao "Bilo je lepo i više neću da idem!"
Izgoreo mu je vrat, crven je kao rak, ne smem ni da pomislim koliko mu je onda glava bila vrela.
Njario se sat i po nakon što je stigao kući bez razloga.

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
11.5.2011 23:08:24   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Tash

Bio je, vratio se, rekao "Bilo je lepo i više neću da idem!"
Izgoreo mu je vrat, crven je kao rak, ne smem ni da pomislim koliko mu je onda glava bila vrela.
Njario se sat i po nakon što je stigao kući bez razloga.



user posted image Dosta mu je Zoo-a za narednih deset godina user posted image

Od umora mis mali user posted image . L kad je umorna i kad joj se spava, kao da je na nekim drogama, prkosi, place, kmezi. Uzas.

A ovo da je pocrvenio? user posted image user posted image Svasta...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
12.5.2011 9:36:22   
Anoniman
Ma umoran vraga, jedva sam ga poterala u krevet oko 23h. user posted image
Ma ja ne znam šta ću sa tim detetom, ali to je za drugu temu. user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
27.9.2011 12:32:43   
Anoniman
Luka ode na izlet na Katai salaš kod Malog iđoša. Bio je presrećan.
Tata ga je odveo u vrtić, a ja posle prolazim, vidim gomila roditelja stoji, čeka da se ukrcaju u bus, da se mašu, reko "Jao bre, kakva si ti majka!?", pa pođoh da mašem. user posted image Mnogo se obradovao kad me je video, mahali smo, i ja odjurih dalje svojim poslom. user posted image

< Poruku je uredio Tash -- 27.9.2011 12:34:51 >

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
27.9.2011 12:36:16   
lanajelena
Kako ste vi porasliuser posted image ...citam tvoje gore postove i vec vidim sebe kako razmisljam kao ti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
27.9.2011 12:37:27   
Anoniman
Shvatla sam da je problem prošli put bio nepoverenje u vaspitačice. I naravno, bilo nam je prvi put. user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
25.4.2012 19:43:03   
LillyT
Lara nije baš predškoliski uzrast, ali mi je glupo da otvaram temu ekskurzija u jaslicama.
Elem, danas sam videla da postoji mogućnost odlaska na letovanje u Soko Banju, 7 dana sredinom juna. Mm i ja sma se složili kako bi bilo odlično da ide, ali nismo se raspitali za neke detalje. Da li je nečije dete u jaslicama išlo na ekskurzije i kako je sve to prošlo? Meni nije problem da se odvojim od Lare, jedino me brine (a to ću da pitam već sutra) kako će te malce (od 2 godine) da voze? L se uvek vozi u sedištu, čak i do jaslica (koje su na 2 minute od stana).


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
25.4.2012 21:41:25   
boba 11
Aleksa 6 godina ide na Palic 08.05. na izletuser posted image Sad kad sam procitala sve ovo dodje mi da ga kaznim zbog bezobrazluka i da ne ide.Naime imamo problem u vrticu je faca zasmejava drugare itd-sta li ce tek biti na ekskurzijiuser posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
26.4.2012 9:14:52   
minna
Meni se cini da cu manje da brinem za ekskurziju u predskolskom nego za maturskuuser posted image Mada mi to sad tako izgleda, a kad bude doslo vreme da ide prvi put bicu srecna da ide ali cu ceo dan misliti samo da li je sve ok, pa videcemo...

LillyT, bas su mali, nekako bi u svakom slucaju morali da ih vezu, ali kakouser posted image Ajde napisi kad dobijes odgovor sta planiraju, bas me zanima

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 44
   [Obrisana poruka]
26.4.2012 9:17:05   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
26.4.2012 14:53:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

Lara nije baš predškoliski uzrast, ali mi je glupo da otvaram temu ekskurzija u jaslicama.
Elem, danas sam videla da postoji mogućnost odlaska na letovanje u Soko Banju, 7 dana sredinom juna. Mm i ja sma se složili kako bi bilo odlično da ide, ali nismo se raspitali za neke detalje. Da li je nečije dete u jaslicama išlo na ekskurzije i kako je sve to prošlo? Meni nije problem da se odvojim od Lare, jedino me brine (a to ću da pitam već sutra) kako će te malce (od 2 godine) da voze? L se uvek vozi u sedištu, čak i do jaslica (koje su na 2 minute od stana).



Svaka čast tim vaspitačicama na hrabrosti.
A svaka čast i roditeljima na hrabrosti, ja svoju decu nikada u tom uzrsatu ne bih pustima sa jaslicama 7 dana negde.

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
26.4.2012 14:56:35   
anajid
Ja iz ugla roditelja ne bih pustila svoje tako malo dete na "ekskurziju".Iz ugla vaspitaca ne bih vodila tako malu decu ni za kakve pare.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
26.4.2012 21:31:04   
LillyT
IZVORNA PORUKA: minna

Meni se cini da cu manje da brinem za ekskurziju u predskolskom nego za maturskuuser posted image



Takođe. Od mature (i velike i male me već sada muka hvata). Lepo neko reče, mala deca mali problemi, velika deca, veliki problemi.


LillyT, bas su mali, nekako bi u svakom slucaju morali da ih vezu, ali kakouser posted image Ajde napisi kad dobijes odgovor sta planiraju, bas me zanima


Imaju pojaseve pa su vezani i vaspitačica tu sedi jer nema puno njih koji su baš tako mali kao Lara.

Ići će na Rudnik, kažu da je hotel na lepšem mestu, jer ima puno zelenila i svega za decu.

Ja to ovako kontam, dok su baš mali onda sve slušaju, stalno su sa vaspitačicom, neće da beže i da se svuda pentraju (bar je L takva). Nekako kako više rastu, tako su živahniji, za čas negde uteknu. Npr. jaslena grupa je uvek negde oko vaspitačice, jeste tu svako država za sebe, ali su svi tu. Gledam ove iz zabavišta, majko moja, 3 vaspitačice jure za njih 15 (u dvorištu), jedan se okačio na ogradu, drugi bi da se popne na drvo, treći je na drugom kraju i hoće da piški stojeći, a sve se to događa u roku od 10 sekundi (koliko je meni trebalo da dođem od kapije do vrata). Ok, deca slušaju najviše kada roditelji nisu tu, ali opet mislim da što su stariji to su teži za održavanje.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
27.4.2012 2:57:31   
liliana
Ja ni za živu glavu Tinu u ovom uzrastu ne bih pustila da ide na zimovanje/letovanje ili bilo kakav vid putovanja bez nas. Isuviše je malena, sa jedne strane, isuviše nemirna i radoznala-sa druge strane-pa još zamislim par komada takvih...Samo njoj treba 5 čuvara, a još nekoliko sličnih njoj... Neka hvala-ima dana za megdana!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
27.4.2012 16:54:52   
liliana
Ići će na Rudnik, kažu da je hotel na lepšem mestu, jer ima puno zelenila i svega za decu.

Lili, ako ide u hotel na Rudniku, to je hotel "Neda" Jedini hotel tamo i on se nalazi pored samog glavnog rudničkog puta (ulaz u hotel je okrenut ka ulici i kad izlaziš-izlećeš pravo na ulicu, od čega sam se ja uvek ježila, jer je baš nebezbedno), a ukoliko ide u objekat Centra dečjih letovališta-to odmaralište mi je OK- izdvojeno je od ulice, okruženo zelenilom i baš je prilagođeno deci.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Roditelji, da li znate za pravilo 3-6-9-12?
U eri moderne tehnologije zavisnost od interneta je nažalost sve prisutnija, naročito među mladima. Kao i svaka druga b...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here