|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: cvece u saksiji
8.10.2009 11:23:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

Devojke, ja ove godine počinjem da se bavim proizvodnjom cveća sa mm, imaćemo: ljubičice (dan i noć), devojačka srca (bombonice), kadife, petončiće, lepog jovu, poneki kaktus i sukulentu (aloje i tako to), ako vam nešto zatreba na proleće, javite user posted image  


Negde na prethodnim stranicama sam pisala... Imam terasu na sunčanoj strani zgrade. Sunce sija od nekih 11 pa dok ne zađe. Ništa mi ne uspeva sem smrdljivih muškatli! user posted image  Ove godine smo montirali tendu, pa bi to kao moglo biti od pomoći da cveće ipak ne prži sunce direktno. Ove godine sam sadila Dragoljuba, bio je lep, i onda... CAP... osušio se! user posted image  

Šta mi preporučuješ za terasu?

I pitanje, kada se cveće zaliva u uslovima kao što su moji?
Kada zalivam uveče, zemlja je i dalje topla (ne bi bila jedino kada bih zalivala oko ponoći, ali to mi baš i nije zgodno). Ako zalijem ujutru, sunce brzo stigne i opet ugreje vruću mokru zemlju. A baka mi kaže da je cveće uvenulo jer se "koren biljke skuvao". user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 226
   RE: cvece u saksiji
8.10.2009 11:46:17   
sladjaaaa
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

Devojke, ja ove godine počinjem da se bavim proizvodnjom cveća sa mm, imaćemo: ljubičice (dan i noć), devojačka srca (bombonice), kadife, petončiće, lepog jovu, poneki kaktus i sukulentu (aloje i tako to), ako vam nešto zatreba na proleće, javite user posted image  


Negde na prethodnim stranicama sam pisala... Imam terasu na sunčanoj strani zgrade. Sunce sija od nekih 11 pa dok ne zađe. Ništa mi ne uspeva sem smrdljivih muškatli! user posted image  Ove godine smo montirali tendu, pa bi to kao moglo biti od pomoći da cveće ipak ne prži sunce direktno. Ove godine sam sadila Dragoljuba, bio je lep, i onda... CAP... osušio se! user posted image  

Šta mi preporučuješ za terasu?

I pitanje, kada se cveće zaliva u uslovima kao što su moji?
Kada zalivam uveče, zemlja je i dalje topla (ne bi bila jedino kada bih zalivala oko ponoći, ali to mi baš i nije zgodno). Ako zalijem ujutru, sunce brzo stigne i opet ugreje vruću mokru zemlju. A baka mi kaže da je cveće uvenulo jer se "koren biljke skuvao". user posted image


Prvo: Šta je Dragoljub?

Drugo: i moja je terasa na sunčanoj strani, ove godine sam imala petonije, nisu bile loše, zalivala sam ih samo noću oko 23h, problem je samo što sam ih jednom ostavila na terasi kad je padala kiša i ubila ih je, jedva su se oporavile, a posle je došao naš sestrić i oborio mi i razbio saksijuuser posted image , ali oprostila sam mu mnogo je sladakuser posted image . Tako da ako sadiš njih, što i nije baš moja preporuka, moraš da ih sklanjaš od kiše uvek!!!

Moja preporuka su devojačka srca ili belagone, ali pre belagone jer ako ti stoje na ogradi one divno padaju i terasa izgleda prelepouser posted image , a srca su lepa i gusta tako da mogu i ona za sunčanu terasu, samo naravno zalivanje SVAKE VEČERI ili rano ujutruuser posted image

Ako ti treba još nešto, vičiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: cvece u saksiji
8.10.2009 11:52:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Evo još malo mog Dragoljuba:

user posted image

user posted image



To je BIO moj Dragoljub. user posted image

Ja nisam za te varijante što puze sa terase, jer ustvari me zabole dal se komšijama sviđa, ja bih da vidim svoje cveće.

Evo iz teme o terasama, da znaš o čemu pričam, tj gde mi stoji cveće:

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Evo, ja ću da počnem. Malo je prljav zidić na kome stoji cveće, baš sam juče rekla mužu da ću da kupim farbu da ga premažem, a on priča o pločicama koje želi da stavi na taj zid i na pod... a ja ne bih, jer volim to nešto što je na podu, ne klizi i lako se održava.

user posted image



Ja bih nešto nisko (recimo nekih 20-30cm), da stoji uspravno, gusto, i sa cvetićima, sve jedno mi je dal ima puno malih cvetića ili malo velikih. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 228
   RE: cvece u saksiji
8.10.2009 12:01:07   
daca77
Evo i mog cveca...bombonice su dobre, a ovo ostalo je prilicno jadno
user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: cvece u saksiji
8.10.2009 12:03:13   
sladjaaaa
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Uuu ja sam veliki ljubitelj kaktusa!!! Imam ih preko 80 vrsta! Inace imam par difenbahija koje takodje obozavam...i kuc kuc fino napreduju! 


Ana i ja ih obožavam, ali nemam ih toliko koliko ti (imam oko 30 vrsti), ako si za razmenu, javi. Imaš neke moje primerke na facebooku u grupama kaktusi i sukulente i kaktusiuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: cvece u saksiji
8.10.2009 12:05:45   
sladjaaaa
Onda ti Tasha preporučujem devojačko srceuser posted image , odnosno bombonice.
A i mene zabole za komšije ali volim da se divim sama svojoj terasi kad dolazim kućiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: cvece u saksiji
8.10.2009 12:06:53   
sladjaaaa
IZVORNA PORUKA: daca77

Evo i mog cveca...bombonice su dobre, a ovo ostalo je prilicno jadno
user posted image
user posted image



Pa i petonije su ti dobre, što jadne?


Ja ću moje slike postaviti kad dođem kućiuser posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: cvece u saksiji
8.10.2009 12:11:06   
Anoniman


IZVORNA PORUKA: daca77

user posted image  





Ovo su te bombonice? Ili su ono drugo?

(odgovor članu sladjaaaa)
  Direktna veza do poruke: 233
   RE: cvece u saksiji
8.10.2009 12:21:07   
sladjaaaa
Nije to, ono drugo (samo što su moje bile mnogo lepše i krupnije, postaviću ti slike večeras), ovo su petonije.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: cvece u saksiji
8.10.2009 12:21:55   
daca77
Tasho, to je surfinija...
a evo belog oblakauser posted image user posted image user posted image
user posted image
a vidite kakav je bio strana 8

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: cvece u saksiji
8.10.2009 12:23:49   
daca77
A ovo je lepi jova od pre mesec dana
user posted image

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: cvece u saksiji
8.10.2009 12:24:14   
Anoniman
Hvala!

Slađo, čekam slikice! user posted image

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 237
   RE: cvece u saksiji
8.10.2009 12:27:39   
sladjaaaa
IZVORNA PORUKA: daca77

Tasho, to je surfinija...
a evo belog oblakauser posted image user posted image user posted image
user posted image

Daco ovo je surfinija, a tvoje mi više liče na petonije, možda i grešim, a možda su samo različita imenauser posted image a isto cveće

user posted image

a vidite kakav je bio strana 8


(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: cvece u saksiji
8.10.2009 12:28:19   
sladjaaaa
Jova ti je divan!!!!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: cvece u saksiji
8.10.2009 12:38:17   
daca77
Hvala...
mislim da nije ni petunija, jer je ogromna, ali ni klasicna surfinija.Raste poput oblaka...na jednom sajmu sam nasla ovu belu...i prelepa je...

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: cvece u saksiji
8.10.2009 19:56:55   
sladjaaaa
user posted image

user posted image



(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: cvece u saksiji
8.10.2009 20:07:00   
sladjaaaa
user posted image
user posted image

user posted image


(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: cvece u saksiji
8.10.2009 20:09:46   
afrodita
Sladjaaaaaaaaa i
cveceeeeeeeeee
user posted image
user posted image

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: cvece u saksiji
8.10.2009 21:04:57   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Uuu ja sam veliki ljubitelj kaktusa!!! Imam ih preko 80 vrsta! Inace imam par difenbahija koje takodje obozavam...i kuc kuc fino napreduju! 


Ana i ja ih obožavam, ali nemam ih toliko koliko ti (imam oko 30 vrsti), ako si za razmenu, javi. Imaš neke moje primerke na facebooku u grupama kaktusi i sukulente i kaktusiuser posted image


Ima i mene tamo pomalo... ma nema frke ostavi adresu ...i eto neznam sta bi posebno zelela ...?

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: cvece u saksiji
8.10.2009 21:27:20   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

user posted image

user posted image





meni ovo dole lici na begonije, ili gresim? ( mozda je to isto sto i bombonice)

< Poruku je uredio dunja -- 8.10.2009 21:31:16 >

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: cvece u saksiji
8.10.2009 22:17:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

 

user posted image





Ovo sam imala, iskušilo se.

(odgovor članu sladjaaaa)
  Direktna veza do poruke: 246
   RE: cvece u saksiji
9.10.2009 10:43:14   
Anck Su Nmaun
Evo i mojih kaktusica .. slikano pre par meseci ..od tada su malo i narasli...

user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 9.10.2009 10:46:05 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: cvece u saksiji
9.10.2009 10:46:54   
2002m
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Evo i mojih kaktusica .. slikano pre par meseci ..od tada su malo i narasli...

user posted image
user posted image user posted image user posted image obozavam kaktuse

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: cvece u saksiji
9.10.2009 11:05:49   
sladjaaaa
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Evo i mojih kaktusica .. slikano pre par meseci ..od tada su malo i narasli...

user posted image


Divni su, neke imam od njih, a neke ne, evo ja ću sad da ubacim svo moje cveće u album pa za jedno pola sata možete da pogledateuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: cvece u saksiji
9.10.2009 11:07:43   
sladjaaaa
IZVORNA PORUKA: dunja

IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

user posted image

user posted image





meni ovo dole lici na begonije, ili gresim? ( mozda je to isto sto i bombonice)


Dunja to su begonije (pravo ime), a u narodu se zovu još i devojačka srca, bombonice i ima još nekoliko imena za njihuser posted image , ja ih zovem srcauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here