|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Informacije o usvajanju
25.7.2013 21:49:14   
zazik
user posted image user posted image user posted image Moja curica, duša, život, oči i srce, stiže sutra, i ako BOG da, u ponedeljak dobijamo rešenje o adaptacionom periodu i to je to! Drugari spremaju malu žurku i doček, a onda odmor, preko vikenda koja šetnja u prirodi... jojojojojojooooojuser posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Informacije o usvajanju
25.7.2013 22:18:46   
Ana RR
Jaoo zazik, divne vesti user posted image user posted image neka vam je srećan zajednički početak života user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu zazik)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Informacije o usvajanju
25.7.2013 22:20:38   
viking
Kako je to lepo user posted image Srce mi je puno, mogu misliti kako je vama... Ja imam drugaricu koja je usvojila dečaka pre 6 godina, divno je sve to, divno....

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Informacije o usvajanju
25.7.2013 22:25:35   
Trcosava
I tako vi mene opet rasplačete...

sjajno Zazik!!! Šaljem vam ogromantan broj poljubaca user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Informacije o usvajanju
25.7.2013 22:48:31   
mati
Divno... Zazik zelim vam sve najlepse , uzivajte u ljubavi...
Ah, kako je lepo kad ozes da se vadis na hormone...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Informacije o usvajanju
25.7.2013 23:06:33   
lesica
Zazik, diiiivnooo!!! Sve najlepše od srca vam želim!!! user posted image user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Informacije o usvajanju
25.7.2013 23:07:53   
mtajcica83
Zazik, divno, neka je sa srecom!!!!user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Informacije o usvajanju
25.7.2013 23:18:59   
Leax
Divne vesti Zazik user posted image sada su vam srca ispunjena , zelim vam sve najlepse user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Informacije o usvajanju
25.7.2013 23:40:42   
Modessty
Zazik čestitam!!! user posted image Verujem da će tvoja devojčica biti presrećna!!! user posted image

Jao čitam mužu šta si pisala i glas mi podrhtava! Toliko ljubavi i sreće u svakoj tvojoj reči!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Informacije o usvajanju
25.7.2013 23:58:01   
zazik
Jao, cure moje, držim se još uvek, ali čini mi se da ću se slomiti svakog časa. Stiže me umor, emocije, okolna dešavanja, Sve se brzo dešava. Hvala vam svima od srca. Jedva sam čekala da dodjem da pročitam vase poruke. Drago mi je što ima ljudi koji su pročitali celu priču (pre neki dan sam ja to prvi put uradila u cugu). Ako se neko lomi, još nije načisto, eto, možda pomogne. Danas mi je moja curica rekla da bi volela brata ili sestru - I ostavi me dete zabezeknutu! Ali mudro smo se dogovorile da se neće ljutiti ako bude jedinče. Ali trebalo je da vidite kako mota supruga oko prsta, prozvala ga Micaca, a on se razmazuje po podu. idem da spavam, sutra truba svira u pet, pašću negde, jer mislim da nema spavanja nekiiih.... 20 goidna...user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Informacije o usvajanju
26.7.2013 8:02:14   
Shishica
Ja dobro razumem? Od ponedeljka je sa vama kuci?
Meni je ovo tako emotivno da ne smem dugo misliti o tome, odmah mi se place, sve pomesano i sreca i tuga i sve nesto cudno.. zamisljam slike..
Neka vam je divno, divno i divno :)

Ako budes htela stavi slicice da vas vidimo. Ako zelis user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu zazik)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Informacije o usvajanju
26.7.2013 11:59:40   
ivaMark
Zazik, cestitke... brzo ce ponedeljak user posted image
Zelim vam sve naj...naj...najlepse...uzivajte u curici user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Informacije o usvajanju
26.7.2013 12:13:36   
pocahontas
pratim pricu od pocetka...zelim vam svu srecu i ljubav ovog sveta user posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Informacije o usvajanju
27.7.2013 6:30:43   
zazik
Drage moje, drugarice, sada je 06.24. ja pijem kafu, sunce sija, pevaju ptice, a moja devojčica spava u svojoj sobi. Niste razumele. Moj curetak je stigao juče, uz veliku žurku, dobrodošlicu ispisanu crtanim slovima na kapiji, srca od papira I balone po celom dvorištu, najmanje 30 klinaca, rodjake, prijatelje, oduzetu bakanu I zbunjenog ujku. Kad je izašla iz auta, dala sam joj korpicu da da deci bombone, a ona je krenula redom I podelila I komšijama I svima koje je srela. Rekli su mi da samo ja nisam plakala...
rekli su mi da je to za sve Babine, rodjendane, poklone, ljubav, sladolede I čokolade koje smo muž I ja delili svoj deci l ljudima svih ovih godina. Sad znam šta je seća I znam da sam dobar čovek, grešan I brljiv, ali dobar. Sada ću otplakati, apo sle pesma.
Ako sve dobro prodje, na vikendu, rešenje o adaptaciji u ponedeljak. MAMA ZAZIK

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Informacije o usvajanju
27.7.2013 6:32:24   
zazik
I oprostite na pisanju, greškama.

(odgovor članu zazik)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Informacije o usvajanju
27.7.2013 7:49:46   
minnica
Divno! Čestitam od srca! user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu zazik)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Informacije o usvajanju
27.7.2013 8:11:46   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: zazik

Drage moje, drugarice, sada je 06.24. ja pijem kafu, sunce sija, pevaju ptice, a moja devojčica spava u svojoj sobi. Niste razumele. Moj curetak je stigao juče, uz veliku žurku, dobrodošlicu ispisanu crtanim slovima na kapiji, srca od papira I balone po celom dvorištu, najmanje 30 klinaca, rodjake, prijatelje, oduzetu bakanu I zbunjenog ujku. Kad je izašla iz auta, dala sam joj korpicu da da deci bombone, a ona je krenula redom I podelila I komšijama I svima koje je srela. Rekli su mi da samo ja nisam plakala...
rekli su mi da je to za sve Babine, rodjendane, poklone, ljubav, sladolede I čokolade koje smo muž I ja delili svoj deci l ljudima svih ovih godina. Sad znam šta je seća I znam da sam dobar čovek, grešan I brljiv, ali dobar. Sada ću otplakati, apo sle pesma.
Ako sve dobro prodje, na vikendu, rešenje o adaptaciji u ponedeljak. MAMA ZAZIK


I tako se ja opet isplakah od ranogu jutra. MAMA Zazik, uživaj u svojoj devojčici user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu zazik)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Informacije o usvajanju
27.7.2013 12:38:13   
ivaMark
Udjoh prvo ovde da imam sta ima novo
Zazik, svaka rec koju napises je ispunjena ljubavlju koja je cekala da se nekome da user posted image
saljem vam user posted image
vidimo se u drugim temama...Razovori MAMA npr user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Informacije o usvajanju
27.7.2013 12:41:34   
Ana RR
Zazik, divno, predivno!! Kako se zove devojčica? Kako je reagovala na doček?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu zazik)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Informacije o usvajanju
28.7.2013 0:11:03   
zazik
Žmurim na jedno oko, ali bar malo da se družimo. Na žalost, pravila su takva da nikakve informacije u toku procedure ne smete deliti. Ne kačim slike nigde, imam ih u telefonu I dok naša devojčica još nije došla, kad se zaželim, ja gldeam slike. Danas smo malo opušteniji, uklapamo se polako, mada je teško raditi na svakodnevnim obavezama I držati dete stalno na oku. Već dve nedelje počinjem u pet, završavam u jedan ili dva noću, tako da je već fizički teško. Dok nije došla, dnevno smo prelazili preko dvesta kilometara, a nekad vise. Ali, to su radosti roditeljstva. Ako me sutra nema, hrčem u nekom ćošku.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Informacije o usvajanju
28.7.2013 6:40:49   
zazik
Hvala devojke, na lepim željama. Ivamark - nahvalila si me da crvenim. Ipak, drago mi je da tako misliš, iti I drugi. To mi je davalo snagu da prodjem kroz sve ovo. Moj muž je mnogo dobar čovek, ali znate kakvi su muškarci - ćuti I trepće. Što se tiče hrabrosti, možda su u ratovima odlični, ali kad je trebalo upoznati dete, on je siromah pronašao prvu stolicu I seo da odmori (sam je to rekao)user posted image . Što se tiče žurke I odnosa sa ljudima, tu sam iskoristila svoje učiteljsko iskustvo. Dete je živahno, naginje hiperaktivnosti, a takve karaltere treba stalno usmeravti, zapošljavati im mozak, dosta fizičkih aktivnosti I raznovrsnost. Dok smo išli na upoznavanje sama me je pitala hoće li je čekati puno dece. Kad se sve sklopilo, rešili smo da napravimo žurku. Bilo je divno, jer moja lutka obožava decu. Trčalaa je igrala se, uveče je tražila da jede, kad su se svi razišli, okupala se I u krevet. bunila se dva minuta I zaspala. Iz iskustva znam da su veoma živa deca teža za podizanje, ali ako se radi sa njima, svašta mogu. Inače voli dete da gleda balet, to smo juče otkrili. I tako, dan po dan, polako se upoznajemo. Što se tiče drugih tema, ostajem još uvek ovde, jer se tako osećam, još smo u proceduri, ovo ovde je još veoma potrebno

(odgovor članu zazik)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Informacije o usvajanju
28.7.2013 8:36:04   
Zemunka85
Nema lepse stvari, nego biti mama. Divno je sve ovo sto pises. Uzivajte <3!

(odgovor članu zazik)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Informacije o usvajanju
28.7.2013 15:45:44   
zazik
Možda dobro razumem svoju devojčicu jer sam I sama bila "andjo" kao dete. Mama je juče pričala da mi jednom prebrojala 40 raznih oderotina, posekotina, modrica I sl. Oduvek mi je bila bujna mašta, volela sam romantične I avanturističke filmove I ja sam kao mala rešila da moj život bude film. user posted image . Ispade tako nekako.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Informacije o usvajanju
28.7.2013 15:59:11   
mati
Zazik duso uzivajte. Toliko si prelepih emocija unela u ovu temu, a u isto vreme i neku tugu, ma ne znam. Znam samo da je devojcica veoma srecna sto je pronasla bas vas , toliko ljubavi imate da joj pruzite... I neka tako bude...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu zazik)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Informacije o usvajanju
28.7.2013 22:10:32   
zazik
Istina je, u meni je pomešana I velika sreća što je priča dobila ovakav tok,neverovatan. U roku od šesnaest dana dete spava u svom krevetu, ja se petljam s činijicama, a ima I tvrde kake I svega onoga o čemu sam pre pričala. Ume da me zasmeje do suza, pametnica od tri I po razume fore I fazone, gleda balet, a danas mi je u autu rekla: "Jao, mama, pa ti voziš sama!" (suprug stalno vozi, a ja sedim pored nje na duge staze). Posle je ladno tražila da sluša operu na 202! Ako I liči na mene, kako kažu, pumo je, operu čak ni ja baš nisam nikad volela! user posted image user posted image user posted image !
S druge strane, potresno je to što tu ljubav o kojoj svi govorite, nismo imali s kim da podelimo šesnaest godina, što dete trči I ide svakome, što šalje poljupce, juče je s komšijom krečila voćke, uzela mu četku. Rekli su nam da joj ne kupujemo puno, a mi jadni nismo ništa ni stigli da kupimo (hahahaha).
Nikada ne mogu zaboraviti svoje dve bebe, za mene su one od prvog dana bile moja deca I tako će ostati I tužna sam kad čujem koliko abortusa se desi svake godine, koliko dece je po domovima ili u hraniteljskim porodicama, a ja obožavam decu I to me sve pogadja.
Takav je nekako moj životni put, da već ne postoji takav naziv, zvala bih ga Urnebesna tragedija (neko smislio pre mene). Red gorjih suza, pa red ludog smeha I BOŽIJI prst u priči: Na razgovor smo otišli 12.07: Petrovdan), dete upoznali na dan Sv. Sisoja (zaštitinik dece), a na dan kad smo naše dete doveli kući, ušla sam u crkvu, upalila sveće za nas troje, a iznad vrata bila je ikona SV.Arhandjela Mihaila. Tog dana je bio Arandjelov dan letnji. Inače, u prvoj trudnoći sam sinu htela dati ime MIhailo, a ćerki Milica. IMate tri puta pravo da pogadjate kako mi se dete zove!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here