|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
20.8.2017 9:20:02   
Veraus
maramara,ja sam na konsultacijama pitala dr koliko je potrebno da za vreme postupka budemo u nisu da znamo za privremeni boravak,rekao je da nema potrebe da se terapija prima u svom gradu a da se povremeno odlazi,malo me je zbunio. Ne znam odakle si ti mozda ti je stvarno daleko Nis. Ja sam svakako mislila da potrazim stan na oglasima i objasnim da mi treba za mesec dana,ako ne uspe uzecemo hostel. kad saberes kosta isto.

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
20.8.2017 13:57:35   
Hipatija
Nato mi se ne vodimo na istoj adresi i nije bilo problema. Samo ćeš kad budeš popunjavala one papire tj. izjave, saglasnosti itd. pisati adresu koju ti je overila prvostepena. To mislim da niko i ne gleda.
Maramara a što ne budeš u bolnici za to vreme ako ne nađeš stan?
Izjava dva svedoka da živite zajedno nije potrebna za Niš, samo u Beogradu komisija traži.

< Poruku je uredio Hipatija -- 20.8.2017 13:59:46 >


_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu Veraus)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
20.8.2017 19:03:45   
nata11
Otkud sam da se terapija nosi kuci?? user posted image
Koji dr ti je to rekao?
Pa kako meni aprila nisu dali nego svaki dan putovala 115 km a sad moze.

Hipatija tnx. Sada kada sam krenula komisije necu ni menjati, neka je tako.

_____________________________





(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
20.8.2017 19:15:23   
Veraus
Kazem da me je zbunio skroz. Dr koji je u komisiji i kod koga cu da budem u celom postupku. Kaze covek, bockanje i sve sto streba primas u svom gradu(pirot konkretno),i dodjes kod nas povremeno do aspiracije. Ja nisam to tako zamisljala ne znam ni sta da ocekujem.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
20.8.2017 20:15:08   
Maramara80
Ja nista ne kontam!? Znam da se terapija vec par godina prima iskljucivo u bolnici u Nisu. Taj doktor ti radi vto privatno ili o trosku fonfa? Znam da privatne klinike daju da se bocka kuci. Ja cu potraziti neki smestaj,a ako ne nadjem svakako mogu biti u bolnici.

(odgovor članu Veraus)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
20.8.2017 20:39:30   
Hipatija
Veraus, koji je dr u pitanju? Nata i ja kad smo bile nije bilo dozvoljeno primati terapiju van kliničkog. Možda su promenili nešto.

_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
21.8.2017 10:49:19   
nata11
user posted image ma sad smo se zbunile i mi user posted image
Ne bih rekla Hipatija da su menjali. Privatne daju da se nose inekcije a drzavne ne, verovatno se nije Veraus razumela sa dr. Pitala sam dr pre mesec i po kada smo se videle i ona mi je rekla sve ostaje isto. ( Ili mozda zavisi od dr user posted image )

Ne znam da li sam pisala ali ja sam ipak odlucila da ovu radim u Spebo. mm je krenuo sa terapijom i moramo koristiti zamrznute.

Maramara ok je i smestaj nije lose ali malo samo po sebi sto si prekoputa zena koje leze sa drugim problemima zna stvoriti pritisak. Ako si na kratkoj semi i nije lose ali duga je poveci period da bi lezala u bolnici radi 1 bockanja.
Meni su pri pozivu sestre prenele da imam 3 opcije: putujem, lezim kod njih ili nadjem privatni smestaj. Ja sam se odlucila da putujem.

P.S. Mislim da ce meni i Hipatiji najveca trauma sa prve vto ostati anesteziolog user posted image user posted image Kada se set__im samo, tada nije bilo ni malo smesno.

< Poruku je uredio nata11 -- 21.8.2017 10:54:20 >


_____________________________





(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
21.8.2017 12:12:59   
Veraus
Ovako,nisam imala nameru da nekog dovedem zabludu,samo kao i svi ovde pokusavam da dodjem do sto vise informacija i potvrdim to sto cujem.. Sem onog sto mi dr kaze i sto procitam ovde ne znam vise nista. Ja ne znam ni kakve se injekcije primaju,prvi put sam to od dr cula tad, da li je to od skoro tako omuguceno ili je to njegova politika ja to ne znam. Jos mi je sam covek pomenuo da od jeseni krece zamrzavanje embriona i u Nisu. Eto ako neko nije znao i to je novost. To isto kazem jer sam licno cula od dr u klinickom centru nis,u odeljenju za sterilitet,pre mesec dana.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
21.8.2017 13:17:54   
Maramara80
Veraus opusteno svi smo u istom sosu. Super za eskimcice ako krecu,bas si me obradovala. Nata 11 mislim da cu biti kraca sema,ali mi se ne sedi u bolnici,plasim se da ne smorim psihu.

(odgovor članu Veraus)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
21.8.2017 16:48:46   
Hipatija
Juhu ako kreće zamrzavanje, koliko su mi samo blasti bacili posle transfera. Samo još da bude o trošku države i biće ekstra.
E da Nato, anesteziolog, ne ponovio se :-D žena pojma nema da namešta braunile.

_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
22.8.2017 16:32:57   
Maramara80
Zenice moje drage, katastrofaaaa. 27.08. zadnja tabletica pred postupak, a mm danas uzeo rezultat spermokulture i ima e coliuser posted image . Poludecu majke miuser posted image . Sta sad? Prosli nalaz uredan. Da li ce da mi odloze pocetak!? Moji brisevi uredni. Ima li ko slicno iskustvo?

(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
22.8.2017 18:03:27   
Hipatija
Odložiće ti najverovatnije. Drugarica je sa mnom trebala da bude u istom periodu u postupku. Tog dana kad smo se javili njoj je odloženo jer je muž imao ešerihiju. Odloženo je za maj, a trebala je aprila da krene. Bila je kod Jasmine. E sad, možda gledaju i koliko su loši rezultati. Videćeš tek kad odeš. Ona je zvala klinički, ali su joj sestre rekla da vidi sa doktorkom kada dođe. Do kada treba da se javiš?
Sad sam videla da je tebi zadnja tableta u nedelju. Nek on odmah danas krene sa terapijom. Ima fore do sledećeg petka da reši to, pa da izbegnete odlaganje.

< Poruku je uredio Hipatija -- 22.8.2017 18:04:51 >


_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
22.8.2017 18:40:59   
Maramara80
Ako ponovi u ponedeljak (dotle ispije antibiotik), rezultati su u cetvrtak. A mi u cetvrtak ujutru treba da smo u Nisu i to ako ne dobijem pre. Tesko da cemo uspeti. Sutra cu verovatno da pozovem Nis,pa sta bude. Ako mi odloze za ceo mesec.....uh...jedva i ovoliko preziveh da cekamuser posted image user posted image

(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
22.8.2017 18:57:54   
Hipatija
Jel radite analize državno ili privatno? Znam da u privatnim rezultati budu za dan. Ja sam pobornik toga da se sve što može odradi u državnim laboratorijama, ali ovo je hitan slučaj.
Pozovi, ali mislim da će ti reći da dođeš kad dobiješ pa će dr odlučiti.

< Poruku je uredio Hipatija -- 22.8.2017 18:58:50 >


_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
22.8.2017 19:02:34   
Maramara80
Do sada smo radili drzavno. Danas sam zvala privatnu laboratoriju i kazu da su rezultati za 2-3 dana. Razmisljala sam da ponovi sutra privatno. Ko zna,mozda je kod njih problem - desava se. Mada se pre ja hvatam za slamku spasa.Videcu da nadjem neku privatnu lab.gde moze brze. Hvala Hipatija

(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
22.8.2017 20:15:13   
Hipatija
Pronađi na netu kako tačno ide mešavina belog vina i belog luka. Ispije se litar, valjda beše u toku dana. Moja sestra je to pila, imala je stalno problema sa ešerihijom. Neka uzme i to da pije, beli luk je najbolji antibiotik.

_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
22.8.2017 20:17:37   
Maramara80
Hvala Hipatija potrazicu. Kupio je i neki antibiotik iz antibiograma,kaze ima samo 5 ogromnih tableta. Napadamo je svim silama

(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
22.8.2017 20:24:10   
Hipatija
Evo, našla sam nešto na netu.
Probaj sa narodnim lekom:7 glavica belog luka se prokuva sa 1/5 l belog vina/luk se ne cisti samo se razdvoji na cenove/.Kljuca 2-3 minuta,sacekati da se ohladi,procediti,drzati zatvoreno u tegli u frizideru,i piti 3-4 puta dnevno po veci gutljaj.Ovo je doza za tri dana.Ponoviti sve,i moze se konzumirati maximalno 21 dan.Posle par dana po prestanku terapije uradi urinokulturu i bices odusevljena.Sve najbolje


Ovo je 1/5 iz daljih komentara je pola litra. Da ne skuvaš litar i po :-D

< Poruku je uredio Hipatija -- 22.8.2017 20:27:03 >


_____________________________

Najvažnije stvari u životu, nisu stvari!!!

(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
22.8.2017 20:28:21   
Maramara80
Hipatija nasla sam potpuno isti postuser posted image Doduse kod mm je problem spermokultura, user posted image urinokultura je ok. Ali nema veze probacemo sve.

(odgovor članu Hipatija)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
23.8.2017 10:03:03   
nata11
Veraus opusteno, nisam rekla da nece biti tako vec da je moja dr drugacije rekla. user posted image
Maramara ja imam cesto eserihiju, cak stavise upravo je imam sada. Ne gubite vreme na antibiotike - inekcije, urovaxom i kapi div origana. Ima posebna tema da ne idemo off topic.

_____________________________





(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
23.8.2017 10:34:22   
Maramara80
Hvala Nata 11

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
23.8.2017 17:00:23   
Majaja
Maramara, ne daj se, biće sve ok., videćeš, mora da bude!!! Držim palčeve i tebi i svim ženicama!!! Sve vas ljubim!!!

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
24.8.2017 16:37:02   
Maramara80
Danas javili iz Nisa da se ja kad dobijem javim u kliniku, sto ce nadam se biti ne pre cetvrtka. A muz da ponovi nalaz u sredu, rezultati u cetvrtak-petak,pa ce da odluce da l nas odlazu za oktobar. Mada i ako bude dobar rezultat u petak to ce da mi bude treci da ciklusa. Da li mogu tad da krenem bocke? Uh user posted image ludo burazeru user posted image

(odgovor članu Majaja)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
24.8.2017 19:53:52   
Majaja
Samo se opusti, najvažnije je da budeš smirena. Kako god bude, biće dobro, videćeš. Samo se ne stresiraj! Mislim na tebe i držim palčeve! Sigurna sam da će sve biti onako kako je za tebe najbolje i za radost koju iščekuješ!!! user posted image user posted image user posted image Cmok, cmok,cmok

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
24.8.2017 19:55:20   
Maramara80
Hvala na podrsci Majaja. Ljubimmmmuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Majaja)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here