|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
17.2.2013 19:21:04   
Lu
Besana, vidi se iz tvog pisanja da si radila na sebi, bravouser posted image
Kod nas (u Bih) se terapije ne plaćaju u centrima za mentalno zdravlje, tu sam išla i na individualnu i sad još uvijek na grupne terapije a sigurna sam da toga ima i u Srbiji.
Mi imamo scene na grupnoj terapiji, ali to mora s nama da radi obučeni psihoterapet, npr. javi se neko ko želi da "iscenira" neki problem u svom životu, recimo lošu komunikaciju sa mužem ili djecom i podijeli nam uloge a neko glumi i tu osobu naravno i onda sjedi sa strane i posmatra....
To je nešto toliko stvaro, vidiš svoj život pred svojim očima i tačno vidiš šta je to što treba da ispraviš kod sebe, ma fenomenalnouser posted image
Tvoj me prijedlog o publici podsjetio na scenu.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
8.4.2013 12:38:52   
Figaro88
Ja opet imam problema da zaspim uvece.I opet ne lakiram nokte na rukamauser posted image Znam da je glupo,ali jednostavno ne mogu.Poslednjih dana sam bas pod stresom,a ja umesto da se suocim sa tim jednostavno ne razmisljam,kao da sam oguglala na sve to,a onda se to ispolji na nekom drugom mestu.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
8.4.2013 13:49:57   
Lu

IZVORNA PORUKA: Figaro88

Ja opet imam problema da zaspim uvece.I opet ne lakiram nokte na rukamauser posted image Znam da je glupo,ali jednostavno ne mogu.Poslednjih dana sam bas pod stresom,a ja umesto da se suocim sa tim jednostavno ne razmisljam,kao da sam oguglala na sve to,a onda se to ispolji na nekom drugom mestu.

Sama si sebi dala odgovor, odvoji 20 minuta i izanaiziraj situaciju zbog koje si pod stresom i biće sve ok. Znaš da svi imamo takve situacije i nije to ništa nenormalno da se osjećamo loše, samo se trebamo potruditi malo i suočiti se s tim.
Bježanje nas je i dovelo u anksioznost zar neuser posted image
Bićeš ti ok, to je samo prolazna situacijauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
8.4.2013 13:57:25   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Besana, vidi se iz tvog pisanja da si radila na sebi, bravouser posted image
Kod nas (u Bih) se terapije ne plaćaju u centrima za mentalno zdravlje, tu sam išla i na individualnu i sad još uvijek na grupne terapije a sigurna sam da toga ima i u Srbiji.
Mi imamo scene na grupnoj terapiji, ali to mora s nama da radi obučeni psihoterapet, npr. javi se neko ko želi da "iscenira" neki problem u svom životu, recimo lošu komunikaciju sa mužem ili djecom i podijeli nam uloge a neko glumi i tu osobu naravno i onda sjedi sa strane i posmatra....
To je nešto toliko stvaro, vidiš svoj život pred svojim očima i tačno vidiš šta je to što treba da ispraviš kod sebe, ma fenomenalnouser posted image
Tvoj me prijedlog o publici podsjetio na scenu.


E ovo mi se svidja! Kad gledaš sa strane mnogo bolje vidiš gde grešiš.
Ja se strašno bojim da mi se opet ne dese oni "ispadi" koje sam imala kad god bi mi stres bio povećan, a hormoni štitne poludeli. Poslednjih mesec dana sam baš bila pod stresom. Muž na ispitivanju u Banji, ja sa detetom u bolnici.... Tačno sam znala da će da me stigne kad se sve smiri. Ali ovog puta sam rekla mužu da mi je mnogo teško i lepo sam mu se isplakala na ramenu i sad sam bolje
Obično držim sve u sebi. A znam da je to najveća greška! treba da dopustiš da izadje napolje ono što te muči. Ovako se sve samo skuplja i skuplja i kad prelije onda nastane haos


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
8.4.2013 22:01:18   
Figaro88
Modesti ja bas to radim,isto kao i ti,a Lu je sve tako lepo rekla.Andrea je uzasna poslednjih dana,ja brinem zbog nekih troskova,zbog mm-a kome je tesko na poslu,za mamino zdravlje,za brata i bratica,i onda mi je najlakse da drzim sve to u sebi ili da se jednostavno iskljucim.A onda kada se sve skupi nastane haos.Tetka mi je skoro umrla,ja sam pokupila stomacni virus i nisam mogla da odem na sahranu,sada mislim o tome svakog dana,isla sam i u crkvu da zapalim svecu ali ne mogu to da izbacim iz glaveuser posted image


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
9.4.2013 8:44:37   
Modessty
Sve to sama sebi ubacuješ u glavu. Najgore kad te grize savest zbog stvari koje ne možeš da ispraviš. Ali možeš da sve to izbaciš iz sebe i da kreneš dalje.
Da li vam se dešavalo da nemožete da dišete i da jedva dolazite do daha? Toliko sam se bila uplašila za Danila, da kad me je jednog dana sve stiglo i kad sam to izgovorila na glas, nisam mogla da dišem. Jedva sam se smirila.

< Poruku je uredio Modessty -- 9.4.2013 8:56:20 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
9.4.2013 10:44:22   
Figaro88
Da,kada krene ta uznemirenost onda je tu i gusenje,srce mi nenormalno brzo kuca,tresem se...Ponekad samo osetim da ne mogu da disem,i sto vise mislim o tome sve mi je teze,kao da mi neko sedi na grudima i ne mogu da udahnem kako treba...Sutra imam kontrolu kod doktorke pa cu joj ispricati sve,dugo mi je bilo bas dobro pa vec mesec dana nisam isla kod nje....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
9.4.2013 10:46:10   
Modessty
kod mene se sve svodi na isto - hipotireoza. Kad polude hormoni ludim i ja. Ili sam nervozna ili mi se mnogo spava

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
9.4.2013 10:54:04   
Figaro88
Da,citala sam da i problemi sa stitnom mogu da budu krivi za napade.To sam prvo proverila,sve mi je bilo ok.Kako ti je sada u trudnoci?

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
9.4.2013 10:58:18   
Lu

IZVORNA PORUKA: Modessty


Da li vam se dešavalo da nemožete da dišete i da jedva dolazite do daha? Toliko sam se bila uplašila za Danila, da kad me je jednog dana sve stiglo i kad sam to izgovorila na glas, nisam mogla da dišem. Jedva sam se smirila.

Kako si se osjećala poslije toga, kad si se smirila?

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
9.4.2013 11:01:21   
Lu

IZVORNA PORUKA: Figaro88

...Sutra imam kontrolu kod doktorke pa cu joj ispricati sve,dugo mi je bilo bas dobro pa vec mesec dana nisam isla kod nje....

Jel ti Figaro razgovaraš s njom duže ili kako izgleda ta kontrola?

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
27.4.2013 19:10:47   
Figaro88
Lu tek sada vidim da si me pitala za kontrole-pricamo dugo,i kad ja ne kazem nesto ona me pita svasta.U pocetku mi je bilo tesko da pricam o svemu,ali sada sam skroz opustena,bas sve mogu da joj kazem,a ona je jako pozitivna osoba,zanimljiva,pa se uvek dobro i nasmejemuser posted image
Prosli put kada sam prekinula sa lekovima posle tri nedelje sam morala da pocnem opet sa minimalnom dozom,imala sam uzasan apstinecioni sindrom(valjda se tako zove).Sada smo opet izbacili skroz lekove,ali meni opet lose.Danas mi se toliko vrtelo u glavi,i boli me,trnu mi ruke.Popila sam opet pola tableticena svoju rukuuser posted image jel imao neko jos ovakvih problema,i kako ste pregurali ovo?Resila sam da ovaj put trpim i cekam da prodje,ali izgleda da i nece biti tako lako....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
27.4.2013 21:28:57   
Sanchy
Sumeci magnezijum,,,,meni pomaze,,,imala sam problema sa anksioznoscu i to bas,resila homeopatijom,dugo koristila bahove kapi...,sada kada se ponekad osetim lose a to je recimo kada nema izlaza,tipa kolona vozila u kojoj se zaglavimo ili let avionom,magnezijum mi pomaze eventualno popijem i bromazepam....,u ostalim prilikama nemam vise nikakvih problema

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
28.4.2013 13:53:06   
Figaro88
Ja i inace uzimam magnezijum svaki dan.Ali te vrtoglavice,glavobolje,naleti besa su posledica prestanka uzimanja lekova(actapax).Smanjila sam na minimalnu dozu pre ovog prestanka,a ono opet kao i prosli put.
Nervozu sada osetim samo kada procitam nesto o smrti povezano sa srcem,ili gledam tako nesto na tv-u,pa izbegavam maksimalno.U poslednje vreme sam bas opustena,ali nema nikakvih problema,pa samo setkamo i uzivamo....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
28.4.2013 13:57:16   
Jacq
Figaro samo na sunce, setnjica, izbegavaj negativne ljude i ne citaj nista sto te potresa.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
8.5.2013 14:51:23   
mtajcica83
Prvo sam htjela da budem anonimna,ali ipak sam odlucila da necu...
Neznam jeli ovo prava tema ali ako sam pogrijesila molim moderatore da je prebace gdje treba..
Naime...kod mene situacija sledeca..
Kao osoba sam inace uvijek(skoro) nasmijana, puna pozitive,poleta,muzika me smiruje i ples...Medjutim nekada me uhvati uzasno neko stanje, nisam raspolozena za pricu nikakvu, uzasno budem nervozna, pocne srce ubrzano da mi lupa, skoci mi pritisak (inace imam nizak uvije)stanje,svi i sve mi smeta,nee mogu pluvacku da progutam, glas mi promukne..Ovo se desava kad se bas iznerviram i pocnem da vicem..Nocima sanjam razne katastrofe,od bolesti, ratova,ubijanja,smrti,,i vjecito u tim snovima ja treba da spasim nekoga...Kad me uhvati to moje stanje, najradje bi se negdje osamila, pokrila, u nekom mraku, niko nista da me ne pita i niko da me ne dira..
Sto naravno nije moguce...
I tako me prodje to stanje i ja sam za par dana druga zena, ponovo ona ista, nasmijana, puna optimizma itd...
Ponekada na svoju ruku popijem i tabletu za smirenje..
Neznam vise sto da pisem...valjda sam dobro objasnila sve i otvorila vam se..



_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Jacq)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
9.5.2013 7:21:51   
Lu
Mtajcice, postoji nešto zbog čega ti se to dešava jer ništa se ne dešava bez razloga.
Pokušaj razmisliti šta si radila neposredno prije nego što ti se to desi, s kim si razgovarala, o čemu, šta si razmišljala, čula neku vijest itd...
Meni je bio dovoljan miris da dobijem napad panike jer naša podsvijest čuva sve ništa ne zaboravlja, dok mi pokušavamo da potisnemo to nešto ružno.
Iako sada možda ne misliš tako, s vremenom ćeš pronaći uzrok a onda poraditi na tome i ostaviti to tamo gdje pripada. Jedino tako prevaziđemo poteškoće a sve drugo je zavaravanje.
Nije to ništa strašno samo nemoj okrećati glavu od toga, jer što više bježiš ono te više juri, suočiš se i riješiš poteškoću, to je rad na sebiuser posted image
Ja govorim iz iskustva i iskustva sa grupne terapije.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
12.5.2013 22:45:34   
Bojanceee
Cao ljudi nova sam na forumu,evo patim vec 5 godina od panicnog poremecaja,naravno imala sam dve jace depresivne epizode,i sad neka treca,koju moja doktorica zove nekim padom... na terapiji sam asentre 50 mg ujutru 50 mg uvece, ksalol po potrebi,kako sam pojacala dozu asentre imam ucestelije nervoze,i panicne napade,da li je to normalno jer mi je doza od pre 5 dana sa 50 mg asentre,povecana na 100 mg... ima li neko iskustvo sa ovim lekom,i kakovo? nadam se brzom oporavku koji mi je jako potreban,jer planiram veridbu sa deckom,itd... ali kazem toliki nagli usponi i padovi raspolozenja me ubise... inace se borim da budem sto aktivnija,i preokupirana,ali me to stize... grozan osecaj da ce se meni desiti nesto,ili da cu nauditi nekom... i konstatna nervoza i grozan osecaj u zeludcu... jedino kad spavam se osecam dobro xaxaxa jer tad sanjam bar lepo...user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
13.5.2013 12:37:43   
lasta81

cao,drage moje forumasice........dugo me nije bilo ali imala sam razlog zbog kojeg se nijam javljala.
Pre svega zelela bi da ohrabrim sve Vas koje imate problem koji sam ja imala.Godinama sam se borila sa aksioznosću ,pila lekove,prestajala,ponovo se vraćala u isti krug i mislila sam da nikada necu izaci.....trazila sam razne savete,doktora,prijatelja....ali sedam godina nista.
Sve bi bilo lakse da nisam bila u braku i da nismo planirali bebu ,ali kako sa tabletama??????????????neko kaze možže,neko nikako,rizikujes.....i opet hiljadu pitanja bez rešenja.user posted image ,pre dve godine sam čvrsto resila da zelim bebu i polako sam počela da izbacujem tablete.....bilo je stvarno teško......imam osecaj kako sam pomislila da ih ne pijem,tako mi je bilo tesko......svaki dan sam smanjivala dozu dok ih na kraju nisam skroz izbacila....i dalje su mi se simptomi vracali kao ranije ali sam stisla zube i pustila da prođe.....posle pola godine iako su strahovi,nestabilnost i dalje bili prisutni poceli smo da radimo na bebi.....srecom posle samo dva meseca sam ostala u drugom stanju i nasoj sreci nije bilo kraja a onda posle krece strepnja da li cu izdrzati bez tableta.Zahvaljujuci mom suprugu koji mi je velikaaaa podrska izdrzala sam celu trudnocu bez lekova....i kad mi je bilo loše kad me je hvatala nesvestica,strah....nisam pricala o tome samo sam cekala da prođe,i proslo je.......Svaki put sam ponavljala u sebi....proćiće.....proćiće....i stvarno je proslo......
Hocu da Vas ohrsbrim i dam volju....može se sve savladati,kad sam ja mogla a mislila sam da nikada necu....možete i Viuser posted image .
Moj cilj je bila user posted image i hvala Bogu,moj sin,moja snaga je sad pored mene,napunili smo sedam meseci i on mi je najveca terapija.
Samo napred drage moje............user posted image





(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
13.5.2013 15:42:57   
mtajcica83

IZVORNA PORUKA: lasta81


cao,drage moje forumasice........dugo me nije bilo ali imala sam razlog zbog kojeg se nijam javljala.
Pre svega zelela bi da ohrabrim sve Vas koje imate problem koji sam ja imala.Godinama sam se borila sa aksioznosću ,pila lekove,prestajala,ponovo se vraćala u isti krug i mislila sam da nikada necu izaci.....trazila sam razne savete,doktora,prijatelja....ali sedam godina nista.
Sve bi bilo lakse da nisam bila u braku i da nismo planirali bebu ,ali kako sa tabletama??????????????neko kaze možže,neko nikako,rizikujes.....i opet hiljadu pitanja bez rešenja.user posted image ,pre dve godine sam čvrsto resila da zelim bebu i polako sam počela da izbacujem tablete.....bilo je stvarno teško......imam osecaj kako sam pomislila da ih ne pijem,tako mi je bilo tesko......svaki dan sam smanjivala dozu dok ih na kraju nisam skroz izbacila....i dalje su mi se simptomi vracali kao ranije ali sam stisla zube i pustila da prođe.....posle pola godine iako su strahovi,nestabilnost i dalje bili prisutni poceli smo da radimo na bebi.....srecom posle samo dva meseca sam ostala u drugom stanju i nasoj sreci nije bilo kraja a onda posle krece strepnja da li cu izdrzati bez tableta.Zahvaljujuci mom suprugu koji mi je velikaaaa podrska izdrzala sam celu trudnocu bez lekova....i kad mi je bilo loše kad me je hvatala nesvestica,strah....nisam pricala o tome samo sam cekala da prođe,i proslo je.......Svaki put sam ponavljala u sebi....proćiće.....proćiće....i stvarno je proslo......
Hocu da Vas ohrsbrim i dam volju....može se sve savladati,kad sam ja mogla a mislila sam da nikada necu....možete i Viuser posted image .
Moj cilj je bila user posted image i hvala Bogu,moj sin,moja snaga je sad pored mene,napunili smo sedam meseci i on mi je najveca terapija.
Samo napred drage moje............user posted image








Divan post, svaka cast na uspijehu...Nadam se da cu se i ja iz ovog mog stanja koje me uhvati ponekad iscupati i da se vise nece ponavljati...user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu lasta81)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
14.5.2013 0:15:44   
Bojanceee
Ja se nadam da ceme neko primetiti ovde ... i odgovoriti na poruku user posted image

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
14.5.2013 12:22:11   
lasta81
Bojanice,
ne znam koliko mogu da ti pomognem jer mi tvoji lekovi nisu poznati .....ja sam pila zoloft i lorazepan!!!!!Zoloft je jako efikasan kod aksioznosti i panicnog napada,u pocetku sam pila po pola 5 dana pa 5 god.celu tabletu pa par godina odvikavanje....mislim da ti terapija ne odgovara i bilo bi dobro da promenis docu ako se i pored lekova nalazis u zacaranom krugu.....VEC POSLE NAJVISE 10 DANA poboljsanja bi trebalo da bude.A sto se tice ksalola ja njega nisam podnela bukvalno sam skroz malaksala vec posle druge tablete......Tesko je ,znam.....i meni su svi govorili budi jaka ne misli na to bavi se sportom i bilo mi je mnogo tesko da naviknem mozak i telo da se promeni......tablete pomazu one obnavljaju te neurone (AKO NISAM LUPILA)NERVNE ZAVRŠETKE KOJI SU OŠTEĆENI I ZBOG TOGA DOLAZI DO TOG STANJA,ali samo telo mora da se izbori sa tim da bi izbacila tablete......želim ti od srca brz oporavak i jednuuser posted image a onda nema vise vremena za paniku.....

(odgovor članu Bojanceee)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
14.5.2013 12:27:17   
lasta81
matajcica83,a da li ti pijes neke lekove?

(odgovor članu lasta81)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
14.5.2013 14:16:33   
mtajcica83

IZVORNA PORUKA: lasta81

matajcica83,a da li ti pijes neke lekove?


Lasta,pijem na svoju ruku ponekad tablete za smirenje lorazepam..obicno

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu lasta81)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Anksioznost, panični poremećaj
14.5.2013 16:18:26   
lasta81
lorezepan je za smirenje ,opustanje misica i nece ti trajno resiti problem mislim mada nisam strucna ali po svom iskustvu da ti treba neki antidepresiv ali najpre savet nekog psihijatra.Ja sam isto kada mi se problem javio pila za smirenje bude mi malo bolje pa opet i tako sam se vukla godinu dana dok me mama nije za ruku odvela kod psifijatra.....nista strasno dobijes tablete i to nje to.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here