|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Horiocenteza
20.4.2013 16:19:25   
klamzi
I da, u Bg mi je problem što bih morala nači ginekologa koji će uzeti uzorak, jer ovo je laboratorija, oni samo vrše analizu dobivenih uzoraka. Poliklinika za koju sam se odlučila u Zg je ginekološka i imaju svoj citogenetički laboratorij.

(odgovor članu klamzi)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Horiocenteza
20.4.2013 18:30:01   
Sanchy
Klamzi udji na temu amniocenteza imas tu iskustva clanica koje su imale u prvoj trudnoci bebu sa daunom a u drugoj sve u redu,Maslacak15 je tamo lepo objasnila da Daun nije nasledan vec je rezultat slucajne greske prilikom spajanja hromozoma i verovatnoca da ti se to ponovo desi je skoro pa nepostojeca.,,tako da videces da ce biti sve ok...,javi nam se u svakom slucaju,,,inace sto se tice cvs metode radi utvrdjivanja pola deteta na zalost to se i po Bgd desava,strasno,druge reci nema

(odgovor članu klamzi)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Horiocenteza
18.1.2017 14:56:36   
tamara837
Pisala sam na temi o amnio ali evo i ovde zbog losijeg dabl testa me salju u bgd na Placentocentezu 14 sam nedelja i zakazana za subotu.Rekli mi da kupim Rhogam i da dodjem sa punijom besikom.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Horiocenteza
20.1.2017 11:25:29   
Henrijeta
javi kako proslo! drzimo fige!

(odgovor članu tamara837)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Horiocenteza
22.1.2017 10:45:45   
tamara837
Otisli za Bgd i odustali i otkazali ipak smo odlucili da je vise minusa nego plusa po mene i bebu

(odgovor članu Henrijeta)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Horiocenteza
25.1.2017 10:24:14   
Henrijeta
Dobro

(odgovor članu tamara837)
Direktna veza do poruke: 131
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here