|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste vi dobili ime?
15.4.2009 8:25:46   
mamanp
Mama htela Nerkeza, a meni  se vise svidja ovo sadasnje Nermina

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kako ste vi dobili ime?
15.4.2009 8:29:16   
Sneža
Što jes,jes,lepše jeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kako ste vi dobili ime?
25.4.2009 21:34:23   
Didy
Mojoj mami svi govorili da ću biti dečak (nije bilo UZ u to vreme - uh, al sam matora user posted image ) i ona isto sebe ubedila i ja trebala biti Vladimir po njenom tati. Kad se rodio Vladimir bez pišeuser posted image , i tu nastade panika - niko nije razmišljao o ženskom imenu. Sreća pa se ostajalo nedelju dana u porodilištu, pa su mogli da izvećaju nešto.user posted image  
Mama htela Marija po svojoj mami koja je umrla kad je mama bila beba, ali tati bilo staromodno. Moj brat hteo da budem Tanja po njegovoj drugarici i dolazio svaki dan pod prozor i plakao, ali moji bili kamena srca. Na kraju mi dali ime po maminoj najboljoj drugarici. Iskreno, ravnodušna sam prema svom imenu.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kako ste vi dobili ime?
29.8.2009 9:42:08   
magnetic
Moja mama htela Svetlana,ali je njena sestra odgovotila i predlozila Tanja.I ja ostadoh Tanja

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kako ste vi dobili ime?
29.8.2009 9:46:10   
AtenA
moj tata i kum su citali neku knjigu,i tu se spominjala neka junakinja Aneta,i njima se jako svidelo!Ali se moj tata nikako neseca kako se zvala ta knjiga!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kako ste vi dobili ime?
29.8.2009 9:57:23   
Anoniman
Moji su imali spisak: Svetlana, Jasna, Danica i Snezana. Medjutim, ja sam se rodila na sv. Jovana, i svi su smatrali da je sasvim prirodno da se zovem Jovana, pa mo's misliti cudjenja kad je iz porodilista izasla Snezana (odlucili su se za to jer je poceo da pada sneg kad sam se radjala)user posted image

(odgovor članu AtenA)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kako ste vi dobili ime?
29.8.2009 14:23:49   
Delijagirl
Meni je baba dala ime Ksenja jer je kako ona kaze ksenja bila boginja nade u nekoj religiji a moja baba je izgubila svu nadu u moju kevu koja me rodila sa 16 godina.

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kako ste vi dobili ime?
29.8.2009 14:30:57   
sanji
Imam brata 12 godina starijeg koji je naručio mami i tati sestru koja će da se zove Maja. Dečak nije dolazio u obzir!!!user posted image user posted image user posted image A onda se iznenadio kad je dobio 2 sestre odjednom. Sestra je starija 15 minuta pa je ona naravno Maja a meni je brat naknadno smislio ime pa sam Sanja. Dobro je što je to smišljao dečiji mozak pa su nam imena O.K.user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kako ste vi dobili ime?
29.8.2009 15:57:43   
Nellyca
Zovem se Nela, i sestra mi je dala ime po maminoj prijateljici koju je ona obozavala, zivela je i u Australiji pa ju je to jos vise kod nje odusevljavalo user posted image i zadovoljna sam imenom...

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kako ste vi dobili ime?
29.8.2009 20:54:52   
Nensi*
Moja mama je kao devojka cuvala jednu devojcicu koju je obozavala. Mama mi se zove Vesna,a ta mala nije znala to da izgovori i stalno je zvala Nena. I kad je ta mala porasla,moju mamu je i dalje zvala tako. Odlucila je da ako ikada bude imala devojcicu,zvace se Nena,i tako ja dobih ime user posted image . A prvo se rodio brat,i mislili su da ce biti devojcica,kad su videli da je decak nisu znali kako da ga nazovu i odluce se za Nenad user posted image

(odgovor članu Nellyca)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kako ste vi dobili ime?
29.8.2009 20:59:55   
2002m
ja sam trebala da se zovem Olivera ali moja mama se u zadnjoj sekundi predomislila zato sto je u sobi bilo 5 Olivera.Posto mi se setra zove Tanja mama je nabrzinu rekla Sanja i eto kako su mi dugo birali imeuser posted image user posted image user posted image .Sto se mene tice Sanja mi  je ipak lepse ime.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kako ste vi dobili ime?
29.8.2009 21:48:02   
Natasajvc
Ime sam dobila po zeni LJubivoja Rsumovica. Moj tata mu je javio radosnu vest, a on viknuo svojoj zeni - Natasa -  stigla cerka. Mojima se to dopalo i eto.user posted image

_____________________________

Moje ljubavi najvece
Tara, Tijana, Sanja, Nenad i Rada

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kako ste vi dobili ime?
29.8.2009 21:59:22   
marince1
Ja sam po mojoj kumi,staroj kumi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Natasajvc)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kako ste vi dobili ime?
29.8.2009 22:11:37   
viking
ahaha, delija, super ti je baba user posted image

kod mene su u opticaju bili Sara (mamina želja) i Kristina (tatina želja) ali nikako nisu mogli da se dogovore. Pošto sam rođena na praznik koji se zove blaga Marija, rešenje se nametnulo samo po sebiuser posted image Doduše, možda mi malo nedostaje blagosti, ali ajde...

Inače, negde u slično vreme (kraj sedamdesetih) rodila se moja poznanica, a roditelji nisu znali kako da joj daju ime. Kum im je bio profesor na Medicinskom faksu u Beogradu pa je zamolio pun amfiteatar studenata da na papiriću napišu tri imena koja im se sviđaju. Najviše glasova dobilo je ime Marija, pa se i ona danas tako zove.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kako ste vi dobili ime?
30.8.2009 11:15:47   
olja81
Sve do maminog porodjaja ja sam trebala da budem Milica po tatinoj baki, a onda su nastupile komplikacije i doktorica koja je vodila maminu trudnocu i bila na porodjaju je ostala u bolnici jos 2 dana, nije uopste isla kuci kako bi pokusala da mi spase zivot (kao sto vidite uspelo joj je)  zvala se  Olivera i onda su mama i tata odlucili da se zovem Olivera. 

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kako ste vi dobili ime?
10.9.2009 10:28:33   
Anck Su Nmaun
Meni dao ime  moj stariji bata....user posted image

(odgovor članu olja81)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kako ste vi dobili ime?
10.9.2009 12:14:58   
barbara
ja sam rodjena na trifundan (dan zaljubljanih) ili kod hrvata valentino!posto se moja starija sestra zove valentina mama odluci da se zovem tanja!jer sam donela sama sebi ime!bas mi se svidja moje ime!user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kako ste vi dobili ime?
10.9.2009 21:13:41   
Verus
Dobila sam ime preko bake, mamine mame...

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kako ste vi dobili ime?
10.9.2009 21:57:26   
Maya21
Trebalo je da se zovem Elizabeta, da bi mogli da mi daju nadimak Elza, a tako mi se zove omiljena osoba i jedina tetka, ili Marijana, po jednoj devojcici iz komsiluka... i eto pobedila je Marijana, mada meni ne bi smetalo i da sam Elza user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kako ste vi dobili ime?
10.9.2009 22:01:52   
Shishica
Elza kao Zikina zena user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kako ste vi dobili ime?
11.9.2009 11:49:42   
Anoniman
Ja sam dobila ime po pesmi Milana Rakića- Simonida. Volim svoje ime, ali pesma je prilično jeziva, tako da ne znam kako takva pesma može nekom biti inspiracija da svom detetu da ime. "...iskopaše ti oči lepa sliko..." Da nije bilo po pesmi, verovatno bih bila Isidora

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kako ste vi dobili ime?
11.9.2009 11:58:38   
Anoniman
Dobila ime po maminoj najboljoj drugarici IVANI.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kako ste vi dobili ime?
11.9.2009 12:00:50   
dana198495
Po tatinoj sestri,a po maminoj dadilji user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kako ste vi dobili ime?
9.11.2009 20:34:50   
dex rasta
Izgleda da sam ja ovde jedini muski clan,ali ok.ja volim male bebe  i sve me interesuje.Ipak pored moje drage zelim da znam sve.

Pa ja sam trebao da dobijem ime po ocu,Balaz,posto je on katolik,ali mam nije htela i dala mi je ime Dejan,i nadam se da cu i ja svom detetu ako bude bilo musko dati ime Dejan jer je ime prelepo.user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kako ste vi dobili ime?
9.11.2009 22:40:09   
marince1
Ja dobila ime po kumovoj majci

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu dex rasta)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here