|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste vi dobili ime?
25.7.2010 15:37:50   
choopa choops
PodrumS divno ti je ime user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Kako ste vi dobili ime?
25.7.2010 17:02:31   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: choopa choops

PodrumS divno ti je ime user posted image
Hvala draga puuuuuno  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Kako ste vi dobili ime?
25.7.2010 17:10:46   
diamond
Ja sam trebala da budem Svetlana...a onda kada su mama i tata mog brata pitali kako će se zvati seka (on je tada imao 2,5 god) rekao je Eća i ni dan danas mi nije jasno kako su moji to shvatili kao Vesna user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Kako ste vi dobili ime?
17.8.2010 13:03:36   
mtajcica83
Meni je tata izabrao ime, a mami se svidjelo i tako sam ja dobila ime Tatjana..
Svidja mi se moje imeuser posted image user posted image user posted image . Vidim da ima jos dosta Tatjana ovdje ...user posted image

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Kako ste vi dobili ime?
17.8.2010 15:14:40   
Anoniman
Za moje ime je većalo čitavo pleme Crnogoraca . Baba , koje je izrodila 12 dece , i većinu sinova sokolova user posted image se zvala Miljka , i trebala je sledeća curica unučica da nasledi to ime . I ajd' sad , da ne bude baš Miljka , oni hteli da mi uvale Miljana . A kod Cg nije Miljana , nego MiljAna , sa onim goropadnim naglaskom na A user posted image . I , moja mama nije dala , nego je rekla - kad već mora da bude tako nekako , nek bude Mirjana . I ja sam Mirjana . user posted image

(odgovor članu mtajcica83)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Kako ste vi dobili ime?
28.11.2010 1:09:47   
adry018
moja kuma je uciteljica i imala je devojcicu u razredu kojoj je ime Adrijana, jako joj se dopalo... i tako je predlozila mojim roditeljima koji su odusevljeno pristali... hvala kumi jer obozavam svoje ime user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Kako ste vi dobili ime?
28.11.2010 1:12:58   
Crvenkapa85
mama mi je dala ime,hvala bogu pre tate inace bi bila neka vocka

(odgovor članu adry018)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Kako ste vi dobili ime?
28.11.2010 1:13:52   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

mama mi je dala ime,hvala bogu pre tate inace bi bila neka vocka


user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Kako ste vi dobili ime?
28.11.2010 1:16:54   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

mama mi je dala ime,hvala bogu pre tate inace bi bila neka vocka


dunja je lepo i moje omiljeno voćkasto ime ( mada mi je samo nick, ne zovem se tako) user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 28.11.2010 1:19:31 >

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Kako ste vi dobili ime?
28.11.2010 10:07:14   
Capa
Ja sam se prvih mesec dana zvala Tijana ( tako su se mama i tata dogovorili ), a onda je tata nakon mesec dana od mog rođenja otišao da me prijavi ... I od tada sam Aleksandra. Kaže: pošto je deda hteo da dobije unuka, a rodila se devojčica, neka makar nosi jegovo ime ( deda mi se, pogađate, yove Aleksandar ). Najzanimljivije je što je to bilo i pravo iznenađenje ne samo za dedu, već i za mamu ... P.S. Mlađa sestra mi se zove Tijana

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Kako ste vi dobili ime?
28.11.2010 10:47:31   
bojanica7
moja mama je volela ime bojana, i tati se dopalo... a bratu kad se rodio su samo skinuli moje a na kraju... nisu bas mnogo lupali glavu user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kako ste vi dobili ime?
28.11.2010 12:09:45   
briseljancica
mama, tata i sestra nisu nikako mogli da se dogovore oko mog imena pa su zamolili kuma da pomogne. oni su ispisali imena i ubacili u sesir, a kum je izvlacio. kasnije se ispostavilo da je tata imao dil sa kumom i da je na svim papiricima bilo isto imeuser posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kako ste vi dobili ime?
1.2.2011 14:16:32   
gabrijelaaa
ime sam dobila po nekoj glumici iz serije,koja je mami bila jako lepa...tata se slozio...ali kad su trebali da me krste pop je rekao GDE  NADJOSTE IME GABRIJELA...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu briseljancica)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kako ste vi dobili ime?
1.2.2011 14:46:10   
Modessty
Mama mi je dala ime. Kaže po boginji proleća :)
A bilo je raznih predloga: Marijana, Mirjana, Bojana....


Brat je dobio ime tako što je kum (inače tatin najbolji drug) poslao s mora telegram čestitku u kojoj je pisalo: Čestitamo vam rodjenje sina Miroslava user posted image Inače on se zvao Miroslav pa je po samom sebi dao predlog. Moji prihvatili jer im se dopalo i eto... user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Kako ste vi dobili ime?
1.2.2011 15:59:20   
Brana
po mojoj tetki!user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Kako ste vi dobili ime?
1.2.2011 16:27:44   
suncica82
Meni je brat dao ime.Prvo je imao u planu da se zovem Djurdjica user posted image .Tako se zvala prva pevacica Novih Fosila. I onda je hvala Bogu promenio misljenje pa mi lepo dao ime Dragana.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Kako ste vi dobili ime?
1.2.2011 17:10:26   
Anoniman
Trebalo je da se zovem Vera,ali sam se rodila na Ognjenu Mariju, tj svetu velikomucenicu Marinu, pa dobih ovo drugo ime user posted image

(odgovor članu suncica82)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Kako ste vi dobili ime?
1.2.2011 21:19:26   
bebablue
Mama je volela ime Biljana, a sticajem slucajnosti tatina rodjena sestra, moja tetka, isto je Biljana i eto 2 lepe stvari su spojene.

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Kako ste vi dobili ime?
1.2.2011 21:24:30   
IVA 11
Moja majka je birala ime za mene. Tata se nije pitao, vec je ubacio imena u sesir i majka izvukla ime Iva. U opciji su bila imena Teodora(Tea), Una ili Iva. Kako sam ja rodjena na Uskrs sva porodica je navalila da budem Kristina, ali majci je Iva od samog starta bilo najljepse. user posted image

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Kako ste vi dobili ime?
4.2.2011 21:31:35   
limunada
Meni je mama izabrala ime iz casopisa,po nekoj manekenki Sanja,bila joj lepa i eto,ponadala se mama da cu i ja postati manekenka user posted image   salim se..

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Kako ste vi dobili ime?
4.2.2011 21:36:55   
jabudic
Moj djed je tetku stalno zvao Milica, iako se ona zvala Lidija, kad sam se ja rodila, tetka je rekla:"Neka bude Milica, da imas Milicu kuci"... I eto, ja Milica user posted image

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Kako ste vi dobili ime?
5.2.2011 0:14:26   
mati
Moji su mislili da sam decak...user posted image  Zato sam ja mom ocu i dalje "sinko".user posted image  I tako su imali par nekih imena za decaka, a za devojcicu za svaki slucaj smislili Maja, kratko i jasno, da se ne bi mucila pri potpisivanju jer mi je i prezime (bilo) kratko. I tako je moj tata dobio sinka Maju...user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Kako ste vi dobili ime?
5.2.2011 0:18:12   
Brana
user posted image user posted image a ti si mu rodila unuka!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Kako ste vi dobili ime?
5.2.2011 0:21:00   
mati
IZVORNA PORUKA: Brana

user posted image user posted image a ti si mu rodila unuka!

Bas... Koga ja sad zovem "šinko"to su primetile moje prijateljice iz detinjstva, ja nisam ni obratila paznju...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Kako ste vi dobili ime?
5.2.2011 0:32:49   
Brana
user posted image user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

sa koliko je vasoj bebi otpao pupak
barbara

sa koliko je vasoj bebi otpao pupak

7 dana (62%)

10 dana (16%)

15 dana (14%)

20 dana (4%)

ili kasnije (4%)


Ukupan broj glasova: 56

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here