|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se ponovo rodim..
30.11.2012 17:48:54   
Figaro88
Joj Nado ja bih bas to promenila,sada bih bila kuvar,to mi je bilo san kad sam bila klinka,ali sam podlegla pritisku roditelja da ne moze jedan vukovac da bude kuvar pa sam upisala medicinu,pa se prebacila na poljoprivrednu,pa u tehnickuuser posted image To je jedina stvar koju bih promenila,sve ostalo bih isto uradila....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da se ponovo rodim..
29.12.2012 21:18:02   
panpan1
zivela bih bas ovako, jer bez mog deteta ne bih volela da zivim i volela bih opet da ga rodim user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da se ponovo rodim..
30.12.2012 2:30:56   
opcinjena
ostvarila bih ili se potrudila da ostvarim ono sto propustila....user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da se ponovo rodim..
30.12.2012 3:43:13   
panonkinja
udala bih se za staru ljubav user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da se ponovo rodim..
30.12.2012 13:01:54   
jelenica011
mozda bih batalila visu skolu i zavrsila fakultet...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da se ponovo rodim..
19.10.2013 6:43:55   
Misha i Ljisha
nista ama bas nistauser posted image , cak i kad mi je bilo tesko ili kad sam pomislila jao kakvu sam priliku propustila vrlo brzo bih prestala sa "kajanjem" jer su me moje odluke dovele dovde i ne bih imala divnu cerku ko sto je imam sad, ne bih upoznala mm i slicno. Sve bih isto cak ne bih ni situacije menjala recimo u Americi sam bila za vreme 9/11/01 i tad sam imala gomilu problema zbog samo jedne recenice koju sam izgovorila. Iskreno i opet bih isto. user posted image Sve je to mene ojacalo i dovelo me tu gde jesam. hvala svim problemima i mojim dobrim i losim odlukamauser posted image

(odgovor članu jelenica011)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da se ponovo rodim..
12.7.2016 6:18:55   
vocicana
Tema koja je prelepa.
Da se ponovo rodim, ne bi volela da imam druge roditelje i sestru, volela bi da nisam rodjena bas ovde gde jesam iz milion razloga. Hvala mojoj sestri, ne rodjenoj, sto mi je ulila neke stvari kada sam bila mala, kada sam tek pocela da izlazim i upoznajem ljude sto mi je svojim stavoima promenila na zalost tradicionalnu barijeru, nekako je izgumirala i ja sam postala jedna savremenija osoba sa drugacijim mozgom koji se ne uklapa u stereotip.
Volela bi da sam namesto glupiranja po visokoj strukovnoj zavrsila fakultet, za koji se nije imalo para ni u dva ludila.
Svog muza bi opet upoznala, opet se zabavljala, uzivala sa njim u svim segmentima zivota, jer je jedno najsvestranije bice koje znam, sa puno mana, ali slicnih mojim.
A iznad svega ne bi menjala ovog vristavca ni za sta na svetu! Naravno jos jedno, to je i izvinjenje mom sinu, volela bi da sam vise uzivala u trudnoci, da sam bila manje nervozna i da sam bila vise nasmejana a ne konstantno nikakva. Zato sada ne skidam osmeh sa lica!
Hvala ti Boze na svemu sto imam i nemam.

< Poruku je uredio vocicana -- 12.7.2016 6:20:16 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da se ponovo rodim..
27.7.2016 12:16:44   
lesica
Možda bih samo malo drugačije postupala u nekim situacijama.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da se ponovo rodim..
27.7.2016 13:52:51   
branki*
E,pa,nije da nista ne bih promenila bas.promenila bih.i te kako!gde bi mi sad bio kraj,ihaaajuser posted image !

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da se ponovo rodim..
23.2.2018 14:46:10   
Dora89
Ne bih trošila vreme na ono što mi oduzima energiju, a nije mi neophodno u životu.
Više bih slušala svoj instinkt, a manje druge ljude.
Više bih radila ono što želim, ako je to OK, a manje bih se obazirala na to koga ću svojim izborima razočarati.
A konkretno, da krenem sve ispočetka, iskreno, imala bih više momaka, a manje bih se nervirala oko njih, i manje bih razmišljala o prognozi veze sa njima, nego bih se samo provodila i uživala u trenutku.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da se ponovo rodim..
23.2.2018 17:26:50   
Anck Su Nmaun
Trudila se da iskoristim prave godine za prave stvari. Nekako kad prodje neko vreme razmisljam sta sam sve mogla a eto propustila iz nekih bezveznih razloga. Uvek nesto cekala, kao neko pravo vreme.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da se ponovo rodim..
23.2.2018 19:54:34   
Srecko47E
Sve bih ooet isto.nista ne bih menjala

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da se ponovo rodim..
23.2.2018 20:03:22   
Mala Elena
Svasta nesto, pocev od toga da bih vise mislila glavom a ne srcem.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da se ponovo rodim..
23.2.2018 20:04:40   
Srecko47E
Ustvari,bitna stvar kod mene.
Rodila bih dete 20godina ranije i ne bih cekala ni ma sta.Ni na pravog coveka ni na stalan posao.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da se ponovo rodim..
23.2.2018 21:08:15   
vocicana
Da se ponovo rodim a sve sto sam vec napisala u postu gore je potpisano, samo bi jednu stvar dodala, to je skolovanje, jako zalim bez obzira na svo cimanje sto nisam sebe ostvarila u medicini na drugaciji nacin. Samo bi skolovanje dodala. A nista i nista drugo ne bi menjala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da se ponovo rodim..
26.2.2018 1:20:17   
Srecko47E
Nikad nije kasno..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da se ponovo rodim..
26.2.2018 10:00:32   
mama Jo
Bila bih vise realista

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da se ponovo rodim..
26.2.2018 10:56:24   
Srecko47E
Glupo je i misliti o ovome sta bi bilo kad bi bilo..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da se ponovo rodim..
27.2.2018 22:50:14   
mama Jo
Malo maatanja nije na odmet

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da se ponovo rodim..
27.2.2018 22:53:34   
Mala Elena
Ne bih nikada htela biti muskarac,koliko drazi donosi biti zena, majka, kraljica.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da se ponovo rodim..
28.2.2018 9:27:24   
Dora89
Jeste nam teže, ali je i lepše. 😉

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da se ponovo rodim..
1.5.2018 18:11:40   
Anck Su Nmaun
Pa... opet bih sve isto user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da se ponovo rodim..
1.5.2018 18:13:10   
MimaKos
Negde bih se duze zadrzala... neke stvari bih uradila a nisam

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da se ponovo rodim..
1.5.2018 18:35:52   
mama Jo
Ne bih puno stvari menjala

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da se ponovo rodim..
1.5.2018 18:36:47   
MimaKos
I nekw ljude bih ranije izbrisala iz zivota!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here