|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 14:27:33   
vonavoj
Bravo,Anatamara,lepo si objasnila. I moja T je povucena i stidljiva,i super joj bude. Evo sad joj je uciteljica dodelila ulogu vodje medju devojcicama,jer jr odgovorna,a stidljiva, tako postize i samopouzdanje, zrelost medju vrsnjacima.Nije isto kod kuce i u grupi.

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 14:29:24   
Olga75

IZVORNA PORUKA: AnaTamara
Ja sam imala problem, sta ce kako ce, sve do momenta kada sam je nazvala prvi put i dok mi nije rekla: E mama, ne mogu da pricam, moram da se igram sa drugaricama user posted image . Ove godine totalno opusteno. Samo neka im je srecan put i da budu zdravi.

Jaaaao miš mali user posted image
Kažem, mi smo veći problem od dečice user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 14:31:35   
AnaTamara
Ove godine ih je islo 12, a ona sa " iskustvom " , sva vazna, poznaje animatorku, kuvaricu, cistacicu, ciku koji slika...user posted image user posted image

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 14:36:02   
AnaTamara

IZVORNA PORUKA: Olga75


IZVORNA PORUKA: AnaTamara
Ja sam imala problem, sta ce kako ce, sve do momenta kada sam je nazvala prvi put i dok mi nije rekla: E mama, ne mogu da pricam, moram da se igram sa drugaricama user posted image . Ove godine totalno opusteno. Samo neka im je srecan put i da budu zdravi.

Jaaaao miš mali user posted image
Kažem, mi smo veći problem od dečice user posted image

Iskreno, ja sam bila izgubljena, ali onda sam rekla sebi: nije tvoje dete najmladje koje ide, nije jedino koje se prvi put razdvaja, ako bude plakala , isto tako nije jedino dete koje ce plakati..., onda te njene reci da ne moze da prica sa mnom,i to je to, tu sam zavrsila sa daljim cimanjem

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 14:36:13   
vonavoj
Meni je bitno da su zdravi. Imaju popunjen dan,nece im nista faliti. Tamo i bolje jedu nego kod kuce..hahaha.Nadam se da ce ove nase poruke pomoci mamama koje nisu spremne da puste decu😙Imam i ja sina,ali ce bogami ici😂😂i jos nesto,pricajte sa decom,da li zele,to je jako bitno,objasniti im sta ce tamo raditi. Mi smo skitare po prirodi,svi,pa i deca vole da idu,iako kazem ne idu kod babe i dede,uvek su sa nama samo.

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 14:39:24   
vonavoj
I da,nase vaspitacice ne praktikuju da pricamo sa decom,da se ne bi rasplakali.i do sada nisam nikada pricala sa njom. Jesam j3dnom kad je prvi put otisla,kuma je isla kao vaspitac i ona me nazove i ona "mama hocu tebe",mala je bila..i kuma kaze mislila sam da je spr3mna da te cuje,ali ipak nije bila..i samo se tad rastuzila i narednih 7 dana vise nijednom.Kaze uciteljica,bice plakanja sigurno,uvece,jedan krene.pa onda ostatak,ali to je normalno.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 14:40:55   
AnaTamara
Moja mrsavica se ove godine vratila sa +2 kg user posted image user posted image

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 14:52:00   
Sanidej
Mislim i da je nedostatak poverenja u vaspitacice deo problema..naravno ne zelim da umanjim time sopstvenu paranoju.

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 14:54:24   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: AnaTamara

Moja mrsavica se ove godine vratila sa +2 kg user posted image user posted image


I ja sam.moju izmerila pre nego sto je krenula,jer sam sigurna da ce se ugojiti. I prosli put je..i kad je dosla je mnogo vise jela.Stoji i to nepoverenje u vaspitacice i prevelika ocekivanja od istih.

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 14:58:17   
Sanidej
Evo primera: mladja cerkica se zalila da joj je hladno kad je dosla kuci..bilo je prijatno napolju i nadjoh se u cudu. Ispostavilo se da su ih u vrticu izvodili napolje samo u duksevima, a tog dana je prepodne bilo 15ak stepeni..mala se razbolela ubrzo nakon toga. Zvali smo da vrtic da proverimo i nisu porekle, ali su probale da prebace krivicu na druge koleginice. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 15:00:31   
veselicaa
Drzite se teme,vec sam prebacivala postove.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 15:01:04   
Rosita
Otišao sa 5 g, super mu bilo, nisam brinula ni najmanje, u naše vaspitačice beskrajno verujem, pola godine je pitao kad će opet ići. Uživanje.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
22.3.2019 15:04:17   
Sanidej
Ok izvinjavam se. Cudno je to sto sam ja od malih nogu isla na sve moguce rekreativne, letovanja i zimovanja (Dubrovnik, Brus, Tara), a sad vagam po sto puta. Deca iz naseg vrtica isla su na Bukulju.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
23.3.2019 9:08:56   
vonavoj
Dobili smo sliku,mama drugara iz razreda je doktorka,pa je sa njima,i slikala ih. Svi su dobri,srecni i veseli. Ljubav moja velika,bas sam ponosna,vidim da je obukla sve kako smo se dogovorile😉mamin streber.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
23.3.2019 12:22:54   
Olga75
Znaš šta Von, nije ona štreber, ona je jedna poslušna i pametna devojka user posted image
Neka se samo nauživa!
Javljaj i dalje

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
23.3.2019 12:27:29   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dobili smo sliku,mama drugara iz razreda je doktorka,pa je sa njima,i slikala ih. Svi su dobri,srecni i veseli. Ljubav moja velika,bas sam ponosna,vidim da je obukla sve kako smo se dogovorile😉mamin streber.



❤️ ❤️ ❤️ 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
25.3.2019 10:29:30   
vonavoj
Cula sam se sa Tikom,ljubav moja. Pozvala sam uciteljicu,kaze,super je,zrela, odgovorna,nema suza..u cudu gleda kad ostali placu,kao jedna devojcica place. I kaze hocete da je cujete,evo je. Mamaaa,bas si me iznenadila,evo vezbamo matematiku,sve je super, lep rucak,jedem,kupila sam magnet od drveta sa sljokicama,pise Divcibare,jucr sam smoki,a danas cu isto magnet. Sta radi Micko,Joka? Dusa moja velika i pametna.


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
25.3.2019 10:35:45   
Sanidej
Pa svaka cas_t. Iduce godine pustam srednju sa vrticem, Zvezdinog mi grba!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
25.3.2019 11:04:03   
dunja RR
Sani, koje si godište, i ako si iz Bg, u koji su školu išla, ili na kojoj opštini ? :)
I mi smo imali identične rekreativne i ekskurzije, pa reko da vidim da nismo možda generacija.

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Ok izvinjavam se. Cudno je to sto sam ja od malih nogu isla na sve moguce rekreativne, letovanja i zimovanja (Dubrovnik, Brus, Tara), a sad vagam po sto puta. Deca iz naseg vrtica isla su na Bukulju.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
25.3.2019 11:33:11   
Sanidej
Nisam Visnja al'' sam Sanja na Tašmajdanu :) tj bila sam jos davne ''83. Slinavica iz vrtica u Mose Pijade. Ako treba i broj lk, pri ruci mi je :) :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
25.3.2019 12:27:10   
dunja RR
Nemoj l. K., nego cek jel si 83 godiste ili si83 krenula u skolu, ja sam ovo drugo 😊. A zbog Dubrovnikasam pomislila da smo mpzda generacija. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
25.3.2019 13:45:05   
Sanidej
Ja sam ''83 godiste. Moja generacija je jedna od poslednjih koja je isla u Du pre rata

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
26.3.2019 11:41:46   
Olga75
Von, kako napreduje rekreativna? Kakvo im je vreme, klopa?
Kod nas pakovanje u naletima user posted image . Danas sam spakovala one "lekove" i neseser sa kozmetikom.
Rasitnila sam i lovu. Inače, mislim da su moj brat i snajka u većoj panici nego ja, verujte moguće je user posted image . Tri puta dnevno zovu i daju savete: prvo njoj pa onda meni da joj ponovim user posted image
I, tako.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
26.3.2019 11:47:06   
vonavoj
Pao im je sneg,i zahladnelo. Imaju sad kontrolni.Klopa im je savrsena. Sve je pod kontrolom.Ja sam zadovoljna kako sam je spremila,i sve sama...tuzna sam,sto joj se otac nije potrudio bar rec da joj kaze,ali nista cudno..tako da je ovo sve moj uspeh,mogu biti ponosna. Neko je previse sebican i samoziv..ni njega majka nije spremala,a kamoli otac...ali to je druga tema..Super sto svi brinete,ali bice to ok.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja
26.3.2019 11:51:20   
Olga75
Von, bravo- ti si mama zmaj user posted image . Za očeve, znaš kako kažu user posted image i svaki je ko kolac. Matori sedi i da mi prostite nakuruje: da li si ovo? Ako nećeš uhvatiti u ruke nemoj da me podsećaš!
Nego, nemoj da tuguješ, ti si odradila svoj deo savršeno i cura uživa user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here