|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.7.2017 21:01:11   
veselicaa
A je moja mala kopija
S ista tata
N isto na tatu user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.7.2017 21:39:39   
branki*
Nemam pojma.meni ne lice ni na muza,ni na mene.boza me vise podseca na mene i mog tatu mozda,a boka pojma nemam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.7.2017 21:57:51   
choopa choops
Poceli su da govore da L liči na mene jeeeeeeej user posted image user posted image , ali zato za M sve više liči na tatu iako su do sada govorili da je on moja kopija. Ova mala ne liči ni na koga, zamijenili su nam je u porodilištu garant user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.7.2017 22:15:28   
veselicaa
Hhahaha choopo user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Na koga vaše dete liči?
5.7.2017 23:04:05   
degu
Nama su Teodoru zamenili u porodilistu user posted image a Bogdan je isti tata, mozda je jos vise isti svekar user posted image nervirao me u trudnoci uzasno. Sa T su me izgleda svi nervirali, pa je toliko mesana da ni na kog ne lici user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Na koga vaše dete liči?
11.7.2017 18:18:31   
dddaca
Kad je samnom kazu da lici na mene, kad je sa suprugom njemu kazu da lici na njega. Pa aj' sad ti vidi.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Na koga vaše dete liči?
11.7.2017 22:13:57   
emicaa
jao kad mi neko kaze "jao sto su vam djecica lijepa,na koga su takva" pa majku mu,ispadne da smo mm i ja rugobe nad rugobama user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Na koga vaše dete liči?
11.7.2017 22:43:23   
dddaca
ha, ha, bas tako user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Na koga vaše dete liči?
11.7.2017 22:57:14   
Sarav
Familija mm se teši da moje ženskice liče na njega, ali je činjenica da su mamine ćerkeuser posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Na koga vaše dete liči?
12.7.2017 18:01:50   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

jao kad mi neko kaze "jao sto su vam djecica lijepa,na koga su takva" pa majku mu,ispadne da smo mm i ja rugobe nad rugobama user posted image

Kazi ''na mamu'' a kada nesto ne slusaju kazi da su na tatuuser posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Na koga vaše dete liči?
12.7.2017 18:28:13   
degu

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

jao kad mi neko kaze "jao sto su vam djecica lijepa,na koga su takva" pa majku mu,ispadne da smo mm i ja rugobe nad rugobama user posted image


Ovo nam se redovno desava user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Na koga vaše dete liči?
14.7.2017 11:34:51   
IvanaSK RR
Hahaha, Choopouser posted image
Emice, nee, ti si divnoca :)


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Na koga vaše dete liči?
14.7.2017 12:06:55   
Anck Su Nmaun
Ma ja se ne opterecujem na koga lice. Smesno mi je kad mi neko kaze " e izvini (?) Al lice na tatu"
Cemu izvini.....pa nisam pravila decu sa ne prijateljem pa da mi se izvinjava.
Bas.mi sve jedno. Da su zivi i zdravi!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Na koga vaše dete liči?
14.7.2017 12:47:12   
emicaa
Anck to i ja kazem,da nisam htjela da mi djeca lice na mm ne ih mu ni radjala a prvo ne bih ni bila sa njim.
Mene nervira kad me pocnu ubjedjivati da T lici na mm,pa majku mu milu,Vidim nju i kad pogledam svoje slike iz tog perioda iste smo.Ali ne,uvijek ima neko ko kaze ma nije tacno,pa vidi je.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Na koga vaše dete liči?
14.7.2017 12:57:59   
degu
Emice sad cu te iznervirati user posted image
Lici vise na tebe, ima tvoj oblik glave, usta, osmeh, nos ali okice ili je to pogled samo, ali to nesto ima na tm. Npr David vise lici na tatu( mada mi je kao beba jos vise licio,sad vuce i na mamu) a on i Dora medjusobno lice, iako je on da kazes isti tata, a ona ista mama, oboje imaju to nesto mesano.
Ja bih volela da imam dete koje lici i na mene user posted image srecna sam sto mali lici na tatu, srecna sam i sto je Doda svoja, ali volela bih da imam i ja malu sebe user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Na koga vaše dete liči?
14.7.2017 14:12:17   
emicaa
Dosta ljudi kaze da srecko sad manje lici na mm nego u pocetku.Ne znam stvarno,znam samo da meni uopste ne lici na mene user posted image
Sad u akciju pa jos jedno,da bude mamina kopija user posted image
A ne nerviras me,mislim na ono ubjedjivanje tipa "nema ona nista tvoje kad ti ja kazem,nisam corava.Vidis da je ista svoj tajo" 🙄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Na koga vaše dete liči?
14.7.2017 14:29:47   
degu
A to su nebuloze stvarno. Ono lici na tebe ali vidi se da je tm tata user posted image
To cak i mene iznervira za Tkad kazu "nema nista na tebe", a ona ima moju boju kose, ociju, obrve i to je bar nesto user posted image a za malog vidim i sama da nema nista moje, sem karaktera user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Na koga vaše dete liči?
14.7.2017 15:27:47   
dddaca
Na stranu to sta nam drugi pricaju, cini mi se da deca u odredjenom periodu svog odrastanja lice malo na jednog, malo na drugog roditelja. Malena je bila isti tata kad se rodila, na mene stvarno nije ni malo licila, onda je u jednom periodu pokupila sve moje, sad je vec mesano, tako da ima vremena. Nek' lici na koga hoce, oboje smo lepi user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Na koga vaše dete liči?
28.7.2017 15:24:02   
Anck Su Nmaun
Ja se nikad nisam pitala.na koga lice niti me to mnogo interesuje. Nisam pravila dete sa neprijateljem pa da mi bude zao sto ne lice na mene .
Inace za V mi vec probise usi kako je isti tata .

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Na koga vaše dete liči?
29.7.2017 1:22:42   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja se nikad nisam pitala.na koga lice niti me to mnogo interesuje. Nisam pravila dete sa neprijateljem pa da mi bude zao sto ne lice na mene .
Inace za V mi vec probise usi kako je isti tata .


To i ja kazem.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Na koga vaše dete liči?
29.7.2017 8:23:34   
vocicana
Nas sin lici ...izmesan je skroz. Slike moje i njegove sada, isti smo. Ali je izduzio lice malo, to je muzevljevo, ima krupne oci na njega, alii boja ociju, nos, usne, to je moje. Neka jesamo ziv, zdrav i srecan, neka lepo raste, nije sto je nas al je najlepsiuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Na koga vaše dete liči?
29.7.2017 9:18:47   
krin 40
Voći "ne muti"user posted image Osim oblika glave tvoj sin je isti ti❤Moj najmladji kako dani odmuču sve više i više liči na brata

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Na koga vaše dete liči?
29.7.2017 11:23:31   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Neka jesamo ziv, zdrav i srecan, neka lepo raste, nije sto je nas al je najlepsiuser posted image

E bas nije moj je lepsi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Na koga vaše dete liči?
11.9.2017 11:46:13   
Tatjana.87
Moj bebac od prvog dana lici na tatu,ma od slike na 4D uz je vec licio na njega! Sto mi je drago bas basuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Na koga vaše dete liči?
11.9.2017 12:04:46   
degu
Hahaha i B je vec na slici sa UZ licio na tatu user posted image
Doda je i dalje svoja, iako mi sad kao kazu da je na mene, i dalje je ona jedinstvena moja prelepa devojcica user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here