|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trbuhom za kruhom
20.1.2015 9:54:54   
Modessty
ishler znam ja sve to . Imamo prijatelje koji su u Norveškoj već nekoliko godina. A imamo ione koji su probali pa se nisu snašli.

Ono što je nama kao predloženo je da nas odevedu oni koji su već tamo. I to preko aikidoa. Mm je 4.dan ja sam 1. Pa kao instruktori ili šta već. Pojma nemam. Trenutno je sve to samo priča. I dobra volja ljudi koji su nam to rpedložili, ali i dalje mislim da realno nema osnova.
Da imamja kao Anči da odem kod neokg kući, da neplaćam odmah stan i slično - to je već izvodljivo. Ovako kako trenutno stoje stvari - nemam dovoljno da mogu da rizikujem.
Rekla sam im ok, ja sam za ali samo polako i pametno. NE dajte mi nadu ako niste sigurni da će to što planirate uopšte biti izvodljivo!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Trbuhom za kruhom
20.1.2015 19:17:18   
Ana RR
Mod, ako se stvori prilika, pokušajte. Norveška barem nije mnogo daleko, karte su puno jeftinije (mi smo karte platili skoro 3000 eura), uvek može otići prvo jedno da izvidi situaciju. Ova naša drugarica je otišla sama, ostavila je dvoje dece kući od toga je jedno mlađe od godinu dana. A pritom nisu ni bili u lošoj situaciji, oboje imaju dobre poslove, svoj stan, potpuno nezavisni. Ali ne žele da im deca rastu u klimavoj državi.

Kad sam već pomenula cenu karata, znate li da je jeftinije platiti povratne karte do Havaja, plus smeštaj i hranu tamo, nego samo kupiti karte do Beograda? Dever je sad kupio povratne karte do Havaja po ceni od 500 dolara za njega i sina, to je 360 eura. Smeštaj ne plaćaju jer imaju stan tamo. Milina user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 20.1.2015 19:22:58 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Trbuhom za kruhom
20.1.2015 19:33:20   
emicaa
Stan na Havajima,jaooo majko user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Trbuhom za kruhom
20.1.2015 19:40:20   
Ana RR
Ko je zainteresovan da renta stan poslaću mu link user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Trbuhom za kruhom
21.1.2015 1:09:26   
Klarita
Anciiiiiiiiiii, secam se, postavljala si negde slikeuser posted image uzdisali smo ovde svi...user posted image No, nama skuplja karta nego smestajuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Trbuhom za kruhom
21.1.2015 17:52:55   
Didy
Sofija već nedelju dana plače uveče i kaže - Neću da spavam kod kuće, hoću da se preselimo u drugu državu! user posted image
Mm sinoć surfuje i pita - Koji ti imaš kembridžov ispit iz engleskog položen? Pitam ga ja - Zašto? Kaže - Razmatram emigraciju u Kanadu.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Trbuhom za kruhom
21.1.2015 17:54:33   
Ana RR
Dođite u Kalgari user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Trbuhom za kruhom
21.1.2015 20:27:42   
Didy
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dođite u Kalgari user posted image


Al bi to bila fora! user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Trbuhom za kruhom
23.1.2015 21:27:02   
choopa choops
KLIK



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Trbuhom za kruhom
3.2.2015 10:49:36   
nata11
Da li neko ima iskustva sa agencijama koje rade zaposljavanje sa nasih prostora u Dubaiju? Dobila sam neocekivano poziv za skajp intervju stim da sam to poodavno predala i nemam bas nikakvih informacija o zivotu tamo. Koliki su uopste troskovi zivota jer sada citam da je malo skuplje za zivot? Kako ide procedura dobijanja dokumentacije? Svaka informacija bi mi znacila.

_____________________________





(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Trbuhom za kruhom
4.2.2015 21:21:15   
ishler
Nato znam da je dosta mojih kolega iz med struke otislo u Dubaji i nisu se vratili,verovatno im je dobro.Zivot jeste skup,ali ako si sama mozes da ustedis,a ako ide porodica trebaju ti dve plate.Ne znam koja si struka i tu se plate razlikuju....

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Trbuhom za kruhom
4.2.2015 21:23:49   
soni
ishler jedva cekam da popijemo kafu user posted image

ana nas karta norveska -srb izadje oko 1000e ... mi dolazimo 1,2 godisnje...sta vi planirate??

< Poruku je uredio soni -- 4.2.2015 21:26:21 >


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Trbuhom za kruhom
4.2.2015 22:08:03   
ishler
Soni draga,kafa se podrazumeva,ali kada stignem ceka te jagnjetina ispod saca(mada znam da su tu popularna jagnjeca rebarca).....

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Trbuhom za kruhom
4.2.2015 22:12:41   
soni
user posted image moze

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Trbuhom za kruhom
4.2.2015 22:19:48   
ishler
Jedva cekam taj rucak i tu kafu....Jel to cena karte za vas troje povratna....?

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Trbuhom za kruhom
4.2.2015 22:23:08   
soni
da ... dete ima 30% popusta

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Trbuhom za kruhom
4.2.2015 22:35:48   
Ana RR
Soni, mi smo platili skoro 1000 po osobi. Jako je skupo i nema letova kad god ti želiš, na žalost.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Trbuhom za kruhom
4.2.2015 22:38:09   
Anoniman
Anauser posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 543
   RE: Trbuhom za kruhom
4.2.2015 22:42:39   
ishler
Karte kao letovanje....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Trbuhom za kruhom
4.2.2015 22:55:41   
soni
Puno bas...
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Soni, mi smo platili skoro 1000 po osobi. Jako je skupo i nema letova kad god ti želiš, na žalost.



_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Trbuhom za kruhom
5.2.2015 0:16:11   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Anauser posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Trbuhom za kruhom
15.2.2015 18:22:32   
17 joka
Drugari, ja sutra putujem odoh tih prvih 3 meseca za posle cu videti ako bude trebalo da odem opet ako ovde u Banji nedobijem posao ali moguce je i to.

odlazak mi bas nesto tesko pada nadam se samo da ce sve proci dobro

puno vas sve user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Trbuhom za kruhom
15.2.2015 19:01:26   
serpica
Joko srecan put pa da sve bude ok..jel ides sma?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Trbuhom za kruhom
15.2.2015 19:05:28   
bubulence

IZVORNA PORUKA: 17 joka

Drugari, ja sutra putujem odoh tih prvih 3 meseca za posle cu videti ako bude trebalo da odem opet ako ovde u Banji nedobijem posao ali moguce je i to.

odlazak mi bas nesto tesko pada nadam se samo da ce sve proci dobro

puno vas sve user posted image user posted image


naravno da ce sve proci dobro, srecan put draga. drzi se, brzo ce proci user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Trbuhom za kruhom
15.2.2015 19:07:29   
Figaro88
Joko srecan putuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here