|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vrt / baštica
25.3.2011 21:52:55   
Lu
IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

Nemam pojma ništa o orhidejama...
Mi zasadili aroniu...
Moram fotkati čarobnu živu ogradu čim malo izlista da se hvalim user posted image
Jao Lu, sve ti je diiiivno!
Kao što reče Olga, leske samo treba seckati sa strane i ostaviti jednu granu.

Jooooj nije ono mojeuser posted image
Kod mene su tek grančice maleuser posted image
Imam magnoliju oko 1,5 metar, koja je napupala, sad će prvo da budu sami cvjetovi jedva čekamuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: vrt / baštica
25.3.2011 21:55:44   
Podrum Š.
Obožavam magnolijeuser posted image
Tako bih volela da imam veći vrt i da mogu svašta nešto da stavim... Ovako, moji dragi borići, jelkice i naravno neizbežna lavanda user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: vrt / baštica
25.3.2011 21:57:08   
Anoniman
Samo je meni lavanda uspela da svene za tri dana user posted image . Kupila sam malu saksiju sa lavandom.

Sad sve sadim sama, to sto kupim gotovo redovno mi propadne

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 278
   RE: vrt / baštica
25.3.2011 22:02:49   
Podrum Š.
Mali mišu, to nije ništa čudno... Uglavnom sve što kupim po prodavnicama rikne u roku od par dana. Da li u tim plastenicima tutkaju nešto u zemlju ? Ko zna. I meni je n-ta lavanda uspela.
A kada kupim biljku od nekoga ko je gaji kod kuće uspe... Ili, iz semena solo gajim. Ili ukradem pelcer user posted image ...

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: vrt / baštica
25.3.2011 22:03:10   
Lu
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Samo je meni lavanda uspela da svene za tri dana user posted image . Kupila sam malu saksiju sa lavandom.

Sad sve sadim sama, to sto kupim gotovo redovno mi propadne

user posted image
Ja sam svoju stavila u onaj kamenjar i da, obojila sam kamenje u zelenouser posted image
Imam i sjeme lavande, niklo je i sad ga trebam pikirati u male čašice pa onda negdje u dvorište.
Joj kad krenem sa kosilicom sve to obilaziti, ima da pokosim sve redomuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: vrt / baštica
25.3.2011 22:07:20   
Anoniman
Ma ja sam uzela sad jednu orhideju i procitala sam da se one sa saksijom potope u vodu kad zemlja vec bude malo suvlja. Tako sam i uradila i sad mi se susi nekoliko pupoljaka. A ne znam da li smem da je presadim jer u ovoj saksiji u kojoj je (srecom providna plastika) uglavnom su one njene zile kao crvi a bas ima malo zemlje. Posle kupovine, nisam je zalivala 5-6 dana pa sam je tek posle toga potopila i sad se bojim da se cela ne sasusi. Ne znam da li da je presadim u saksiju sa vise zemlje. Nacicu na netu, ali lakse mi je ako neko od vas ima iskustva

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 281
   RE: vrt / baštica
25.3.2011 22:18:00   
Vika
Nemam nikakvog iskustva sa njima, ali inače kad kupim rasad, potopim u vodu desetak minuta, pa presadim. Negde sam pročitala da tako treba i uvek mi se primi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: vrt / baštica
25.3.2011 22:26:23   
Lu
IZVORNA PORUKA: Vika

Nemam nikakvog iskustva sa njima, ali inače kad kupim rasad, potopim u vodu desetak minuta, pa presadim. Negde sam pročitala da tako treba i uvek mi se primi

I ja tako radim, sa svim sadnicama u čašicama, a ruže i veće sadnice, koje dođu sa malo zemlje u onoj prozirnoj foliji, 30 minutauser posted image
Mišu, moraš presaditi u više zemlje svakako, tj. u veću saksiju.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: vrt / baštica
25.3.2011 22:34:05   
Anoniman
Tnx user posted image Za orhideju moram da cekam da udje u stadijum mirovanja. Mislim da mi je bila na promaji, to je kod nas u stanu normalno.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 284
   RE: vrt / baštica
26.3.2011 21:13:13   
Lu
Jel neko već uzgajao artičoke?
Niklo mi je sjeme, tj. 4 sjemenkeuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: vrt / baštica
26.3.2011 21:25:12   
Anoniman
ja nemam gde user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 286
   RE: vrt / baštica
26.3.2011 23:35:49   
Olga75
Lu , ti si se bas dala u egzotiku user posted image
nemam pojma ni kako izgleda biljka


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: vrt / baštica
27.3.2011 14:40:10   
Jele

IZVORNA PORUKA: Podrum Š.


Moram fotkati čarobnu živu ogradu čim malo izlista da se hvalim user posted image


Podrumče, fotkaj što pre, baš me zanima kakva je, mi smo sad u procesu osmišljavanja iste...

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: vrt / baštica
27.3.2011 14:40:55   
Jele
Inače, mm juče zasadio boriće, slikaću pa ću staviti sliku... Jedva čekam da porastu user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: vrt / baštica
27.3.2011 15:49:49   
Lu
IZVORNA PORUKA: Olga RR

Lu , ti si se bas dala u egzotiku user posted image
nemam pojma ni kako izgleda biljka


user posted image Jel vjerujete da sam posijala 15 dugačkih saksija sjemena, ne znam ni sama čega sve nema od povrća do cvijeća.
Juče sam pikirla što je stiglo, u one male čašice, sljedeća faza u zemljuuser posted image
Evo artičoka, nisam ni ja probala do sada, raste obično u primorski krajevima tako da sumnjam da će mi uspjeti ali ću pokušati, ako neko ima neki savjet kako da ih sačuvam u brdovitom Balkanuuser posted image
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: vrt / baštica
27.3.2011 15:53:30   
Anoniman
Lu ja mogu samo da te posavetujem kako da ih pojedes user posted image Sigurno ima neki sajt i za to

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 291
   RE: vrt / baštica
27.3.2011 16:14:47   
Lu
Ma htjela sam info iz prve rukeuser posted image
Evo podijeliću sa vama (možda se još neko usudiuser posted image ) što sam saznala.
To je višegodišnja biljka koja će mi radjati tek iduće godine, preko zime se mora zaštiti da ne smrzne (lišćem, slamom), proljeće im je ustvari faza mirovanja, čudno ali eto..rađaju tek u kasno ljeto, jesen.
Sade se na jedan metar - jedna biljka. Mogu narasti 1,5 metar u visinu i rasađuju se od stare biljke, odlomi se dio korijena.
Preko zime i u proljeće im se skroz osuši lišće ali poslije izađu novi izdanci.
Lijepo izgledaju i kao ukrasna biljka, kad se plod ne ubere iz njega izraste predivan cvijet.
Pogledajte kako predivno izgledajuuser posted image
user posted image user posted image  

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: vrt / baštica
31.3.2011 9:51:29   
Olga75
juce se zvercica bavila bastovanstvom , ona i matori su posadili daliju user posted image
danas krecem u orezivanje ruza , mislim da vise nece biti ozbiljnih mrazeva pa da ih malo uredim


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: vrt / baštica
31.3.2011 12:57:19   
Sanjica26 RR
Klik

Nasla sam konkurs za najlepsu bastu ili terasu, pa se lepo prijaviteuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: vrt / baštica
31.3.2011 17:04:47   
Anoniman
Juce sam zasadila neko cvece, i prekopala jagode. Ove godine imam 40 korena. Duplirale se od prosle pa sam ih rasadjivala. Danas kupila jos neko cvece za basticu ispred terase. To cu posle da zasadim.user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 295
   RE: vrt / baštica
31.3.2011 17:13:08   
Anoniman
Pcelice, gde da kupim rasad za jagode, ja sam htela one sto rastu u vis kao puzavice a cvetaju cele godine

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 296
   RE: vrt / baštica
31.3.2011 17:25:41   
Anoniman
Kupila 2 korena prekjuce (valjda) na cvetkovoj pijaci gde prodaju cvece. Imaju i aroniju, ribizlu, ruze...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 297
   RE: vrt / baštica
31.3.2011 17:32:22   
Anoniman
Tnx, prosetacu sutra. Jer moraju odmah da se posade ili mogu da cekam nekoliko dana dok se ne vrati mm da mi kupi zemlju user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 298
   RE: vrt / baštica
31.3.2011 17:38:14   
Sanjica26 RR
Misu, jel si videla ovaj konkurs? Brzo da se prijavisuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: vrt / baštica
31.3.2011 17:44:50   
Anoniman
Samo ako nadjem profesionalnog fotografa user posted image Pa ja sam tek sad pocela da pravim basticu, do sad stvarno nisam imala nista,, samo neko sobno. Ako se rascveta i sve bide kako treba do pred kraj sto da ne, ali nisam bas toliki optimista

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here