|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Virak (vrkuta)
29.6.2011 10:40:37   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Cruella deVil


Ako sumnjaš u čaj koji si dobila, ja ti jedino mogu preporučiti "Ivančić i sinove" biljna apoteka koja ima skoro sve!
A što se tiče otklanjanja bolova, čajevi ne otkljanjaju bol kao lekovi odmah, već moraš duže vreme piti čajeve da bi se njihovo dejstvo videlo.

(odgovor članu Cruella deVil)
  Direktna veza do poruke: 551
   RE: Virak (vrkuta)
29.6.2011 10:40:51   
iva80
Smeskic, Virak mozemo da pijemo zakljucno sa 3. mesecom trudnoce. Da li cemo u medjuvremenu da pravimo pauzu zavisi od nas samih.
E sada, sto se tice Hajducke trave- pravi se mesavina Hajducke i Virka za one kojima stomak malo odreaguje na Virak, jer nekome sam Virak tesko padne na stomak.
Meni konkretno ne smeta da pijem samo Virak, mada i ja ponekad napravim tu mesavinu eto tako, prosto da bih i hajducku pila jer je i ona jako zdrava.
Sto se  Virka tice, on jako pozitivno utice na rad jajnika, ublazava menstrualne bolove, bukvalno 'sređuje' sve sto je ginekolosko i u prva 3 meseca trudnoce on 'učvršćuje' vezivanje ploda za matericu.
Ja sam vec posle mesec dana od kako ga pijem videla zescu promenu- ja inace imam jako bolne menstruacije i uvek 2-3 brufena moram da popijem...proslog meseca to nije bio slucaj, samo sam osetila da stize i to je bilo to- me happy!  Znaci da stvarno deluje!!!
POZDRAV!
user posted image


_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Virak (vrkuta)
29.6.2011 11:28:26   
smeskicTB
ivo, hvala ti puno na detaljnom odgovoru!user posted image

ja ga pijem nepuna dva meseca..i vec proslog mi je pmogao oko povecanja sekreta u pldonim danima i nisma osetila pms..uopste!
ne mogu da kazem za bolove jer ih nisam nikada imala.

pomislila sam da ce mi dobro doci i za ucvrscivanje ploda, jer utice na endometrijum..pa se nadam da ce i u tome pomoci iako ne vidim to za sada..
zapravo, kako koka spremam gnezdasce za embrionci-bebicu!



(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Virak (vrkuta)
4.7.2011 10:25:35   
Zell
Iscitala sam sve sto ste pisale na temu. Kupila sam danas i pocinjem da ga pijem user posted image videcu kako ce organizam da mi reaguje pa cu zavisno od toga startovati sa 2 ili sa 3 solje dnevno.....
Vidim da neke imaju problem sa pronalazenjem ovog caja pa ako ne mogu da ga pronadju neka mi se jave. Ja sam to procitala pre nego sto sam krenula da ga kupim tako kad sam pitala za cenu kaze 800 din a meni ostalo jos 300 u novcaniku reko dajte mi za 300 - imacu ga sigurno do sledece godine u ovo vreme user posted image
Updejtovacu  vas o (pozeljnim) rezultatima caja kojih ce, nadam se, biti.
Pozdrav user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Virak (vrkuta)
13.7.2011 16:07:44   
maca821
I ja sam pocela virak i hajducicu pre dva danauser posted image

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Virak (vrkuta)
13.7.2011 18:08:55   
Anoniman
Bravo Maco! user posted image user posted image

(odgovor članu maca821)
  Direktna veza do poruke: 556
   RE: Virak (vrkuta)
14.7.2011 22:06:09   
Zell
posle 2-3 strasno neuredna ciklusa i jednim bez O odmah se regulisalo stanje i BT e sad da li je do virka (pocela sam ga piti 8-9 dan ciklusa) ne znam ali eto htedoh da napisem... nece da steti a onda sigurno koristi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Virak (vrkuta)
14.7.2011 22:22:03   
degu
Jeste od virka sigurno jer je i meni sa PCO regulisao cikluse i vratio mi ovulacije i to od prvog ciklusa kad sam počela da ga pijem. Super Zell user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Virak (vrkuta)
15.7.2011 10:43:54   
iva80
Da li je OK da pravimo kombinaciju tj da istim danima pijemo i Virak i Macinu travu? Ili do O Macinu a od O Virak? Šta mislite?

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Virak (vrkuta)
15.7.2011 10:49:42   
majared
Mislim da nece stetiti da do O pijesi macinu  travu i virak. Od viska glava ne boli user posted image

E moram da vam ispricam koja sam budala neopevana. Prosli petak na putu od posla do kuce izgubim virak i piskavicu koje sam kupila taj dan + jos tri caja. A u prodavnici zdrave hrane su mi prodali poslednje zalihe virka

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Virak (vrkuta)
15.7.2011 11:12:17   
Suncepravde
Koliko pijete virka tj u kojoj kolicini dnevno? Ja pijem dva puta dnevno po jednu solju jer ne mogu na poslu da ga spremam ni da ga nosim od kuce, pa ne znam da li je to dovoljno...

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Virak (vrkuta)
15.7.2011 11:13:58   
iva80
I ja isto toliko pijem! to je nekih 400-500ml što je OK!!  user posted image

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu Suncepravde)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Virak (vrkuta)
15.7.2011 11:40:03   
Anoniman
sunce, mislim da je to ok kolicina.

(odgovor članu iva80)
  Direktna veza do poruke: 563
   RE: Virak (vrkuta)
15.7.2011 14:57:48   
maca821
Da podelim moje iskustvo vezano za cajeve. Ja sam pre par dana pocea piti virak i hajducicu, isti dan krenule su mi vrtoglavice i glavobolja. Iz dana u dan mi je bilo muka i imala sam i dalje vrtoglavice. Kad me je drug(koji je lekar pregledao) ustanovio je nizak pritisak i hipovolemiju(manjak tecnosti). Elem mi smo zajedno zakljucili da ovi cajevi na mene deluju diuretski i izbacuju so iz organizma i meni pada pritisak, tako da ja nazalost moram prestati da ih pijemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Virak (vrkuta)
15.7.2011 15:42:49   
iva80
Baš mi je žao što tako reaguješ na čajeve user posted image
Da li si probala da piješ Macinu travu?


_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Virak (vrkuta)
15.7.2011 16:54:36   
malenac76
maco i ja pomalo tako reagujem tj obaraju mi ionako nizak pritisak a i kod mene stvaraju zatvor i uzasannn apetit  user posted image  evo ne pijem ih mjesec dana i sve super ..tj sad pijem samo maticnjak

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Virak (vrkuta)
15.7.2011 17:40:35   
maca821
Probacu macinu travu to jos nisam pila,ovi mi definitivno ne odgovaraju....

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Virak (vrkuta)
15.7.2011 22:18:03   
Zell
moguce da i kod mene poveca apetit... mada kazu da se virak koristi i za mrsavljenje user posted image valjda imam kontra-efekat user posted image inace ranije nikad nisam gladna po ovim vrucinama..... pijem isto po dve solje dnevno a vikendom kad sam kuci i tri

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Virak (vrkuta)
16.7.2011 10:32:46   
nina26
Devojke, kazete da se virak koristi i za mrsavljenje.

Evo sta sam ja primetila, pijem ga tek mozda 4 dana, i probava mi radi samo tako...a pila sam i ranije virak ali nisam osetila takvu promenu, a apetita nigde.

Bas cu da vidim sa kilazom ovih dana kako ide, ako utice i na to, jos bolje user posted image

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Virak (vrkuta)
16.7.2011 10:45:16   
Anoniman
Pročitala sam i ja to negde. Sve je moguće.

(odgovor članu nina26)
  Direktna veza do poruke: 570
   RE: Virak (vrkuta)
16.7.2011 10:54:13   
degu
nina ja sam pila virak u kombinaciji sa hajdučkom travom i stvarno mi je otvarao apetit.
U stvari čudan neki osećaj u stomaku, osećala sam kao da mi jedan čaj otvara, a drugi zatvara apetit, kao da sam u isto vreme gladna i da mi je muka. Onda sam samo slatkiše grickala, pa sam se malo ubucila.
Ali javljaj nam kako stoje stvari sa kilicama, možda i ja počnem samo virak da pijem, ako ništa drugo zbog linije.


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Virak (vrkuta)
16.7.2011 10:56:57   
Anoniman
Meni ne otvara virak apetit, već matičnjak pa ga više ne pijem.

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 572
   RE: Virak (vrkuta)
16.7.2011 11:03:24   
degu
ne znam, možda mi je hajdučka trava otvarala apetit, jer sam pila kombinaciju, probaću sam virak da pijem, bilo bi lepo da smršam ove 2-3 kilice koje su mi višak user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Virak (vrkuta)
16.7.2011 12:20:31   
Anoniman
Samo više vode, a manje testa.

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 574
   RE: Virak (vrkuta)
16.7.2011 13:14:29   
nina26
kupila sam upravo i hajducku travu i rusomacu(hocu-necu) neko je ovde napisao da je dobra kombinacija za PCOS.

sad cu da vidim kako deluje kombinacija ovih cajeva, jer virak mi je do sada imao one efekte sto sam navelauser posted image

degu probaj samo virak.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here