|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Virak (vrkuta)
11.9.2011 1:01:06   
hanka
Pretpostavljam da je ima po radnjama zdrave hrane ili u radnjama gde se prodaju todoxinovi preparati zvuci cudno ali mozda ga cika ima u druge svrhe

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Virak (vrkuta)
11.9.2011 1:04:39   
degu
E baš ću je potražiti, hvala ti user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Virak (vrkuta)
11.9.2011 9:18:39   
meyo
degu ja sam nasla caj od bele imele u apoteci od josif pancica je ono pakovanje
to je kao caj a ja sam nasla za sok cura mi je rekla da ce probat da naruci sok
ako ne kupit cu caj samo sto ne znam kako se pije jer sam nasla recept za sok ..
al nema veze

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Virak (vrkuta)
11.9.2011 12:03:33   
degu
Evo našla sam je Meyo i na internetu, baš piše da je za poremećaje metabolizma i za hormnoske disbalanse. Ne znam jel smem pored Euthyroxa da je pijem user posted image


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Virak (vrkuta)
11.9.2011 12:36:32   
Cecana
I ja imam knjigu Marije Treben, Belu imelu sam koristila jedno vreme ali ne redovno i dovoljno dugo tako da ne mogu da govorim o nekim rezulatatima.

Caj se sprema tako sto se kasika caja prelije hl
adnom vodom,ostavi se da prenoci,ujutru
se samo malo zagreje,procedi i pije.
I sveden biter sam kupila,pila ga 2 nedelje i ond
a prestala.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Virak (vrkuta)
11.9.2011 13:45:33   
meyo
degu jel to za caj ili sok sto si nasla??

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Virak (vrkuta)
11.9.2011 14:33:01   
degu
Meyo to je baš čaj i sprema se tako kako Cecana kaže. Trebali bi otvoriti posebnu temu o njoj u problemima zatrudnjavanja, jer smo ovde već previše otišle OT user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Virak (vrkuta)
14.9.2011 20:49:28   
tijana86
posto u AK  vec ima hajducka trava da ne pijem duplu dozu ili da pijem _

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Virak (vrkuta)
14.9.2011 21:39:43   
degu
Onda je najbolje da piješ samo virak, ne verujem da bi ti smetala hajdučka, ali nema potrebe da je piješ, kad je već unosiš u organizam.user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Virak (vrkuta)
14.9.2011 21:51:52   
meyo
jel pije neko mjesavinu virka i recimo drugih biljcica
npr zdravac, neven ili hajducka... nesto sam citala al sad ne mogu nac recept da bih se ubila...user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Virak (vrkuta)
14.9.2011 21:54:23   
World
pijem ja mjesavinu virka, hajducke i macine trave, ali one nepete, ne ocajnice...

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Virak (vrkuta)
14.9.2011 22:15:28   
degu
Meyo ja sam već pisala da sam pila mešavinu virka i hajdučke trave i super su mi bili ciklusi, već prvi mi je od njega stigao na 30 dana, kasnije se produžio do 40, ali evo sad bez njega će mi otići i do 50 dana, ako ne i više user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Virak (vrkuta)
14.9.2011 22:23:55   
Cecana
I ja pijem virak i hajducku travu ali ne bas redovno.

World gde da nadjem tu Nepetu Catariu?
Trazila sam u Josif Pancic apoteci,nemaju pojma sta je to, kao ni u prodavnicama zdrave hrane.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Virak (vrkuta)
14.9.2011 22:26:03   
World
pa ne znam u srbiji gdje ima, ja kupujem kod nas u jednoj biljnoj apoteci, u banja luci.... mozda da se raspitas kod nekih travara?

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Virak (vrkuta)
14.9.2011 22:26:45   
tijana86
ok hvala

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Virak (vrkuta)
21.9.2011 9:33:02   
tijana86
Kupila sam malo pre virka . Zena u "bilju" mi kaze da on samo regulise ciklus i da su gluposti sto sam joj napricala (odavde ono sve sto sam citala) , ja ostala zatecena. Ja pitam pa kako da ga pijem a ona mi kaze pa pitajte te vase sa ringeraje dobro je nisam pljunula !user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Virak (vrkuta)
21.9.2011 15:10:43   
anirez
Zene ja sam kontaktirala jednog travara da pitam za ovu vrkutu, i covjek mi rekao da se vrkuta ne pije zbog zaceca nego se pije od 3. mjeseca trunoce i pomaze da se plod sacuva. Ono sto mi je on rekao je da treba piti macinu travu- maribiu vulgare ili kak se vec pise

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Virak (vrkuta)
21.9.2011 15:18:17   
Anoniman
ja mislim da sad necu ni da pijem virak..vec samo marulju..onako kako je anirez rekla bez prekida sutra pocinjem i sa svojim smokvama i maslinovim uljem terapija traje 40 dana bez prekida uz solju caja od marulje..idemo da probamo tih 40 dana pa sta budeuser posted image

(odgovor članu anirez)
  Direktna veza do poruke: 618
   RE: Virak (vrkuta)
21.9.2011 15:20:24   
anirez
Navijam za tebe user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: aussie

ja mislim da sad necu ni da pijem virak..vec samo marulju..onako kako je anirez rekla bez prekida sutra pocinjem i sa svojim smokvama i maslinovim uljem terapija traje 40 dana bez prekida uz solju caja od marulje..idemo da probamo tih 40 dana pa sta budeuser posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Virak (vrkuta)
21.9.2011 15:39:12   
Anoniman
hvala draga i ja za tebe punoooooouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anirez)
  Direktna veza do poruke: 620
   RE: Virak (vrkuta)
21.9.2011 15:40:32   
little_one
Tacno je da vrkuta regulise ciklus, ali da bi regulisala ciklus mora da regulise i nesto u organizmu. Meni je vrkuta jako pomogla, i meni je to postala biljka br jedan koju preporucujem svima. Toliko je dobra da se i djeci moze davati zbog slabosti misica.

Moram nesto da kazem pa makar dobila pljusak kamenja po glavi. Ako ocekujete da ce vam biljka odmah donijeti cudo, nema nista od toga. Nas organizam je toliko slozen da ne postoje dve zene na ovoj RR koje imaju u dlaku isti problem zbog kojeg ne ostaju trudne. Vrkuta moze pomoci, ali ne moze da rijesi sve probleme koje mozda imamo pored neredovnih ciklusa. Jer neredovni ciklusi su samo alarm kojim nas tijelo zove da kaze da nesto nije u redu.

(odgovor članu anirez)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Virak (vrkuta)
21.9.2011 15:47:37   
Anoniman
little niko nece da ti da pljusku ti si potpuno upravu...user posted image user posted image user posted image ..ali mora da se proba nest..ne znam sta bi ja od sutra idem sa smokvama i maruljom a vi probajte sta mislite da je najbolje...user posted image ..ne znam sta da kazem od user posted image zelim da svakoj uspije ono sto proba...marulja ili macina je user posted image user posted image user posted image i nada se da je necu piti uzalud i ove smokve ne mirisu na dobro ali sto se mora nije tesko...user posted image

(odgovor članu little_one)
  Direktna veza do poruke: 622
   RE: Virak (vrkuta)
21.9.2011 16:25:32   
nina26
pijem ja mjesavinu virka, hajducke i macine trave, ali one nepete, ne ocajnice...


Jeli World, jel to prepisujes od meneuser posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Virak (vrkuta)
21.9.2011 16:30:32   
nina26
Moram nesto da kazem pa makar dobila pljusak kamenja po glavi. Ako ocekujete da ce vam biljka odmah donijeti cudo, nema nista od toga. Nas organizam je toliko slozen da ne postoje dve zene na ovoj RR koje imaju u dlaku isti problem zbog kojeg ne ostaju trudne. Vrkuta moze pomoci, ali ne moze da rijesi sve probleme koje mozda imamo pored neredovnih ciklusa.


Meyo, draga malo kasnim, ali se slazem sa tobomuser posted image

Zato sam i napisala u drugoj temi, da cajevi i drugi preparati mogu nekom da pomognu, nekom ne, jer smo sve mi razlicite i ne postoji bar za sada proverena kombinacija biljnih preparata koja dovodi do zaceca 100%.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Virak (vrkuta)
21.9.2011 16:37:24   
Anoniman
nina to nije bila meyo to je bila little..ipak pomesala si im stomaciceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina26)
  Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here