|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Radosnica
3.11.2008 9:09:02   
Anoniman
Smatram da je Radosnica odlična uspomena (da li detetu ili mami na dete – nećemo ulaziti u detalje). Ja sam od drugarice dobila neki fancy radosnicu koja „traje“ do detetovog trećeg rođendana, ima više detalja nego ona koju sam dobila od pokrajine (države ili već nekog već organa). Ta „državna“ mi se sviđa zbog nekih drugih stvari... ustvari, nekako kao da se dopunjuju međusobno, tako da ih ja popunjavam obe. user posted image  Jel vodite vi radosnicu? Kome je to uspomena: mami ili detetu kada odraste?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Radosnica
3.11.2008 11:43:57   
Lu
Mislim da je to predivna uspomena i za mamu i za dijete,ali mislim ipak više za mamu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Radosnica
3.11.2008 12:05:26   
Anoniman
Jel imate radosnicu, lu?

Ja sam moju malo zapustila... kasnim sa nekim slikicama... user posted image

< Poruku je uredio Tasha -- 3.11.2008 12:06:23 >

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Radosnica
3.11.2008 13:33:06   
Lu
Imam neku ali nisam zadovoljna pa upisujem tako podatke tek da se nezaboravi ono glavno ali sam u potrazi za nekom boljom,u ovoj sadašnjoj nema Božića,imendana i još nekih meni bitnih datuma,ali naćiću ja nju.
Meni je recimo jako bitan dan kada mi je rekao prvi put vojim te mama,ali nisam sigurna dali to ima i jedna ali ću ja svakako negdje ugurati.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Radosnica
3.11.2008 13:49:47   
Anoniman
Ova moja "fancy" radosnica ima zadnjih par strana prazno (ima mesto za sliku i text) i zove se "Važniji događaji". Ja sam tu ubacila opis jednog Lukinog nasumice izabranog dana, Uskrs, Božić... tako neke stvari. A na zadnju koricu sam pisala stvari tipa "prvi mladež", "polazak u jaslice" (pošto u radosnicu to stavljaju posle 3će godine kao polazak u zabavište), "prva prehlada", "prva krv"... i tako neke uspomene...

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Radosnica
6.11.2008 19:44:10   
guppy RR
Ja sam im kupila radosnice, jer sam uvek obožavala da gledam svoju. U mojoj ima prvi pramen kose i slikice kad smo bili mali ja i bato... pa bi volela isto i za svoju decu. ALi nigde nisam našla ono savršeno, pa sam im za 1. rođendan izradila "foto knjigu". To je kao album, u koji sam staviš slike i tekst kako želiš, a odštampaju ti ga kao knjigu sa tvrdim koricama. Ima u Sloveniji. I divna je uspomena...

Baš sam neki dan prvi put šišala sina i ostavila prvi pramen kose... da vidi kako je bio plav, a tata i mama tamno smeđi user posted image
Ljubi ga majka user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Radosnica
7.11.2008 8:13:01   
Anoniman
Jaaoooooo kako je super to sa knjigom. Baš ću da se raspitam, ali to kod nas garant nema. user posted image  A gde se to radi? Fotografska radnja? Fotokopirnica? Štamparija? Mislim, gde da pitam?

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Radosnica
7.11.2008 9:55:58   
guppy RR
Kod nas ima dosta firmi, kod kojih možeš preko neta naručiti razvijanje slika.
Jedna od tih firmi (VIDI OVAJ LINK) ima ponudu i foto knjige.. link je od te, u kojoj sam ja radila knjigicu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Radosnica
7.11.2008 10:38:50   
Anoniman
Ok... to je na slovenačkom... user posted image

Šalu na stranu, par reči sam razumela. Ako sam dobro shvatila, ti možeš da skineš (kupiš ili sl) taj njihov program, ustvari sve sam napraviš a oni odštampaju?

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Radosnica
7.11.2008 11:29:57   
guppy RR
Skineš njihov besplatan program... sa kojim izradiš foto album (slažeš sličice kako želiš, dodaš tekst...), onda im preko tog programa sve pošalješ preko WEBa ili na CDu, i oni ti kući pošalju knjigu u par dana, platiš pouzećem ili kako god se tamo dogovoriš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Radosnica
7.11.2008 11:38:45   
Anoniman
Hmmmmm

A jel bi mi poslali za NS? user posted image

A downloadujem taj program i napravim sve... jel to može da se nareže na CD? user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Radosnica
7.11.2008 11:47:37   
guppy RR
Može ali to što narežeš, nije Knjiga, koju bi ti onda gledala, već fajlovi za njih.
Poslala sam im mail i pitala da li bi poslali knjigu u Srbiju. Javiću kad/ako dobijem odgovor.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Radosnica
7.11.2008 12:01:47   
Anoniman
Fajl koji bih ja možda mogla odštampati u bilo kojoj štampariji kod nas? (ccccc sram me bilo)

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Radosnica
7.11.2008 13:17:07   
guppy RR
Ne verujem, jer se "fajl" tiče njihovog programa, koji skineš s web-a.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Radosnica
7.11.2008 13:30:57   
Anoniman
OK

Ajde onda mi javi kada ti odgovore.

Thanks

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Radosnica
7.11.2008 18:52:42   
guppy RR
Primila odgovor. Kažu, da šalju u Srbiju, u glavnom u Beograd.

Poštarina za slanje normalnom poštom je 10-12€, treba im 7-20 dana.
Poštarina za slanje brzom poštom je 60€, paket dođe u cca 7 dana.

Pozz.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Radosnica
7.11.2008 22:25:17   
Anoniman
Mislim da će biti ok i bez brze pošte. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Radosnica
8.11.2008 11:47:55   
guppy RR
HAhaha, i ja mislim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Radosnica
15.12.2008 3:49:31   
stella
Mi imamo neku oskudnuuser posted image radosnicu.Tako da ja skrabam sa svih strana.Npr.kad je prvi put sama ustala pridrzavajuci se,prvi koraci,kad je dobila prvi zubic,koliko je bila visoka i teska na prvoj vakcini,3kikice koje je kum osisao i kad sam ih stavila u kovertu sastavile se u jedan cuperak,nalijepila prvu svjecicu sa torte,pupcanu vrpcu,ma svaki detaljuser posted image
MM se ponekad zeza sta sve pisem,kaze tebi ni muha nemoze proletiti pored djeteta a da ne upisesuser posted image user posted image
Mislim da je to predivna uspomena i za dijete i za roditelje.

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Radosnica
15.12.2008 3:50:57   
stella
I mi smo u potrazi za nekom opsirnijom i ljepsom.Ova gore je od pampersa.

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Radosnica
15.12.2008 7:53:30   
oliveradj
Kupila sam je u knjizari i zadovoljna sam ima sve do detetovog polaska u skolu, ovu od pokrajine sto sam dobila i ne popunjavam. 

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Radosnica
24.1.2009 20:18:07   
Jeca*
Čitam sad u časopisu MAMA, postoji i u Beogradu firma koja između ostalog može da napravi foto knjigu, sa dečijim fotografijama, a propo ovoga što je gore pisala guppy da imaju u Sloveniji. Pa, ako nekoga zanima....ja to svakako planiram da uradim možda za Lukicin prvi rođendan, baš mi je super ta ideja i mislim da je sjajna uspomena za dete.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Radosnica
24.1.2009 23:08:22   
Anoniman
JUPIIIIIIIIIIII... ja samo ne znam kako da proberem slike sa ovih 15-20 CD-a koje imam. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Radosnica
24.1.2009 23:13:50   
Jeca*
Jooooj...i mi sad već imamo gomilu. Ja samo škljocam user posted image  Ovaj malecki već naučio da pozira user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Radosnica
24.1.2009 23:15:12   
Anoniman
Ne preteruj... počeće da ti okreće leđa kao meni sada Luka. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here