|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grejač za vodu
14.9.2010 14:13:30   
red sonia
vucko ja videla juce ovde kod nas za 10 eura neka sklj marka,a ovo moje gorenje je 20 eura

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Grejač za vodu
14.9.2010 14:21:07   
Vučko.ba.
Ma ovo bira što sam imala je neka bosanska marka, tačnije to je ex yu gorenje, pa smo se raspali, pa ovi neki bosančerosi kupili tu fabriku i postala bira, e sad ta bira il fercera il nikako ne fercera, moj brat i ja u isti vakat kupili njemu odma riknulo i reko Bira nikad više, a meni evo nakon 5 godina i više riknulo


u merkatoru vjeruj mi niti jedno grenjevo nema ispod 40 i kusur eura ... ane pada mi na pamet da dam tolike pare ...danas ću do robota pa da vidim tamo šta ima

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Grejač za vodu
14.9.2010 15:33:01   
red sonia
onda je kod vas  duplo skupljeuser posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Grejač za vodu
15.9.2010 11:10:50   
Lu
Vule ako hoćeš jeftno imaš marku vivax, 20km

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Grejač za vodu
15.9.2010 11:14:13   
Anoniman
Ja sam uzela vivax pre 2 godine, manje od 10 eura (990dinara). Radi super, čistim ga limunom, samo se isključi kad voda provri uz glasno "klik"user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Grejač za vodu
15.9.2010 14:41:38   
Vučko.ba.
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Vule ako hoćeš jeftno imaš marku vivax, 20km


ne stigoh juče otići, nego ću danas ... a naravno da ću jeftino, nije mi ni na kraj pameti da plaćam porez na budale

nešto sam ja imala vivax al ne mogu da se sjetimuser posted image  


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Grejač za vodu
15.9.2010 14:44:14   
viking
kakva zanimljiva informacija! baš sam se pitala čiji je to brend user posted image

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Ma ovo bira što sam imala je neka bosanska marka, tačnije to je ex yu gorenje, pa smo se raspali, pa ovi neki bosančerosi kupili tu fabriku i postala bira




_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Grejač za vodu
15.9.2010 14:46:28   
Vučko.ba.
samo pitaj puna sam ti informacija user posted image user posted image user posted image user posted image

Bihaćka industrija rashladnih aparata (Bira)

e pa nisam se pohvalila imam i njihov fen koji radi još uvijek a jedinac u mene mi  (cca ima mu 7-8 godina) ,

a već sam napisala da moj brat za njih ne želi ni da čuje

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 15.9.2010 14:48:03 >


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here