|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slava
28.10.2019 12:08:30   
Ana RR
Uh Von, to me sinoć pitale obe kume jer je bilo baš lepo a ja ti to pravim onako od oka - stavim šećer u prahu, obavezno par kesica vanilin šećera i stavim i malo lešnika, ne samo orahe, bude mi lepše. Pomešam pa probam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Slava
28.10.2019 17:00:23   
pari
Ana,zamrzni sve pa imaš do kraja godine za dane kad ti se ne kuva.


Nismo ni sumnjali da će hrana biti divna!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Slava
28.10.2019 17:30:11   
kamičak
Svaka ti cas_t, Ana! 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Slava
28.10.2019 17:37:18   
Ana RR
Pari, jedino sarmu mogu u zamrzivač, ostalo mi se ne sviđa kada se odledi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Slava
28.10.2019 20:10:26   
nata11
Da vanilin secer bas zitu da prelep ukus.


Ana i begova pita izgleda fenomenalno. Nisam pravila ali planiram. Jesi sekla na kocke - vece, manje ili stangle? 

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Slava
28.10.2019 23:02:10   
Ana RR
Nato, bregovsku pitu sam sekla na kocke, onako poveće. Ako ti nije za neko slavlje, slobodno prepolovi meru. Ovo je za onaj veliki pleh iz rerne i bude baš puno.

< Poruku je uredio Ana RR -- 28.10.2019 23:05:02 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Slava
12.11.2019 15:44:03   
vonavoj
Moze pomoc oko sitnih kolace..neki recept za brzinske sitne kolace,prilagodjene deci..Narucila bi 3kg sitnih kolaca i napravila 2 vrste.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Slava
12.11.2019 15:59:44   
Ana RR
Von, meni su krešenti extra klik pravim ih svake godine sa lešnicima i punim nutelom (može i neki drugi krem ili umućeni ganaš)

Zatim kuglice klik

Ovo ne znam koliko je za decu ali su mnooogooo dobre klik

Ili neki keks, to ti je najbolje za decu klik klik

< Poruku je uredio Ana RR -- 12.11.2019 16:01:31 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Slava
12.11.2019 16:22:32   
vonavoj
To carice! Hvala! Dobri sitni kolaci su 1000din.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Slava
12.11.2019 16:42:22   
Ana RR
E prošle godine smo kod našeg druga jeli taaakooo dobre sitne kolače, raspametili smo se. Moram ga pitati sad na slavi gde su kupili (a možda budu opet ti isti hihi). Inače, znam da su Stamevski odlični, ovo ostalo što sam probala onako, uglavnom bzvz. Kao da je svaki kolač istog ukusa.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Slava
12.11.2019 16:56:10   
vonavoj
Ovo su Golub torte,rade 30godina kod nas.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Slava
12.11.2019 17:12:35   
Ana RR
Ma najbolje ti je tako, ja sam rekla da ću sledeće godine sebi da olakšam, ove godine sam se raspala spremajući.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Slava
12.11.2019 17:29:08   
Duškić

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ovo su Golub torte,rade 30godina kod nas.




Von ja uzimam torte kod nekih tvojih iz Panceva i prelepeeee su..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Slava
12.11.2019 17:57:51   
nata11

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Moze pomoc oko sitnih kolace..neki recept za brzinske sitne kolace,prilagodjene deci..Narucila bi 3kg sitnih kolaca i napravila 2 vrste.



Ja ove godine pravim neke koji brzo idu 
Rozen torta, Coko rozenka (isto sa Rozen korama) Ima varijanta i lesnik rozenka ali nju necu. Kuglice od smokvi, keksa u blenderu se oravi naci ces lako recept na netu ako ne saljem ti. Isleri od plazme (imas na njihivom instagram profilu recept) Posni grilijas
Kod nas su bezobrazni sa cenama. J1200 /1800 din ako hoces profi kolace. Ostali su katastrofa  



< Poruku je uredio Ana RR -- 12.11.2019 18:14:54 >


_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Slava
12.11.2019 17:58:30   
nata11
Ne znam zasto je ovako test ispao kada stavljam novi red ali snaci ces se 😀



_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Slava
12.11.2019 18:15:18   
Ana RR
Nato, uredila sam ti poruku malo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Slava
12.11.2019 18:26:05   
Duškić
Setih se Von.
Anci torte i kolaci.
Moja drugarica pravi sad za slavu 15 vrsta kolaca user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Slava
12.11.2019 20:35:27   
milicicak


IZVORNA PORUKA: vonavoj

To carice! Hvala! Dobri sitni kolaci su 1000din.



Gde?
Ja narucujem godinama iz Kg cena je 1600-1700 ali su i kolaci fenomenalni

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Slava
12.11.2019 20:42:06   
vonavoj
Ovo su Golub torte..dostavljaju kolace i u Bg.i torte..sad je praznicna akcija 1000din.Anci kolaci se meni ne svidjaju,puni su margarina..pokvarili su se.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Slava
12.11.2019 20:48:39   
Duškić
Nzm. Ja sam tortama bas zadovoljna.
Kolace sama pravim user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Slava
12.11.2019 21:00:14   
lesica
Beš mi sve počeću da pravim i prodajem sitne kolače user posted image

Šalu na stranu, probaću sutra da izvučem šta sam sve pravila za našu slavu, mnogo vrsti sam natukla. Doduše ščer je pomagala. (Još imamo u zamrzivaču)

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Slava
12.11.2019 21:33:25   
vonavoj
Lesice,dobra bi zarada bila...Nema sanse da stignem..slava nam je 26.11. Sestra mi dolazi od 20.do 24og.i ovako se vidjamo 2 puta godisnje,necu se zarobiti sa kolacima..a T slavimo rodj 23.11..jeste da je samo za drugare,ali je ipak organizacija.A i za slavu ne sirimo,njegovi i moji i kumovi,i bice nas 20ak..ma i to sam poludela,prenali mu slavu,a zivi mu rodjitelji..ali to nije ovde nema..samo da ne spreme rycak...ne moraju kao pre na veliko,samo mi i dosta..ne,lakse je da preneses slavu pa da ides na slavu..

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Slava
12.11.2019 21:40:51   
lesica
Ma von, izvuci 4 - 5 vrsti, šanglice neke, i bre svaki dan po 1 - 2 vrste. Oni svi bez problema i izmene ukusa mogu u zamrzivač.

Ja sam užasna po pitanju tih kupovina 😂
Iliti, vrlo sam zahtevna a štekara sam. Iliti, ono što se meni baš baš baš dopada je između 2500 i 3000.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Slava
12.11.2019 22:37:43   
milicicak
Les, tebi se Koki svidja? 😁 Veruj mi, ovi Nadalinini ni malo ne zaostaju. Ja ove godine moram da narucim bar 1kg za mini bubu, to su joj prvi kupovni kolaci koje je probala i imaju posebno mesto u njenom srcu 😁


Ja cu ove godine sta stignem, situacija sa slobodnim vremenom pre slave se menja na dnevnom nivou 😂

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Slava
12.11.2019 22:48:19   
lesica
Mili, vidiš kako znaš 😁 Koki je moja ljubav pa ima decenija i nešto 😂
Nadaline nisam probala. Mogla bih, onako bez povoda.

Elem, stvarno ću sutra da vam izvučem šta pravih letos.
A ja sam užasno lenja za kojekakve kuglice (to je bez zezanja L pravila ljubi je majka 😂 i sita se zabavila) Ja sam štanglice kojekave, a realno to ke sve smuti, prospi, poravnjaj, pritisni, lupi glazuru varijanta.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here