|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slava
12.11.2019 22:53:43   
milicicak
Mi Nadalinu uzimamo od kad je pocela da radi, tj. prvo su mm-ovi poceli za slavu pa za sva okupljanja i tako te prilike. Mi cesto uzmemo i bez povoda. Kvalitet se od pocetka nije promenio.


A Koki mi je u kraju, gricnemo i to s vremena na vreme ali su stvarno preskupi.
Nego, jel zna neko gde da nadjem providne plasticne case za rakiju? Gledala sam po poslasticarskim fb stranama mnogo su mi skupe te bas namenski pravljene za kolace

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Slava
12.11.2019 22:55:29   
Ivanka 75
Zar nemaju u tempu te male casice? 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Slava
12.11.2019 22:59:19   
Ana RR
Mili, u Metrou. Oni imaju sve tog tipa.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Slava
12.11.2019 23:01:32   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Beš mi sve počeću da pravim i prodajem sitne kolače user posted image



Les ja ovo često pomislim, majke mi. Ne samo za kolače već i za slaniše, testa, kiflice..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Slava
12.11.2019 23:01:36   
lesica
Mili bilo ih je u rodi.
Ja uzimala za dečje rođiše tipa za mus.

Pakovanje od 20-25 komada je oko 200dinara.

A za kolače, ja bre volim da je to lepo na jeziku, ali stvarno, onako da razlikujem i orah, i čokoladu, i tako sve redom, a ne da mi je sve sličnog ili istog ukusa.

Anči, to to 😂 Mislim kad sam megaloman. Bukvalno bih mogla pola sebi, pola za prodaju.

< Poruku je uredio lesica RR -- 12.11.2019 23:02:33 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Slava
12.11.2019 23:04:34   
Ana RR
Les, zato kažem da većina tih gotovih kolača ima isti ukus. Kao da je svaki kolač pravljen od potpuno istih sastojaka. E sutra ću da pitam druga gde kupuju kolače pa pišem. Prelepi su.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Slava
12.11.2019 23:48:58   
Sanjica26 RR
Mene nijedni kupovni kolaci nisu odusevili. Sve je na isti fazon. Volim da napravim. 




< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 12.11.2019 23:49:33 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Slava
13.11.2019 7:14:13   
nata11
Mili tih casica je bilo na plastika online. 



_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Slava
13.11.2019 8:50:54   
vonavoj
Eee..i ja volim domace,jedino da se kloniram..nema sanse da stignem..nisam nocni tip,a preko dana od njega nema sanse...kratak je dan..mm dodje u 18h.dok pocnem 19h,tad je vecera,kupanje,..ove godine ovako..a sledece drugacije..Nezgodno je sto je i mom tati 21.11 slava..gosti,T rodjendan 18.11.nama 26.11..sve u 7 dana..hahaha.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Slava
13.11.2019 9:10:12   
mama Jo
Ana hvala za ove recepte, svima ce posluziti.

Slazem se sa vama za kupovne, kao dasu svi od istih sastojaka samo drugi oblik.

I nama je sutra slava, ove god.jos necemo nista veliko praviti, zaova i ja smo se podelile sta ce ko praviti.
Ja danas pravim, s obzirom da ce mi jos na rucku biti samo mama i tata necemo preterivati.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Slava
13.11.2019 9:14:49   
bebilule
Mi smo prije nekoliko gdina prestali praviti sitne kolače za slavu. Vjerovatno ću opet početi jer mi nekako fale. Ali dok M još malo poraste, ne mogu sama da stignem, pa neka mijesi. user posted image

Naći ću vam u svesci recept moje babe za jednu krasnu slatku salamu. Sjećam se da se kuhaju jaja na pari i da se onda u to dodaju orasi, cokolada, sjeckane žele bombone, keks i svašta još nešto. Smjese bude toliko da sam premazivala pet oblandi. Sjajna je i može da stoji. I super mi je i medena pita ako se lijepo i sitno isiječe. I ona je bolja kako stoji.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Slava
13.11.2019 9:27:57   
vonavoj
Vidis,oblande mogu da napravim,to deca vole..

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Slava
13.11.2019 9:54:22   
bebilule
Von, meni su najdraže one što su još naše bake pravile. Dugo se kuha mlijeko i šećer (današnje kondenzovano mlijeko, jel), pa na kraju oraha i putera. Njam!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Slava
15.11.2019 11:21:30   
Ivanka 75
Kupih dve nove tacne za slavy, ponovih nas malo, valja se❤️

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Slava
15.11.2019 11:28:16   
vonavoj
Joj,ja nemam ni tacnu za kolac i kolace😫

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Slava
15.11.2019 11:30:22   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Joj,ja nemam ni tacnu za kolac i kolace😫



Von 🤗🤗🤗
Da ti posaljem i jedno i drugo? 👍
Tacne za kolace imam, ali sve rasparne, po jedna ovakva i onakva, a ja volim simetriju 😂


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Slava
15.11.2019 11:43:06   
Ivanka 75


[url=user posted image Tacne što mi trebale 😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Slava
15.11.2019 11:54:39   
vonavoj
Ovo nam je prva godina da slavimo,zato i nemamo nista..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Slava
15.11.2019 12:03:56   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ovo nam je prva godina da slavimo,zato i nemamo nista..



Ja ni posle 10 godina nemam sve sto mi treba 😂
Prosle god sam kupila slanike 🤣

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Slava
15.11.2019 12:05:38   
Duškić
Polako, svake godine po nesto novo.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Slava
15.11.2019 12:07:41   
Ivanka 75
Ali zato stolnjaka imam gomilu 😂

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Slava
15.11.2019 12:17:07   
Ana RR
Ja imam kristalne koji su mi godinama stajali spakovani jer mi se nisu dopadali (nisu bili moderni hehe) ali sada ih volim baš zbog te starinske note. Evo slika, sa sve kolačima

user posted image

Kolači: krešenti, oblačići, bela pita, učiteljska dugmad i prha štrudlica sa rogačem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Slava
15.11.2019 13:32:30   
bebilule
Ja isto imam stare kristalne, ali one "stope". Tako ih ovdje zovu, valjda znate na šta mislim. Postolje i gore dio za kolače. To mi je super jer mi uvijek fali mjesta na stolu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Slava
15.11.2019 13:38:07   
mama Jo
Jaoj Ana, krenula mi voda na usta. Kakva fotka covece 😊

Te ,,debele" kristalne su smmeni bas mocne, a posebno te sto ih bebi spominje, nemam nijednu takvu, a bas bih ih volela.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Slava
15.11.2019 13:43:03   
Ana RR
Bebi, imam i ja te sa stopicom, obično mi pogača bude na njoj. Inače su super za tortu, kolače..



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here