|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slava
23.6.2020 10:29:13   
bikicaV
Koliko mame ovi vasi pojedeni kolaci!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Slava
23.6.2020 10:29:55   
mama Jo
Hahha, da kad ce opetsezona slava 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Slava
8.10.2020 18:28:02   
Ana RR
Bliže se slave. Nama je sad 27og i ne znamo šta da radimo, da li da slavimo. Mi inače nemamo puno gostiju, samo kumovi i još jedni prijatelji i moja mama, tata je uvek negde u inostranstvu. Ali opet mi nije svejedno i ne znam šta da radim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Slava
8.10.2020 18:29:49   
nata11
Ja bih slavila ali do Sv Nikole ko zna kako bude.



_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Slava
8.10.2020 18:42:12   
Ana RR
Pa da, verujem da će opet biti haos. Ne znam, videću još.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Slava
8.10.2020 19:05:22   
vonavoj
Sa tim ljudima se Ana pretpostavljam i sad vidjate,tako da bi ja slavila..mi slavimo rodj kod kuce,sledeci vikend,samo najblizi,tako cemo i slavy u novembru.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Slava
8.10.2020 20:16:39   
Ana RR
Da, sa njima se i inače viđamo samo ne sa svima odjednom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Slava
8.10.2020 21:09:14   
Maraj
Ana, pa mozete i da podelite ko kad dolazi, neko npr u 2, neko u 5 user posted image
Ni ja ne znam sta cemo.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Slava
8.10.2020 21:14:56   
Ana RR
Maraj, radni je dan, nezgodno je. Verovatno bi svi došli posle 18h.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Slava
8.10.2020 21:26:48   
mikica88
I ja planiram 27 da slavimo.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Slava
9.10.2020 22:13:34   
Andjelcicc
Mi smo prosle godine poceli da slavimo, nismo imali goste, samo u krugu porodicr, i ove godine bice slicno, doduše bez zaove, koja je digla nos na nas, jer nismo otisli kod njih na rodjendan, koji su pravili dok je korona divljala, a pravili su u igraonici... 


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Slava
29.11.2020 21:43:32   
SaraLana
Kod nas obicno bude puno ljudi hrane sedenje saaaatima...ove godine je bilo svega puno manje,u krugu porodice,skromniji rucak,ali ono glavno je bilo tu sveca,kolac,vino...bilo nam je divno svakako.

(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Slava
30.11.2020 8:42:02   
Dragica Draga
Nismo nista ove godine, bas samo porodica, i to iz dva puta.

(odgovor članu SaraLana)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Slava
30.11.2020 8:55:39   
nata11
Ne idemo ove godine kod nikoga na slavu i necemo slaviti . Tj. slavicemo ali ukucani- nas troje.



_____________________________





(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Slava
30.11.2020 9:16:53   
branki*
Ja ne znam.kumovi slave sv.nikolu,ne znam ni da le ce zvati,ni da li cemo ici.

Mi slavimo sv.stefana..isto ne znam sta cemo...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Slava
30.11.2020 9:25:56   
jabudic
Nama je bila slava 24. Spremila sam otprilike za  15ak ljudi, iako nam obicno bude 50ak na slavi. Nismo nigdje isli, i nismo nikoga zvali da ne dolazi, ali smo se uzdali u zdrav razum. I stvarno, ljudi su zvali da cestitaju, bas niko nije bio. Malo mi je bila tuzna slava. 


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Slava
30.11.2020 9:41:48   
smeško
Ja cu zvati. Ne znam za sta se cuvam. J***m ti ovakav zivot.


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Slava
30.11.2020 10:40:49   
jabudic
Meni nije bilo bas svejedno da pred kraj 8.mjeseca dobijem koronu, ali svakako ne bi nikoga vratili da je ko dosao. Alo eto nije... 😞


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Slava
30.11.2020 10:57:01   
smeško
Jabudic, ti se cuvaj dobro. U trudnoci nije pozeljna ni prehlada. 


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Slava
30.11.2020 11:02:55   
Ana RR
Mi nismo slavili, ne vidim potrebu za time u ovoj situaciji.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Slava
30.11.2020 11:43:26   
smeško
I nama je slava tek u maju. Meni je slava iskonska stvar i jos je ne dam. Koronu mozemo pokupiti bilo gde. Samo sa koliko ljudi dnevno se D i ja srecemo. A ako se ne srecemo, uginucemo od gladi umesto od korone. J ce u vrtic i svi su bez maske, pa ako imamo u vidu da se to kod dece mozda i ne primeti...Dozvolili su shoping...Ne mogu toliko da zaustavim zivot. I trpi puno sta, ali to nece. Mada, ja slavu oduvek slavim sa najblizima. Nemam megalomanske momente.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Slava
30.11.2020 11:49:12   
Sanjica26 RR
Обележиш са својом породицом славу и то је довољно. user posted image Свака слава треба да садржи неколико основних ствари. Остало смо ми сами наметнули.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Slava
30.11.2020 11:53:30   
Ana RR
Šta znam, ja nisam fanatik. Nije mi to bitno, pogotovo ne sada. Mislim, nisam detetu rođendan slavila a to mi je mnogo važnije od slave.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Slava
30.11.2020 11:58:52   
smeško
Nisam ni ja fanatik.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Slava
30.11.2020 12:00:21   
smeško
I slavu ionako slavim samo sa porodicom i roditeljima. 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here