|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slava
6.5.2014 8:18:21   
Ivanka 75
Srecna slava Sveti Djordje svima koji danas slave user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Slava
6.5.2014 8:28:41   
mamin mish
Sretna slava svima koji je slave!!!

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Slava
27.10.2014 0:18:13   
choopa choops
Srećna slava svima vama koje proslavljate danas! user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Slava
27.10.2014 0:55:07   
Ana RR
Nama je danas slava, ali pošto smo na drugom kontinentu a dever je potpuni ateista i ne zanima ga slava (čak sutra idemo kod nekih mađara koji slave svetu Petku, što mi malo čudno zvuči) nećemo čak ni obeležiti. Da se razumemo, nisam ni ja neki vernik, ali slavu poštujem. Šta je tu je..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Slava
27.10.2014 2:02:32   
dunja RR
Baš tužno Anči, hoću reći, što nećete proslaviti svoju slavu user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 27.10.2014 2:06:36 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Slava
27.10.2014 2:17:40   
Azra_
Dunjice, lepo piše ˝Jer smo tako u mogućnosti!˝ Mala šala. Anči, srećna vam bila slava. Da ste vi zdravi ima vremena da proslavljate narednih godina.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Slava
27.10.2014 4:27:15   
Ana RR
Hvala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Slava
27.10.2014 6:14:16   
mali_mis
Srecna slava user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Slava
27.10.2014 7:27:35   
mirkam
Srecna slava!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Slava
27.10.2014 7:34:40   
nata11
Srecna slava Ana.

_____________________________





(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Slava
27.10.2014 11:14:33   
branki*
anci,srecna vam slavauser posted image
srecna slava svima koji slaveuser posted image
sveta petka je inace zastitnica zenauser posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 27.10.2014 13:27:48 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Slava
27.10.2014 13:17:33   
Bibilib
Srecna slava svima koji slave SV.Petku i vama drage moje ako proslavljate danasnji dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Slava
27.10.2014 13:24:34   
Anoniman
Srecna slava svima koji slaveuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bibilib)
  Direktna veza do poruke: 213
   RE: Slava
14.12.2014 11:22:42   
Klarita
Priblizava se opasno cetvrtak i nasa slava. kao i obicno vecinu stvari porucim, jer ne mogu da postignem sve da spremim (a + ne umem user posted image ) jer se nadoveze i K rodjendan. Neka mi oprosti Bog sto kazem i pisem, ali nekako se vise radujem i imam vise elana da spremam K rodjendan i tako sam oducila da sve spremim sama. Dans cu poceti pa cu zamrznuti.

Je l' imamo posebnu temu za Sv Nikolu? Cini mi se da imamo, prosle godine sam se kuckala sa Natom oko pasulja, a sad ne mogu da nadjemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Slava
9.3.2015 5:58:21   
acalukic
Slava nam je Sv.Nikola, a sto se tice odlaska u crkvu nije obavazan

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Slava
22.11.2015 16:29:24   
branki*
Nasa slava je sveti stefan,9.januara.to je muz moj preuzeo od njegovih ,prvi put smo je proslavili mi sami ove godine kad smo se uselili u novi stan.inace,moji kod kuce ne slave slavu nikakvu.u bosni baba i deda slave sv.mratu,24.novembar,svake godine sam isla,od kako znam za sebe.oni bas pave to na veliko,uoci slave,pa slava i sutradan.ja sam uvek uzivala tamo,to mi je bio veliki dogadjaj!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Slava
24.11.2015 11:30:54   
nikiteki
nama je slava sad bila u subotu ARANDJELOVDAN

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Slava
25.7.2016 10:27:33   
lesica
Drage, dajte ideje sta za predjelo da spremam. Slava je sledece nedelje. Za sada kolaci spremni u zamrzivacu cekaju.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Slava
25.7.2016 10:28:24   
branki*
Je l mrsno ili posno?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Slava
25.7.2016 10:34:06   
lesica
Mrsno Branki.
Htedoh nesto da promenim, ali sam potpuno bez ideja, a i lenja nesto da kopam po receptima, pa mi lakse da me prosvetliteuser posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Slava
25.7.2016 15:04:50   
choopa choops
Ne znam, mi uvijek neku klasiku (tj mama, jer je nama slava posna), pršut, sir, salama, proja, kiflice sa šunkom i sirom, slana torta, ruska. I to je zapravo ono što jedino i jedem po slavama. Mogu da budu razne đakonije, ali ja sam tradicionalno user posted image I sad sam gladna, koji me đavo tjerao da uđem u ovu temu user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Slava
25.7.2016 15:08:40   
lesica
Cupo, pa i ja mislila pitu i proju, ruska je nezaobilazna i predjelo tipa pecenica, kulen... sirevi, ali me kolje koju jos slanu zezanciju da napravim.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Slava
25.7.2016 15:12:34   
Torbica
Les, ne treba ti nista pored svega sto si nabrojala za predjelo. Mislim, ima tu jos gongova, jel? Corba, sarma, pecenje? user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Slava
25.7.2016 15:28:49   
milicicak
Les, slana torta sa kikirikijem i ajvarom, ona muska torta (pohovane paprike, sir, sunka), neki rolat (sa spanacem ili onaj obican).
Salata od praziluka, pecenice, kuvanih jaja i pavlake; neku salatu sa makaronama
Pita sa mesom/sirom/prazilukom
Pancerote kao pecivo
Ja za tako te vece proslave pravim samo predjelo i meso, pa ponekad preteram sa predjelo delom :D a i to najvise jedem na slavama :)

< Poruku je uredio milicicak -- 25.7.2016 15:30:52 >

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Slava
25.7.2016 15:37:21   
lesica
Torbi, ovo što kaže Mili, idem na to da bude predjelo i meso, em je vrućina, em je drndanje da 40+ gostiju poslužiš sa vrućom čorbom i sarmom, ovako, iznesem sve i šlus.. Posle samo kolači.

Mili, sviđaju mi se predlozi user posted image
Pa koliko stignem sa divljakom malim.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here