|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slava
30.4.2014 18:56:39   
Verolina
Ha ha ha...zivela Vojvodina, strudle i sarmeuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Slava
30.4.2014 19:10:34   
nata11
Kod nas je takav obicaj da za letnju seosku slavu nemesimo kolac vec samo za Sv. Nikolu mada sam iskreno narucila za proslu jer neumem bas nesto da ih ukrasim.
Ja pakujem jer meni dolaze bas najblizi samo sto smo brojni, u svakoj porodici nas ima po 3-4 deteta pa izadje mnogo user posted image
Ja cu ove godine malo vise da poradim oko slanih zanimacija, punicu korpice, rolate, razlicite salate, svekrvi cu uvaliti da kuva gulas i jos rostilj (cevapi, kobasice, dim vesalice) i rolovano pile.

_____________________________





(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Slava
30.4.2014 19:36:54   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Verolina

Ha ha ha...zivela Vojvodina, strudle i sarmeuser posted image

daaa, strudle posebno! mmmmmm, sada mi ide voda na usta user posted image .
dacne budemo zle, ziveo Srem, Vojvodina, cela Srbija i sve nase komsije user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Slava
30.4.2014 19:46:26   
Verolina
E, pa sad, ja to zbog klope, jer se u Vojvodini definitivno najbolje jede...i najviseuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Slava
30.4.2014 20:13:38   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Verolina

E, pa sad, ja to zbog klope, jer se u Vojvodini definitivno najbolje jede...i najviseuser posted image


znam ali se na forumu cesto stvari pogresno shvate pa rekoh cisto da kazem da ja volim sve :-P . ali ipak mislim da su vojvodjanke najbolje domacice user posted image .
htedoh jos reci (a da nikoga ne uvredim) da mi je malo (mnogo) bzvz sto se danas od slave pravi haos. sto se za posnu slavu okrece prasence, sto se domacin i gosti odvale pa zavrse pod stolom, sto se na slavu zove i kurta i murta, i prijatelj od prosle nedelje (neke porodice jednostavno imaju veliku familiju i to mi je ok ) ... jako je malo ljudi koji slave slavu zbog postovanja prema samom svecu nego se slavi da se pokaze ko moze vise...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Slava
30.4.2014 20:21:20   
Sanjica26 RR
Kad ste tako lepo nahvalile Vojvodinu eto nas kod vasuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Slava
30.4.2014 20:26:29   
bubulence
samo izvolite user posted image . a koliko se secam ja sam tebi pravila i kolace i pitu, ali na kraju nisi dosla user posted image . morala sam sve da pojedem user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Slava
30.4.2014 20:29:21   
Sanjica26 RR
Nisam znala za te kolace i pituuser posted image
Treba poterati mm da me vozi. Da ne dojim uputila bih se busem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Slava
30.4.2014 20:30:56   
bubulence
pa kako drugacije kada se najave gosti!?
cisto da znas da ja vise nisam u NS

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Slava
30.4.2014 20:33:03   
Sanjica26 RR
Ju, pa gde ste sad? Pisi u pp.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Slava
30.4.2014 20:37:25   
Verolina

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: Verolina

E, pa sad, ja to zbog klope, jer se u Vojvodini definitivno najbolje jede...i najviseuser posted image


znam ali se na forumu cesto stvari pogresno shvate pa rekoh cisto da kazem da ja volim sve :-P . ali ipak mislim da su vojvodjanke najbolje domacice user posted image .



Da da da da...Strudla separatizamuser posted image I rezanci s makom autonomijauser posted image
Ni ja vise nisam u Sremu, udala sam se u Beograd i nikako mi ne prija u nekom pogledu, a u drugom ga volim zbog sivih plocnika, tramvaja i pozorista-ima dusuuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Slava
30.4.2014 20:37:43   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Kad ste tako lepo nahvalile Vojvodinu eto nas kod vasuser posted image

user posted image
Dobrodosliuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Slava
30.4.2014 20:41:44   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Ju, pa gde ste sad? Pisi u pp.


sada sam sa tel pa ne mogu, kuckam ti kasnije na fb.
aaaa mak u svim oblicima mmm njam njam user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Slava
30.4.2014 20:45:31   
Ana RR
Khm, khm.. primate li i jednu slavonku user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Slava
30.4.2014 20:45:31   
Sanjica26 RR
Tek mi iz Metohije sto pravimo gozbu. Jos kad se iznese vince koje vazi za najbolje.
Salu na stranu slazem se sa bubi. Slava se ne slavi kako dolikuje, nego je vise lumperajka.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 30.4.2014 20:48:20 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Slava
30.4.2014 21:00:58   
lesica
Sanjice misliš- meze, pa posle mezea meze, pa nakon toga meze user posted image user posted image pa onda u neko kasno doba mesika i sve ostalo.

Ali ja volim user posted image

Mm familiji nije baš najjasniji ceo taj koncept, no dobro.

Uglavnom, ja vam moram rreći da smo mi prošle godine za slavu imali tek 5-6 vrsta sitnih kolača, i bokinu tortu u formi kolača koju smo služili uz par kugli sladoleda.
A slava je Sv. Ilija ( 2. avgusta)

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Slava
30.4.2014 21:08:08   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Khm, khm.. primate li i jednu slavonku user posted image


jos pitas!!! user posted image .
lesice pa za sv. Iliju mozes i samo sladoled da sluzis svi ce biti srecni user posted image .
volim i ja lumperajke ali ne za slavu. za to postoje rodjendani, nova godina, slucajne zurke...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Slava
30.4.2014 21:16:54   
Sanjica26 RR
Lesice upravo touser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Slava
2.5.2014 11:51:46   
Nevenka Nena
Najbolji način da pripremite hranu za slavu jeste da je poručite u dobroj ketering kući. Ja sam prošle godine poručila hranu u ... i vrlo sam zadovoljna. Gosti su bili oduševljeni a sve je izgledalo kao domaće. O ukusu da i ne pričam, fenomenalno.

za reklamu obratite se marketingu ringeraje


< Poruku je uredio Olga RR -- 2.5.2014 13:12:45 >


_____________________________

http://www.menda.rs/

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Slava
3.5.2014 15:01:15   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Khm, khm.. primate li i jednu slavonku user posted image

Ha ha ha ha...primamouser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Slava
3.5.2014 15:02:34   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Nevenka Nena

Najbolji način da pripremite hranu za slavu jeste da je poručite u dobroj ketering kući.

Hocu ja, nije da necu, aliiiiiiiiii....Kad mi plata bude 100000 hiljada.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Nevenka Nena)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Slava
4.5.2014 19:44:03   
Verolina
Juce i danas napravila 17 vrsta kolaca. Riknula sam...user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Slava
4.5.2014 19:46:00   
lesica
user posted image i naklon

Ja sve mogu, ali sitne kolače... ajoooj

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Slava
4.5.2014 19:57:10   
Verolina
Ma pipavi su strasno.
Izvolteuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Slava
4.5.2014 20:17:06   
minnica

IZVORNA PORUKA: Verolina

Juce i danas napravila 17 vrsta kolaca. Riknula sam...user posted image


Svaka čast! user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here