|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 4D ultrazvuk
5.11.2011 16:06:28   
crazymama
evo nase devojcice, danas ima 16 nedelja ;)

user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu lanica82)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: 4D ultrazvuk
27.2.2012 20:51:42   
sanjaQ
Odavno ovde nikog nije bilo na temi...
Ako neko zna da li treba zakazati uz u Višegradskoj i kako se zakazuje za trudnice iz unutrašnjosti neka me uputi! Može br telefona ili link ovde ili na pp
Hvala!
(imam uput iz doma zdravlja)

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: 4D ultrazvuk
9.3.2012 19:05:40   
gracia
ima li smisla ici na 4d u 28 nedelji? koliko sam citala, moze lako da se desi da ne moze bas puno toga da se vidi. do sad sam smatrala to nepotrebnim, a sad me nesto uhvatilo, ne da mi mira... user posted image

(odgovor članu sanjaQ)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: 4D ultrazvuk
9.3.2012 23:14:54   
dijana1*
Gracija, ne mogu tacno da se setim koja sam nedelja bila kada sam prvi put otisla na 4D. Sve se lepo videlo. Secam se da je bebac imao oko 1300 g, sada ne mogu da skontam koja bi to nedelja mogla biti, i dobili smo cd sa slikama.
Vredi probati, srecnouser posted image

(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: 4D ultrazvuk
10.3.2012 1:15:29   
Bebilina
Koliko ja znam najpreporucljiviji je izmedju 26 i 28, dobro je izmedju 29 i 32ned jer je tada beba skroz formirana i izgleda najpribliznije onome kakva ce se roditi, dodala je malo "tapacira" i ne vide se vise kosti i jos uvek moze da stane cela u snimak. Nakon toga je prevelika, pre toga ne lici toliko na sebe, ako razumete sta hocu reci. user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: 4D ultrazvuk
14.3.2012 18:22:12   
Anoniman
4D UZ u domu zdravlja Dr. Ristic je 2000 din do kraja marta user posted image

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 381
   RE: 4D ultrazvuk
14.3.2012 19:15:53   
gracia
E, to sam i ja videla. Al nikako da naidjem na neke preporuke za njih, uglavnom kazu da su dosta neiskusni user posted image
Ajde bas ako je neko bio, ili ode, da nam javi utiske!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: 4D ultrazvuk
14.3.2012 22:55:42   
Valerie
ici cu ja kod Ristica, ali krajem meseca. Vise da gledamo zajedno mm i ja, da dobijemo slicice i nadam se vidimo pol. ja sam htela jos u 18. ned da idem, ali kao ne rade 4d rado pre 20. Tek posle toga idem na expertski u Gradsku.

(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: 4D ultrazvuk
14.3.2012 23:03:10   
Sanchy
Ej jesi zvala u Ristic da zakazes taj 4D i ja bih isla kod njih posto mi ne treba ekspertski nego samo zbog cd i slicica ali ne znam da li rade taj 4D sa kolor doplerom ili je obican uz,posto je neko rekao da je zakazao kod njih 4D a gledala ih na obican uz sto meni nesto nije jasno bas..

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: 4D ultrazvuk
15.3.2012 8:21:42   
Anoniman
I ja cu krajem marta , tad mi je moja dr rekla da treba da idem . Nisam jos zakazala , imam nekih obaveza pa dok ne saznam koji dan sam tad slobodna ne mogu da zakazem .

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 385
   RE: 4D ultrazvuk
15.3.2012 8:23:25   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Ej jesi zvala u Ristic da zakazes taj 4D i ja bih isla kod njih posto mi ne treba ekspertski nego samo zbog cd i slicica ali ne znam da li rade taj 4D sa kolor doplerom ili je obican uz,posto je neko rekao da je zakazao kod njih 4D a gledala ih na obican uz sto meni nesto nije jasno bas..


Ja sam prosli put bila u ordinaciji Jurisic i gledala je na obicnom zbog nekih mera a pokazivala mi na 4d ..

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 386
   RE: 4D ultrazvuk
15.3.2012 8:25:34   
lesica
Ja sam u trudnoci kod njih radila 4D uz,ali vise zbog slicica i snimaka,pa nisam ni razmisljala da li su i koliko strucni. Sve bitne preglede i ekspertne uz sam radila u Misovicu kod moje dr,a pregled kod ristica je bio vise zabava i rekreacija user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: 4D ultrazvuk
15.3.2012 8:26:24   
Anoniman
I meni je tako sve zabavno user posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 388
   RE: 4D ultrazvuk
15.3.2012 8:38:48   
Valerie
@ Sanchy
zvala sam i zakazala za pocetak 20. nedelje. trazila sam 4d i to cu i traziti da mi rade posto je to odvojena stavka u cenovniku i zbog slicica/snimaka i idem. takodje rekli su mi da dodjem tek u 20. jer doktorke vise vole da rade 4d tada a ne ranije (tako nesto). tako da mislim da je jasna stvar da ce biti 4d user posted image
ja inace imam odlicna iskustva sa Risticem, bila preko firme na sistematskom i vise puta kod gyn (kod dve fine doktorke) i drugih specijalista i uvek je sve bilo odlicno. kod njih ne vodim trudnocu jer imam i dobrog doktora u DZ, svracam u Gradsku... pa nema potrebe, ali za slikanje i pitanjca su, nadam se, super.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: 4D ultrazvuk
15.3.2012 20:51:28   
Sanchy
Ja sam u Risticu redovna.user posted image imam i porodicnu karticuuser posted image ,meni ni ne treba ekspertski to radim kod dr.koji ce me poroditi ,sad smo se vrnuli,bebac je superuser posted image ...ali uz je crno beli a ja hocu te slikice i cd . u bojiuser posted image ...zvacu sutra ja sam 24 nedelja i ulazim u 25 ..sad ce vec beba lepo da se vidi kada se vec faca vidi i na crno belom..

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: 4D ultrazvuk
16.3.2012 10:55:16   
MaryJane
Ribizla, stvarno je 2000din? Ja treba da idem u 25. pa da zakažem?

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: 4D ultrazvuk
16.3.2012 11:13:25   
Anoniman
Stvarno user posted image danas popodne idem kod moje dr pa cu svratiti da zakazem i kod njih

(odgovor članu MaryJane)
  Direktna veza do poruke: 392
   RE: 4D ultrazvuk
16.3.2012 12:24:05   
Sanchy
Zvala sam ih malopre ,zakazala za utorak 20.03.,pozurite ako hocete u martu vec su slabiji sa terminima zbog popusta...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: 4D ultrazvuk
16.3.2012 12:28:56   
nink
Imam jedno pitanjce jel kod Ristica na 4d moze samo od 20.nedelje ili mogu i manje trudnoce,hvaala??


(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: 4D ultrazvuk
16.3.2012 14:44:08   
MaryJane
Zakazala za 29. u 6 popodne. Ali lepo ti naglase da nije ekspertski, da ne očekuješ sad seansu od pola sata sa detaljnim pregledom user posted image
Hvala Ribizla! Spasla si me dodatne hiljade kod moje dr i gnječenja stomaka crknutom sondom!

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: 4D ultrazvuk
16.3.2012 14:51:24   
gracia
Zakazuju za trudnice izmedju 20 i 25 nedelje :(

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: 4D ultrazvuk
16.3.2012 18:22:11   
Anoniman
Nisam zakazala kod njih , odlucila sam da ipak opet odem u ord. Jurisic ..

(odgovor članu gracia)
  Direktna veza do poruke: 397
   RE: 4D ultrazvuk
16.3.2012 18:31:08   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: MaryJane

Zakazala za 29. u 6 popodne. Ali lepo ti naglase da nije ekspertski, da ne očekuješ sad seansu od pola sata sa detaljnim pregledom user posted image
Hvala Ribizla! Spasla si me dodatne hiljade kod moje dr i gnječenja stomaka crknutom sondom!

Mene je popodne zvala dr.koja treba da mi radi 4D,da mi jos jednom objasni da to nije ekspertski,da bih ja rekla da mi eksp.ni ne treba samo me interesuje da li je u boji i da li dobijem slike i cd...onaa kaze nije problem da vam narezemo ako se beba namesti kako treba i bla bla bla uopste ne razumem sta oni smatraju pod 4D ultrazvukom pa ako je neko slucajno vec isao ili ide pre 20.03.neka napise svoje iskustvo...bilo bi super razjasniti enigmu..user posted image

(odgovor članu MaryJane)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: 4D ultrazvuk
16.3.2012 18:32:36   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: Sanchy


IZVORNA PORUKA: MaryJane

Zakazala za 29. u 6 popodne. Ali lepo ti naglase da nije ekspertski, da ne očekuješ sad seansu od pola sata sa detaljnim pregledom user posted image
Hvala Ribizla! Spasla si me dodatne hiljade kod moje dr i gnječenja stomaka crknutom sondom!

Mene je popodne zvala dr.koja treba da mi radi 4D,da mi jos jednom objasni da to nije ekspertski,da bih ja rekla da mi eksp.ni ne treba samo me interesuje da li je u boji i da li dobijem slike i cd...onaa kaze nije problem da vam narezemo ako se beba namesti kako treba i bla bla bla uopste ne razumem sta oni smatraju pod 4D ultrazvukom pa ako je neko slucajno vec isao ili ide pre 20.03.neka napise svoje iskustvo...bilo bi super razjasniti enigmu..user posted image

I jos nesto radi li se taj 4D vaginalnom sondom ili preko stomaka,nesto mi je i tu bila nedefinisana skroz...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: 4D ultrazvuk
16.3.2012 18:35:24   
Anoniman
Moja drugarica je radila skoro i rekla je da je to smejurija , i onda kad razmislim , sto da im dam i 2 hiljade i da cekam da se namesti user posted image

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here