|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 4D ultrazvuk
25.1.2010 23:50:20   
lothroniell
Novosadjanke kako se krecu cene za 4D kod nas i da li ima odredjen vremenski period u trudnoci kada se to radi, ili mozes ici bilo kad?

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: 4D ultrazvuk
26.1.2010 9:07:08   
aster
IZVORNA PORUKA: OTI

ja ispisah malopre citav post na onoj temi koju je marija otvorila i sad nema...
ajde opet:

Bila sam u desetoj nedelji na gratis pregledu u priv.klinici kod Zivanica..
Taj covek je vrhunski lekar u svojoj oblasti i svi ginekolozi se kunu u njegovo citanje UZ.
Jako ozbiljan covek koji ne prica mnogo...nemoj od njega ocekivati da caska sat vremena ili da se zeza..
Ja sam bila malo razocarana jer je sve kratko trajalo (a meni prvi put na 4D i prva beba) a on kaze samo: "Sve je sasvim u redu sa plodom"
ali sam posle uvidela da bolje da radi kako treba a malo prica nego neki koje sam videla koji mnogo pricaju i nista...

Zivanic je jako postovan u svojoj oblasti i moj DR je za njega rekao da najbolje radi 4D nalaz...
Tako da...idi kod njega slobodno..
Odgovorice ti na pitanja i veruj mu sve ali ne ocekuj da ce nesto mnogo da caska i slicno...
Nije takav lik.
to je moje iskustvo i ono sto sam se o njemu raspitala



I ja sam bila kod ovog doktora, mislim da sam to negde i napisala user posted image U potpunosti se slažem sa Oti. Mene je takođe moja doktorka uputila na njega. Dakle, dr Živanić je za svaku preporuku user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: 4D ultrazvuk
26.1.2010 9:11:10   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: aster

IZVORNA PORUKA: OTI

ja ispisah malopre citav post na onoj temi koju je marija otvorila i sad nema...
ajde opet:

Bila sam u desetoj nedelji na gratis pregledu u priv.klinici kod Zivanica..
Taj covek je vrhunski lekar u svojoj oblasti i svi ginekolozi se kunu u njegovo citanje UZ.
Jako ozbiljan covek koji ne prica mnogo...nemoj od njega ocekivati da caska sat vremena ili da se zeza..
Ja sam bila malo razocarana jer je sve kratko trajalo (a meni prvi put na 4D i prva beba) a on kaze samo: "Sve je sasvim u redu sa plodom"
ali sam posle uvidela da bolje da radi kako treba a malo prica nego neki koje sam videla koji mnogo pricaju i nista...

Zivanic je jako postovan u svojoj oblasti i moj DR je za njega rekao da najbolje radi 4D nalaz...
Tako da...idi kod njega slobodno..
Odgovorice ti na pitanja i veruj mu sve ali ne ocekuj da ce nesto mnogo da caska i slicno...
Nije takav lik.
to je moje iskustvo i ono sto sam se o njemu raspitala



I ja sam bila kod ovog doktora, mislim da sam to negde i napisala user posted image U potpunosti se slažem sa Oti. Mene je takođe moja doktorka uputila na njega. Dakle, dr Živanić je za svaku preporuku user posted image


draga imas pp

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: 4D ultrazvuk
26.1.2010 9:26:58   
aster
Jacagoga, imaš odgovor user posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: 4D ultrazvuk
26.1.2010 9:38:48   
Snelle
I ja sam isla kod dr Zivanica, prvo u 10-oj nedelji, pa onda u 13-oj. Stvarno sve preporuke. Sve je pogledao od bebinih organa natenane, posebno se zadrzao na srcu, tu je svaku pretkomoru baš dugo pregledavao. I pošto je meni bHCG bio povišen na double test-u, on je to pogledao i nakon 4D pregleda rekao da nema potrebe za amnio. Uh, kako mi je tada laknulo....to se ne može opisati.

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: 4D ultrazvuk
26.1.2010 12:44:27   
marija32
Hvala vam na odgovorima!!! Juce sam zvala i zakazala, i pri tom mi sestra izdeklamova sta ce sve pregledati kod bebe i na kraju pitam koliko traje pregled (cenila sam po navedenim stavkama minimum 1h), kad ona "20 minuta"!!!
Ok, nisam dr, ali sam ocekivala da duze traje, s' obzirom sta se sve gleda na uz, plasim se "otaljavanja". Ne znam....
Cena nije mala, ali hajde da je zanemarimo...javljam utiskeuser posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: 4D ultrazvuk
2.2.2010 23:28:29   
smilena
U 24 nedelji trudnoce sam sada, imam zakazano za 4d ultrasound 13 feb :) ne mogu da docekam, isla sam na obicni 2d ultrasound ali mi nisu hteli reci pol deteta jer je bolnica jako religiozna (ovde ima svakakvih religija i verovanja, pa zbog sigurnosti bebe nece da kazu).
Malo jeste skuplji ovaj 4d, $175 CAD. ali uz to dobijes snimak bebe na dvd (sve sto vidis bude snimljeno na dvd) 30minuta :), dobijes 2 slike, kazu ti da pol deteta, a i moji preko okeana imaju sansu da gledaju direktan prenos preko interneta, putem Web Broadcast, sto je super, jer od muza familija mi je u Srbiji a mi smo ovde u Kanadi (i moji su ovde), gleda se preko interneta i 4 kompjutera (tj 4 email adrese) mogu da gledaju prenos u isto vreme, sto ja mislim da je super!!!
Jedva cekamo da vidimo sta nosim, stomak mi je tek pre 2 nedelje poceo da raste, ali je narastao samo tako :):):)
Eto toliko od mene, ako vas zanima sta vise o tome ultrasound.... w w w. u c b a b y. c a


(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: 4D ultrazvuk
3.2.2010 1:04:19   
lothroniell
Jao kako je to u Kanadi divno! Ocu ja taakooo... user posted image user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu smilena)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: 4D ultrazvuk
3.2.2010 14:17:44   
malik
Hajde neka i meni neko prosledi informaciju o ordinacijama u Novom Sadu sa 4D. Preporucuju mi amnio zbog godina, a meni se bas ne radi, malo me je strah user posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: 4D ultrazvuk
15.2.2010 23:05:54   
ljubičica
Ja sam zakazala kod dr. Jurišića za 02.03, za njega sve najbolje mogu da kažem. Tada ću biti u 32-oj nedelji i želim da mi ostane uspomena na ovog mog fudbalera, da mogu da mu pokažem kad poraste kako me je šutirao gde je stigao dok je bio u stomaku user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu malik)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: 4D ultrazvuk
17.2.2010 10:42:28   
Tara

IZVORNA PORUKA: OTI

ja ispisah malopre citav post na onoj temi koju je marija otvorila i sad nema...
ajde opet:

Bila sam u desetoj nedelji na gratis pregledu u priv.klinici kod Zivanica..
Taj covek je vrhunski lekar u svojoj oblasti i svi ginekolozi se kunu u njegovo citanje UZ.
Jako ozbiljan covek koji ne prica mnogo...nemoj od njega ocekivati da caska sat vremena ili da se zeza..
Ja sam bila malo razocarana jer je sve kratko trajalo (a meni prvi put na 4D i prva beba) a on kaze samo: "Sve je sasvim u redu sa plodom"
ali sam posle uvidela da bolje da radi kako treba a malo prica nego neki koje sam videla koji mnogo pricaju i nista...

Zivanic je jako postovan u svojoj oblasti i moj DR je za njega rekao da najbolje radi 4D nalaz...
Tako da...idi kod njega slobodno..
Odgovorice ti na pitanja i veruj mu sve ali ne ocekuj da ce nesto mnogo da caska i slicno...
Nije takav lik.
to je moje iskustvo i ono sto sam se o njemu raspitala



Jel moze mm da ide sa mnom na uz ? Jel daje cd sa snimkom ? Mislim konkretno na dr Zivanica user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: 4D ultrazvuk
18.2.2010 14:14:36   
magnetic
Cula sam da je u Kanjizi 4D 2000 din.I ja cu ga raditi za 3 nedelje pa cu se malo bolje raspitati oko ove informacije.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: 4D ultrazvuk
18.2.2010 14:20:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic

Cula sam da je u Kanjizi 4D 2000 din.I ja cu ga raditi za 3 nedelje pa cu se malo bolje raspitati oko ove informacije.


Da...to je samo uz...bez tumachenja...tj nema ko da ti ga prochita...jer ne dobijesh mere na papiru....

Mi smo se bili raspitivali...i tako su nam rekli user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: 4D ultrazvuk
18.2.2010 14:24:57   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: magnetic

Cula sam da je u Kanjizi 4D 2000 din.I ja cu ga raditi za 3 nedelje pa cu se malo bolje raspitati oko ove informacije.


Da...to je samo uz...bez tumachenja...tj nema ko da ti ga prochita...jer ne dobijesh mere na papiru....

Mi smo se bili raspitivali...i tako su nam rekli user posted image

Hvala na informaciji,onda se necu ni muciti da ih zovem i raspitujem se oko toga.Posto si ti vec bila verovatno znas gde je najjeftinije,pa bih te molila da mi posaljes pp.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: 4D ultrazvuk
18.2.2010 14:30:53   
Anoniman
Ja nisam bila na 4d.... samo na ekspertnom u NS-u i taj ekspertni je bio i 4d...pa sam videla par puta sliku u boji i dobila slichicu u boji.... ali zasebno nisam ishla na 4d....

Koliko znam i u Meg..... i u Bad.... su iste cene...mozda do 500 din razlike....a za druga mesta ni neznam dal rade...i koliko koshta....

Jedino znam da u Bad... dobijesh cd sa snimkom, i radosnicu....ako sam dobro zapamtila user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: 4D ultrazvuk
18.2.2010 14:32:36   
magnetic
Hvala na odgovoru user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: 4D ultrazvuk
18.2.2010 14:33:19   
Unica
ja od pocetka trudnoce idem na 4D UZ kod Dr koji me vodi u DZu (drzavnom) ali privatno radimo UZ. Mere mi uzima na 2D a posle se malo slikamo i pogledamo par sekundi sta zabica radi. Svaki pregled mi je trajao oko 45min., sa sve doktorovom pricom gde se sta nalazi, uvek brojimo prstice (to mi je uvek preslatko) i nauzivamo se. Cena je simbolicna (za takav tip UZa) 2000din., s tim da je moj Dr protivnik snimaka sa 4D (na insistiranje hoce nekad da uradi ali je cena mnogo veca), ali posto je nama najbitnije da je sve ok i temeljno da pregleda sve nismo ni pomisljali na snimak, a slika vec imamo dosta. Jedino sa poslednja 2 UZa nemamo jer je beba sisla previse nisko pa ne moze da se uslika lepo.

_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: 4D ultrazvuk
18.2.2010 14:45:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic

Hvala na odgovoru user posted image


Nema na chemu  user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: 4D ultrazvuk
18.2.2010 15:11:51   
magnetic
Evo sada sam zvala,u Bad...je 5500,a u ML je 6000.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: 4D ultrazvuk
18.2.2010 15:16:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic

Evo sada sam zvala,u Bad...je 5500,a u ML je 6000.


Ja bi pre otishla u Bad... nije shto su mi komshije (kod devojachke kutje) al nekako imam vishe poverenja u njih....i plus su jeftniji user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: 4D ultrazvuk
18.2.2010 15:19:46   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: magnetic

Evo sada sam zvala,u Bad...je 5500,a u ML je 6000.


Ja bi pre otishla u Bad... nije shto su mi komshije (kod devojachke kutje) al nekako imam vishe poverenja u njih....i plus su jeftniji user posted image

I plus ono sto si i ti rekla dobijes slike i cd i radosnicu.user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: 4D ultrazvuk
18.2.2010 15:26:38   
Anoniman
Za slike neznam...al cd i radosnicu sam videla da je drugarica dobila...josh pre 2 godine... user posted image

Da odem malo u off.... jesi videla Vasu? user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: 4D ultrazvuk
18.2.2010 15:35:40   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Za slike neznam...al cd i radosnicu sam videla da je drugarica dobila...josh pre 2 godine... user posted image

Da odem malo u off.... jesi videla Vasu? user posted image

Samo na slikama za sada.Cekamo da malo poraste pa cemo ih posetitiuser posted image .Mislim ja je jos rano da idemo.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: 4D ultrazvuk
18.2.2010 15:41:30   
Anoniman
Mi smo bili neki dan na kratko.... malen je jako... i bash je miran...ja mislila da tje se buniti kad ga da meni...al nije...izgleda mu dobro bilo user posted image Sledece nedelje tjemo u zvanichnu posetu...mogu ti retji da jedva chekam... bar neku bebu da gnjavim dok ne stignu moje user posted image user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: 4D ultrazvuk
18.2.2010 15:45:17   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Mi smo bili neki dan na kratko.... malen je jako... i bash je miran...ja mislila da tje se buniti kad ga da meni...al nije...izgleda mu dobro bilo user posted image Sledece nedelje tjemo u zvanichnu posetu...mogu ti retji da jedva chekam... bar neku bebu da gnjavim dok ne stignu moje user posted image user posted image
Vezbaj,vezbaj user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here