|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 4D ultrazvuk
8.5.2009 10:58:30   
Mery
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ma pobogu, nisam ni pomislila da treba da doputuješ na 4D, samo sam onako prokomentarisala...


Tasho nisam te tako ni shvatila, nego je ovo moje razmisljanje jer i ja mislim da je skupo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: 4D ultrazvuk
8.5.2009 11:17:48   
MERYEN
Privatno gde sam vodila trudnocu ultrzvuk je 4d,mogla sam da snimim bebu i htela sam kad me je lekar pitao za sledeci dolazak,medjutim moja drugarica je snimila bebu i nekako mi je sve to bilo onako "cudno" za gledati,pa nisam,sto ne znaci da necu sa drugom trudnocom,inace je 4.000,00dinara,a sam ultrazvuk bio je 2.800,00 a sad 3.200,00 a je euro 94,00.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: 4D ultrazvuk
8.5.2009 11:25:42   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: eugenija

A u 7. sam mesecu trudnoće, pa i da ima neka anomalija koja bi se možda mogla uočiti bolje 4D ultrazvukom, šta bi sad... Verujem da je zdrav bebiron i nadam se najboljem... 


Za anomalije verujem da si uradila sve testove do 4 meseca,i sigurno ti je sve u redu.

Htela sam da ti kazem da moja drugarica koja je snimila bebu uradila je to zato sto je volela da vidi kakav nos ima,prste,oblik glave jednom reci da na koga lici,i ona je taj tip da se odusevljava,mastala je pa onda tako gledala sve dok nije rodila i videla bebu,ona je super za temu "kako izdrzati 9 meseci dok cekate da ugledate lik svoje bebe". 
Tako da ako volis da mastas super je da to uradis.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: 4D ultrazvuk
8.5.2009 11:57:07   
marince1
IZVORNA PORUKA: Trinny

Al u Paracinu, jel? Ipak je skoro sve jeftinije van Beograda. user posted image


Da u Paracinu.Tacno je da je sve jeftinije van BG..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: 4D ultrazvuk
8.5.2009 14:41:10   
marince1
user posted image user posted image user posted image Imam glupo pitanje:Jel se i za 4Dkao i za obicanpije tecnost da ti bude puna besika?

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: 4D ultrazvuk
8.5.2009 19:21:32   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: marince

user posted image user posted image user posted image Imam glupo pitanje:Jel se i za 4Dkao i za obicanpije tecnost da ti bude puna besika?


Ne.Ja ni na obicnom ambulantno kad sam isla a bila trudna nisam punila besiku.

< Poruku je uredio MERYEN -- 8.5.2009 19:22:11 >

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: 4D ultrazvuk
10.5.2009 11:28:16   
Berta
Ja sam u prvoj trudnoći išla u tu ordinaciju u Zemunu negde u 5. mesecu i bila sam oduševljena. Vanjuška je sve vreme držao ruku na uvetu a kad se rodio takodje je često držao ruke tako.
Tada sam čula za taj besplatni eD u 10oj nedelji i naravno sad sam otišla. Pošto su bebe još malene tada nije bilo tako wow iskustvo, ali je svakako bilo čudno jer sam saznala da nosim blizance pa mislim da i da je nešto moglo da se vidi da bih bila previše šokirana zbog te informacije da bih mogla da vidim nešto više.
Sad planiram da ih nazovem da pitam kada bi bilo najbolje da odem opet jer baš želim  da ih lepo vidim.
I na 4D uz može da se vidi pol jako rano.
Javiću kad zakažem.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: 4D ultrazvuk
10.5.2009 11:29:59   
Berta
Eh da zaboravih najvažniju stvar, novac. user posted image
Tada, u novembru 2005, je koštao 100 eura, a sad ne znam koliko je ali se nadam da je bar malo jeftiniije.

(odgovor članu Berta)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: 4D ultrazvuk
20.5.2009 18:18:59   
mikuljak
Pozdrav svima.

Slucajno sam naletela na ovaj forum i samo da kazem da sam u 22 nedelji i idem za 2 dana na 4d koji kosta 3000din u BG.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: 4D ultrazvuk
20.5.2009 22:34:23   
marince1
Ja sam danas bila na 4D i dr je nesto bas jako pritiskao sondu i ja se malo cimnul,a on mi objasnio da pritiska pored bebe i da je tako cackada se okrene ,jer joj nikako ne vidimo lice.
Ja kao ok i cekam dalji izvestaj,kade se dr cimnu i kaze kako ga beba ladno sutnula u uz sondu ili (kako se tovec zvase ono sto dr vuce po stomaku)!!!
Zamisli,smorio ga i on je sutnuo cika docu!I to mu je bio prvi sut!user posted image user posted image user posted image
Onda je stavio obe rucice na glavu i mi odustali.Nije htao da ga vidimo i gotovo.
A tu pozu sa rukama na licu je zauzeo i na proslom uz,kao da hoce da nam kaze ''ugasite to svetlo''user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mikuljak)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: 4D ultrazvuk
27.5.2009 19:54:34   
prase
Ja sam u trudnoći od 12. nedelje pa na dalje samo na 4D ultrazvuk i išla, doktoru bilo zabavno da gleda a i snimao mi je sličice i filmiće na CD svaki put... Nije bilo jeftino (mislim da je bilo 4000 din, euro se klackao oko 80, tako da je to bilo oko 50e), ali nije bilo ni tako skupo kao što čitam ovde. Rekoše mi da je to jedini takav aparat u Srbiji, dali njima da se igraju, kao renomiranoj privatnoj klinici user posted image Svi su mi pričali kako ću videti da je beba ista kao na 4D kada se rodi, nisam verovala - ali tako je user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: 4D ultrazvuk
28.5.2009 17:59:00   
basso
18 nedelja sam trudna ,sledeci uz imam zakazan za 6 nededlja i tada bih isla na 4d uz.Kada se beba najbolje vidi,moj doca kaze sa 24-25 nedelja.U prosloj trudnoci kada sam htela u tridesetoj nedelji da uradim 4d uz rekli su mi da sam zakasnila.Kada preporucujete da se uradi 4d ,kada se beba najbolje vidi?Pozz

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: 4D ultrazvuk
29.5.2009 18:41:30   
marince1
 pa neznam,meni su rekli 20-24 nedelja

(odgovor članu basso)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: 4D ultrazvuk
8.6.2009 16:16:56   
Debeljuca
super je UZ jer se sve vidi rano....
jedino sto lekari nece da kazu pol... svi organi su formirani i vidi se da li curica ili edcko vec i kada se radi double...
ali obzirom da je ovo balkan i da su imali slucajeve da su muzevi terali zene da pobace zensku decu.... jer se to jos uvek moze u toj nedelji...
doktori su rekli e pa necemo da vam govorimo :D


mada je meni rekao lekar da sumlja sta je... i bas se radujem :D
user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: 4D ultrazvuk
8.6.2009 17:01:56   
marince1
Sumnja da je..sta?Hoces podeliti to sa nama?

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: 4D ultrazvuk
8.6.2009 18:39:14   
Debeljuca
da je decko :D

i jos je rekao da sm nadrljala ako nastavi da bude ovako zivahna beba....

i da sam nadrljala kad mi bude trazio motor user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: 4D ultrazvuk
8.6.2009 18:40:44   
Debeljuca
videcemo oko nove godine...

necu da sve bude plavo.... pa da onda bude IZNENADJENJE....

ma samo nek je zivo i zdravo....

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: 4D ultrazvuk
8.6.2009 18:46:04   
marince1
Neka je ziv i zdrav!!!!I zivahan! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: 4D ultrazvuk
8.6.2009 19:03:25   
prase
IZVORNA PORUKA: marince

pa neznam,meni su rekli 20-24 nedelja


Tako se i meni čini... Pogledala sam ponovo naše slike sa 4D, najlepše su one iz 21. nedelje - posle sam bila tek u 27. ili tako nešto pa je beba bila prevelika da može da se uhvati cela. Ne vide se baš lepo crte lica bebe, ali se vide prstići na nogama i rukama, oči, ma sve...


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: 4D ultrazvuk
27.6.2009 15:21:40   
basso
U 23-oj nedelji sam i radila bih 4d uz.Znam da u Nisu ginobsis radi 4d ali je dr na odmoru i mogu da uradim tek u 25-oj nedelji a u samoj ordinaciji su mi rekli da se 4d radi od 22-24 nedelje.Nasla sam da i dr Bubanovic radi ali je on dosta skuplji i ne znam ništa o njemu.Dvoumim se da li da odmah uradim ili da cekam dr iz ginobsisa i da li nislijke znaju još nekog ko radi 4d i kakva su vam iskustva?Pozzuser posted image user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: 4D ultrazvuk
19.7.2009 12:04:52   
Sandra_Xx

IZVORNA PORUKA: marince

Zdravo svima!Nova sam ovde,sada sam u 122 nedelji i razmisljam o 4D,jer sam jaaaako radoznala za pol moje bebice.Interesuje me hoce li se to videti ovako rano?user posted image

sumnjam,tek negdje oko 180 nedjeljeuser posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: 4D ultrazvuk
19.7.2009 12:07:53   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Sandra_Xx)
  Direktna veza do poruke: 47
   [Obrisana poruka]
19.7.2009 12:09:53   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Sandra_Xx)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: 4D ultrazvuk
19.7.2009 15:25:02   
marince1
user posted image
IZVORNA PORUKA: gagi


IZVORNA PORUKA: Sandra_Xx


IZVORNA PORUKA: marince

Zdravo svima!Nova sam ovde,sada sam u 122 nedelji i razmisljam o 4D,jer sam jaaaako radoznala za pol moje bebice.Interesuje me hoce li se to videti ovako rano?user posted image

sumnjam,tek negdje oko 180 nedjeljeuser posted image



Ja bi se kao prvo predstavila ipak si nova na forumu.



Zbunite zavesu,spustio sam se !user posted image user posted image
Gagi,pa to sam ja,Georgina,zar me ne prepoznajes?!? user posted image user posted image
Salim se ,ovo je bila greska u kucanju (okrivimo hormone),mislila sam u 12-oj nedelji!
Ako si mislila na Sandru_Xx,dajem njoj rec...user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: 4D ultrazvuk
19.7.2009 15:26:22   
Anoniman
Svi smo razumeli da je greška u kucanju...

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here